Razem 263 337 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
13.06.2016 14:11
Cena: 4 Zł.
O

Zostań Przedstawicielem Handlowym w rok!

Zostań Przedstawicielem Handlowym w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy? Masz żyłkę sprzedawcy i przekonanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Przedstawiciel Handlowy w Żaku ! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretaria ... więcej »
PROMOCJA. NOCLEG W CENIE KURSU. Kurs Excel Średniozaawan. - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-16 2016-06-17 Opis szkolenia: Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkoleniu Excel Średniozaa ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Zostań masażystą! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się masażem? Chciałbyś zajmować się tym zawodowo? Dzięki nam dowiesz się co to masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Poznasz techniki masażu oraz zabiegu, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a take relaksują i odmładzają zdrowych. Nie zwlekaj zapisz się już dziś! Nauka w szkole Żak trwa dwa lata. Sp ... więcej »
PROMOCJA.NOCLEG W CENIE KURSU. Kurs Excel Podstawowy Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-20 2016-06-21 Opis szkolenia: Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Excel Podstawowy będziesz potrafił: • poprawnie wprow ... więcej »
12.06.2016 22:28
Cena: 10 Zł.
O

Centrum Nauki I Biznesu Żak

Centrum Nauki I Biznesu Żak - Zdjęcia do ogłoszenia
REKRUTACJA DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH TRWA! NAUKA ZA DARMO! JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ BEZPŁATNOŚCI – na piśmie! - ukończyłeś szkołę zawodową lub gimnazjum? - twoje plany życiowe nie pozwoliły Ci kontynuować nauki? - potrzebujesz teraz wykształcenia średniego i matury? NIE CZEKAJ! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! DOKUMENTY POTRZEBNE DO ... więcej »
Cała Polska
+48663140052
10.06.2016 15:16
O

Zostań Agentem Celnym w rok!

Zostań Agentem Celnym w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Zainwestuj w siebie- małym kosztem- w krótkim czasie! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, co pozwala na zdobycie unikalnych kwalifikacji w krótkim czasie. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co dwa ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Technik turystyki wiejskiej- ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli chciałbyś zdobyć kwalifikacje rolnicze lub założyć własne gospodarstwo agroturystyczne, ZAPISZ SIĘ DO ŻAKa! • Bezpłatna nauka! • Zajęcia w trybie zaocznym! • Nie wymagamy matury! • 0 opłat! Możesz zdobyć tytuł technika i kwalifikacje zawodowe potwierdzone przez MEN! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Potrzebujesz zaświadczenia? Możemy Ci pomóc! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do DARMOWEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH! Nie zastanawiaj się! Rezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Pakiet korzyści: * darmowe zaświadczenia i legitymacje * karta słuchacza uprawniająca do zniżek u parterów * profesjonalna baza dydaktyczna * pismena gwarancja braku opłat!
Kończysz szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy rozwiąza - Zdjęcia do ogłoszenia
Kończysz niedługo szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! Przyjdź do nas ze świadectwem 24 czerwca, zapisz się do darmowego liceum dla dorosłych i odbierz bilet do kina lub voucher na pizzę! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ogranic ... więcej »
PROMOCJA. NOCLEG W CENIE KURSU.Kurs Adobe InDesign Podstawo. - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-13 2016-06-14 Opis szkolenia: Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Adobe InDesign Podstawowy, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2016 w Katowicach. Szkolenie Adobe InDesign Podstawowy jest dla osób które: • nie pracowały w programie InDesign, • chcą tworzyć złożone projekty DTP, jak skład książek i katalogów, brosz ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
REKLAMA
REKLAMA
Kim chcesz zostać? Może... fryzjerem? Z nami to możliwe! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kim chcesz zostać? Może... fryzjerem? Z nami to możliwe! Chcesz modelować włosy jak wykwalifikowany profesjonalista? Zdobądź umiejętności fryzjerskie z Żakiem! Po co wydawać miliony na fryzjera? Po ukończeniu naszej szkoły bez problemu wykonasz fryzurę okolicznościową oraz wszelkie zabiegi pielęgnacyjne włosów! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl ... więcej »
Zostań Opiekunem Medycznym z Żakiem! Nauka ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań Opiekunem Medycznym z Żakiem! Nauka ZA DARMO! Lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań? Opiekun medyczny to kierunek dla Ciebie! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę kierunku OPIEKUN MEDYCZNY. Dzięki nam dowiesz się jak w sposób profesjonalny pomagać osobie chorej i niesamodzielnej oraz jak zaspokoić jej podstawowe potrzeby życ ... więcej »
Zostań TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH-w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH Nauka trwa 2 lata i odbywa się w trybie zaocznym. Koszt nauki to 0 zł. Zapewniamy najlepszej jakości kosmetyki oraz liczne szkolenia dodatkowe! Nie wymagamy matury- o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Oferujemy: • Najlepiej wyposażone pracownie / profesjonalne kosmetyki, • Legitymacja uprawniająca do zn ... więcej »
Mega Niespodzianki! Technik Usług Kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawsze marzyłaś, aby zgłębić tajniki wiecznej urody? Podejmując naukę ZA DARMO na kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w Żak-u zdobędziesz wiedzę w zakresie dermatologii, fizykoterapii, kosmetologii , dietetyki. UWAGA! Rekrutacja trwa liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś, rezerwacja miejsca na www.zak.edu.pl/formularz Dla wszystkich, którzy ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Zostań Kosmetyczką w zaledwie dwa lata CAŁKOWICIE ZA DARMO ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zachęcamy wszystkie Panie ( i nie tylko ) interesujące się tematyką beauty do wypełnienia formularza na naszej stronie www:www.zak.edu.pl/formularz Oddzwonimy ! więcej informacji i szczegółowy opis kierunku: http://legnica.zak.edu.pl/…/11/15/technik-uslug-kosmetyczn…/ CO Z NAMI ZYSKUJESZ: -Naukę ZA DARMO (oznacza to brak kosztów za cały ... więcej »
09.06.2016 10:11
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - prawo jazdy

