Razem 263 086 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
13.06.2017 14:08
O

Operator HDS kurs Warszawa

Operator HDS kurs Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Operator HDS kurs Warszawa Zapraszamy na szkolenie z zakresu obsługi żurawia HDS. Jest to żuraw przenośny należący do grupy IIŻ. Centrum Szkoleń oferuje kurs na operatora HDS razem z egzaminem państwowym. To oznacza, że po szkoleniu kursant otrzymuje bezterminową legitymację państwową. Masz do wyboru trzy miasta, gdzie organizujemy kurs: Warszawa, Łód ... więcej »
13.06.2017 14:06
O

Operator HDS kurs Łódź

Operator HDS kurs Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Operator HDS kurs Łódź HDS- hydrauliczny dźwig samochodowy - żuraw przenośny należący do kat IIŻ. Centrum Szkoleń zaprasza na szkolenie z zakresu obsługi HDS. Kurs organizujemy łącznie z egzaminem UDT, pozwala to na uzyskanie bezterminowej legitymacji UDT. Uprawnienia do obsługi urządzenia wydajemy w językach: - polski - niemiecki - norweski - ang ... więcej »
Kurs zawodowy "Obsługa wózka widłowego" Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs zawodowy "Obsługa wózka widłowego" Warszawa Obsługa wózków widłowych nie wymaga od operatora bardzo zaangażowanych umiejętności, lecz przed przystąpieniem do pracy na wózku niezbędne jest odbycie szkolenie z danego zakresu. Firma Centrum Szkoleń zaprasza na kurs: Operator wózków widłowych IIWJO" Teoria + Praktyka + Egzamin UDT. Upra ... więcej »
Kurs zawodowy "Obsługa wózka widłowego" Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs zawodowy "Obsługa wózka widłowego" Łódź Centrum Szkoleń oferuje kurs na wózki widłowe. Posiadamy ośrodki szkoleniowe w Łodzi, Kalskiej Woli, Warszawie, Gdańsku. Kurs na wózki organizujemy łącznie z egzaminami UDT. Po szkoleniu wydajemy uprawnienia i bezterminowe legitymacje na wózki widłowe. Certyfikat Magazyniera z obsługą skanera ... więcej »
Technik Usług Kosmetycznych w Żak-u ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawsze marzyłaś, aby zgłębić tajniki wiecznej urody? Podejmując naukę ZA DARMO na kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w Żak-u zdobędziesz wiedzę w zakresie dermatologii, fizykoterapii, kosmetologii , dietetyki. UWAGA! Rekrutacja trwa liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś, rezerwacja miejsca na www.zak.edu.pl/formularz Zapraszam! Centrum Nauki ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Podnieś swoje kwalifikacje! BHP za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wiesz, że myślenie jest najtańszą polisa ubezpieczeniową? Zostań specjalistą do spraw BHP, włącz myślenie u innych i pozwól im zaoszczędzić! Już dziś wyślij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz i zdobądź z Żakiem niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Rozpocznij oszczędzanie - zostań technikiem BHP za darmo! Spiesz się ilość miejsc ograniczona ... więcej »
Cała Polska
+48446350761
12.06.2017 12:43
O

Kursy BHP SOLAR Warszawa

Przedsiębiorstwo SOLAR z Warszawy zajmuje się świadczeniem generalnej obsługi w ramach BHP stosownie z przepisami Kodeksu Pracy. Swoim odbiorcom gwarantuje biegłe wsparcie w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony PPOŻ i ratownictwa medycznego. Zakres usług firmy to przede wszystkim: szkolenia BHP i PPOŻ dla różnych grup, kursy z obrębu pierwszej pomocy, tworzenie dokumentów jak ocena ryzyka zawodowego, ponadto dozór i doradztwo dla firm pragn ... więcej »
Prawo jazdy na wózek widłowy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Prawo jazdy na wózek widłowy Warszawa Prawo jazdy na wózek widłowy, tzw uprawnienie do obsługi wózków, można uzyskać po odbytym szkoleniu w Warszawie, przy ul. Instalatorów 9. Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która od lat organizuje szkolenia i kursy zawodowe na operatorów urządzeń transportu bliskiego. Zalety robienia uprawnień na wózki w Centrum ... więcej »
Prawo jazdy na wózek widłowy Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Prawo jazdy na wózek widłowy Łódź Chcesz uzyskać prawo jazdy na wózek widłowy w kilka dni? Jeśli twoja odpowiedz brzmi "Tak", zapraszamy na ekspresowy kurs zawodowy 'Operator wózka widłowego + Bezpieczna wymiana butli z gazem w wózkach zasilanych gazem". Szkolenia prowadzimy na klimatyzowanych wyposażonych halach. Posiadamy 16 wózk ... więcej »
Nauka angielskiego w Wejherowie - Build Your Skills - Zdjęcia do ogłoszenia
Build your skills to profesjonalna szkoła prowadząca język angielski, działająca stale od 2000 roku w mieście Wejherowo. Oferujemy zajęcia jednoosobowe i w grupie możliwe grupy 2-8 osób. Nasza propozycja obejmuje rozmaite kursy i dostosowane poziomy zaawansowania, aby każdy mógł zacząć lub doskonalić swój języka angielski. Dla naszych klientów firma ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
12.06.2017 01:15
O

