Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zdobądź nowy, ciekawy zawód  w 10 miesięcy ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli czujesz w sobie duszę artysty oraz zamierzasz w przyszłości realizować się artystycznie, znaleźć prace zgodną z Twoimi zainteresowaniami, skorzystaj z oferty Centrum Nauki i Biznesu ŻAK. Jednoroczna szkoła policealna - rysunek i malarstwo - to może być coś dla Ciebie! Zostaw nam swoje dane : www.zak.edu.pl/formularz skontaktujemy się z Tobą ! Bą ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Podnieś swoje kwalifikacje! BHP za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy wiesz że przestrzeganie zasad BHP, to podstawa i wymóg w każdej branży? Technik bezpieczeństwa i higieny pracy - tylko w ŻAKu zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. 9 maja 26 WYPEŁNIJ FORMULARZ NA STRONIE: www.zak.edu.pl/formularz ODDZWONIMY DO CIEBIE!
26.08.2015 14:55
Cena: 250 Zł.
O

Akademia PięknaGlazel Visage

Akademia PięknaGlazel Visage - Zdjęcia do ogłoszenia
Piękno w Twoich rękach! Zapraszamy na szkolenie z podstaw makijażu. Co nas wyróżnia? - profesjonalni szkoleniowcy - kosmetyki najwyższej jakości - bogaty program szkolenia (6 godzin warsztatów) - zestawy kosmetyków dla każdej uczestniczki Szkolenie dla początkujących oraz średnio zaawansowanych Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
26.08.2015 14:21
Cena: 380 Zł.
O

Kurs Rysunku dla kandydatów na Architekturę

Kurs Rysunku dla kandydatów na Architekturę - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapisów na kurs rysunku odręcznego przygotowujący na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Wzornictwo. Zajęcia prowadzą architekci będący członkami IARP oraz SARP z doświadczeniem dydaktycznym i branżowym w dziedzinie projektowania architektonicznego, doktor inż. architekt i magister inż. architekt ... więcej »
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Turystyka wiejska! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód przyszłości i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Trwa nabór na kierunek TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ! Dowiedz się więcej na temat agroturystyki, ekoturystyki, a także turystyki rowerowej , pieszej i konnej! Połącz bliskość natury z pasją i zdobądź pracę, na którą czekasz! Zarezerwuj miejsce na www.zak.edu.pl/formularz a my skontaktujemy si ... więcej »
Cała Polska
+48446350761
Nie zdałeś matury? Nie szkodzi! W Żaku możesz uczyć się bez - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdałeś matury? Chciałbyś dalej się uczyć? Myślisz, że ta droga jest dla Ciebie zamknięta? Zgłoś się do Żaka! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie! U nas możesz się uczyć nawet bez matury! W naszej bogatej ofercie DARMOWYCH! szkół policealnych na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zgłoś się już dziś do naszego sekretariatu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Garncar ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Ucz się w Żaku – nabijaj wiedzą głowę a nie kieszenie innych - Zdjęcia do ogłoszenia
Możesz uczyć się za darmo! Nie wierzysz? Tylko MY dajmy pisemną GWARANCJĘ braku ukrytych opłat! Tylko MY dajemy Ci pewność, że umowa nie zostanie zmieniona bez Twojej wiedzy! U nas nie zaskoczą Cię opłaty za egzaminy, zaświadczenia, legitymację, czy brak wymaganej frekwencji! Nie wierzysz? Sprawdź nas! Przyjdź do naszego sekretariatu w Kędzierzynie- ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
26.08.2015 12:23
Cena: 109 Zł.
O

INSTRUKTOR FITNESS W 1 ROK!

INSTRUKTOR FITNESS W 1 ROK! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz dobrą zabawę w towarzystwieLubisz aktywnie spędzać czas Ćwiczenia i zdrowy tryb życia to twoja pasja Ten kierunek jest właśnie dla Ciebie. Zdobądź specjalizację na kierunku INSTRUKTORA FITNESS i rozpocznij pracę jako trener! Tylko u Nas! Opłata tylko 3,60zł dziennie
Zamość
+48846395144
26.08.2015 11:19
Cena: 109 Zł.
O

Zawód w 10 miesięcy - DEKORATOR WNĘTRZ z Żakiem!

