Razem 263 208 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
06.04.2016 15:21
Cena: 490 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs "Tworzenie prezentacji w Prezi", który odbędzie się w dniu 29 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, • chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, • chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji ... więcej »
Pełen zakres usług związanych z pisaniem oryginalnej własnej pracy dyplomowej. Przekaż ten problem fachowcom. Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie (również wzorce i inne materiały). Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów (specjalizujemy się w tematyce zarządzania, nowoczesnego ma ... więcej »
Cała Polska
+48555555555
06.04.2016 06:06
Cena: 1 400 Zł.
O

Kurs CPC. Przewoźnika drogowego rzeczy Poznań

Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. Kurs cpc. Koal zaprasza Firma Koal serdecznie zaprasza do Poznania na czterodniowe szkolenie pt-pon 22-25 kwietnia 2016r . Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową ja ... więcej »
Wynajmę Auta do Ślubu i na imprezy okolicznościowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Wynajmę auta do ślubu i na imprezy okolicznościowe zapraszamy! BMW X6 lub HUMMER H3 - to auta niewątpliwie wyjątkowe- pięknie się prezentują, a do tego są pojazdami komfortowymi. Jeżeli planujesz ślub i zastanawiasz się jakim autem chciałbyś poruszać się w najpiękniejszym dniu swojego życia- TA OFERTA JEST DLA CIEBIE :) Oferujemy: - BMW X6 w kolorze c ... więcej »
Mazowieckie
+48535806980
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców oddział w Myszyńcu - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców oddział w Myszyńcu oferuje kursy, szkolenia okresowe, kwalifikacje wstępne oraz badania kierowców i nie tylko. Zadzwoń: 885 806 980, lub odwiedź nas osobiście: ul. Rynarzewskiego 3, Myszyniec WWW.OCKK.PL Zapraszamy!
Mazowieckie
+48885806980
Wynajmę sale i biura szkoleniowo-konferencyjne - Zdjęcia do ogłoszenia
Wynajmę sale szkoleniowo – konferencyjne, gabinety do badań Sale są idealnie przygotowane do szkoleń, warsztatów, spotkań czy konferencji dla grup nawet 50 osobowych. Wyposażone są m.in. w rzutnik, tablice suchościeralne, nagłośnienie. Ustawienie stołów w sali dostosowujemy każdorazowo do potrzeb klienta. Lokale znajdują się w Ostrołęckim Centrum Kształ ... więcej »
Mazowieckie
+48535806980
Ostrołęckie Centrum Kształcenia Kierowców Zaprasza! - Zdjęcia do ogłoszenia
- Szkolenia okresowe - Kwalifikacje wstępne - Kategorie A, B, B+E, C, C+E, D1, D - Certyfikat kompetencji zawodowych - ADR (wszystkie klasy) - Kurs operatora wózka jezdniowego - Kurs operatora koparko ładowarki - Kurs operator żurawi przeładunkowych HDS - Kurs na operatora ładowarek teleskopowych - Kurs na obsługę burt samowyładowczych - Kurs na ... więcej »
04.04.2016 13:18
Cena: 542 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy, Rzeszów

Kurs Excel Podstawowy, Rzeszów - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel od podstaw, który odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2016 w Rzeszowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu ... więcej »
Rzeszów
+48124218754
03.04.2016 19:56
O

Prace lic i mgr

Pomogę w przygotowaniu wzoru pracy zaliczeniowej, inżynierskiej, magisterskiej z informatyki i logistyki.
CNiB ŻAK – Największa sieć szkół za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK – Największa sieć szkół za DARMO! - Szkolimy specjalistów, którzy są pilnie poszukiwani przez pracodawców! - Wydajemy bezpłatnie zaświadczenia do różnych instytucji. - Wydajemy legitymacje uprawniające do zniżek na PKP/PKS oraz u naszych partnerów. Jeśli razem z nami chciałbyś rozwinąć swoją karierę zawodową zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz
Cała Polska
+48224281209
REKLAMA
REKLAMA
01.04.2016 12:53
Cena: 90 Zł.
O

