Razem 255 238 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Technik ochrony fizycznej osób i mienia! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz organizować i kierować działalnością wewnętrznych służb ochrony? Realizować zadania z zakresu osób i mienia? To zawód dla Ciebie! Zdobądź go u Nas ZA DARMO! Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA!
NAUKA ZA DARMO TYLKO W SZKOŁACH ŻAK - Zdjęcia do ogłoszenia
TWOJA SZKOŁA WPROWADZIŁA DODATKOWE OPŁATY ZA NAUKĘ??? Nauka w szkole nie musi wiązać się z kosztami. Przyjdź do nas i ucz się całkiem za darmo ! W ŻAKU za nic nie płacisz! Tylko my składamy pisemną gwarancję całkowitego braku opłat! BRAK WPISOWEGO BRAK OPŁAT ZA WYDANIE LEGITYMACJI BRAK OPŁAT ZA WYDANIE ZAŚWIADCZENIA BRAK OPŁAT ZA EGZAMINY BRAK OPŁ ... więcej »
Cała Polska
+48583084206
Sukces tylko w rok! Zadbaj o swoją przyszłość! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko w Żaku rekrutacja trwa do 31 października! Tylko w Żaku możesz zaprogramować się na sukces! Tylko w Żaku zdobędziesz kwalifikacje w rok! Wybierz kierunek dla Siebie: • Wizażystka/Stylistka • Przedstawiciel handlowy • Instruktor fitness • Biomasaż (fizjoterapia) • Rejestratorka medyczna Tylko chwilkę potrzebujesz, aby zarezerwować miejsce: w ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Darmowa Szkoła dla Dorosłych! Ostatnie miejsca w ŻAKu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Pierwsze zajęcia już za nami, ale możesz się jeszcze zapisać! Nie trać kolejnych zjazdów! Mamy jeszcze miejsca - zapisy tylko do 31 października! Kierunki darmowe: - technik bhp, - rachunkowość, - administracja, - informatyka - opiekun środowiskowy. Kierunki 10 miesięczne: -terapeuta ds. uzależnień - agent celny, - przedstawiciel handlowy, ... więcej »
Myślisz o swojej przyszłości? - Zdjęcia do ogłoszenia
Studiujesz już na jednym kierunku studiów, ale chcesz uzupełnić swoje kwalifikacje? Mamy dla Ciebie świetną opcję: zdobycie drugiego zawodu w trybie zaocznym absolutnie za darmo z gwarancją braku ukrytych opłat! Ilość miejsc mocno ograniczona, więc od razu zapisz się online: http://www.zak.edu.pl/formularz - do zobaczenia na zajęciach!
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: http://www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona!
Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie. Poświęć minutę i zapisz się do nas online: http://www.zak.edu.pl/formularz
Emisja głosu, lekcje śpiewu, aktorstwo - Zdjęcia do ogłoszenia
Studio Piosenki Farafka zaprasza osoby w każdym wieku, pragnące profesjonalnie popracować nad swoim głosem i rozwijać osobisty potencjał pod okiem zawodowych trenerów wokalnych!
Cała Polska
+48602424676
Zostań Grafikiem Komputerowym! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań GRAFIKIEM KOMPUTEROWYM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61 Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz <=== KLIKNIJ REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA!
Solidnie i skutecznie przygotuje do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej lub zdalnej (poprzez Skype czy inny komunikator). Nauka przez Internet jest równie skuteczna jak nauka podczas spotkań stacjonarnych, dzięki temu , bez względu na to gdzie mieszkasz (Polska, Europa itp),do egzaminu przystąpisz solidnie przygotowany. Szybko, efektownie przygotujesz się do egzaminu bez konieczności wychodzenia z domu ... więcej »
Cała Polska
+48797172544
REKLAMA
REKLAMA
11.10.2015 14:03
Cena: 770 Zł.
O

Kadry i płace - kursy wieczorowe i weekendowe

Kadry i płace - kursy wieczorowe i weekendowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kolejną edycję kursu: "KADRY - PŁACE Z ELEMENTAMI KSIĘGOWOŚCI, PROGRAMEM PŁATNIK I OPTIMA" Termin: -tryb WEEKENDOWY(14 LISTOPADA - 10 STYCZNIA 2015) 770zł /60 h lekcyjnych -tryb WIECZOROWY(19 PAŹDZIERNIKA - 07 GRUDNIA 2015) 770zł /60 h lekcyjnych *Absolwent szkolenia w zakresie wiedzy: -Zna prawo pracy -Zna zasady wylic ... więcej »
10.10.2015 23:24
Cena: 15 Zł.
O

