Razem 254 964 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
01.10.2015 13:58
O

AP Edukacja Opiekun Medyczny

AP Edukacja Opiekun Medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Policealna Szkoła Medyczna AP Edukacja w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką na kierunku OPIEKUN MEDYCZNY PROMOCJA ABSOLUTNE ZERO ! NIE MA WPISOWEGO ! BRAK OPŁAT ZA NAUKĘ ! BEZ MATURY ! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NIE CZEKAJ ! http://www.apedukacja.pl/index.php?mod=page&id=42&registr_to=szkola Opiekun medyczny jest to zawód po ... więcej »
Podkarpackie
+48515177110
01.10.2015 13:56
O

AP Edukacja Technik masażysta

AP Edukacja Technik masażysta - Zdjęcia do ogłoszenia
Policealna Szkoła Medyczna AP Edukacja w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką na kierunku TECHNIK MASAŻYSTA PROMOCJA ABSOLUTNE ZERO ! NIE MA WPISOWEGO ! BRAK OPŁAT ZA NAUKĘ ! 2 LATA NAUKI ZA DARMO !!! BEZ MATURY ! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NIE CZEKAJ ! http://www.apedukacja.pl/index.php?mod=page&id=42&registr_to=szkola Tec ... więcej »
Podkarpackie
+48515177110
01.10.2015 13:55
O

AP Edukacja Technik BHP

AP Edukacja Technik BHP - Zdjęcia do ogłoszenia
Policealna Szkoła dla Dorosłych AP Edukacja w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką na kierunku TECHNIK BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY NAUKA ZA DARMO !!! BEZ MATURY ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NIE CZEKAJ ! http://www.apedukacja.pl/index.php?mod=page&id=42&registr_to=szkola Technik bezpieczeństwa i higieny pracy przygotowuje ... więcej »
Podkarpackie
+48515177110
AP Edukacja Technik Administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Policealna Szkoła dla Dorosłych AP Edukacja w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką na kierunku TECHNIK ADMINISTRACJI NAUKA ZA DARMO !!! BEZ MATURY !!! ZAOCZNIE !!! ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ NIE CZEKAJ ! http://www.apedukacja.pl/index.php?mod=page&id=42&registr_to=szkola Technik administracji jest osobą odpowiedzialną w firmi ... więcej »
Podkarpackie
+48515177110
Biomasaż / fizjoterapia – tylko w Żaku! Fizjoterapia jest po - Zdjęcia do ogłoszenia
Biomasaż / fizjoterapia – tylko w Żaku! Fizjoterapia jest pojęciem nierozerwalnie związanym z rehabilitacją medyczną. Przez fizjoterapię rozumie się zespół metod leczniczych wykorzystujących zjawisko reaktywności organizmu na bodźce. Fizjoterapia była dziedziną znaną już za czasów starożytności. Nasza szkoła wprowadzi Cię w tajniki tej dziedziny. Nie cz ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Pasję i hobby zamieniamy na zarobki! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pasję i hobby zamieniamy na zarobki! REKRUTACJA ONLINE: zak.edu.pl/rekrutacja/formularz Marzysz o pracy które byłaby jednocześnie twoim hobby? Zgłoś się do Nas a spełnimy Twoje marzenie!!! KORZYŚCI: • Nauka Tylko 2 semestry • Małe grupy-indywidualne podejście do słuchacza • Zajęcia w weekendy, co dwa tygodnie • Brak egzaminów zewnętrznych • ... więcej »
Nie trać czasu - rekrutacja w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • Technik bhp • Technik administracji • Technik rachunkowości • Tec ... więcej »
Przedłuż ważność legitymacji w ŻAKu! Bydgoszcz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapis z się do ŻAKA i odbierz legitymację, która uprawnia do zniżek m.in. na przejazdy komunikacją miejską! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko u nas PISEMNA GWARANCJA BRAKU OPŁAT! • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Dwuletnie Szkoły Policealne • Jednoroczne Szkoły Policealne • Sz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
DARMOWE kierunki w ŻAKu! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rezerwuj miejsce on-line w Żaku: www.zak.edu.pl/formularz Pozostały ostatnie wolne miejsca! Mamy najlepszą ofertę na ryku edukacyjnym w Bydgoszczy! Zostań naszym Słuchaczem i przekonaj się sam! ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! • Technik BHP • Technik administracji • Technik rachunkowości • Technik informatyk • Technik usług kosmetycznych • F ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Jednoroczne kierunki w ŻAKu! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga! Pozostały ostanie wolne miejsca w jednorocznych szkołach policealnych!!! Nie przegap okazji i zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Możesz zdobyć dodatkową kwalifikację w 10 miesięcy, nie rezygnując z pracy zawodowej! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! • Konsultant ds. żywienia • Dekorator wnętrz • Terapeuta ds. uzależnień • Agent celny ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Zostań Bibliotekarzem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bibliotekarz – pomaturalne studium w systemie zaocznym. Nauka trwa 4 semestry (2 lata) CAŁY CYKL NAUKI ZA DARMO! Słuchacz szkoły bibliotekarskiej otrzymuje tytuł zawodowy bibliotekarza. Absolwent szkoły bibliotekarskiej przygotowany jest do pracy w sieci bibliotek publicznych, szkolnych, naukowych i specjalistycznych. Zapisz się już dziś przez formularz o ... więcej »
Nie możesz znaleźć pracy? Mamy rozwiązanie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
Zostań Fryzjerem Damskim/Męskim! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz modelować włosy jak wykwalifikowany profesjonalista? Stale podążasz za trendami w stylizacjach włosów? Ten kierunek jest wprost dla Ciebie! Rekrutacja tylko do 31.10.2015r.! Zdobądź umiejętności fryzjerskie i pracuj z pasją!!! Po co wydawać miliony na fryzjera? Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł FRYZJERA DAMSKIEGO/MĘSKIEGO w rok. Nauka trwa 1 rok ... więcej »
30.09.2015 13:28
Cena: 349 Zł.
O

