Razem 261 872 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na kurs ADR- Przewóz Towarów Niebezpiecznych TRWA NABÓR Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod nr: 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Biuro czynne:8.00-16.00 pon.-pi. Więcej ofert kursów na: www.cus.com.pl ZAPRASZAMY SZKOLIMY ZAWODOWO !! CENTRUM USŁUG SZKOLENIOWYCH TARNÓW, UL. KOPERNIKA 7 POKÓJ 17 (I PIĘTRO)
Cała Polska
+48146210040
17.02.2016 14:03
Cena: 740 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany, Poznań

Kurs Excel Średniozaawansowany, Poznań - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2016 w Poznaniu. Czy szkolenie Excel Średniozaawansowany będzie dla mnie odpowiednie? Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i for ... więcej »
17.02.2016 08:53
Cena: 890 Zł.
O

Kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych, Kraków

Kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenie zaprasza na kurs Wizualizacja i Prezentacja Danych z MS Excel i MS PowerPoint, który odbędzie się w dniach 3-4 marca 2016 w Krakowie. Szkolenie Wizualizacja i Prezentacja Danych z wykorzystaniem programów Excel i PowerPoint jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą zdobyć umiejętność sprawnego posługiwan ... więcej »
Zostań FLORYSTĄ w rok całkowicie za darmo - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań FLORYSTĄ w rok całkowicie za darmo Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód FLORYSTY i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zajęcia zaczynają się już w lutym! Brak ograniczeń wiekowych. Zapisz się on-line: ... więcej »
Zdobądź wymarzony zawód! Zostań kosmetyczką! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, licz ... więcej »
Rekrutacja zimowa trwa-zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja zimowa trwa-zapisz się już dziś i rozpocznij naukę już 20-go lutego! Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do licznych zniżek (m.in. PKP/PKS, kilkuset naszych partnerów w całej Polsce), • Bezpłatne zaświadczenia do ... więcej »
Radomsko
+48446852056
Zdobądź profesjonalny zawód! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ogólnopolska sieć Szkół Policealnych Żak zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia darmowej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. Nauka odbywa się w trybie zaocznym. Wydajemy bezpłatne zaświadczenia do MOPS, ZUS, KRUS. Otrzymasz kartę słuchacza , uprawniająca do wielu zniżek w całej Polsce. REKRUTACJA TRWA! Proponujemy naukę na kierunkach dwuletnich: ... więcej »
16.02.2016 10:26
Cena: 590 Zł.
O

Kurs Excel Podstwowy, Kraków

Kurs Excel Podstwowy, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza a kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 14-15 marca w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Excel Pod ... więcej »
Masz ponad 24 lata i jesteś osobą bezrobotną?Chciałbyś poszerzyć swoje kwalifikacje i stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy? Z myślą o Tobie przygotowaliśmy specjalny projekt! W ramach projektu odbędziesz bezpłatne szkolenie komputerowe ECDL oraz bezpłatne szkolenie języka angielskiego, otrzymasz zaświadczenie o ukończeniu kursów, przystąpisz do zewnętrznych egzaminów i otrzymasz certyfikaty potwierdzające zdobycie określonego poziomu biegł ... więcej »
Ostrów Wielkopolski
+48783031083
Zostań kosmetyczką i załóż swój salon! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań kosmetyczką i załóż swój salon! Pasjonuje Cię kosmetyka? Chcesz pracować w salonie kosmetycznym, a może salonie odnowy biologicznej? MAMY DLA CIEBIE SUPER PROPOZYCJĘ! Zapraszamy do nauki na kierunku technik usług kosmetycznych w naszej dwuletniej szkole policealnej. Szkoła kosmetyczna prowadzona jest w trybie zaocznym, obejmuje takie zagadnieni ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
15.02.2016 20:34
Cena: 680 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany

