Razem 250 737 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zdobądź atrakcyjny zawód i znajdź lepszą pracę! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz poszerzać swoje umiejętności, a jednocześnie pracować w ciągu tygodnia? Nie masz pieniędzy na czesne? Dobrze znamy takie sytuacje – nasze rozwiązanie to zdobycie wykształcenia związanego z wymarzonym zawodem w Żaku i to całkowicie za darmo! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Bełchatów Ul.9 m ... więcej »
Kursy na żurawie, dźwigi, HDS. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na operatorów Urządzeń Dźwigowych Kategoria II ż: • Samojezdne (samochód dźwig) • Przenośne (hds) • Stacjonarne (warsztatowe) Kategoria I ż: • Żurawie wieżowe (budowlane) • Szybkomontujące żurawie przewoźne (budowlane składane) Cena: II ż – od 1100 zł I ż – od 4800 zł (szkolenie wraz z opłatą egzaminacyjną oraz wydaniem zaś ... więcej »
Podlaskie
+48862185275
Kursy na koparki,ładowarki,spycharki,równiarki. - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasze kursy: • Koparkoładowarki kl. III wszystkie typy • Koparka jednonaczyniowa kl. III, II,I • Ładowarka jednonaczyniowa kl. III, II, I • Spycharki kl. III, II • Równiarki kl. III • Wielozadaniowe nośniki osprzętu na typ oraz wszystkie typy • Pompy do mieszanki betonowej kl. III wszystkie typy • Węzły betoniarskie kl. III, II • Betoniarki kl. II ... więcej »
Podlaskie
+48862185275
Zgarnij 100 PLN na super wakacje! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj! odwiedź nas jeszcze dziś w sekretariacie szkoły i odbierz całkowicie za darmo: 100zł na wymarzone wakacje! Nie masz czasu przyjść osobiście ? zarezerwuj miejsce online: www.zak.edu.pl/formularz Uwaga! -liczba miejsc ograniczona! Co czeka Cię w Żaku: - Nauka w weekendy ZA DARMO - Legitymacja uprawniająca do licznych zniżek - Bezp ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
23.07.2015 09:51
Cena: 119 Zł.
O

Zostań Wizażystką w 10 miesięcy! Bez matury!

Zostań Wizażystką w 10 miesięcy! Bez matury! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się modą, najnowszymi trendami lub wizażem? Wskażemy Ci drogę ! Zapisz się przez Internet na 10 miesięczny kierunek Wizaż i stylizacja i uzyskaj 30% zniżki: www.zak.edu.pl/formularz UWAGA: rezerwuj miejsce - wejdź na www.zak.edu.pl/formularz
Lubisz pracę z ludźmi? To kierunek dla Ciebie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko w Żaku roczny kierunek opiekun środowiskowy lub asystent osoby niepełnosprawnej! Nauczmy się pomagać innym. REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się, aby nie zabrakło dla Ciebie ... więcej »
Darmowe szkoły policealne - NIE WYMAGAMY MATURY! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoły policealne to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i w komfortowych warunkach zdobyć atrakcyjny zawód i zwiększyć swoje możliwości na rynku pracy. Wybierz spośród darmowych: - administracja - bhp - rachunkowość - asystent osoby niepełnosprawnej - eksploatacja portów i terminali - opiekun środowiskowy! ZAREZERWUJ MIEJSCE: www ... więcej »
Stargard Szczeciński
+48913973713
INFORMATYKA 50+! Zapisy trwają! ŻAK Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoi rodzice lub dziadkowie chcieliby nauczyć się obsługi komputera ZA DARMO? ŻAK oferuje Szkołę Informatyczną dla grup 50+, 60+,70+ • NAUKA ZA DARMO • ZAJĘCIA W WEEKENDY • NOWE DOŚWIADCZENIA • NOWE MOŻLIWOŚCI Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Tryb nauczania: zaoczny Opłata miesięczna: NAUKA ZA DARMO Czas trwania nauki: 2 ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
FLORYSTYKA 50+! Zapisy trwają! ŻAK Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz 50 lat lub więcej? Chcesz zdobyć nowe umiejętności? Chcesz rozwinąć swoje pasje? Zapisz się na bezpłatny, jednoroczny kierunek Florystki. Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Florystyka jest kierunkiem, który pozwala rozwinąć swoje umiejętności i pasje. Układanie bukietów może być również sposobem na życie zawodowe. Tryb nauc ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Tylko teraz zapisując się przez Internet otrzymasz od nas 100 zł na wakacje. Wystarczy, że wypełnisz formularz: www.zak.edu.pl/formularz Pamiętaj: nie ma wpisowego, nie ma kar umownych, nie ma kar za rezygnację, wydajemy bezpłatne zaświadczenia i legitymacje! Czekamy!
Cała Polska
+48324230909
REKLAMA
REKLAMA
Darmowe zajęcia z Informatyki i Florystyki dla SENIORA! - Zdjęcia do ogłoszenia
Drogi Seniorze! Masz dużo czasu i nie wiesz jak dobrze go zorganizować? Pragniesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Chcesz nauczyć się jak sprawnie pracować na komputerze? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK- zapraszamy na DARMOWE zajęcia z Florystyki i Informatyki! Oferujemy: bezpłatne materiały i zajęcia, spotkania w weekendy w miłym gronie Seniorów, p ... więcej »
Bezpłatna Szkoła WIED w Rawie Mazowieckiej - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEWAŻNE jaką szkołę skończyłeś.. NIEWAŻNE czy masz maturę.. WAŻNE JEST TO CO ZROBISZ DALEJ!! Nie oglądaj się na innych, przyjdź do nas i ZAPISZ SIĘ już dziś!! Wszystkie kierunki BEZPŁATNE!! ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW!! Przyjdź i przekonaj się sam! Nabór trwa! - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE - SZKOŁY POLICEALNE - SZKOŁY MEDYCZNE Sekretariat Szkoły: ... więcej »
22.07.2015 13:56
O