Prawo jazdy na Ukrainie. Kat A,B,B1,BE,C,D,CE oraz T. Cała procedura odbywa się w Kijowie. Znajomość języka nie jest wymagana. Dodatkowe pytania proszę kierować na: +380 730178071 numer komórkowy +380 44 3532187 numer stacjonarny/domowy (tańsze połączenia) www.facebook.com/prawo.jazdy.ua poczta: prawo.jazdy.ua@vip.onet.pl
Warsztaty Psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Dlaczego warsztaty u nas? - są w mini grupach, gdzie każdy uczestnik będzie miał zapewniony najlepszy kontakt ze specjalistą; - osoby prowadzące to nie tylko teoretycy, ale i PRAKTYCY mający codzienny kontakt z trudnościami dzieci, młodzieży i ich relacjami z rodzicami; - warsztaty są podzielone na kilka spotkań, aby uczestnicy mogli trenować umiejętności ... więcej »
Rolniku zwiększ swoje kwalifikacje zupełnie ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dziedziczysz ziemię, chcesz ją kupić lub sprzedać i nie wiesz czy będzie to zgodne z nową Ustawą o obrocie ziemią? Złożyłeś wniosek o dopłaty bezpośrednie z Unii Europejskiej lub zamierzasz to zrobić i nie masz jeszcze obowiązkowego wykształcenia rolniczego? Zdobądź kwalifikacje rolnicze zupełnie za darmo i nie martw się o swoją przyszłość! Zapisz ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Technik rachunkowości za darmo! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Twoją pasją są zestawienia, wystawianie dokumentów księgowych? Dobrze czujesz się wśród cyfr i wyliczeń? Żak to szkoła, która pozwoli Ci na realizację swoich planów życiowych oraz zdobycie wymarzonej pracy. Już dziś zapisując się do Żaka możesz otrzymać nie tylko naukę na kierunku technik rachunkowości za darmo ale szansę na ciekawą pracę. Dowiedz się wi ... więcej »
Ogłoszenia 3261 do 3280 z 9072
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)