Kurs Excel Średniozaawansowany - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 5 - 6 marca w 2016 r. w Krakowie. Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej ... więcej »
Potrzebujesz zaświadczenie? Zapisz się do Żaka! Rekrutacja - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisy z bydgoskim Żaku wciąż trwają!!! Nie trać szansy na lepszą przyszłość i skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty na rynku edukacyjnym! Zarezerwuj sobie miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/formularz I ODBIERZ UPOMINEK W SEKRETARIACIE SZKOŁY (UL. Długa 32/5) • DARMOWE kierunki- policealne i LO • Zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS itd. • Gwarancja br ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Kierunki medyczne w Żaku! Sprawdź! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Żak proponuje atrakcyjne i przyszłościowe kierunki medyczne • Opiekun medyczny • Biomasażysta (fizjoterapia) • Opiekun środowiskowy Więcej informacji na : www.bydgoszcz.zak.edu.pl W ŻAKU MOŻESZ UCZYĆ SIĘ ZA DARMO! BEZ UKRYTYCH OPŁAT! • ZAOCZNIE • NIE WYMAGAMY MATURY • WYDAJEMY ZAŚWIADCZENIA I LEGITYMACJE! Zapisz się bez wychodzenia z domu! www.zak. ... więcej »
Ucz się za darmo i korzystaj ze zniżek! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu Żak w Bełchatowie! Możesz uczyć się za darmo i korzystać ze zniżek w całej Polsce! Dostaniesz nie tylko legitymację szkolną ale i unikatową kartę słuchacza! Nie czekaj zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz
Możesz zacząć naukę teraz! Nie musisz czekać do września! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
15.02.2016 11:20
O

W ŻAK-u uczysz się za DARMO!

W ŻAK-u uczysz się za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Otrzymasz Pisemną Gwarancję Nauki za darmo przez cały okres trwania umowy! wpisowe 0 zł egzaminy 0 zł legitymacja 0 zł indeks 0 zł zaświadczenia 0 zł brak ukrytych opłat! Brak jakichkolwiek kar umownych! Porównaj nas z konkurencją i przekonaj się sam, że tylko u NAS warto się uczyć! Nie daj wmówić sobie, że dodatkowe opłaty to zarządzenie MEN! ... więcej »
Pisanie prac maturalnych, licencjackich, magisterskich, zali - Zdjęcia do ogłoszenia
Pisanie prac maturalnych, licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, esejów, referatów… Napiszę pracę maturalną, licencjacką, magisterską, doktorską, inżynierską, zaliczeniową, kontrolną, esej, referat, rozprawkę, wypracowanie, opowiadanie, recenzję itd. oraz biznes plan do PUP, wnioski na dotację unijną i prezentacje multimedialne w Power Point. Rozwią ... więcej »
Cała Polska
+48506034914
DARMOWE Szkoły Zaoczne Żak! Atrakcyjna oferta edukacyjna! - Zdjęcia do ogłoszenia
Brak pracy, kasy i perspektyw? Brak pomysłu na siebie? Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się w ciągu minuty online i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: www.zak.edu.pl/formularz - widzimy się w Żaku! • NAUKA ZA DARMO! • Zajęcia w trybie zaocznym • Profesjonalna baza dydaktyczna • Zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS itd. • NIE WYMAGAMY MAT ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Terapeuta ds. uzależnień- ZAWÓD W 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość ? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko u nas kierunek terapeuta ds. uzależnień w Żaku w atrakcyjnej cenie- 109 zł Zapisując się dziś przez formularz kontaktowy możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%- zak.edu.pl/formularz 109zł/mc-30%= ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zostań FLORYSTĄ tylko w rok całkowicie za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań FLORYSTĄ w rok całkowicie za darmo! Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód FLORYSTY i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, a także pielęgnacji roślin. Zajęcia zaczynają się już w lutym! Brak ograniczeń wiekowych. Zapisz się on-line ... więcej »
Ogłoszenia 3181 do 3200 z 9647
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)