Razem 263 086 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Masz jeszcze szansę na bezpłatną naukę! - Zdjęcia do ogłoszenia
Informujemy, że rekrutacja zimowa została przedłużona do 31.03.2015 r.! Zapisz się na dowolny kierunek w naszej ofercie i rozpocznij naukę już w marcu! Wolne miejsca z gwarancją braku ukrytych opłat jeszcze czekają!! Szkoły dla wszystkich, bez względu na wiek! Wybór należy do Ciebie- my dajemy Ci możliwości! Wypełnij formularz kontaktowy i zarezerwuj sob ... więcej »
16.03.2016 11:06
O

Technik turystyki wiejskiej

Technik turystyki wiejskiej - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli chcesz otrzymać dotację dla młodych rolników, ten bezpłatny kierunek w Szkole Policealnej PROEDU jest właśnie dla Ciebie! Zdobędziesz uprawnienia rolnicze nawet bez zdawania zewnętrznego egzaminu zawodowego – otrzymasz świadectwo ukończenia kierunku na druku MEN. Technik turystyki wiejskiej to ciekawa przygoda i nauka w praktyce – zajęcia praktyczne w ... więcej »
Szczecin
+48918523225
Potrzebujesz zaświadczenie? Zapisz się do Żaka! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja trwa! Zapisy z bydgoskim Żaku wciąż trwają!!! Nie trać szansy na lepszą przyszłość i skorzystaj z najatrakcyjniejszej oferty na rynku edukacyjnym! Zarezerwuj sobie miejsce on-line na: www.zak.edu.pl/formularz I ODBIERZ UPOMINEK W SEKRETARIACIE SZKOŁY (UL. Długa 32/5) • DARMOWE kierunki- policealne i LO • Zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS itd. ... więcej »
Prestiżowe kwalifikacje w 10 miesięcy! Zapisz się! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja letnia w Żaku trwa! Nie zwlekaj! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz i zdobądź dodatkowe kwalifikacje w 10 miesięcy! BEZ MATURY! ZAOCZNIE! • Florystyka ZA DARMO • Opiekun medyczny ZA DARMO • Dekorator wnętrz 109 zł 76,30 zł • Biomasaż (fizjoterapia) 109 zł 76,30 zł • Terapeuta ds. uzależnień 109 zł 76,30 zł • Rejestratorka medycz ... więcej »
Koniec rekrutacji  TUŻ TUŻ! Nie spóźnij się! ŻAK Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
NAUKA ZA DARMO! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz -3 letnie Liceum Ogólnokształcące - za DARMO ! (dla absolwentów 8-letniej szkoły podstawowej lub gimnazjum) - 2-letnie Liceum Ogólnokształcące- za DARMO! (dla absolwentów szkoły zawodowej) - Technik Administracji - za DARMO! - Technik Informatyk - za DARMO ! - Technik Rachunkowości ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Uwaga! Rozdajemy bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pierwszych 15 osób, które w terminie 15-19 marca 2016 zapiszą się na dowolny kierunek w naszej szkole otrzyma bilet do kina „Stylowy” w Zamościu!!! Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu ŻAK Zamość ul. Hrubieszowska 12, tel. 846395144.
Potrzebujesz zaświadczenia do Zus,Krus,Pup,Mops? - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, MOPS, GOPS czy WKU? A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Czekamy- Bełchatów, ul. Kościuszki 17 tel.: 44 635 07 61
Tylko Żak gra w otwarte karty ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do zniżek i rabatów • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, GOPS, MOPS, WKU, • Zdobycie dyplomu, wymarzonego zawodu, który otworzy Ci wiele dróg na rynku pracy. Pozostaje Ci tylk ... więcej »
Technik informatyk / grafika komputerowa - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na ten bezpłatny kierunek do Szkoły Policealnej PROEDU i wybierz dodatkowy, bezpłatny moduł: grafika komputerowa/multimedia lub programowanie! W programie nauczania – intensywny kurs językowy GRATIS! Zapisy w sekretariacie na pl. Żołnierza Polskiego 1b, II piętro (vis a vis Kaskady) lub on-line na www.proedu.szczecin.pl
Szczecin
+48918523225
15.03.2016 09:58
O

