Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Rejestratorka Medyczna – zawód z przyszłością w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rejestratorka medyczna m.in. przyjmuje zgłoszenia pacjentów, umawia terminy świadczenia usług medycznych, kieruje pacjentów do właściwych pracowników i placówek służby zdrowia oraz prowadzi dokumentację medyczną osób objętych opieką. Prowadzi dokumentację medyczną. Udziela informacji o świadczonych usługach medycznych i weryfikuje ubezpieczenia zdrowotne pac ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
SZWEDZKI, NORWESKI - jesienne kursy od 5 października! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka: szwedzkiego i norweskiego w nowym semestrze JESIEŃ 2015!! UWAGA! 5% zniżki "NA WEJŚCIE" na cały semestr dla każdej osoby, która kliknie "wezmę udział" i udostępni wydarzenie (poniższy link) na swoim profilu https://www.facebook.com/events/739125966175765 :) ... więcej »
CHORWACKI, WĘGIERSKI - jesienne kursy od 5 października! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka: chorwackiego i węgierskiego w nowym semestrze JESIEŃ 2015!! UWAGA! 5% zniżki "NA WEJŚCIE" na cały semestr dla każdej osoby, która kliknie "wezmę udział" i udostępni wydarzenie (poniższy link) na swoim profilu https://www.facebook.com/events/739125966175765 ... więcej »
CZESKI, SŁOWACKI - jesienne kursy od 5 października! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka: czeskiego i słowackiego w nowym semestrze JESIEŃ 2015!! UWAGA! 5% zniżki "NA WEJŚCIE" na cały semestr dla każdej osoby, która kliknie "wezmę udział" i udostępni wydarzenie (poniższy link) na swoim profilu https://www.facebook.com/events/739125966175765 :) ... więcej »
CHIŃSKI, JAPOŃSKI - jesienne kursy od 5 października! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka: chińskiego i japońskiego w nowym semestrze JESIEŃ 2015!! UWAGA! 5% zniżki "NA WEJŚCIE" na cały semestr dla każdej osoby, która kliknie "wezmę udział" i udostępni wydarzenie (poniższy link) na swoim profilu https://www.facebook.com/events/739125966175765 :) ... więcej »
ARABSKI, HEBRAJSKI, HINDI-jesienne kursy od 5 października - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka: arabskiego, hebrajskiego i hindi w nowym semestrze JESIEŃ 2015!! UWAGA! 5% zniżki "NA WEJŚCIE" na cały semestr dla każdej osoby, która kliknie "wezmę udział" i udostępni wydarzenie (poniższy link) na swoim profilu https://www.facebook.com/events/73912596617 ... więcej »
ROSYJSKI, UKRAIŃSKI - jesienne kursy od 5 października! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Języków Obcych BAJKAŁ w Krakowie zaprasza na kursy języka: rosyjskiego i ukraińskiego w nowym semestrze JESIEŃ 2015!! UWAGA! 5% zniżki "NA WEJŚCIE" na cały semestr dla każdej osoby, która kliknie "wezmę udział" i udostępni wydarzenie (poniższy link) na swoim profilu https://www.facebook.com/events/739125966175765 : ... więcej »
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuję Kurs Kwalifikowany Pracownik Ochrony Termin: Nabór Trwa Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Więcej ofert kursów oraz szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Tarnów
+48146210040
18.08.2015 15:32
O

Kurs ADR

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuję Kurs ADR- Przewóz Towarów Niebezpiecznych Termin: 27.08.2015r Zapisy i informacje udzielamy telefonicznie pod numerem 14 621 00 40, bądź w siedzibie firmy. Wiecej ofert kursów oraz szkoleń na naszej stronie www.cus.com.pl ZAPRASZAMY Centrum Usług Szkoleniowych Tarnów ul. Kopernika 7 pok 17 ( I piętro )
Tarnów
+48146210040
18.08.2015 14:37
Cena: 1 060 Zł.
O

Szkoła Jazdy TOR zaprasza!

Szkoła Jazdy TOR zaprasza! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz jeszcze prawa jazdy, a chciałbyś mieć? Potrzebujesz dodatkowych godzin jazdy? Nauka jazdy samochodem osobowym to nasza specjalność! TOR SZKOŁA JAZDY - TWOJA DROGA DO PRAWA JAZDY! Kurs prawa jazdy kat. B w rewelacyjnej cenie 1060 zł w cenie kursu 3 dodatkowe godziny jazdy, przed egzaminem w WORDzie przyprowadź do nas kolegę lub ko ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Potrzebujesz zaświadczenia do instytucji? - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrzebujesz zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, MOPS, GOPS czy WKU? A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz – to bardzo proste! Bełchatów Ul.9 maja 26 Tel.44 635 07 61 belchatow@zak.edu.pl
18.08.2015 13:18
Cena: 150 Zł.
O

