Razem 255 947 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
FIZJOTERAPIA- dyplom w 10 miesięcy! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga! Tylko teraz! Rabat 30% Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZAOCZNIE! BEZ MATURY! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Program nauczania: Anatomia, fizjologia i fizjopatologia Kinezyterapia Podstawy fizykoterapii klinicznej Teoria masażu Pracownia masażu – ćwiczenia Metodyka i systematyka ćwiczeń Psychologia człowieka chore ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Ostatnia szansa na zapis! Ostatnie wolne miejsca! ŻAK - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj dłużej! Zapisz się do ŻAKa w ciągu minuty: www.zak.edu.pl/formularz DARMOWE KIERUNKI! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Zaocznie, Bez matury! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Nauka ZA DARMO+pakiet korzyści Żak Bydgoszcz! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja do DARMOWYCH SZKÓŁ DLA DOROSŁYCH NADAL TRWA! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl • Rabaty u 1500 partnerów w całej Polsce! • Nieodpłatne zaświadczenia do ZUS, MOPS! • Legitymację uprawniającą do zniżek! • Uprawnienia Szkół publicznych! • Nauka w trybie zaocznym! • Współpraca z fachową kadrą dydaktyczną! UWAGA! ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
23.09.2015 16:02
Cena: 499 Zł.
O

Sieradz - Kurs na żurawie przeładunkowe HDS.

Sieradz - Kurs na żurawie przeładunkowe HDS. - Zdjęcia do ogłoszenia
Zrób uprawnienia na urządzenia transportu bliskiego, które pozwalają przewozić najcięższe ładunki. Polecamy kursy: - operator żurawi przeładunkowych HDS-ów (hydraulicznych dźwigów samochodowych) – cena 499 zł. (+152 zł. egzamin UDT). - kursy operatora podestów ruchomych przejezdnych koszowych na pojazdach – 399 zł. - operator podestów ruchomych wolnobi ... więcej »
23.09.2015 16:00
O

Teraz twój ruch…

Teraz twój ruch… - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy wiesz, że zdobycie średniego wykształcenia zwiększy twoje szanse na rynku pracy? Ukończenie szkoły średniej to w dzisiejszych czasach absolutne minimum! Twoje życie zależy od Ciebie! Nie pozwól by ktoś decydował o nim! Proponujemy Ci zdobycie średniego wykształcenia w systemie zaocznym! Dostaniesz legitymacje szkolną i wszystkie potrzebne zaświad ... więcej »
Cała Polska
+48627676840
Angielski z dojazdem - język ogólny, biznesowy, kursy matura - Zdjęcia do ogłoszenia
Mobile ENGLISH to sieć szkół językowych zajmujących się organizowaniem indywidualnych zajęć z języka angielskiego w domach i miejscach pracy naszych Słuchaczy na terenie Warszawy i okolic. Zajęcia mogą odbywać się we wskazanym miejscu od poniedziałku do niedzieli od 7.00 do 22.00. Uczymy na każdym poziomie językowym: język ogólny, język biznesowy, język spec ... więcej »
Cała Polska
+48501960717
Zyskaj specjalność w zawodzie Przedstawiciel Handlowy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy? Zwiększ swoje szanse! Poszukiwany na rynku zawód! Zapisz się już dziś przez formularz online:www.zak.edu.pl/formularz Jest to kierunek, na którym zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu budowy strategii przedsiębiorstwa, prowadzenia rozmowy handlowej, organizacji pracy sprzedawcy i zarządzania nią. Rekrutacja letnia tr ... więcej »
Rekrutacja w szkole dla dorosłych kończy się - Zdjęcia do ogłoszenia
Pospiesz się, bo rekrutacja w ŻAKU dobiega końca. Masz skoczone 18 lat? Możesz podnieść kwalifikacje. Nie ważne ile masz lat, dorośli też mogą sie uczyć. Zapraszamy! Ostatnie miejsca na: - agent celny, przedstawiciel handlowy, terapeuta ds. uzależnień, fizjoterapeuta, biomasażysta, ekspedytor, fryzjer damski - kosmetyczka - opiekunka środowsikowa - ... więcej »
23.09.2015 11:59
O

Legitymacja? To nie problem!

Legitymacja? To nie problem! - Zdjęcia do ogłoszenia
A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
23.09.2015 11:22
Cena: 99 Zł.
O

Pracownik ds. osobowych - CNiB Żak Mława

Pracownik ds. osobowych - CNiB Żak Mława - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy w biurze jednak bez rezultatów? Brak Ci odpowiednich kwalifikacji? A może chcesz uzupełnić swoją wiedzę o odpowiednią wiedzę praktyczną? Dzięki Nam jest to możliwe! Poszerzysz wiedzę o:język angielski ,elementy psychologii, laboratorium komputerowe, marketing, mikro i makro ekonomia, etyka zawodu, prawo pracy, negocjacje, ekonomika i organiza ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA - Zdjęcia do ogłoszenia
Ogólnopolska sieć Szkół Policealnych Żak zaprasza wszystkich chętnych do podjęcia darmowej nauki i zdobycia fachowej wiedzy zawodowej. REKRUTACJA TRWA DO 31 PAŹDZIERNIKA! Proponujemy naukę na kierunkach dwuletnich: - Administracja- za darmo - Rachunkowość- za darmo - BHP – za darmo - Technik ochrony fizycznej osób i mienia za darmo - Opiekunka środ ... więcej »
Cała Polska
+48447260078
23.09.2015 10:25
O

Opiekunka środowiskowa!