Kurs na wózki widłowe. Nowy Sącz, Limanowa.

Kurs na wózki widłowe. Nowy Sącz, Limanowa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs na operatora wózka widłowego. Szybko, tanio i solidnie. Cena promocyjna 349 zł Możliwość dojazdu i szkolenia na miejscu w firmie na terenie całej polski. Kursy dla osób indywidualnych : Nowy Sącz, Posiadamy Certyfikat Akademii UDT Wydajemy uprawnienia MEN w języku: polski, angielski W cenie kursy na wózki widłowe zapewniamy: - mate ... więcej »
Limanowa
+48185417728
Wybierz jeden z naszych darmowych kierunków i pracuj z pasją - Zdjęcia do ogłoszenia
Wybierz jeden z naszych darmowych kierunków i pracuj z pasją! Czesne 0 zł. Zapraszamy na: Florystykę, Administrację, Rachunkowość, BHP, Turystykę wiejską , Informatykę i inne. Przyjdź i przekonaj się sam. Z nami naprawdę warto się uczyć! Dowiedz się więcej na mlawa.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Mława, ul. Sienkiewicza ... więcej »
Rejestratorka Medyczna – zawód z przyszłością! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesują Cię tajniki pracy w rejestracji medycznej? Chcesz poznać zasady etyki, zasady obiegu dokumentów, relacje pacjent-rejestracja, zasady funkcjonowania firmy medycznej? Posiadasz zainteresowania medyczne? Realizuj własne pasje i przy tym miej satysfakcjonującą pracę! Po ukończeniu kierunku Rejestratorka Medyczna można podjąć pracę zarówno w Placówkac ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Prosty angielski dla dorosłych w potrzebie – metoda online - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie ma znaczenia czy zaczynasz od zera czy też Twój angielski jest już niezły. Doprowadzę Cię tam gdzie chcesz być. Dlaczego? Po latach doszłam do wniosku, że trudno nauczyć się angielskiego w dużych grupach. Pierwszy kontakt z Tobą Będę chciała wiedzieć do czego potrzebujesz angielskiego. Do pracy? Pracujesz jako inżynier, lekarz, kierowca, fizjot ... więcej »
Cała Polska
+48609227204
30.09.2015 06:35
Cena: 1 Zł.
O

Legalne prawo jazdy Ukraina/na Ukrainie

Legalne prawo jazdy Ukraina/na Ukrainie Oferuję kompleksową pomoc w zakresie uzyskania legalnego prawa jazdy na Ukrainie w mieście Charków. Po szczegółowe informację proszę o kontakt poprzez jeden z poniższych sposobów. kontakt: email: prawojazdyukr@mail.ua tel: +380508644509 facebook - nazwa uzytkownika: piotr szczygiel kharkiv adres facebook: www.facebook.com/piotr.szczygiel.kharkiv gadugadu - 54760380 viber,whatsapp - po dodaniu mojego numeru telefonu do listy kontaktow
Zapisz się do LO! Możesz jeszcze dołączyć do grupy - Zdjęcia do ogłoszenia
! Chcesz zdobyć wykształcenie średnie i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Wykorzystaj szansę BEZPŁATNEJ NAUKI, którą daję Ci Żak i zapisz się już dziś! www.zka.edu.pl/formularz Absolwentów gimnazjum i 8-letniej szkoły podstawowej zapraszamy do rozpoczęcia nauki na 1. Semestrze LO dla Dorosłych! Uwaga! ABSOLWENCI SZKOŁY ZAWODOWEJ! Macie niepowtarz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Nie zdążyłeś zapisać się do szkoły! Nie wszystko stracone! - Zdjęcia do ogłoszenia
W ŻAKu rekrutacja nadal trwa! Jeszcze możesz skorzystać z BEZPŁATNEJ oferty edukacyjnej! Sprawdź: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • Zajęcia w trybie ZAOCZNYM • DARMOWE kierunki • Zaświadczenia ZUS, KRUS, MOPS, PCPR • Zniżki u 1500 parterów w całej Polsce • NIE WYMAGAMY MATURY! Zostań Słuchaczem już dziś wypełniając formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 3121 do 3140 z 9646
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)