Razem 258 886 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
12.01.2016 15:12
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs "Fryzjerstwo"

Kurs "Fryzjerstwo" - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursa fryzjerski jest prowadzony od podstaw i przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód fryzjera, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieli do czynienia z fryzjerstwem. Czas trwania: 100 godzin (teoria i praktyka) Kurs obejmuje zagadnienia takie jak: - pielęgnacja włosów - strzyżenie i czesanie na szczotkę - farbowanie włosów i baleyage Z ... więcej »
Łódzkie
422557702
12.01.2016 14:37
O

A może zostać BHP-owcem?

A może zostać BHP-owcem? - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do Żaka na bezpłatny kierunek TECHNIK BHP! Tylko z nami zdobędziesz solidne wykształcenie w 1,5 roku! Nauczysz się jak profesjonalnie przeprowadzać kontrolę zasad i przepisów BHP w zakładzie pracy, sporządzać okresowe analizy BHP, przygotować wnioski dotyczące poprawy stanu BHP oraz dokonywać oceny ryzyka zawodowego. Perspektywy pracy: • fir ... więcej »
12.01.2016 14:03
Cena: 28 Zł.
O

Korepetycje z j. angielskiego

Korepetycje z j. angielskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Mamy do zaoferowania korepetycje z j. angielskiego przez komunikator Skype. Zapewniamy szybką, skuteczną i tanią naukę. Bezpłatne materiały do nauki przesyłamy na adres e-mail. Lekcje poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Pomagamy w przygotowaniu do ważnych egzaminów językowych. Dzięki nam poprawicie swoje stopnie. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach do ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych! ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć wykształcenie średnie, ale pracujesz w ciągu tygodnia? Zapisz się do Liceum Ogólnokształcącego ŻAK w Bydgoszczy! Zajęcia odbywają się w TRYBIE ZAOCZNYM! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko w ŻAKu otrzymasz PIESMENĄ GWARANCJĘ BARKU UKRYTYCH OPŁAT! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa! 523214361, Bydgoszcz ul. Długa 32/5
AGENT CELNY- zdobądź zawód w 10 miesięcy! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli poszukujesz stabilnej pracy która daje wiele satysfakcji to ta oferta jest dla Ciebie. W ramach jednorocznej szkoły policealnej przyswoisz wszystkie zagadnienia niezbędne do zdobycia właściwych kwalifikacji. Zapisz się już dziś i wykorzystaj zdobyte umiejętności w obecnej lub przyszłej pracy ! REKRUTACJA TRWA! ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE – www.zak. ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
ADMINISTRACJA Za darmo w Żaku! Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz być atrakcyjny na rynku pracy? Nie zwlekaj! Zapisz się do Żaka i rozpocznij pracę, o której zawsze marzyłeś! Skorzystaj z oferty i zapisz się na DARMOWE kierunki już dziś! UWAGA! REKRUTACJA TRWA! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i zapisz się już dziś: -->www.zak.edu.pl/formularz Dlaczego warto wybrać Żaka? * Zajęcia odbywają się w trybie ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik rachunkowości • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzalez ... więcej »
ŻAK – Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź wykształcenie średnie i zdaj maturę. W szkole ŻAK to możliwe. Rekrutacja zimowa trwa! Dlaczego ŻAK? • Zapisy na wszystkie semestry! • Nauka za 0 zł! • Legitymacja i zaświadczenia gratis! • Zniżki u naszych partnerów w całej Polsce! Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ... więcej »
Kurs j. niemieckiego dla opiekunów osób starszych - Zdjęcia do ogłoszenia
Ucz się języka niemieckiego z MEDIPE i pracuj w Niemczech jako Opiekunka/Opiekun osoby starszej! Zapisy na kurs od podstaw zbieramy do 19 stycznia 2016 r. Zgłoś się do nas pod nr tel. 71/ 750 77 76 lub wyślij wiadomość na adres e-mail: kursy@medipe.com
Podkarpackie
+48172833000
Zapisz się do ŻAK-a. Rekrutacja zimowa trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zwlekaj. Zapisz się do szkoły ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! Prowadzimy zapisy do: • Dwuletniej szkoły policealnej, • Jednorocznej szkoły policealnej, • Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Oferujemy darmowe kierunki i gwarantujemy brak ukrytych opłat! Zarezerwuj miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nau ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
11.01.2016 14:27
Cena: 950 Zł.
O

