Razem 261 788 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Nie trać czasu - rekrutacja w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terap ... więcej »
Studencie! Chcesz więcej zarabiać? - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Wybierz ten, który Ci odpowiada i zdobądź tytuł zawodowy podczas trwania studiów. Informatyka, Opiekun osoby starszej, Animator kultury, Bibliotekarz, Opiekun w domu pomocy społecznej BHP, Kosmetyka, Administracja, Rachunkowość ZA DARMO!!! I wiele, wiele innych. Zapisz się przez Internet: www ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Zrób to zimą! Z ŻAKiem to możliwe! :) Teraz czas na Ciebie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś ze złożeniem dokumentów, a może dopiero teraz zdecydowałeś się na naukę w semestrze zimowym? W Żaku możesz dopisać się do grypy już teraz i zacząć zajęcia w lutym! Niebawem zamykamy listy zgłoszeń Szukasz najlepszych? Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę szkoleniową, bogatą ofertę świadczonych usług i zdobycie praktycznych umiejętno ... więcej »
Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też niemiecki jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć średniego wykształcenia? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia! Zarezerwuj miejsce online: zak.edu.pl/formularz JAKO JEDYNA SZKOŁA POLICEA ... więcej »
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży jest dla osób, które znają podstawy programu Microsoft Excel,pracują w dziale sprzedaży lub logistyki, chcą skrócić czas przygotowywania analiz, procesów i kosztów. Po szkoleniu Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży będziesz potrafił: - wykorzystać praktyczną wiedzę z zakresu s ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Z Żakiem wszystko jest możliwe - Sprawdź nas ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz najlepszych? Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę szkoleniową, bogatą ofertę świadczonych usług i zdobycie praktycznych umiejętności! Zależy Ci na czasie? U nas możesz w ciągu kilku semestrów zdobyć wymarzony zawód i polepszyć swoją sytuację materialną! Zostań Żakiem nie wychodząc z domu http://www.zak.edu.pl/formularz Sprawdź ... więcej »
Cała Polska
+48895354455
25.02.2016 19:07
O

LO dla dorosłych - Żak

LO dla dorosłych - Żak - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź średnie wykształcenie w największej firmie edukacyjnej w Polsce!! LO DLA DOROSŁYCH - nauka w systemie zaocznym co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Profesjonalna kadra i bardzo dobrze przygotowana baza szkoleniowa. O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się osoby, które ukończyły gimnazjum , ośmioletnią szkołę podstawową , ZSZ Rekrutacja odb ... więcej »
Szkoły ZA DARMO! Bez ukrytych opłat! Leg - Zdjęcia do ogłoszenia
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u za darmo, oznacza że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką! Brak opłat za naukę! (na wybranych kierunkach) Brak opłaty wpisowej! Brak opłat za wydanie legitymacji! Brak opłat za wydanie zaświadczenia! Brak opłat za egzaminy! Brak opłat za zmianę kierunku! Brak ... więcej »
Cała Polska
+48768567419
Zdobądź wykształcenie średnie! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Na naukę nigdy nie jest za późno! - Zdjęcia do ogłoszenia
Na naukę nigdy nie jest za późno! My w ŻAK-u dobrze o tym wiemy i wcielamy ten stary slogan w życie już od wielu lat. Chcesz zwiększyć umiejętności, zdobyć dodatkowe kwalifikacje, rozwinąć swoje zainteresowania, a może po prostu wyjść z domu, spędzić miło czas i w ciekawym towarzystwie nauczyć się czegoś nowego? Jeśli tak, ZAPRASZAMY! Wystarczy wysłać ... więcej »
Podnieś swoje kwalifikacje! BHP za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Przestrzeganie zasad BHP, to podstawa i wymóg w każdej branży! U Nas zdobędziesz ten zawód ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Rekrutacja rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca, wejdź na http://www.za ... więcej »
Jedyna całkowicie DARMOWA szkoła dla dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jedyna całkowicie DARMOWA szkoła dla dorosłych! Zawiodłeś się bo nauka w szkole policealnej lub liceum miała być za darmo, a jednak nie jest? Chciałeś zrezygnować z nauki i kazali Ci za to płacić? Z jakichś powodów nie miałeś wymaganej frekwencji i ponosisz za to opłaty? NIE W ŻAKU! Tylko u nas dostaniesz DOKUMENT GWARANCYJNY, że wszystko masz za dar ... więcej »
25.02.2016 09:03
O

