Razem 250 737 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
22.07.2015 09:45
Cena: 249 Zł.
O

PowerPoint – tworzenie prezentacji multimedialnych

PowerPoint – tworzenie prezentacji multimedialnych - Zdjęcia do ogłoszenia
Program MS PowerPoint to powszechnie stosowane i bardzo wydajne narzędzie pracy. Pomaga w kreatywny a przede wszystkim czytelny sposób prezentować wszelkiego rodzaju zagadnienia od prezentacji produktu, usługi, wyników finansowych po wszelkiego innego rodzaju tematy, których wizualizacja jest niezbędna. Dzięki programowi MS PowerPoint można szybko i atrakcyj ... więcej »
22.07.2015 09:44
Cena: 109 Zł.
O

Kurs MS Word poziom podstawowy

Kurs MS Word poziom podstawowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Program MS Word to powszechnie stosowane i bardzo wydajne narzędzie pracy. Pomaga poprawnie przygotować pismo nie tylko pod względem ortograficznym, ale i również i wizualnym. Dzięki programowi Word można szybko i atrakcyjne zaprezentować dokumenty firmowe, oraz w profesjonalny sposób przygotować pisma. Korzystanie z programu MS Word wpływa na wzrost wyda ... więcej »
Zostań Informatykiem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań INFORMATYKIEM! Dzięki temu kierunkowi będziesz mieć otwarte drzwi na rynku pracy! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61 Wejdź na http://www.zak.edu.pl/pl/formularz i zarezerwuj sobie miejsce!
21.07.2015 16:17
Cena: 79 Zł.
O

Kosmetyka to Twoja pasja? Zapisz się już dziś!

Kosmetyka to Twoja pasja? Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapotrzebowanie na pracowników, którzy zadbają o piękny i zdrowy wygląd z roku na rok rośnie! Nie czekaj, zdobądź zawód w rozwojowej branży! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów,ul.9 maja 26,Tel.44 635 07 61, belchatow@zak.edu.pl UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, licz ... więcej »
21.07.2015 16:09
O

Bądź FIT w wakacje!

Bądź FIT w wakacje! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nastała moda na bycie FIT! Już czas na zmianę stylu życia – zdrowe odżywianie, dbanie o urodę, ruch i pozytywną energię – a to wszystko zapewni Ci ŻAK! Zrób pierwszy krok: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty letniej i zapisz się na jeden z najmodniejszych kierunków: - konsultant ds. żywienia - kosmety ... więcej »
Nowy Sącz
+48184421457
21.07.2015 15:37
O

Technik Informatyk w Żaku

Technik Informatyk w Żaku - Zdjęcia do ogłoszenia
W ramach oferty naszej dwuletniej szkoły policealnej proponujemy naukę na specjalności technik informatyk. W jej trakcie będzie można zdobyć wiedzę o sieciach komputerowych oraz bazach danych. Słuchacze szkoły nauczą się wszystkiego, co konieczne na temat witryn internetowych oraz administracji bazami danych. Zdobyta wiedza oraz kwalifikacje pozwolą na podję ... więcej »
Pasję i hobby zamieniamy na zarobki! Wizażystka/Stylistka - Zdjęcia do ogłoszenia
REKRUTACJA ONLINE: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz Marzysz o pracy które byłaby jednocześnie twoim hobby? Zgłoś się do Nas a spełnimy Twoje marzenie!!! Jeśli interesujesz się modą, urodą, dbasz o swój wygląd i chcesz w tej kwestii doradzać innym, zapisz się do naszej szkoły, a zdobędziesz zawód Wizażysty/Stylisty w ciągu zaledwie jednego roku! Nauczym ... więcej »
Skarżysko-Kamienna
+48412539417
21.07.2015 15:06
Cena: 109 Zł.
O

Pasja+Praca=Wymarzony Zawód! Zapisz się do ŻAKA!

Pasja+Praca=Wymarzony Zawód! Zapisz się do ŻAKA! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wybierz kierunek z atrakcyjnej oferty edukacyjnej ŻAKa i zdobądź pracę, o której zawsze marzyłeś/łaś! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz BEZ MATURY, ZAOCZNIE, PROFESJONALNA BAZA DYDAKTYCZNA Wizażystka/stylistka Biomasaż (fizjoterapia) Dekorator wnętrz Instruktor fitness Dowiedz się więcej na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Tel: 523214361, ul.Długa 32/5 Bydgoszcz
Cała Polska
+48523214361
NOWOŚCI  w Żaku! Sprawdź ofertę Szkół Policealnych! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu Żak wzbogaciło swoją atrakcyjna ofertę edukacyjną o dodatkowe kierunki! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz BEZ MATURY, ZAOCZNIE, PROFESJONALNA BAZA DYDAKTYCZNA  KOSZTORYSANT BUDOWLANY  KONSULTANT DS. ŻYWIENIA  PRACOWNIK ADM. DS. UE  REJESTRATORKA MEDYCZNA &#6165 ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Kursy na koparki, ładowarki, ADR, HDS, przewóz rzeczy, SEP. - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Szkoleniowe LEKTOR - jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkolenia kierowców, spawaczy oraz operatorów w Polsce. Zapraszamy na profesjonalne szkolenia zawodowe: - Maszyny do robót ziemnych ( koparko ładowarki, ładowarki, koparki, spycharki itp.) - Maszyny do robót drogowych (walce drogowe, wytwórnie mas bitumicznych, rozściełacze do asfaltu itp.) - W ... więcej »
Podlaskie
+48862185275
REKLAMA
REKLAMA
21.07.2015 13:00
O

