Razem 260 813 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Technik ochrony fizycznej osób i mienia! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz organizować i kierować działalnością wewnętrznych służb ochrony? Realizować zadania z zakresu osób i mienia? To zawód dla Ciebie! Zdobądź go u Nas ZA DARMO! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
26.01.2016 14:48
Cena: 910 Zł.
O

Kurs Excel dla HR i działów personalnych, Kraków

Kurs Excel dla HR i działów personalnych, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel dla HR i działów personalnych, które odbędzie się w dniach 18-19 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • pracują w działach personalnych, w kadrach i płacach, które w codziennej pracy wykorzystują arkusz kalkulacyjny, • znają podstawowe formuły (suma, różnica, iloczyn, iloraz)w MS Excel;, • z ... więcej »
Skutecznie i solidnie przygotuje do egzaminu na certyfikat kompetencji Zawodowych przewoźnika RZECZY/OSÓB. Nauka odbywa się na zasadzie spotkań w trybie stacjonarnym lub w formie zdalnej ( za pomocą skype’a czy innego komunikatora internetowego). Ilość godzin potrzebna na przygotowanie – dostosowana indywidualnie. Dostarczam aktualne materiały, zapewniam stały kontakt do momentu zdania egzaminu. Przekazywana przeze mnie wiedza jest konkretna i ła ... więcej »
Cała Polska
+48797172544
26.01.2016 14:11
Cena: 990 Zł.
O

Kurs Project Zaawansowany, Kraków

Kurs  Project Zaawansowany, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Project Zaawansowany, który odbędzie się w dniach 18-19 lutego w Krakowie. Szkolenie Project Zaawansowany jest dla osób, które: • posiadają podstawową wiedzę z programu MS Project, • chcą swobodnie poruszać się po programie, • chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości i wykorzystania zaawansowanych opcji progra ... więcej »
Bezpłatna Szkoła Policealna- Opiekun medyczny! - Zdjęcia do ogłoszenia
OPIEKUN MEDYCZNY – Bezpłatna Szkoła Policealna + 100%zdawalności egzaminów 100% ZDAWALNOŚCI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH!!!! Spiesz się i wybierz odpowiednie kwalifikacje zanim inni Cię uprzedzą UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Nie czekaj napisz do Nas na FACEBOOKU lub wyślij zgłoszenie: TUTAJ--> https://bdo.as.edu.pl/zapis/ a my do Ciebie od ... więcej »
26.01.2016 12:54
Cena: 149 Zł.
O

Zostań Wizażystką w jeden rok!

Zostań Wizażystką w jeden rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesują cię najnowsze trendy mody? Z nami poznasz techniki style makijażu, techniki doboru zapachów i psychologię kolorów. Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Stylizacji i Wizażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%.Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul.Kościuszki 17
Technik Administracji- bezpłatny kierunek w Akademii Sukcesu - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawód: Technik administracji. Nauka odbywa się w systemie zaocznym. Czas trwania nauki: 2 lata (4 semestry). Rekrutacja bez egzaminów wstępnych DOKUMENTY POTRZEBNE DO ZAPISU: - Oryginał lub odpis świadectwa ukończenia szkoły średniej - Dowód osobisty - 3 zdjęcia Nie zwlekaj i zapisz się już dziś ! TUTAJ--> https://bdo.as.edu.pl/zapis/ ... więcej »
Zainwestuj w swoją przyszłość- podejmij naukę w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: www.zak.edu.pl/formularz . To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Rekrutacja zimowa trwa-zapisz się już dziś i rozpocznij naukę w lutym 2016r.! Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA D ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Oferujemy darmowe specjalizacje zawodowe dwuletnie oraz roczne. Kształcimy w kierunkach: - Technik Administracji; - Technik Rachunkowości; - Technik BHP; oraz - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH Kolejny semestr rozpoczynamy już w lutym! Nie przegap szansy na bezpłatną edukację w trybie zaocznym (średnio co drugi weekend w miesiącu). Lista miejsc jest ograniczona, niebawem zamykamy nabór na niektórych kierunkach z powodu ogromnej il ... więcej »
Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Poświęć minutę i zapisz się do nas online: http://www.zak.edu.pl/formularz
REKLAMA
REKLAMA
26.01.2016 11:05
Cena: 99 Zł.
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOSĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzależ ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
26.01.2016 09:22
Cena: 890 Zł.
O