Zawód w 10 miesięcy - DEKORATOR WNĘTRZ z Żakiem! - Zdjęcia do ogłoszenia
Swoim znajomym radzisz jak zaaranżować przestrzenie domowe i jak udekorować dom? Zapraszamy do Szkoły ŻAK Zamość - tylko u nas kierunek Dekorator Wnętrz ! http://zamosc.zak.edu.pl/2012/11/15/dekorator-wnetrz/ Zostań specjalistą w 10 miesięcy i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zapisz się już dziś : http://zak.edu.pl/formularz-zgloszeniowy Sek ... więcej »
Technik informatyk – ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć zawód i wymarzoną pracę? Nie zwlekaj! Zapisz się do Żaka już dziś na kierunek TECHNIK INFORMATYK i wykorzystaj swoją szansę! REKUTACJA TRWA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! • Nauka trwa tylko 4 semestry- uzyskujesz tytuł technika potwierdzony przez MEN! • Zajęcia w Żaku odbywają się w trybie zaocznym • Dajemy pisemną gwarancję braku ukrytyc ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Technik BHP- zdobądź zawód w 1,5 roku w Żaku - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć zawód z przyszłością? Zapraszamy do podjęcia nauki na kierunku TECHNIK BHP! Program nauki obejmuje zróżnicowane zagadnienia w zakresie podstaw przedsiębiorczości, prawa oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Dzięki nabytym w ten sposób kwalifikacjom absolwenci tego kierunku będą przygotowani do pracy na stanowisku pracownika ds. BHP. Czytaj ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Połącz naukę z pracą! Żak Bydgoszcz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz i ODBIERZ UPOMINEK W SEKRETARIACIE SZKOŁY ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zostań specjalistą z Żakiem! Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Już od wielu lat aktywnie obserwujemy rynek pracy i szkolimy specjalistów, którzy są poszukiwani przez pracodawców. Jeśli razem z nami chciałbyś rozwinąć swoją karierę zawodową, ten link jest dla Ciebie: www.zak.edu.pl/formularz - zapisz się do Żaka! Działajmy wspólnie! Zapisz się on-line i odbierz upominek w sekretariacie szkoły (Ul. Długa 32/5 Bydgoszcz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Prawo jazdy kat. B w szkole jazdy TOR - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Jazdy TOR zaprasza do zdobycia prawo jazdy w najniższej cenie w mieście. Wyznacz z nami swój TOR jazdy! Najważniejsze zasady panujące w OSK TOR : 1.Zatrudniamy tylko doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy uczą nie tylko "zdać egzamin" ale również samodzielnie prowadzić samochód 2.Zajęcia teoretyczne odbywają się ... więcej »
Podlaskie
+48795112992
Bibliotekarz-zaocznie, 0zł, ZAPISY ON LINE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz czytać książki? Lubisz o nich rozmawiać? Czytanie to Twoja pasja? Ten kierunek jest właśnie dla Ciebie! Zdobądź wykształcenie w kierunku Bibliotekarza i rozpocznij pracę w wymarzonym zawodzie! Tylko u Nas! Dowiedz się więcej http://zak.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie/bibliotekarz Zapisz się on-line! www.zak.edu.pl/formularz
Zamość
+48846395144
Informatyka to bliskie Ci zagadanienie? - Zdjęcia do ogłoszenia
Może warto poprowadzić w tę stronę Twoją karierę zawodową? Odpowiedź jest oczywista: WARTO! Nie zwlekaj, w ciągu minuty zapisz się na kierunek technika informatyka i w krótkim czasie popraw swoją sytuację na rynku pracy: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc mocno ograniczona, a zajęcia startują niebawem! Bełchatów,ul.9 maja 26, Tel. 44 635 07 61, Bełchatów@zak.edu.pl
Zostań Bibliotekarzem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
CAŁY CYKL NAUKI ZA DARMO! Słuchacz szkoły bibliotekarskiej otrzymuje tytuł zawodowy bibliotekarza. Absolwent szkoły bibliotekarskiej przygotowany jest do pracy w sieci bibliotek publicznych, szkolnych, naukowych i specjalistycznych. Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
Akademia Sukcesu- do każdego kierunku kurs i bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
TYLKO TERAZ, TYLKO U NAS !!! Zapisując się do jednej ze Szkół: 1. Policealnej Szkoły „Akademia Sukcesu” 2. Trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych „Akademia Sukcesu” 3. Policealnej Szkoły Jednorocznej „Akademia Sukcesu” DOSTANIESZ ZA FREE WYBRANY KURS ZAWODOWY* ORAZ 3 BILETY DO KINA GRATIS!!! Spiesz się, bo liczba miejsc jest ogr ... więcej »
Akademia Sukcesu: Liceum dla dorosłych za darmo - Zdjęcia do ogłoszenia
MATURA w 2 lata ZA DARMO ! Zapisz się do LICEUM DLA DOROSŁYCH a otrzymasz kurs z naszej oferty ZA FREE oraz 3 bilety do kina GRATIS !!! UWAGA ! Decyduje Kolejność Zgłoszeń ! Jesteś Absolwentem: Szkoły Podstawowej (8-letniej) Gimnazjum Zasadniczej Szkoły Zawodowej Przyjdź do nas do Trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego i ucz się zupełnie ... więcej »
25.08.2015 13:44
O

Komplekowa pomoc w pisaniu prac

Komplekowa pomoc w pisaniu prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Pisanie prac : -zaliczeniowych, -magisterskich, -licencjackich, -recenzji, -konspektów, -oraz korekt wszelkich tekstów. Profesjonalnie ,dyskretnie oraz terminowo.
Cała Polska
+48505536905
Ogłoszenia 3201 do 3220 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)