Szkolenie ADR

Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- wybuchowe 7-klas ... więcej »
Podkarpackie
+48503025778
REKLAMA
REKLAMA
Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł ... więcej »
Kurs angielskiego w centrum Wrocławia - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy języka angielskiego w centrum Wrocławia Diverslingva zaprasza na kursy języka angielskiego na wszystkich poziomach. Zajęcia z profesjonalnymi lektorami oraz z native speakers. Wszystkie poziomy zaawansowania - od poziomu A1 do C2. Prowadzimy kursy przygotowawcze do prestiżowych egzaminów językowych m.in. IELTS ACADEMIC, IELTS GENERAL, CAE, B2, CPE ... więcej »
Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs niemieckiego od podstaw - metoda Direkt Szkoła Językowa Diverslingva aprasza na kursy języka niemieckiego od podstaw metodą Direkt, która jest jedną z najskuteczniejszych metod nauki języka na poziomie podstawowym. Kurs odbywa się w centrum Wrocławia. Uczymy: • w małych grupach do 7 osób • indywidualnie i w dwójkach Kursy są prowadzone przez doś ... więcej »
Uwaga! Rozdajemy bilety do kina! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pierwszych 15 osób, które w terminie 14-19 marca 2016 zapiszą się na dowolny kierunek w naszej szkole otrzyma bilet do kina „Stylowy” w Zamościu!!! Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz lub przyjdź do sekretariatu ŻAK Zamość ul. Hrubieszowska 12, tel. 846395144.
14.03.2016 12:26
Cena: 250 Zł.
O

Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych

Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł ... więcej »
Cała Polska
+48503025778
13.03.2016 21:41
O

W Żaku już czuć wiosnę!

W Żaku już czuć wiosnę! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie trzeba czekać do lata aby rozpocząć naukę! U nas wciąż trwają zapisy – jeszcze do 31.03.2016 możesz do nas dołączyć. Zapisy online: zak.edu.pl/formularz ● Przyjdź ze świadectwem ukończenia szkoły do naszego sekretariatu i wybierz kierunek dla siebie już dzisiaj, ● Zajęcia odbywają się w weekendy, ● Rabaty u kilkuse ... więcej »
11.03.2016 14:10
Cena: 28 Zł.
O

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype

Oferta nauki j. angielskiego przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Już dziś możecie Państwo się przekonać że nauka może być szybka, łatwa i przyjemna a na dodatek w komfortowych warunkach zacisza własnego domu. Lekcje przez Skype poprowadzą wykwalifikowani nauczyciele. Przed zajęciami na adres e-mail zostaną przesłane bezpłatne materiały do nauki. Tematykę zajęć dostosujemy do Państwa oczekiwań. Lekcje odbywają się w dwóch ... więcej »
Cała Polska
+48691750941
Zdobądź wykształcenie średnie za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz jeszcze wykształcenia średniego? Bez względu na wiek przyjdź do nas i zrób je zupełnie ZA DARMO!!! Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Żaku trwa tylko do 31 marca! Cały cykl nauki ZA DARMO!!! Zajęcia tylko w soboty i w niedziele, co 2 tygodnie! UWAGA!!! STAJĄC SIĘ SŁUCHACZEM SZKOŁY "ŻAK" DOSTANIESZ KARTĘ RABATOWĄ U ... więcej »
ZIMOWA rekrutacja na finiszu, ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoły, szkolenia, kursy dla dorosłych ZA DARMO! Super oferta czeka na Ciebie - trwa jeszcze rekrutacja zimowa i zapisy! Zapis ekspresowy: www.zak.edu.pl/formularz Nauka w Żaku trwa 1 lub 2 lata, tylko w weekendy sobota-niedziela. Tylko my damy Tobie dokument gwarancyjny nauki za darmo i braku ukrytych opłat! (nie wymagamy matury) 1. 0zł. wpis ... więcej »
Rekrutacja trwa tylko do końca marca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ucz się w największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce i zdobądź tytuł zawodowy całkowicie za darmo! Rekrutacja trwa tylko do końca marca! W naszej ofercie znajdują się kierunki w szkołach policealnych (m.in. bhp, florystyka, opiekun medyczny) oraz liceum dla dorosłych! Rezerwacja online: www.zak.edu.pl/formularz
Ogłoszenia 3241 do 3260 z 9471
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)