Razem 256 092 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Przejdź do Szkoły ŻAK i dołącz do najlepszych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Przejdź do Szkoły ŻAK i dołącz do najlepszych! u Nas zawsze znajdziesz miejsce dla siebie! Zyskaj specjalność w zawodzie: • Wizaż • Przedstawiciel handlowy • Instruktor fitness • Biomasa • Rejestratorka medyczna Nie czekaj – ZAPISZ SIĘ! OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! www.zak.edu.pl/formularz - oddzwonimy do Ciebie! CNiB Żak ul. Wileńska 44, Woł ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Rekrutacja w Żaku trwa tylko do 31 października - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie wiesz, co zrobić ze swoją przyszłością, chcesz więcej zarabiać, albo po prostu robić coś ciekawszego, niż dotychczas? Nie wiesz, czy warto spotkać się z doradcą zawodowym, a może z psychologiem? Rada od nas: SAM podejmij decyzję i SAM wybierz jeden z naszych kierunków, a wśród nich: • Pracownik ds. Osobowych, • Biomasażysta (masaż leczniczy / fizjote ... więcej »
Ostatnie dni rekrutacji w Żaku! Spiesz się! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostały ostatnie dni rekrutacji. Nie daj się wyprzedzić innym, zapisz się już dziś! Masz co najmniej osiemnaście lat? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Przed Tobą być może jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, w której otrzymasz GWARA ... więcej »
Połącz dwa kierunki i zyskaj więcej możliwości! Rabat 30%! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zachęcamy do skorzystania z możliwości zapisu na dwa kierunki kształcenia (bezpłatny+płatny) i zdobycia dwóch specjalizacji w tym samym czasie! Wybierz kierunki odpowiadające Twoim zainteresowaniom i zwiększ swoje szanse na rynku pracy! Tylko teraz możesz otrzymać 30 % rabatu na kierunek płatny! Nie przegap okazji!!! Zapisz się on-line: www.zak.edu.p ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Technik rachunkowości za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
28.09.2015 12:59
Cena: 79 Zł.
O

Zostań kosmetyczką! Rekrutacja trwa!

Zostań kosmetyczką! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, licz ... więcej »
28.09.2015 12:03
Cena: 40 Zł.
O

Hiszpanka uczy języka hiszpańskiego przez Skype

Hiszpanka z wyższym wykształceniem i z międzynarodowym doświadczeniem uczy języka hiszpańskiego przez Skype. Także oferuję pomoc: w nauczaniu języka hiszpańskiego w pisaniu stron internetowych w tłumaczeniach tekstów w prac naukowych: prezentacji, referatów.
28.09.2015 09:43
Cena: 1 Zł.
O

Prace MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, INŻYNIERSKIE

Prace  MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, INŻYNIERSKIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowa i profesjonalna pomoc w pisaniu wzorów prac magisterskich, licencjackich i zaliczeniowych. Oferuję indywidualną, rzetelną pomoc oraz pełne zaangażowanie w realizowanie projekty. Zapewniam profesjonalne materiały i opracowanie pracy na podstawie bieżącej literatury naukowej. Jeśli nie masz czasu lub nie wiesz jak podejść do tematu, napisz. Płatno ... więcej »
Cała Polska
+48518488462
FLORYSTYKA- zawód w 10 miesięcy!  ZAOCZNIE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka na kierunku florysta w naszej policealnej szkole jednorocznej pozwoli absolwentom zdobyć cenne na rynku pracy kwalifikacje. Program nauczania obejmuje najważniejsze zagadnienia związane zarówno z samą florystyką, jak i podstawy przedsiębiorczości. Dzięki temu absolwenci kierunku są wszechstronnie przygotowani do podejmowania pracy w kwiaciarniach oraz ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Opiekunka środowiskowa- zawód w 10 miesięcy!  ZAOCZNIE! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód w 10 miesięcy ZA DARMO! Uwaga! Żak daje Ci możliwość uzyskania dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, po zdaniu egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie opiekunka środowiskowa Rekrutacja nadal trwa! Pozostały OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! REZERWUJ MIEJSCE ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz Sekretariat: ul. Długa 32/5, 523214 ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Biomasaż-Fizjoterapia- dyplom w 10 miesięcy! Żak-Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Naucz się profesjonalnie sztuki masażu z nami! Wiedza, którą mogą zdobyć jest znacznie głębsza niż ta, którą oferują zwykłe kursy masażu. Absolwenci naszego studium masażu są doskonale przygotowani do pracy w ośrodkach sportu i rekreacji oraz siłowniach i klubach fitness. Rekrutacja nadal trwa! Pozostały OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Przy połączeniu dwóch ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
25.09.2015 19:47
Cena: 109 Zł.
O

Agent Celny – ŻAK- Ostatnia szansa na zapis!