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy, Kraków

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy, który odbędzie się w daniach 10-12 lutego 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą poszerzyć swoje umiejętności pracy w Excelu do poziomu średniozaawansowanego, • chcą nauczyć się wielu prz ... więcej »
26.01.2016 09:03
O

Centrum Szkoleń BHP

Centrum Szkoleń BHP - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na atrakcyjne szkolenia BHP! Nie wierzysz, że kurs bhp może okazać się ciekawy, a co najważniejsze skuteczny? My pokażemy Ci, że jest to możliwe. Nasi instruktorzy i wykładowcy z przygotowaniem pedagogicznym poprowadzą dla Ciebie zajęcia w sposób innowacyjny i zastosowaniem nowoczesnych środków dydaktycznych. W końcu najbardziej istotne w szkol ... więcej »
Cała Polska
+48692260583
Zostań Opiekunem w domu pomocy społecznej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej! Nauka trwa 2 lata w systemie zaocznym. Absolwenci mogą pracować w domach opieki społecznej, zakładach pielęgnacyjno-opiekuńczych, zakładach opiekuńczo-leczniczych, a także w hospicjach i zakładach opieki termalnej. Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Rachunkowość - Zimowa rekrutacja w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli liczby nie mają przed Tobą tajemnic, a matematyka była zawsze jednym z ulubionych przedmiotów w szkole, to wykorzystaj ten fakt! 4 semestry wystarczą by zdając egzamin państwowy uzyskać tytuł technika rachunkowości. Początek zajęć - luty/marzec 2016! Możesz zarezerwować sobie miejsce już dziś nie wychodząc z domu http://zak.edu.pl/rekrutacja ... więcej »
Bezpłatną naukę gwarantujemy na piśmie! SPRAWDŹ NAS - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Czekamy na Ciebie ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
Podnieś swoje kwalifikacje! BHP za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Przestrzeganie zasad BHP, to podstawa i wymóg w każdej branży! U Nas zdobędziesz ten zawód ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 ,Tel.44 635 07 61 Rekrutacja rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca, wejdź na http://www.za ... więcej »
Komunikacja w Zespole - szkolenie dofinansowane - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Dofinansowanym KOMUNIKACJA W ZESPOLE Korzystając ze szkoleń otrzymują Państwo: • Program indywidualnie przygotowany dla Uczestników szkolenia • Część praktyczna szkolenia opracowana w oparciu o specyfikę branży i stanowiska uczestników • Certyfikat ukończenia szkolenia • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych • Po ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Akademia Zarządzania - szkolenie dofinansowane - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Dofinansowanym AKADEMIA ZARZĄDZANIA Korzystając ze szkoleń otrzymują Państwo: • Program indywidualnie przygotowany dla Uczestników szkolenia • Część praktyczna szkolenia opracowana w oparciu o specyfikę branży i stanowiska uczestników • Certyfikat ukończenia szkolenia • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych • Pod ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Akademia Zarządzania Czasem - szkolenie dofinansowane - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Dofinansowanym AKADEMIA ZARZĄDZANIA CZASEM Korzystając ze szkoleń otrzymują Państwo: • Program indywidualnie przygotowany dla Uczestników szkolenia • Część praktyczna szkolenia opracowana w oparciu o specyfikę branży i stanowiska uczestników • Certyfikat ukończenia szkolenia • Bogaty pakiet materiałów szkoleniowych ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Ogłoszenia 3161 do 3180 z 9747
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)