Opiekunka środowiskowa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Kierunek Opiekunka środowiskowa umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacj ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
23.09.2015 06:54
Cena: 1 Zł.
O

Prawo jazdy na Ukrainie - kompleksowa pomoc

Prawo jazdy na Ukrainie, Ukraina prawo jazdy Oferuję kompleksową pomoc w zakresie uzyskania legalnego prawa jazdy na Ukrainie w mieście Charków. Po szczegółowe informację proszę o kontakt poprzez jeden z poniższych sposobów. kontakt: email: prawojazdyukr@mail.ua tel: +380508644509 facebook - nazwa uzytkownika: piotr szczygiel kharkiv adres facebook: www.facebook.com/piotr.szczygiel.kharkiv gadugadu - 54760380 viber,whatsapp - po dodaniu mojego numeru telefonu do listy kontaktow
Sprawdź ofertę ŻAKa! Startujemy 26. Września! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz jeszcze szansę na rozpoczęcie nauki we Wrześniu! Zarezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz i zyskaj STATUS SŁUCHACZA! • Wydajemy legitymacje i zaświadczenia • Zajęcia w trybie zaocznym • BEZPŁATNE kierunki • Nie wymagamy matury! Start zajęć już 26. Września! Sekretriat: ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Administracja ZA DARMO- Żak- oferta LAST MINUTE - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko u nas możesz podjąć naukę na BEZPŁATNYM kierunku ADMINISTRACJI ze 100% pewnością, że w trakcie nauki nie poniesiesz żadnych opłat! Spiesz się! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Wypełnij formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! • Legitymacje i zaświadczenia 0zł • Egzaminy 0 zł • Powtarzanie semestru 0 zł • Rezygn ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Potrzebujesz legitymacji lub zaświadczenia? Zapisz się do Ża - Zdjęcia do ogłoszenia
Wydajemy legitymacje i zaświadczenia ZA DARMO! Nie zwlekaj! Zapisz się już dziś: www.zak.edu.pl/formularz Zostań Słuchaczem i korzystaj ze zniżek w komunikacji miejskiej! Gwarantujemy na piśmie brak ukrytych opłat! Oferujemy bogatą ofertę edukacyjną! • Jednoroczne Szkoły Policealne • Dwuletnie Szkoły Policealne • Szkoły medyczne • LO dla Dorosły ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
22.09.2015 15:19
O

Porozumienie bez przemocy

Oferujemy warsztaty Komunikacji bez Przemocy. NVC jest językiem, który zbliża do kontaktu i pozwala zobaczyć człowieka z jego potrzebami. Znacząco zbliża to ludzi do siebie i sprawia, że człowiek jest zauważony taki jaki jest co pozwala mu rozmawiać z innymi. Szczególnie jest to przydatne w sytuacjach konfliktowych - w pracy, w rodzinie, między dziećmi, między rodzicami. Zapraszamy zwłaszcza rodziców, którzy chcą poprawić swoje relacje z dziećmi i między sobą.
22.09.2015 13:55
Cena: 1 200 Zł.
O

RZESZÓW 9-12 październik 2015 r. CPC Kurs

Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Rzeszowie 9,10,11,12 października 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otr ... więcej »
Sprawdź fascynujący Świat Komputerów ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię świat komputerów? A może wiążesz swoją przyszłość z pracą przy komputerze? Już teraz masz okazję uzupełnić wykształcenie na kierunku Technik Informatyk Zapisz się już dziś nie wychodząc z domu: www.zak.edu.pl/formularz Gwarantujemy: - Zajęcia w trybie zaocznym (co drugi weekend) - Legitymacja uprawniająca do zniżek PKS, PKP i ZTM - Ż ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
ŁÓDŹ - Kurs na żurawie przeładunkowe HDS. - Zdjęcia do ogłoszenia
Zrób uprawnienia na urządzenia transportu bliskiego, które pozwalają przewozić najcięższe ładunki. Polecamy kursy: - operator żurawi przeładunkowych HDS-ów (hydraulicznych dźwigów samochodowych) – cena 499 zł. +152 zł. egzamin UDT. - kursy operatora podestów ruchomych przejezdnych koszowych na pojazdach – 399 zł. - operator podestów ruchomych wolnobież ... więcej »
Ogłoszenia 3281 do 3300 z 9672
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)