Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zapisz się na kierunek Animator Kultury- Ostatnia szansa- Ża - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na kierunek Animator Kultury- Ostatnia szansa- Żak! Masz ostatnią szansę na zapisanie się do Pomaturalnej Szkoły dla Dorosłych na kierunek Animator Kultury! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA ! www.zak.edu.pl/formularz- rezerwuj miejsce on-line Absolwent kierunku – Animacja kultury będzie przygotowany do pracy w już istniejących instytucjach i placówkac ... więcej »
Dwa kursy w cenie jednego! SUWNICE+WÓZKI WIDŁOWE tylko 752zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Promocja!!!DWA KURSY W CENIE JEDNEGO!!!Promocja!!! Zrób kurs na SUWNICE za jedyne 752zl a kurs na Wózki Widłowe zrobisz za darmo. Pytaj o inne promocje i bonifikaty. Zapisy: Nr tel.: 666-305-307 lub 666-303-308 mail: biuro@akademia-efect.pl Więcej o nas na www.akademia-efect.pl ZAPRASZAMY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!
Dwa kursy w cenie jednego! HDS + WÓZKI WIDŁOWE tylko 752zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Promocja!!!DWA KURSY W CENIE JEDNEGO!!!Promocja!!! Zrób kurs HDS za jedyne 752zl a kurs na Wózki Widłowe zrobisz za darmo. Pytaj o inne promocje i bonifikaty. Zapisy: Nr tel.: 666-305-307 lub 666-303-308 mail: biuro@akademia-efect.pl Więcej o nas na www.akademia-efect.pl ZAPRASZAMY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!!!
Konsultant ds. żywienia/ Instruktor fitness- Żak Bydgoszcz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Konsultant ds. żywienia/ Instruktor fitness- Żak Bydgoszcz! Twoje życie związane jest ze sportem? Jesteś Fit? Dbasz o zdrowie i stosujesz zasady zdrowego żywienia? Kierunki INSTRUKTOR FITNESS I KONSULTANT DS. ŻYWIENIA są właśnie dla Ciebie! Rekrutacja trwa! Zapisz się wypełniając formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz i odbierz upominek w sekretariac ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
+48523214361
Studia licencjackie - Pielęgniarstwo na Akademii Polonijnej - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do podjęcia studiów licencjackich na Akademii Polonijnej. Absolwent pielęgniarstwa uzyskuje przygotowanie do wykonywania zawodu pielęgniarki. Praca ta polega na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w szczególności na: rozpoznawaniu warunków, potrzeb i problemów pielęgnacyjnych pacjenta, planowaniu i sprawowaniu opieki pielęgnacyjnej nad chorym, udzi ... więcej »
Zyskaj specjalność na kierunku Agent Celny! - Zdjęcia do ogłoszenia
Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Jesteś gotowy na rozwój własnych zainteresowań? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i być elastycznym na rynku pracy? Szukasz alternatywy? Daj się pokierować wykwalifikowanej kadrze dydaktycznej, z wieloletnim doświadczeniem. Ten kierunek dopasowany jest do potrzeb rynku pr ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
03.09.2015 11:10
Cena: 99 Zł.
O

Pracownik ds. osobowych

Pracownik ds. osobowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię praca biurowa? Chcesz obejmować odpowiedzialne stanowisko w firmie i zarządzać dokumentacją pracowników? Przyjdź do ŻAKa! W zaledwie ROK zdobędziesz doświadczenie, dzięki któremu będziesz mógł pracować zarówno w małych firmach, jak i w wielkich korporacjach, którzy szukają Specjalistów ds. Kadr i Płac! DO ZAPISU POTRZEBUJESZ JEDYNIE ŚWIADE ... więcej »
03.09.2015 10:07
O

Niemiecki

nauczyciel z 20-letnim stażem, praktyka w Niemczech udziela korepetycji z języka niemieckiego - wszystkie poziomy nauczania, również przygotowanie pod kątem wyjazdu do pracy
03.09.2015 09:28
Cena: 360 Zł.
O

Kurs rysunku odręcznego w Krakowie!

