Razem 260 812 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zdobądź atrakcyjny zawód! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terapeuta ds.uzaleznień • Grafika komputero ... więcej »
21.01.2016 10:42
Cena: 542 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Cognity, Kraków

Kurs Excel Podstawowy Cognity, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szklenia zaprasza na szkolenie Excel Podstawowy, które odbędzie się w daniach 10-11 lutego w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Ex ... więcej »
21.01.2016 10:03
Cena: 851 Zł.
O

Kurs Excel w Analizach Danych, Kraków 15-16 lutego

Kurs Excel w Analizach Danych, Kraków 15-16 lutego - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie Excel w Analizach Danych, które odbędzie się w dniach 15-16 lutego w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • w codziennej pracy wykorzystują Excel jako narzędzie analizy danych i chcą zgłębić posiadaną wiedzę z zakresu zaawansowanych narzędzi MS Excel, • pracują na ... więcej »
20.01.2016 17:15
O

Opiekun medyczny

Opiekun medyczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Opiekun medyczny w 1 rok! Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Zapraszamy!!!
Zostań kosmetyczką! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul.Kościuszki 17,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, ... więcej »
Technik masażysta za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się masażem? Chciałbyś zajmować się tym zawodowo? Dzięki nam dowiesz się co to masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Poznasz techniki masażu oraz zabiegu, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a take relaksują i odmładzają zdrowych. Nie zwlekaj zapisz się już dziś! Nauka w szkole Żak trwa dwa lata. Sp ... więcej »
Szkoły ZA DARMO! Bez ukrytych opłat! Legnica - Zdjęcia do ogłoszenia
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u za darmo, oznacza że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką! Brak opłat za naukę! (na wybranych kierunkach) Brak opłaty wpisowej! Brak opłat za wydanie legitymacji! Brak opłat za wydanie zaświadczenia! Brak opłat za egzaminy! Brak opłat za zmianę kierunku! Brak ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Pomogę uzyskać prawo jazdy na Ukrainie. Winnica - vinnickaja oblas. Pomoc w uzyskaniu prawa jazdy na Ukrainie. Zainteresowanych proszę o kontakt. Kontakt: tel: 792-602-448 poczta: prawojazdy.ukraina@interia.pl
Pomogę w pisaniu i redagowaniu prac z prawa, administracji, europeistyki, bezpieczeństwa narodowego, historii, socjologii, języka polskiego i dziedzin pokrewnych. Tanio i profesjonalnie.
Chcesz być konkurencyjny na rynku pracy ? Myślisz o zmianie pracy ale obawiasz się że twoje CV jest zbyt krótkie? Masz wolny czas w weekendy ? Zapisz się na jeden z naszych darmowych kierunków i zdobądź dodatkowe kwalifikacje zawodowe! Kształcimy na kierunkach: - Technik Administracji - Technik Informatyki - Technik Turystyki Wiejskiej - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości - Technik BHP - Technik Eksploatacji portów ... więcej »
Pomorskie
+48583084206
REKLAMA
REKLAMA
19.01.2016 15:51
Cena: 288 Zł.
O

Magazynier z obsługą wózka widłowego.

Magazynier z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt takiego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 z ... więcej »
Wielkopolskie
+48730202000
Operator – kurs na wózki, żurawie HDS, podesty. Konin – Koło - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz pracy? Chcesz więcej zarabiać? Zgłoś się do nas a my zajmiemy się resztą. U nas otrzymasz uprawnienia na wszystkie wózki niezależnie od źródła zasilania, uprawnienia do bezpiecznej wymiany butli w wózkach zasilanych gazem LPG. Po szkoleniu uprawnienia dostaniesz w trzech językach (polskim, angielskim, niemieckim) bez dodatkowych opłat. Jeste ... więcej »
Wielkopolskie
+48730202000
Technik rachunkowości za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
19.01.2016 14:41
O

Technik administracji ZA DARMO

Technik administracji ZA DARMO - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik administracji ZA DARMO!!! Widzisz siebie w roli specjalisty ds. administracji? Podoba Ci się praca biurowa? Masz wolne wybrane soboty i niedziele? Jeśli tak, zapraszamy do Żaka – u nas w ciągu 2 lat zaocznie zdobędziesz tytuł technika administracji. Mamy dla Ciebie wymarzony zawód i szansę na sporą pensję! Zapisz się do szkoły online: http: ... więcej »
Zostań Sekretarką w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas Jednoroczna Szkoła kierunek Sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
Zdobądź zawód w rok :  Opiekunka środowiskowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zawód ten umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, po zdaniu egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzi ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
19.01.2016 13:47
Cena: 28 Zł.
O

Nauka j. niemieckiego

Nauka j. niemieckiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nauki języków obcych przez komunikator Skype. Zapewniamy szybką i skuteczną naukę bez wychodzenia z domu. Bezpłatne mteriały prześlemy na adres e-mail. Lekcje poprowadzi wykwalifikowany nuczyciel. Zajęcia odbywają się w dwóch systemach do wyboru, 45 min. lub 60 min. Nie zawieramy żadnych umów. 45 min. 28zl 60 min. 33 zl
19.01.2016 13:02
Cena: 1 590 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Przekrojowy, Kraków

Kurs VBA w Excelu Przekrojowy, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie VBA w Excelu Przekrojowy, który odbędzie się w dniach 3-5 lutego w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Przekrojowy jest dla osób, które: • chcą podnieść swoje umiejętności pracy w języku VBA do poziomu średniozaawansowanego, • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego c ... więcej »
19.01.2016 12:41
Cena: 1 090 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Podstawowy, Kraków

Kurs VBA w Excelu Podstawowy, Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na szkolenie VBA w Excelu Podstawowy, który odbędzie się w Krakowie w dniach 3-4 lutego w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Podstawowy jest dla osób, które: • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego czasu, • znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaawansowanym, • chcą ... więcej »
19.01.2016 10:57
O

Florysta w ŻAKU! Za 0 zł!

Florysta w ŻAKU! Za 0 zł! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się między innymi z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, tworzenia bukietów, a także pielęgnacji roślin. Szczegóły: www.mlawa.zak.edu.pl -zajęcia zaocznie (sobota i niedziela), -nauka za darmo! -duża li ... więcej »
Ogłoszenia 3201 do 3220 z 9747
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)