Plansze z podstaw genetyki

Plansze edukacyjne w atrakcyjny sposób prezentują wiedzę ważną bądź trudno przyswajalną. Stanowią dobrą formę powtórzenia i sprawdzenia wiedzy szczególnie z przedmiotów przyrodniczych. Plansze dydaktyczne od EduMarketu przedstawiają m.in. najważniejsze zagadnienia z podstaw genetyki. Wiedzę prezentują w czytelny i jasny sposób, operując żywą kolorystyką i atrakcyjną formą. Plansze są jednostronne, laminowane, oprawione w półdrewniane wałeczki. Prezentują ... więcej »
24.02.2016 18:49
Cena: 1 125 Zł.
O

Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami

Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs: Kurs SharePoint -współpraca i zarządzanie dokumentami, który odbędzie się w dniach 17-18 marca w Krakowie. Szkolenie jest dla osób które: - chcą dowiedzieć się jak sprawnie współdzielić dokumenty firmowe w Internecie, - chcą z pomocą SharePointa administrować stronami WWW, - chcą nauczyć się w jaki sposób połączyć ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Operator - kurs na wózki, żurawie HDS, podesty - Łowicz - Zdjęcia do ogłoszenia
U nas otrzymasz uprawnienia na wszystkie wózki niezależnie od źródła zasilania, uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli w wózkach zasilanych gazem LPG. Po szkoleniu uprawnienia dostaniesz w trzech językach (polskim, angielskim, niemieckim) bez dodatkowych opłat. Jesteśmy polecani przez pracodawców i zadowolonych operatorów. Prowadzimy kursy przygotow ... więcej »
24.02.2016 14:12
Cena: 299 Zł.
O

PROMOCJA 299 zł. - Kurs na wózki widłowe - KUTNO

PROMOCJA 299 zł. - Kurs na wózki widłowe - KUTNO - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek szkolenia operatorów urządzeń transportu bliskiego. JGL Logistics Kutno, ul. Siemiradzkiego 18 tel. 609 015 515 Wózki jezdniowe (wózki widłowe) WSZYSTKIE TYPY – PROMOCJA 299 zł Wózki ze zmiennym wysięgiem (ładowarki teleskopowe) kat. IWJO Podesty ruchome (podnośniki nożycowe) – PROMOCJA 299 zł Terminy szkoleń ustalamy indywidualnie. Z ... więcej »
Zamykają twój kierunek i nie możesz dokończyć nauki ? Spraw - Zdjęcia do ogłoszenia
ŻAK daje ci niepowtarzalna możliwość kontynuacji nauki! Zapisy na wyższe semestry trwają! Wykorzystaj swoją szansę i zdobądź wymarzone kwalifikacje! GWARANCJA BRAKU OPŁAT CZEKA NA CIEBIE PRZY ZAPISIE! • Wpisowe-0zł • Egzaminy- 0 zł • Zaświadczenia legitymacje- 0 zł • Brak wymaganej frekwencji- 0 zł ADMISNITRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, BHP, KOSMETYKA, FLORYS ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! Masz jeszcze szansę n - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykorzystaj swoją szansę i rozpocznij naukę jeszcze w lutym! BEZ WYRZECZEŃ FINANSOWYCH- tylko u nas BEZPŁATNA NAUKA z pisemna gwarancją braku opłat przez cały okres trwania nauki! • Wpisowe-0zł • Egzaminy- 0 zł • Zaświadczenia legitymacje- 0 zł • Brak wymaganej frekwencji- 0 zł Czas trwania nauki: • 2 lata- dla absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodow ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
24.02.2016 13:22
O

Szkoła Rodzenia Mama Gaja

Szkoła Rodzenia Mama Gaja - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdając sobie sprawę z wyjątkowości sytuacji, w której znajdują się przyszłe mamy, przykładamy szczególną wagę do warunków, w jakich odbywają się zajęcia, dlatego decydując się na kurs edukacji przedporodowej, w Szkole Rodzenia Mama Gaja mogą się Państwo spodziewać: - kameralnych grup, które nie przekraczających 6 par, - atmosfery intymności, - poczucia be ... więcej »
Poznań
+48530812811
Ogłoszenia 3121 do 3140 z 9644
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)