Kursy Elektroenergetyczne SEP

Kursy Elektroenergetyczne SEP - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy Elektroenergetyczne SEP Szkolimy osoby zajmujące się dozorem i eksploatacją w następujących grupach: • Grupa I Urządzenia, instalacje i sieci elektroenergetyczne wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające energię elektryczną • Grupa II Urządzenia wytwarzające, przetwarzające, przesyłające i zużywające ciepło oraz inne urządz ... więcej »
Podlaskie
+48862185275
Kierunki medyczne w ŻAKu! Zapisz się on-line! - Zdjęcia do ogłoszenia
Atrakcyjne kierunki medyczne czekają na Ciebie! ZAOCZNIE, ZA DARMO, BEZ MATURY • Opiekun medyczny • Opiekun środowiskowy • Biomasaż (fizjoterapia) • Rejestratorka medyczna Nie czekaj i rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Uwaga! Rekrutacja trwa! Liczba miejsc ograniczona! Wydajemy legitymacje i zaświadczenia do ZUS, KRUS, MOPS i ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Technik turystyki wiejskiej! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź zawód przyszłości i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Już dziś rozpoczynamy nabór na kierunek TECHNIK TURYSTYKI WIEJSKIEJ! Dowiedz się więcej na temat agroturystyki, ekoturystyki, a także turystyki rowerowej , pieszej i konnej! Połącz bliskość natury z pasją i zdobądź pracę, na którą czekasz! Zarezerwuj miejsce na www.zak.edu.pl/formularz a my ... więcej »
20.07.2015 15:43
O

Szkoła Języka angielskiego.

Szkoła Języka angielskiego. - Zdjęcia do ogłoszenia
International House - szkoła języków obcych dla początkujących, dla pracujących, dla dzieci i dla firm; dla księgowych i medyków, dla prawników i finansistów, dla każdego, kto chce nauczyć się języka obcego; angielski, hiszpański, włoski, portugalski, arabski, z przygotowaniem międzynarodowych egzaminów. W najdogodniejszym dla każdego systemie. Blis ... więcej »
20.07.2015 15:04
Cena: 109 Zł.
O

Nowość! Przedstawiciel Handlowy w jeden rok!

Nowość! Przedstawiciel Handlowy w jeden rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy? Masz żyłkę sprzedawcy i przekonanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Przedstawiciel Handlowy w Żaku ! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretaria ... więcej »
20.07.2015 14:03
O

Technik Uslug Kosmetycznych

Technik Uslug Kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
www.zak.edu.pl/formularz Poznaj za DARMO techniki i style makijażu oraz psychologię kolorów. Zdobądź zawód w 2 lata i pracuj z pasją! Technik usług kosmetycznych - tylko w ŻAK-u zupełnie ZA DARMO! Do każdej umowy dostaniecie Państwo DOKUMENT GWARANCYJNY zapewniający ,że nauka jest zupełnie ZA DARMO przez cały cykl nauczania! Jesteśmy jedyną Placówką w P ... więcej »
Cała Polska
+48748676260
CHIŃSKI, JAPOŃSKI, ARABSKI - WAKACYJNE KURSY W KRAKOWIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w naszych PRZYSPIESZONYCH KURSACH WAKACYJNYCH. MIESIĘCZNE KURSY (realizacja pełnego semestru w 4 tygodnie) odbędą się w SIERPNIU i WRZEŚNIU w terminach: 3.08-27.08.2015 1.09-28.09.2016 Jeszcze w te wakacje możesz zapisać się na kurs językowy i rozpocząć komunikację w jednym z niszowych języków, nauczanych w nasze ... więcej »
ROSYJSKI - WAKACYJNE KURSY W KRAKOWIE - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w naszych PRZYSPIESZONYCH KURSACH WAKACYJNYCH. MIESIĘCZNE KURSY (realizacja pełnego semestru w 4 tygodnie) odbędą się w SIERPNIU i WRZEŚNIU w terminach: 3.08-27.08.2015 1.09-28.09.2016 Jeszcze w te wakacje możesz zapisać się na kurs językowy i rozpocząć komunikację w jednym z niszowych języków, nauczanych w nasze ... więcej »
Nie siedź w domu bezczynnie, zrób coś dla siebie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie siedź w domu bezczynnie, zrób coś dla siebie, nie odkładaj nauki na później! Poznaj nowych ludzi, ciesz się nowym zawodem, zaskocz pracodawcę nowym dyplomem! Duży wybór kierunków! Nauka zaocznie, tylko w soboty i niedzielę, co 2 tygodnie! Wybierz coś dla siebie: http://wolomin.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
20.07.2015 11:08
Cena: 449 Zł.
O

MS Excel poziom zaawansowany

MS Excel poziom zaawansowany - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na szkolenie pozwalające na zdobycie profesjonalnych umiejętności korzystania z programu MS Excel w pracy administracyjno – biurowej. Kurs obejmuje pełne adresowanie komórek, definiowanie własnych zakresów, korzystanie z tablic, funkcje wyszukujące, pracę z tabelą przestawną, pobieranie danych zewnętrznych spoza Excela jak i konsolidowanie danych. ... więcej »
Ogłoszenia 3281 do 3300 z 9509
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)