Kurs rysunku odręcznego w Krakowie! - Zdjęcia do ogłoszenia
MDK-Kurs rysunku Kraków zaprasza na kurs rysunku odręcznego w Krakowie pod okiem wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Szkoła rysunku w Krakowie przygotowuje do egzaminów wstępnych na kierunki: architektura i urbanistyka oraz architektura krajobrazu. Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.kurs-rysunku.com/ Kurs rysunku prowa ... więcej »
Kraków
+48600190205
Canadian Offering Native English Expertise for Range of Serv - Zdjęcia do ogłoszenia
I am a native English speaker just arriving from Canada (born and raised) currently residing in Warsaw as of July 2015. I have completed my Master’s degree in science and 2 years of doctoral work and have vast experience writing applications for official institutions. I offer services for academic applications abroad, english speaking and writing lessons and ... więcej »
Warszawa
+48737693180
REKLAMA
REKLAMA
Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska zaprasza na szkolenie: Techniki relaksacyjne Zapraszamy: – psychologów, pedagogów, – studentów psychologii, pedagogiki i kierunków pokrewnych, – osoby zawodowo niezwiązane z psychologią i pedagogiką, zainteresowane rozwojem osobistym. "W życiu nie chodzi o czekanie, aż burza minie. Chodzi o to, żeby nauczyć się tańczyć w deszczu." (Vivian Greene) Stres, zmęczenie i brak energii, przepełniający n ... więcej »
Bądź modny! Bądź zdrowy!  Bądź FIT! - Zdjęcia do ogłoszenia
Instruktor fitness Idealny kierunek rozwoju dla każdego kto regularnie się rusza, dba o linię i generalnie nie lubi siedzieć przy biurku. Obecnie moda na tzw. „zdrowy styl życia” – rozumiany także jako zabieganie o dobrą kondycję fizyczną, sprawia, że ciągle powstające siłownie, centra rekreacyjne czy kluby fitness, potrzebują wielu wykwalifikowanych praco ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Tłumaczenia,dok.samochodu,Mokotów,Ochota,Bemowo,Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Tanie . Tłumaczenia przysięgłe. 501-148-256 . Każdy Język. Tłumacz przysięgły. Samochodowe ,Medyczne, Prawnicze ,Techniczne ,Specjalistyczne . Specjalizacja tłumaczeń:§ prawo§ bankowość§ finanse§ dokumenty unijne§ ekonomika przedsiębiorstwa§ dokumentacja przetargowa§ technologie§ turystyka § medycyna§ informatyk Wykonujemy tłumaczenia z rosyjskiego , ... więcej »
Cała Polska
+48501148256
Technik ochrony fizycznej osób i mienia! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz predyspozycje fizyczne i psychiczne do tego, by zostać profesjonalnym ochroniarzem? Chciałbyś mieć do czynienia z sytuacjami wymagającymi nagłej i zdecydowanej interwencji? Masz już dosyć ogłoszeń, w których firmy potrzebują pracownika ochrony do „zbierania wózków z parkingu”, albo do roli „dozorcy”? Z konkretnym dyplomem od nas dostaniesz konkretny wak ... więcej »
02.09.2015 10:57
Cena: 109 Zł.
O

Agent celny- zawód z przyszłością w 10 miesięcy!

Agent celny- zawód z przyszłością w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako celnik? Lubisz prawo, procedury celne nie przerażają Cię? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas jednoroczna szkoła agent celny w Żaku w atrakcyjnej cenie! Więcej na : www.bydgoszcz.zak.edu.pl REKRUTACJA TRWA! Liczba miejsc ograniczona! • Gwarancja braku ukrytych opłat • Nauka w trybie ZAOCZNYM • ZAŚWIADCZENIA, LEGITYMACJE • Profesjo ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
02.09.2015 10:48
Cena: 109 Zł.
O

Zostań Instruktorem fitness w 10 miesięcy!

Zostań Instruktorem fitness w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoje życie związane jest ze sportem? Jesteś Fit? Lubisz wysiłek fizyczny i chcesz zarażać tym innych? Zostań Instruktorem Fitness! Zapisz się na roczny kierunek w Centrum Nauki i Biznesu Żak, rób to co lubisz i zarabiaj na tym! Nie czekaj! Zapisz się on-line i ODBIERZ UPOMINEK W SEKRETARIACIE SZKOŁY: www.zak.edu.pl/formularz • Gwarancja braku ukrytych op ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Grafika komputerowa- kwalifikacja w 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli nie chcesz inwestować w drogie studia na zapisz się do ŻAKA i zdobądź atrakcyjne kwalifikacje! Nauka na kierunku GRAFIKA KOMPUTEROWA trwa Tylko 10 miesięcy! Tylko teraz możesz połączyć naukę na dwóch kierunkach i otrzymać 30% rabatu! Technik informatyk (ZA DARMO)+Grafika komputerowa (90,30 zł) !!! Nie czekaj! Zapisz się on-line i ODBIERZ UPOMI ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Hit w Żaku- Terapeuta ds. uzależnień- najniższa cena! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje w 10 miesięcy ? Zapisz się na kierunek TERAPEUTA DS. UZALEŻNIEŃ! Tylko teraz możesz połączyć naukę na dwóch kierunkach i otrzymać 30% rabatu! Opiekun medyczny (ZA DARMO)+Terapeuta ds. uzależnień (76,30 zł) !!! Opiekun środowskowy (ZA DARMO)+Terapeuta ds. uzależnień (76,30 zł) !!! Absolutny HIT! Nie czekaj! Zapisz s ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
02.09.2015 10:43
Cena: 129 Zł.
O

Zostań Terapeutą ds.uzależnień! Rekrutacja trwa!

Zostań Terapeutą ds.uzależnień! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość ? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Terapeuta ds. uzależnień w atrakcyjnej cenie! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.belchatow.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośre ... więcej »
01.09.2015 18:57
Cena: 35 Zł.
O

Skuteczne korepetycje - historia, wos

Skuteczne korepetycje - historia, wos - Zdjęcia do ogłoszenia
Pracownik naukowy z 10-letnim doświadczeniem korepetytora, autor opracowań i testów dla uczniów szkół średnich oraz publikacji naukowych oferuje skuteczne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie. Decydując się na współpracę, otrzymują Państwo gwarancję pełnego przygotowania do NOWEJ MATURY 2016, zgodnie z aktualną podstawą programową i proceduram ... więcej »
Ogłoszenia 3121 do 3140 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)