Razem 256 092 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
08.10.2015 12:29
Cena: 1 Zł.
O

ZOSTAŃ TECHNIKIEM INFORMATYKIEM

ZOSTAŃ TECHNIKIEM INFORMATYKIEM - Zdjęcia do ogłoszenia
W ramach oferty naszej dwuletniej szkoły policealnej proponujemy naukę na specjalności technik informatyk. W jej trakcie będzie można zdobyć wiedzę o sieciach komputerowych oraz bazach danych. Słuchacze szkoły nauczą się wszystkiego, co konieczne na temat witryn internetowych oraz administracji bazami danych. Zdobyta wiedza oraz kwalifikacje pozwolą na podję ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
08.10.2015 12:19
Cena: 1 Zł.
O

ZOSTAŃ TECHNIKIEM RACHUNOWOŚCI

ZOSTAŃ TECHNIKIEM RACHUNOWOŚCI - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza dwuletnia szkoła policealna oferuje naukę na kierunku technik rachunkowości. Program nauki obejmuje zarówno zagadnienia związane z rachunkowością, jak i dokumentacją oraz wynagrodzeniami. Wśród omawianych zagadnień jest także tematyka prowadzenia i zarządzania przedsiębiorstwami i język obcy w rachunkowości. Absolwenci tego kierunku zyskują szerokie pe ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
08.10.2015 12:13
Cena: 1 Zł.
O

ZOSTAŃ TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH

Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych w naszej dwuletniej szkole policealnej. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnienia, jak podstawy anatomii czy dermatologii, kosmetykę pielęgnacyjną i upiększającą czy zabiegi dłoni, stóp i ciała. Studium kosmetyczne daje wiedzę i umiejętności, dzięki którym absolwenci będą mogli zdobyć pracę w salonach kosmetycznych, studiach stylizacji i wizażu czy salonach o ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
ZOSTAŃ TECHNIKIEM EKSPLOATACJI PORTÓW I TERMINALI - Zdjęcia do ogłoszenia
Tryb nauczania: zaoczny Tytuł: technik eksploatacji portów i terminali Program nauczania: Podstawy przedsiębiorczości Podróżni w portach i terminalach Podstawy organizacji portów i terminali Transport w portach i terminalach Procesy magazynowe w portach i terminalach Język angielski w eksploatacji portów i terminali Język obcy w eksploatacji portów ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
08.10.2015 11:53
Cena: 350 Zł.
O

Warsztaty Nawigacyjne dla Skipperów

Warsztaty Nawigacyjne dla Skipperów - Zdjęcia do ogłoszenia
Warsztaty przygotowawcze do egzaminów na Patenty Morskie jak i dla Skiperów. Nasz program szkolenia; Nawigacja: - jednostki stosowane w nawigacji, - kursy i namiary, - wyznaczanie pozycji, nawigacja praktyczna - korzystanie z pomocy nawigacyjnych, - system GPS. Łącznośc Morska Meteorologia: - podstawowe czynniki meteorologiczne, - znajomoś ... więcej »
Cała Polska
+48791002691
Przedstawiciel Handlowy w jeden rok! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy? Masz żyłkę sprzedawcy i przekonanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Przedstawiciel Handlowy w Żaku ! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretar ... więcej »
Twoja legitymacja skończyła ważność 30 września? - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoja legitymacja skończyła ważność 30 września? Potrzebujesz zniżek przy przejazdach PKP, MKS? Zapisz się do Żak-a a jeszcze tego samego dnia wyrobimy dla Ciebie legitymacje! Nie czekaj zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/formularz Możesz uczyć się za darmo i korzystać ze zniżek w całej Polsce! Dostaniesz nie ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
08.10.2015 10:01
O

Szkolenia BHP w Przasnyszu

Szkolenia BHP w Przasnyszu - Zdjęcia do ogłoszenia
Organizujemy i prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe w dziedzinie BHP wszystkich grup zawodowych. (robotnicze, administracyjno- biurowe, inżynieryjno- techniczne, pracodawców i osób kierujących pracownikami, służby BHP)
Przasnysz
+48602777926
08.10.2015 09:57
Cena: 109 Zł.
O

Zostań Sekretarką w rok! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań Sekretarką w rok! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas jednoroczna szkoła kierunek sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
08.10.2015 09:32
O