Angielski przez Skype

Angielski przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Angielski przez Internet pozwala na naukę z dowolnego miejsca na świecie. Kurs przebiega indywidualnie. Zajęcia oparte są na metodzie komunikacyjnej. Angielski przez Skype realizowany jest przez lektorów z bogatym, długoletnim doświadczeniem. Przygotowują oni opierając się o indywidualne preferencje Słuchaczy autorskie programy. Kształcenie na odległość ... więcej »
Cała Polska
+48134938031
22.07.2015 12:55
Cena: 149 Zł.
O

Zawód w 10 miesięcy! Rekrutacja trwa!

Zawód w 10 miesięcy! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań Specjalistą w jeden rok! Jednoroczne Szkoły Policealne(nie wymagamy matury) Najpopularniejsze kierunki: -biomasaż -ekspedytor -fryzjer damski/męski -grafika komputerowa -ogrodnik terenów zielonych -terapeuta ds.uzależnień -wizażystka/stylistka -sekretarka Możliwość obniżenia czesnego do ZERA! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ... więcej »
Szkolenie okresowe, kwalifikacja wstępna, przyśpieszona - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy przewozu rzeczy i osób dla kierowców zawodowych: • Szkolenie okresowe (kolejne szkolenie - odnawiane co 5 lat) • Kwalifikacja wstępna przyśpieszona • Kwalifikacja wstępna • Badania lekarskie i psychologiczne Cena: od 500 zł Uznanie naszych uprawnień w krajach Unii Europejskiej Zapisy i szkolenia trwają NON STOP ! Centrum Szkolenio ... więcej »
Podlaskie
+48862185275
Kursy na operatorów wózków jezdniowych wraz z wymianą butli. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cel kursu: - nauka oraz zdobycie uprawnień zezwalających do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi z uprawnieniami do bezpiecznej wymiany butli gazowych (LPG). Uprawnienia na wózki widłowe wydajemy: - bezterminowo, - Unijne (UE) z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki na drukach MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) - w zakre ... więcej »
Podlaskie
+48862185275
Chcesz zostać Sekretarką? Nic trudnego Żak Wołomina ma dla C - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zostać Sekretarką? Nic trudnego Żak Wołomina ma dla Ciebie rozwiązanie. Sekretarka koordynuje prace sekretariatu i pomaga zorganizować prace swoim przełożonym. Na tym kierunku zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii, sprawnego organizowania swojej pracy, techniki biurowej oraz korespondencji handlowej. Nie czekaj – zgłoś się przez internet – ww ... więcej »
Zmień zawód za darmo! Policealna Szkoła - Bez matury! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś uzupełnić/zmienić kwalifikacje? A może jesteś świeżo po szkole i nie masz jeszcze zawodu? Trafiłeś najlepiej jak mogłeś! Skorzystaj z możliwości bezpłatnej nauki w Stargardzie! Nauka zaoczna - od końca września! Zjazdy co 2 tygodnie w soboty i niedziele! Wybieraj: - BHP, - administracja, - rachunkowość, - opiekun środowiskowy, - asys ... więcej »
Liceum Dla Dorosłych! Po podstawówce/gimnazjum/zawodówce - Zdjęcia do ogłoszenia
Kształcenie odbywa się w oparciu o programy umieszczone w szkolnym zestawie programów nauczania. Do szkoły przyjmowani są absolwenci gimnazjum, ośmioletniej szkoły podstawowej oraz zasadniczej szkoły zawodowej. Tylko teraz zapisując się przez Internet otrzymasz od nas 30% zniżki na naukę i 100 zł na wakacje. Wystarczy, że wypełnisz formularz: zak/edu.pl/f ... więcej »
Darmowa Szkoła Policealna dla Dorosłych! Bez matury! - Zdjęcia do ogłoszenia
W Centrum Nauki i Biznesu ŻAK prowadzimy szkoły w trybie zaocznym. Zdobądź cenną wiedzę i dodatkowe kwalifikacje ucząc się tylko w soboty i niedziele co 2 tygodnie! Nie ma wpisowego, brak ukrytych opłat, brak okresu wypowiedzenia w przypadku rezygnacji z kierunku. Nie wymagamy matury! Przyszłościowe kierunki: Technik Rachunkowości Technik Admi ... więcej »
Ogłoszenia 3261 do 3280 z 9509
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)