Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zdobądź wykształcenie średnie za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
Rekrutacja do grup 50+ INFORMATYKA i FLORYSTYKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoi rodzice lub dziadkowie do dziś nie wiedzą, jak obsługiwać komputer i internet? Nic straconego – poleć im nasze BEZPŁATNE, weekendowe ZAJĘCIA Z OBSŁUGI KOMPUTERA LUB FLORYSTYKI dostosowane do potrzeb seniorów! Gwarantujemy brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę! Zapisz ich już dziś w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ogr ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 22:51
O

Studencie! Szukasz pracy?

Studencie! Szukasz pracy? - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do Żaka, zdobądź dodatkową kwalifikacje i znajdź wymarzoną pracę! Skorzystaj z oferty atrakcyjnych DARMOWYCH kierunków! Sprawdź! www.bydgoszcz.zak.edu.pl • NAUKA ZA DARMO! • Zajęcia w trybie zaocznym (soboty i niedziele) • Gwarancja braku opłat Zapisz się nie wychodząc z domu: www.zak.edu.pl/formularz Uwaga! Liczba miejsc ograniczo ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 19:22
Cena: 250 Zł.
O

Akademia PięknaGlazel Visage

Akademia PięknaGlazel Visage - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękno w Twoich rękach! Zapraszamy na szkolenie z podstaw makijażu. Co nas wyróżnia? - profesjonalni szkoleniowcy - kosmetyki najwyższej jakości - bogaty program szkolenia (6 godzin warsztatów) - zestawy kosmetyków dla każdej uczestniczki Szkolenie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Ostatnie wolne miejsca na 13.09!!!
07.09.2015 16:29
Cena: 109 Zł.
O

Agent celny- BEZ MATURY, ZAOCZNIE! Żak Bydgoszcz

Agent celny- BEZ MATURY, ZAOCZNIE! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Agent Celny to ceniony i perspektywiczny kurs. Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Nasz kurs na agenta celnego w ramach jednorocznej szkoły policealnej obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do zdobycia właściwych kwalifikacji. Dzięki temu absolwenci mogą starać się o pracę w zawodzie agent celny. Kurs jest do ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 16:28
Cena: 109 Zł.
O

Dekorator wnętrz- kwalifikacja w 10 miesięcy

Dekorator wnętrz- kwalifikacja w 10 miesięcy - Zdjęcia do ogłoszenia
Zaoczna nauka na kierunku dekorator wnętrz to szansa na solidny i interesujący zawód. W ramach prowadzonych w naszej jednorocznej szkole policealnej zajęć można zdobyć wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i niezbędnych umiejętności technicznych. Ergonomia, zarządzanie firmą i psychologia to kolejne elementy programu studium. Dekorator wnętrz, który poz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 16:05
Cena: 199 Zł.
O

Kurs Rejestratorka Medyczna

AP Edukacja Centrum Szkoleniowe w Rzeszowie zaprasza na kurs Rejestratorka Medyczna Program szkolenia obejmuje 30 godzin zajęć dydaktycznych: pierwszą pomoc przedmedyczna, technikę biurową, dokumentację medyczną przepisy prawne, przepisy bhp, charakterystykę pracy w zawodzie rejestratorki medycznej – prawa i obowiązki, kalkulację usług medycznych. Termin rozpoczęcia: 11.09.2015r. godzina 17.00. Zapisy trwają do 09.09.2015r. Szkolenie kończy ... więcej »
Rzeszów
+48506221572
Podnieś swoje kwalifikacje i zarabiaj więcej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • administracja • biomasażysta (masaż leczniczy lub fizjoterapia), • ... więcej »
Biomasaż (fizjoterapia)- kwalifikacja w 10 miesięcy! Żak-Byd - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do nauki w naszej jednorocznej szkole policealnej na kierunku biomasażysta. Nauka zawodu obejmuje zagadnienia takie, jak anatomia czy fizjologia, jak również teoria masażu i psychologia człowieka chorego. Uczestnicy zajęć uczestniczą także w licznych zajęciach praktycznych. Wiedza, którą mogą zdobyć jest znacznie głębsza niż ta, którą oferują zwyk ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Zostań specjalistą z ŻAKiem! Rezerwuj miejsce ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja w ŻAKu trwa! Nie trać swojej szansy i zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Oferujemy atrakcyjne kierunki: • Konsultant ds. żywienia • Animator kultury • Instruktor fitness • Technik administracji • Kosmetyka • Technik BHP • Biomasaż (fizjoterapia)…. ….. i wiele innych. Sprawdź pełną ofertę na : www.bydgoszcz.zak.edu ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
07.09.2015 14:34
O

Biomasaż fizjoterapia w Żaku!