Skuteczny niemiecki przez Skype

Skuteczny niemiecki przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Dzień dobry/Guten Tag przeczytaj moją historię nauki niemieckiego przez Skype. Zajmie Ci to 2 minuty. Nazywam się Jolanta i jestem pasjonatką/lektorką niemieckiego przez Skype. Prawdopodobnie jesteś w jednej z tych czterech grup: 1. Uczysz się niemieckiego 2. Uczyłeś/aś się niemieckiego 3. Nigdy nie uczyłeś/aś się niemieckiego 4. A może jesteś w czw ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
REKLAMA
REKLAMA
Zapisz się do ŻAKa! Rekrutacja nadal trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź specjalizację w 10 miesięcy! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Spiesz się! Ostatnie wolne miejsca! • Biomasaż • Dekorator wnętrz • Agent celny • Konsultant ds. żywienia • Terapeuta ds. uzależnień • Florystyka • Opiekun medyczny • Opiekun środowiskowy ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Rekrutacja w Żaku trwa do 31. października! Nie zwlekaj! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś wybrać szkoły i kierunku kształcenia ? Jeszcze nie wszystko stracone! Nadal możesz zapisać się do ŻAKa!!! www.zak.edu.pl/formularz Wybierz kierunek odpowiedni dla siebie i zostań naszym Słuchaczem już dziś: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • DARMOWE KIERUNKI • NIE WYMAGAMY MATURY • ZAJĘCIA W TRYBIE ZAOCZNYM • GWARANCJA BRAKU OPŁAT! Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ostatnie wolne miejsca w ŻAKu! Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoły ZA DARMO! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz! • LO dla Dorosłych ( 6 semestrów dla absolwentów 8-letniej SP i gimnazjum, 4 semestry dla absolwentów Szkoły Zawodowej) • Dwuletnie i jednoroczne szkoły policealne • Szkoła medyczna Sprawdź pełną ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
Manhattan Academy- zaprasza na zajęcia językowe! - Zdjęcia do ogłoszenia
MANHATTAN ACADEMY Białystok Profesjonalna Szkoła Języków Obcych: - Angielski - Niemiecki - Włoski - Rosyjski Kursy grupowe i indywidualne - Kliknij i sprawdź pełną ofertę ! http://www.manhattan-academy.pl/ Rekrutacja trwa. Zapisz się przez Internet: http://www.manhattan-academy.pl/index.php/zapisy-online.html Nie czekaj - zadzwoń i ... więcej »
Kurs Dietetyki- start 24 października o godz. 9:00! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Edukacji „Akademia Sukcesu” zaprasza na kurs „Dietetyka”!! Koszt kursu- 400zł Ilość godz.- 56 Zajęcia w systemie weekendowym. W programie m.in.: - Procesy energetyczne organizmu - Rola, podział i źródła poszczególnych składników pokarmowych - Zasady racjonalnego żywienia - Wpływ odżywiania na sylwetkę, wygląd i kondycję skóry, włosów i pa ... więcej »
07.10.2015 15:00
O

Kursy językowe PROGRES Łódź

Kursy językowe PROGRES Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
ZAPRASZAMY NA KURSY JĘZYKOWE W SZKOLE JĘZYKÓW OBCYCH PROGRES! Oferujemy zajęcia z języka: - angielskiego, - hiszpańskiego, - niemieckiego, - włoskiego, - francuskiego - oraz norweskiego na każdym poziomie zaawansowania. GWARANTUJEMY: - dogodną cenę (rabaty nawet do 20%!), - wykwalifikowaną kadrę, - dostęp do platformy e-learningowej, - k ... więcej »
Akademia Sukcesu- trwa nabór uzupełniający 2015/2016! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś zapisać się do szkoły? Jeszcze nie wszystko stracone! Trwa jeszcze nabór uzupełniający 2015/2016, można jeszcze zapisywać się na kierunki: - Opiekun medyczny - Florysta - Technik usług kosmetycznych - Technik Rachunkowości - Technik BHP - Technik Administracji - Dekorator wnętrz - Instruktor Fitness i dołączyć do grup ... więcej »
Technik BHP! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy wiesz że przestrzeganie zasad BHP, to podstawa i wymóg w każdej branży? Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - tylko w ŻAKu zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. 9 maja 26 Możliwość obniżenia czesnego do ZERA! UWAGA: REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! spiesz się aby n ... więcej »
Spiesz się ponieważ zaraz będzie… Pozamiatane! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ostatnie wolne miejsca! Spiesz się ponieważ zaraz będzie… Pozamiatane! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy wyjątkową ofertę LAST MINUTE !!! Rekrutacja trwa do 31 października – nie trać czasu i nie daj się wyprzedzić innym! Ostatnie wolne miejsca na kierunkach: Instruktor fitness, Wizaż, Biomasaż, Przedstawiciel handlowy, Rejestratorka medyczna. O ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
07.10.2015 11:00
Cena: 149 Zł.
O

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca!

Zostań masażystą! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Naucz się profesjonalnie sztuki masażu z nami! Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26(II piętro) Możliwość obniżenia czesnego do ZERA! UWAGA: REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! spiesz się aby n ... więcej »
Ogłoszenia 3161 do 3180 z 9680
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)