Kurs stylizacji paznokci

Kurs stylizacji paznokci - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli wybierasz ten kurs to znaczy, że jesteś osobą twórczą i przedsiębiorczą. Kurs stylizacji paznokci obejmuje 40 godzin dydaktycznych. W programie m.in.: - kurs stylizacji paznokci - choroby i budowa paznokci czyli teoretyczny niezbędnik - manicure i pedicure czyli abc zadbanych paznokci - masaż dłoni i stóp czyli coś dla zdrowia - przedłużan ... więcej »
Łódzkie
+48422557702
Technik rachunkowości za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
Pomogę w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, maturalnych oraz napiszę wypracowania, eseje, recenzje, zrobię prezentację oraz korektę prac itp. Posiadam duże doświadczenie. Kontakt pod numerem telefonu 537895784 lub email madziorex82@gmail.com
Ostrów Mazowiecka
+48537895784
11.01.2016 13:07
Cena: 850 Zł.
O

Kurs "Masaż klasyczny/masaż leczniczy"

Kurs "Masaż klasyczny/masaż leczniczy" - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs masażu klasycznego obejmuje 75 godzin dydaktycznych w cenie 850 zł . Kurs prowadzony jest od podstaw. Obejmuje: - Podstawy anatomii i fizjologii - techniki masażu klasycznego - psychologia masażu - zasady bezpieczeństwa masażu - historia masażu Kurs masażu leczniczego obejmuje 75 godzin dydaktycznych w cenie 900 zł. Kurs jest uzupełnieni ... więcej »
Łódzkie
422557702
11.01.2016 12:56
Cena: 850 Zł.
O

Kurs językowy dla personelu medycznego

Kurs językowy dla personelu medycznego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kursy języka angielskiego i niemieckiego dla personelu medycznego. Czas trwania każdego z kursów to 100 godzin. Kury są idealne dla osób wkraczających na rynek pracy i znających język na poziomie od słabo zaawansowanego do średnio zaawansowanego, którzy będą wykorzystywać język w codziennych sytuacjach zawodowych. Kursy rozwijają słown ... więcej »
Łódzkie
422557702
11.01.2016 11:20
Cena: 680 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany Warszawa, Cognity

Kurs Excel Średniozaawansowany Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 1-2 lutego 2016 w Warszawie. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. ... więcej »
Warszawa
+48223987155
11.01.2016 11:16
O

Kurs prawa jazdy Warszawa

Kurs prawa jazdy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Weekendowe kursy prawa jazdy w OSK Q-Mobil www.qmobil.pl to oferta dla osób chcących szybko, lecz skutecznie posiąśc wiedze z zakresu charakterystyki kandydata na kierowce. Oprócz kursów weekendowych Q-Mobil ma w swojej ofercie kursy eksternistyczne (dla osób które są w stanie samodzielnie posiąśc niezbedną wiedze ucząc sie z podrecznika), oraz kursy elea ... więcej »
09.01.2016 00:23
Cena: 50 Zł.
O

Sprzedam gotowy biznes plan kawiarni

Sprzedam gotowy biznes plan kawiarni na zaliczenie otrzymałam wysoką ocenę za niego.
08.01.2016 17:35
Cena: 109 Zł.
O

Konsultant ds. żywienia-kwalifikacja w 10 miesięcy!

Konsultant ds. żywienia-kwalifikacja w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się zdrową żywnością? Chciałbyś układać diety tak, by posiłki były proste w przygotowaniu, smaczne i by znalazły się w nich wszystkie niezbędne składniki odżywcze? Zapisz się do jednorocznej szkoły ŻAK w Bydgoszczy na kierunek KONSULTANT DS. ŻYWIENIA i zdobądź swój wymarzony zawód W ROK! REKRUTACJA TRWA ! Dlaczego warto zapisać się do Żak ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Technik Informatyk- zdobądź zawód ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MA - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja zimowa w ŻAKu trwa ! Podnieś swoje kwalifikacje zupełnie ZA DARMO! Start nauki już w lutym! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz *Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (weekendy), *Pisemna gwarancja braku opłat *Nie wymagamy matury *Nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS Ul. Długa 32/5 Bydgoszcz 523214361 Więcej na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 3121 do 3140 z 9720
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)