Pomoc w pisaniu prac korekta artykuły

Pomoc w pisaniu prac korekta artykuły - Zdjęcia do ogłoszenia
Witamy dwie studentki studiów doktoranckich nauk humanistycznych składają propozycję współpracy wszystkim zapracowanym i nie posiadającym czasu oraz odpowiedniej wiedzy w rozwiązaniu problemu z korektą, copy - writingiem i innymi usługami. od 7 lat zajmujemy się korektą tekstów, pisaniem artykułów, przepisywaniem testów oraz tworzeniem wzorców prac z p ... więcej »
Cała Polska
+48731289286
10.10.2015 22:46
Cena: 10 Zł.
O

Pożyczki bez trudności

Pożyczki bez trudności - Zdjęcia do ogłoszenia
Banki odrzucają kredytu przez pliki aplikacji, jestem w stanie udzielać pożyczek z oprocentowaniem na poziomie 3% rocznie. Warunki spłaty, które czynią życie łatwiejszym. Nasz adres: basatta05@gmail.com
Pisanie prac dyplomowych i innych - solidnie, tanio! - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalizuję się w pisaniu prac dyplomowych (licencjackich, magisterskich, doktorskich) oraz wszelkich innych tekstów (prace zaliczeniowe, eseje itp.). Posiadam 9-letnie doświadczenie (jestem magistrem filologii polskiej i słowiańskiej). Zakres tematyczny: nauki społeczne, nauki humanistyczne, religioznawstwo, teologia, filozofia, historia, psychologia, peda ... więcej »
Cała Polska
+48501321018
HITY W ŻAKU! Opiekun medyczny i środowiskowy! Zapisy do 31.1 - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie przegap swojej szansy i zapisz się na jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków z oferty edukacyjnej ŻAKa! Opiekun medyczny opiekun środowiskowy- KIERUNKI JEDNOROCZNE- Nauka trwa Tylko 10 miesięcy! Tylko w Żaku- ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY- Z GAWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Uwaga! Rekrutacja trwa do 31 października! Pozostały ostatnie wolne miej ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Studencie! Zdobądź dodatkowe kwalifikacje ZA DARMO! ZAOCZNIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Uczysz się na jednym kierunku studiów i chciałbyś BEZPŁATNIE zdobyć dodatkowe kwalifikacje??? ŻAK daje Ci teraz taka możliwość!!! Sprawdź naszą ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Rekrutacja do jednorocznych i dwuletnich szkół policealnych trwa do 31 października! POZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Administracja, Rachunkowość, BHP- ZA DARMO! Zapisy trwają! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się atrakcyjny na rynku pracy? Zapisz się do ŻAKa już dziś! Dajemy możliwość BEZPŁATNEJ NAUKI! Uwaga! Rekrutacja trwa do 31 października! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Nie trać szansy na lepszą przyszłość! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tylko w Żaku- ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATUR ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Liceum Ogólnokształcące! Rekrutacja do 31 października! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: Zapisz się już dziś przez formularz online: KLIKNIJ ===> www.zak.edu.pl/formularz ... więcej »
Dekorator wnętrz- bilety do kina + kurs zawodowy gratis! - Zdjęcia do ogłoszenia
DEKORATOR WNĘTRZ + BILETY DO KINA I KURS ZAWODOWY ZA FREE Absolwenci mogą podjąć pracę w firmach zajmujących się projektowaniem wnętrz lub też realizować własne projekty. Mogą także otworzyć własną działalność, oferując profesjonalne usługi projektowe i aranżacyjne. TYLKO TERAZ NISKIE CZESNE- 119 ZŁ/miesiąc LICZBA MIEJSC OGRANICZONA Akademia S ... więcej »
INSTRUKTOR FITNESS - OSTATNIE DNI PROMOCJI!!! Lubisz aktywnie spędzać czas? Regularny wysiłek fizyczny i dbałość o zdrowie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli lubisz podejmować różne formy aktywności fizycznej, może powinieneś podzielić swoją pasję z innymi i połączyć, to co lubisz robić z pracą zawodową? Zostań instruktorem fitness, a ta praca z pewnością da Ci wiele zadowolenia. Wystarczy że klikniesz w poniższy link: TUTAJ--> https://bdo.as.edu. ... więcej »
Ogłoszenia 3241 do 3260 z 9703
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)