Biomasaż fizjoterapia w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz nauczyć się profesjonalnego masażu? Masaż to Twoja pasja i pragniesz się w tym rozwijać? Naucz się zawodowo sztuki masażu z nami! Chcesz pracować m.in. w oddziałach rehabilitacji, ośrodkach, w których rehabilituje się pacjentów, prywatnych klinikach, gabinetach kosmetycznych, salonach urody, centrach odnowy biologicznej? Już dziś zapisując się do ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
07.09.2015 12:32
Cena: 350 Zł.
O

Kursy na medycynę Ostrowiec Świętokrzyski

Kursy na medycynę Ostrowiec Świętokrzyski - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma GUWERIS zaprasza na profesjonalny kurs przygotowawczy do kierunków medycznych Zapraszamy: • uczniów szkół ponadgimnazjalnych • absolwentów, którzy chcą poprawić wyniki i spełnić wymogi rekrutacyjne preferowanego kierunku • osoby ambitne, które chcą osiągnąć jak najwyższe wyniki i już w przyszłym roku dostać się na wymarzone studia Nasz kurs ... więcej »
Ostrowiec Świętokrzyski
+48696094732
07.09.2015 12:15
Cena: 480 Zł.
O

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży!

Dzieciaki mają u nas fajnie! Nigdy nie jest nudno, a wiedza podana w atrakcyjny, nowoczesny sposób zwyczajnie wciąga. Dzięki efektom, jakie przynoszą nasze kursy językowe nazywa się je „nauką”, choć zdaniem naszych uczniów to raczej „genialna przygoda po której umie się tyyyyle powiedzieć i tyyyyle napisać w języku obcym!”. Zależy Ci by Twoje dziecko uczyło się języków obcych już od najmłodszych lat? Chcesz widzieć efekty, ale nie kosztem radości i dobre ... więcej »
Chcesz zdobyć kwalifikacje za darmo? - Zdjęcia do ogłoszenia
Bez ukrytych kosztów, bez dodatkowych opłat? W Żaku masz taką szansę! Rekrutujemy między innymi na kierunki: Administracja, BHP, Informatyka, Opiekun w domu pomocy społecznej, Rachunkowość, Sekretarka oraz wiele innych ciekawych kierunków! Zapewniamy również doświadczoną kadrę wykładającą oraz niezbędne materiały do nauki zawodu! Nasze wieloletnie ... więcej »
Potrzebujesz motywacji? Skuteczny angielski dla dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, mam na imię Joanna i chcę nauczyć Cię sprawnego i praktycznego posługiwania się językiem angielskim. Od dłuższego czasu uczę języka angielskiego przez Internet (Skype). Skupiam się na dorosłych, którzy pracują lub wybierają się do Anglii, Irlandii lub Holandii. Dlaczego uczę w ten sposób? Dlatego, że TAK JEST PROŚCIEJ i SKUTECZNIEJ. Zastanawia ... więcej »
Cała Polska
+48609227204
06.09.2015 14:28
Cena: 250 Zł.
O

Akademia PięknaGlazel Visage

Akademia PięknaGlazel Visage - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękno w Twoich rękach! Zapraszamy na szkolenie z podstaw makijażu. Co nas wyróżnia? - profesjonalni szkoleniowcy - kosmetyki najwyższej jakości - bogaty program szkolenia (6 godzin warsztatów) - zestawy kosmetyków dla każdej uczestniczki Szkolenie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych Zainteresowanych zapraszam do kontaktu. Ostatnie wolne miejsca na 13.09!!!
Cała Polska
+48735954401
05.09.2015 23:54
Cena: 1 Zł.
O

PILNE PILNE

PILNE PILNE - Zdjęcia do ogłoszenia
Odwiedziłem kredyt ogłoszenie miejsce między szczególności poważnie na całym świecie i znam wielki dżentelmen, o nazwie Leonie Koller pomaga ludziom poprzez ich kredyty i pożyczki udzielone mi 100.000 € muszę płacić z powrotem na 30 lat z bardzo małym zainteresowaniem ze strony Wykonawcy lub 3% na moim okres kredytowania, a potem następnego dnia rano otrzyma ... więcej »
05.09.2015 18:34
O

Szkoły policealne Poznań

Szkoły policealne Poznań - Zdjęcia do ogłoszenia
Stolica Wielkopolski zapewnia osobom pragnącym poszerzyć wiedzę bardzo obszerną ofertę. Jeżeli pragną Państwo być pewni, że nabyte kwalifikacje ułatwią w przyszłości zdobycie satysfakcjonującej pracy, to zapraszamy na stronę szkoly-poznan.pl. W naszej szkole dostępne są wyłącznie takie kierunki, które są obecnie poszukiwane na rynku pracy. Potwierdza to p ... więcej »
Liceum dla dorosłych za darmo! ŻAK Grudziądz - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz jeszcze wykształcenia średniego? Chciałbyś je zdobyć? Bez względu na wiek przyjdź do nas i zrób je zupełnie ZA DARMO!!! Sprawdź szczegóły: http://grudziadz.zak.edu.pl/2012/11/27/liceum-ogolnoksztalcace/ Zapraszamy do sekretariatu szkoły: Grudziądz, ul. Długa 22 (I piętro) Możesz też zapisać się przez internet i otrzymać niespodziankę! ... więcej »
Ogłoszenia 3081 do 3100 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)