Kurs: Kierownik wypoczynku - 23.04.2016

Kurs: Kierownik wypoczynku - 23.04.2016 - Zdjęcia do ogłoszenia
1. Kurs jest organizowany dla nauczycieli, czynnych instruktorów harcerstwa od stopnia podharcmistrza włącznie lub dla innych osób, posiadających co najmniej trzyletni staż pracy opiekuńczo - wychowawczej lub dydaktyczno – wychowawczej. 2. Miejsce składania dokumentów: Sekretariat EuropaBiz. ul. Kolumba 88/89 lok. 2B 70 – 035 Szczecin lub poprzez Internet: ... więcej »
Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie. Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów. Napisz od razu i sprawdźmy w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy z Twojej okolicy. Życzymy udanego dnia i czekamy na wiadomość od Ciebie
Hit na wiosnę: Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka w szkole jest całkowicie bezpłatna i trwa 4 semestry. Dodatkowo intensywny kurs języka obcego gratis! Szczecin przekształca się w centrum administracyjno-biurowe, będące bazą dla inwestorów zagranicznych co już wkrótce spowoduje wzrost zapotrzebowanie na absolwentów szkół policealnych wyposażonych w wiedzę dotyczącą wykonywania pracy biurowej, prawa ... więcej »
Szczecin
+48918523225
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel w Logistyce jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • głównie pracują w dziale logistyki lub z nim powiązanym, • chcą poznać praktyczne narzędzia programu ułatwia ... więcej »
Uwaga! 31.03.2016r. – ostatni dzień rekrutacji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj! To już ostatni dzień rekrutacji! Masz jeszcze możliwość zapisu do naszej szkoły. Jeszcze zdążysz! Biegnij ze świadectwem ukończenia szkoły i dowodem osobistym do naszego sekretariatu przy ul. Wileńskiej 44 w Wołominie. Rezerwacja miejsca online: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!
Cała Polska
+48224281209
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Brakuje Ci czasu? Klikni - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Brakuje Ci czasu? Kliknij i ucz się za DARMO! Będąc z Wami już 18 lat wiemy, że czasem brakuje czasu… Mamy na to sposób! Już dziś zapisz się do Żaka przez Internet! 1.Skopiuj link: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy 2. Wklej do przeglądarki, 3. Kliknij ENTER 4. Witamy w Żaku! Specjalnie dla Was mamy ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Ucz się w Żaku za DARMO! i korzystaj ze zniżek u naszych par - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś kontynuować naukę? Szukasz szkoły dla siebie? Zgłoś się do Żaka! U nas możesz uczyć się zupełnie za DARMO na jednym z wielu kierunków w szkole policealnej lub zdobyć wykształcenie średnie w liceum po gimnazjum lub uzupełniającym liceum po szkole zawodowej! Nie czekaj zgłoś się już dziś do sekretariatu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Garncarska 3 i zaczn ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
ŻAK – TYLKO u nas dostaniesz PISEMNĄ GWARANCJĘ bezpłatnej na - Zdjęcia do ogłoszenia
Wmawiają Ci, że Ministerstwo wprowadziło dodatkowe opłaty za naukę? Nie daj się oszukać! Przyjdź do nas i zapisz się na DARMOWY kierunek z pisemną GWARANCJĄ! Nie pobieramy ŻADNYCH opłat! 0 zł za wpisowe 0 zł za czesne 0 zł za zaświadczenia 0 zł za legitymację i indeks 0 zł za egzaminy, egzaminy poprawkowe, egzaminy maturalne i zawodowe ABSOLUTNY BRA ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Uczysz się w Szkole dla Dorosłych? Nie daj się oszukać! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w darmowej szkole? Wprowadzono opłaty za naukę na ostatnim semestrze? Chcesz nadal uczyć się za DARMO? Przyjdź do nas! W Żaku możesz uczyć się za DARMO! Damy Ci pisemną gwarancję braku ukrytych opłat! Możesz zapisać się do nas i kontynuować naukę w przyjaznej atmosferze z poczuciem pewności, że nikt Cię nie oszuka! Nie wiesz jak to zrobić? Przyjdź ... więcej »
Ucz się w Żaku – nabijaj wiedzą głowę a nie kieszenie innych - Zdjęcia do ogłoszenia
Możesz uczyć się za darmo! Nie wierzysz? Tylko MY dajmy pisemną GWARANCJĘ braku ukrytych opłat! Tylko MY dajemy Ci pewność, że umowa nie zostanie zmieniona bez Twojej wiedzy! U nas nie zaskoczą Cię opłaty za egzaminy, zaświadczenia, legitymację, czy brak wymaganej frekwencji! Nie wierzysz? Sprawdź nas! Przyjdź do naszego sekretariatu w Kędzierzynie- ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Ogłoszenia 3121 do 3140 z 9476
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)