Razem 258 757 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Pomoc dla Studenta 20 % Rabatu do końca Grudnia - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam pomocy studentom, którzy nie radzą sobie przy stworzeniu własnego opracowania podsumowującego okres studiów. W moich opracowaniach korzystam z najnowszych pozycji często niedostępnych dla większości z Państwa. Wszystkie pomoce przy pracach pisane są od podstaw, posiadają przypisy i bibliografię oraz spełniają formalne kryteria wymagane w pracy nauk ... więcej »
Cała Polska
+48795009135
Tłumaczenie Dyplomów z Uczelni Wyższej - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować za granicą w Niemczech a pracodawca wymaga tłumaczenia dyplomu na język niemiecki? Chcesz studiować za granicą? Chcesz oficjalnie uznać swoje wykształcenie w Niemczech (Anerkennung der Ausbildung)? Jeśli tak, to nasze biuro może Ci w tym pomóc. W Biurze tłumaczeń interpreta.pl tłumaczymy dyplomy z uczelni wyższych z całej Polski. Bez wzglę ... więcej »
31.12.2015 10:13
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOŚĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzależ ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
30.12.2015 21:25
O

Pomogę napisać

Pomogę napisać - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomogę napisac prace: -zaliczeniowe -semestralne -licencjackie -inżynierskie -magisterskie -i inne Pomogę również uczniom szkół średnich (wypracowania, referaty, prace maturalne i inne) Plany prac Konspekty Kończenie prac zaczętych Zapraszam do współpracy
Administracja za 0 zł. - zapisy w szkole ŻAK! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dowiedz się więcej o prawie pracy, organizacji pracy biura. Zdobądź tytuł technika administracji. Możesz znaleźć dobra pracę i dowiedzieć się wielu przydatnych informacji z zakresu prawa pracy i nie tylko. Nabór zimowy trwa! Nie zwlekaj. Zapisz się! Rezerwacja miejsca on-line: www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” ul. Batorego 25, K ... więcej »
Zapisz się do ŻAK-a Bezpłatnych Szkół dla Dorosłych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zwlekaj. Zapisz się do szkoły ŻAK. Rekrutacja zimowa trwa! Prowadzimy zapisy do: • Dwuletniej szkoły policealnej, • Jednorocznej szkoły policealnej, • Liceum ogólnokształcącego dla dorosłych Oferujemy darmowe kierunki i gwarantujemy brak ukrytych opłat! Zarezerwuj miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Centrum Nauki i ... więcej »
Zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Studencie zdobądź dodatkowe kwalifikacje za DARMO! Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Jeżeli jesteś studentem i chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje, zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i zdobądź tytuł zawodowy w danym zawodzie podczas trwania studiów. BHP, Informatyka, Administracja, Ra ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Liceum Ogólnokształcące jest szkołą dla dorosłych kształcącą w formie zaocznej, której ukończenie umożliwia uzyskanie wykształcenia średniego oraz świadectwa dojrzałości po zdaniu egzaminu maturalnego. Sprawdź naszą ofertę i zapisz się online – o ... więcej »
Cała Polska
+48552759666
Opiekunka Środowiskowa-zawód w rok - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pomagać innym i chcesz to robić zawodowo? Zapisz się do rocznej szkoły policealnej i zdobądź uprawnienia, które dadzą Ci możliwość pracy w tym zawodzie Całkowicie za DARMO, wystarczy, że ukończyłeś szkołę średnią, Nauka odbywa się w Kwidzynie, w soboty i niedziele Kwidzyn, Chopina 26 Zarezerwuj sobie miejsce za pośrednictwem Internetu: www.za ... więcej »
Cała Polska
+4855275966
30.12.2015 12:37
Cena: 436 Zł.
O

Szybki kurs Excel Warszawa, Cognity

Szybki kurs Excel Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Szybki Kurs Excel, który odbędzie się w dniu 1 lutego 2016 w Warszawie. Szybki Kurs Excel jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkol ... więcej »
Warszawa
+48223987155
REKLAMA
REKLAMA
30.12.2015 11:12
O

Tłumaczenia warszawa

"Profesjonalne tłumaczenia to usługa, która w dzisiejszych czasach jest wyjątkowo istotna. Dziś żyjemy coraz szybciej, a przepływ informacji odbywa się na globalną skalę. Dla wielu osób, firm oraz organizacji codziennością stało się komunikowanie w języku obcym. Dla sprawnej realizacji poszczególnych celów niezbędne staje się profesjonalne wsparcie firm takich jak nasza, która zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach świata na najwyższym poziomie. ... więcej »
30.12.2015 11:10
Cena: 0 Zł.
O

Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa!

Podnieś swoje kwalifikacje! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
30.12.2015 11:03
Cena: 1 250 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Zaawansowany- Warszawa, Cognity

Kurs VBA w Excelu Zaawansowany- Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs VBA w Excelu Zaawansowany, który odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 stycznia 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają program Microsoft Excel na poziomie redniozaawansowanym, • posiadają już wiedzę z zakresu programowania na poziomie podstawowym, • pragną zdobyć dodatkową wiedzę z tego zakresu. Po szkole ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 10:25
Cena: 666 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity

Kurs Excel Średniozaawansowany - Kraków, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 14-15 stycznia 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po sz ... więcej »
30.12.2015 10:11
Cena: 636 Zł.
O

Kurs Excel dla Średniozaawansowanych Poznań, Cognity

Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel Średniozaawansowany w Poznaniu, w daniach 11-12 lutego 2016. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkoleniu będziesz potrafił: • szybko i poprawnie wprowadzać dane do komórek, • korzystać z wielu funkcji służ ... więcej »
Kurs Excel dla Średniozaawansowanych Warszawa, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel Średniozaawansowany, które odbędzie sie w warszawie z daniach 01-02 lutego 2016 Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożone ... więcej »
Warszawa
+48223987155
30.12.2015 09:34
Cena: 490 Zł.
O

Szybki kurs Excel Kraków, Cognity

Szybki kurs Excel Kraków, Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Szybki kurs Excel jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu zaawansowanych funkcji Excela • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych Po szkoleniu będziesz potrafił: • korzystać z wielu funkcji służących do podsumowań i wyszukiwania danych, • tworz ... więcej »
30.12.2015 08:21
Cena: 1 Zł.
O

Oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie

Oferuję pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie (Winnica - vinnickaja oblast). Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
Kurs Języka Migowego – Warszawa – Edycja Jesienna 2017 - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo! Stowarzyszenie Rozwoju PITAGORAS w Rzeszowie uprzejmie informuję, iż istnieje możliwość wzięcia udziału w Kursach Polskiego Języka Migowego (PJM) na każdym poziomie zaawansowania. I stopień: Elementarny (A1/A2) – 60 h II stopień: Doskonalący (A2/B1) – 60 h III stopień: Zaawansowany (B1/B2) – 60 h Kursy odbywają się w grupach kilkun ... więcej »
Warszawa
+48782568450
Myślisz, że już za późno, by opanować komputer? - Zdjęcia do ogłoszenia
Uważasz, że to jedynie domena młodzieży? Absolutnie nie – właśnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNE zajęcia z obsługi komputera przygotowane specjalnie z myślą o seniorach! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat i profesjonalną kadrę specjalistów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ
Ogłoszenia 3161 do 3180 z 9756
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)