Szkolenia informatyczne dla Ciebie od CTS

Szkolenia informatyczne dla Ciebie od CTS - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli chcą Państwo podnieść swoje kwalifikacje zawodowe to jeszcze dziś zapiszcie się na nasze rewelacyjne szkolenia informatyczne. Oferujemy najlepsze szkolenia dla branży IT w tym bardzo popularne wśród naszych kursantów szkolenie iso oraz nowoczesne szkolenie zarządzanie projektami. Pełną ofertę naszych szkoleń znajdą Państwo zawsze na naszej stronie fir ... więcej »
Kraków
+48126551736
Zaoczne DARMOWE Szkoły Policealne! Rezerwuj miejsce on-line - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe ZA DARMO? Wypełnij formularz on-line na : www.zak.edu.pl/formularz i zadbaj o swoją przyszłość! Atrakcyjna oferta edukacyjna! Nie wymagamy matury! Więcej na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl lub w Sekretariacie 523214361, Długa 32/5 • Technik BHP • Technik Administracji • Technik Rachunkowości • Technik Usług Kos ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
DARMOWE! ROCZNE! Kierunki socjalne! Żak Bydgoszcz - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, nauka w ŻAKu dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych ROCZNYCH! kierunków socjalnych I ROZPOCZNIJ PRACĘ, KTÓRA SPRAWI CI WIELE SATYSFAKCJI! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! UWAGA! REKRUTACJA ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Kurs angielskiego we Wrocławiu - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs angielskiego we Wrocławiu Zapraszamy do szkoły językowej Diverslingva na kursy angielskiego w centrum Wrocławia. Nauka angielskiego nigdy nie była tak przyjemna i skuteczna. Prowadzimy zajęcia w małych grupach od 4 do 7 osób, w dwójkach - dwie osoby na jednym poziomie oraz indywidualne - sam na sam z lektorem! Kursy w Diverslingva są prowadzone pr ... więcej »
Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia - 4xszybciej - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia – Diverslingva Szkoła językowa Diverslingva zaprasza wszystkich na kury języka niemieckiego odbywające się w centrum Wrocławia. Kursy są prowadzone przez doświadczonych dwujęzycznych lektorów oraz native speakers. Oferujemy zajęcia: • w małych grupach – od 4 do 7 osób • w dwójkach – dwie osoby na zbliżonym poziomi ... więcej »
Nowość! Bezpłatny kierunek artystyczny! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nowość! Bezpłatny kierunek artystyczny! Animator kultury aktywizuje społeczeństwo, rozbudza zainteresowania, pokazuje nowe metody spędzania wolnego czasu, włącza ludzi w działania, wykorzystuje potencjał i stara się zaspokoić potrzeby kulturalne innych ludzi, ponieważ rozumie, że jedną z potrzeb człowieka jest potrzeba ciągłego rozwijania się i samorealiz ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Nauczę Cię angielskiego na żywo przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Daj mi 2 minuty i zobacz jak w prosty sposób pomogę Ci przez Internet. Ja nazywam się Joanna i po prostu LUBIĘ UCZYĆ angielskiego. Czy przeszło Ci przez głowę, żeby po prostu mówić po angielsku? I nie chodzi mi o to, żeby myśleć co powiedzieć tylko po prostu mówić. Zanim na prawdę pomyślisz jak to będzie kiedy wreszcie zaczniesz dobrze mówić po an ... więcej »
Cała Polska
+48609227204
Szkoła rysunku Domin Kraków - kurs rysunku ołówkowego - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła rysunku Domin Kraków rozpoczyna nabór na kur rysunku, którego celem jest nauka umiejętności rysunkowych, niezbędnych do zdania egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe, mające w swojej ofercie dydaktycznej kierunki typu Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu oraz uczelnie typu ASP. Domin Kraków jest jednym z oddziałów prestiżowej sieci szkó ... więcej »
Małopolskie
+48797274186
17.08.2015 20:30
Cena: 900 Zł.
O

Niemiecki we Wrocławiu - Diverslingva

Niemiecki we Wrocławiu - Diverslingva - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs niemieckiego w centrum Wrocławia – Diverslingva Szkoła językowa Diverslingva zaprasza wszystkich na kury języka niemieckiego odbywające się w centrum Wrocławia. Kursy są prowadzone przez doświadczonych dwujęzycznych lektorów oraz native speakers. Oferujemy zajęcia: • w małych grupach – od 4 do 7 osób • w dwójkach – dwie osoby na zbliżonym pozio ... więcej »
Ogłoszenia 3281 do 3300 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)