Agent Celny – ŻAK- Ostatnia szansa na zapis! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na jednoroczny kierunek AGENT CELNY! Nauka trwa Tylko 10 miesięcy ! W czasie 200 godzin zajęć poznają Państwo zagadnienia z zakresu: Prawa celnego, Podstawy prawa cywilnego, Postępowań i procedur celnych, Spedycji, Marketingu, Makro- i mikroekonomii. Rekrutacja nadal trwa! Pozostały OSTATNIE WOLNE MIEJSCA! Przy połączeniu dwóch kierunków z ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Konsultant ds. żywienia- kwalifikacja w 10 miesięcy! Żak - Zdjęcia do ogłoszenia
Konsultant ds. żywienia uznawany jest w obecnych czasach za najbardziej przyszłościowy zawód zarówno pod względem zatrudnienia, jak również wysokości wynagrodzenia. Ciągłe rosnące zainteresowanie zdrowym trybem życia oraz wyglądem stało się naszym celem w osiągnięciu szczęśliwego życia. TYLKO W ŻAKU MOŻESZ ZDOBYĆ DYPLOM W 10 MIESIĘCY! Rekrutacja nadal ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Dekorator wnętrz- kwalifikacja w 10 miesięcy! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Aranżacja wnętrz to Twoja pasja i chcesz zająć się tym zawodowo? Kierunek DEKORATOR WNĘTRZ jest właśnie dla Ciebie. Tylko u nas możesz zdobyć dyplom w 10 miesięcy! Przy połączeniu dwóch kierunków z oferty możesz płacić aż 30 % mniej FLORYSTA (bez opłat) +DEKORATOR WNĘTRZ (109zł) = 76,30 zł/mc ZAOCZNIE, BEZ MATURY! Ostatnie dni rekrutacji! Nie zast ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Zdobądź wykształcenie średnie za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona! Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl
Profesjonalne usługi podnośnikiem koszowym Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zachęcamy do skorzystania z unikalnej oferty firmy Rent-Expert: udostępniania podestów ruchomych wraz z pracownikiem posiadającym uprawnienia UDT. Jesteśmy rzetelną firmą, pragniemy, by przez nas wykonywane zadania były widoczne na rynku i zawsze dajemy coś więcej niż konkurenci. Możemy się pochwalić ogromnie szerokim zakresem usług. Naszą ofertę ... więcej »
Nie wiesz co dalej ? Przyjdź do Żaka ! Pomożemy ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeszcze nie zdecydowałeś się na szkołę? Zgłoś się do Żaka! Czekamy na Ciebie w sekretariacie! Razem wybierzemy odpowiedni kierunek! Bez czesnego, bez wpisowego, bez stresu! Przyjdź już dziś! Ostatnie wolne miejsca czekają właśnie na Ciebie! www.mlawa.zak.edu.pl Sekretariat Szkoły: Centrum Nauki i Biznesu Żak Mława, ul. Sienkiewicza 4 (budynek obok Lidla)
Rekrutacja w Żaku wydłużona do 31 października ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dla wszystkich tych, którzy chcą się uczyć w Żaku, a nie zdążyli jeszcze dopełnić formalności mamy dobrą wiadomość! Przedłużamy rekrutację do 31.10.2015r.! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną Mamy ostatnie wolne miejsca na kierunkach: Wizażystka/Stylistka Przedstawiciel handlowy Instruktor fitness Biomasaż (fizjoterapia) Rejestratorka medyczna Tech ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Studiuj na akademii Polonijnej – stypendia nawet 1600 złotyc - Zdjęcia do ogłoszenia
STYPENDIA nawet do 1600zł/m-c Z Unii Europejskiej w ramach wsparcia indywidualnego dla osób wyjeżdżających w akcji 1. „Mobilność edukacyjna” w ramach sektora: Szkolnictwo wyższe: wyjazdy studentów na studia (SMS) do 600EUR/m-c wyjazdy studentów na praktykę (SMP) do 600EUR/m-c Stypendium socjalne, dla osób niepełnosprawnych, naukowe, sportowe oraz MNiSW ... więcej »
Kurs na wózki widłowe wszystkich kategorii w Łodzi - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na profesjonalne kursy na operatorów wózków widłowych. Jesteśmy znaną i cenioną przez wszystkich firmą szkoleniową, nazywamy się Centrum Szkoleń. W naszym zamyśle jest stworzenie takiego miejsca, w którym będzie dostępnych coraz więcej kursów, nie tylko kursy na wózki widłowe. Co sprawia, że jesteśmy firmą, której można zaufać? Przede wszystkim ... więcej »
Web: 1wjo.pl
Ogłoszenia 3261 do 3280 z 9680
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)