Projekt "Aktywni 30+"

Projekt "Aktywni 30+" - Zdjęcia do ogłoszenia
Projekt skierowany jest osób od 30 roku życia, a nawet powyżej 50 roku życia o niskich kwalifikacjach, pozostających bez zatrudnienia (osoby bezrobotne, bierne zawodowo), zamieszkujących powiat białostocki, sokólski lub miasto Białystok. Uczestnicy za udział w zajęciach: • Doradztwo zawodowe - 16 godzin • Szkolenia (do wyboru): Spawacz metodą TIG, Prac ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
Zdobądź dyplom Opiekunki Środowiskowej za Darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Zapisz się do nas w ciągu minuty online: www.zak.edu.pl/formularz - ilość miejsc ograniczona! Kierunek Opiekunka środowiskowa umożliwia uzyskanie dyplomu potwierdzającego kwalifikacje z ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Informatykiem! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrafisz czytać z czarnego ekranu niekończące się ciągi liczb i liter? Niewiele osób to potrafi! Podejmij wyzwanie i rozpocznij naukę na kierunku technik informatyk! Już dziś wypełnij online formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub zgłoś się do sekretariatu Żaka ul. Kościuszki 17. Dołącz do grona wtajemniczonych! Centrum Nauki i Bizn ... więcej »
Bełchatów
+48446350761
09.06.2017 11:04
Cena: 450 Zł.
O

PRACOWNIK REJESTRACJI MEDYCZNEJ

PRACOWNIK REJESTRACJI MEDYCZNEJ - Zdjęcia do ogłoszenia
PRACOWNIK REJESTRACJI MEDYCZNEJ Szkolenie ma na celu zapoznanie z pracą w rejestracji medycznej, zasadami obiegu i sporządzania dokumentów, zasadami obsługi pacjentów, zasadami funkcjonowania firmy medycznej. Kurs daje możliwość podjęcia pracy w szpitalach, przychodniach czy firmach medycznych Start 21.06.2017 - 28.06.2017 Zajęcia w godz. pop ... więcej »
09.06.2017 11:02
Cena: 550 Zł.
O

WARSZTATY FLORYSTYCZNE

WARSZTATY FLORYSTYCZNE - Zdjęcia do ogłoszenia
Czy zamiłowanie do piękna kwiatów może stać się sposobem na życie? Oczywiście, że tak, jeśli zwiążesz swoją przyszłość zawodową z florystyką. Florystyka to sztuka układania kwiatów. W tym zawodzie może się sprawdzić każdy! Zapraszamy na praktyczne i intensywne warsztaty WARSZTATY FLORYSTYCZNE – 30 godz. minimum teorii - maksimum praktyki! Star ... więcej »
09.06.2017 10:55
Cena: 590 Zł.
O

SPEDYTOR

SPEDYTOR - Zdjęcia do ogłoszenia
Spedytor Nasz kurs od strony praktycznej przygotowuje do tego zawodu. Osoby prowadzące (praktycy) jednocześnie akredytowani wykładowcy podczas zajęć stawiają nacisk na pozyskanie umiejętności i wiedzy niezbędnych na tym stanowisku. Start 17.06.2017 40 godz. - (edycja weekendowa – godz. zajęć 9.00 -15.45) Uczestnicy otrzymują ... więcej »
09.06.2017 10:53
Cena: 450 Zł.
O

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - Zdjęcia do ogłoszenia
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY z fakturowaniem i praktykami w firmach Zdobądź poszukiwany przez pracodawców zawód. Weź udział w praktykach w podlaskich firmach na stanowiskach biurowych! 19.06.2017- 120 godz. - godz. 16.45 - 20.45/20.00/21.15 Zdobądź umiejętności poszukiwane przez pracodawców! Zdobądź wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i ... więcej »
09.06.2017 10:51
Cena: 160 Zł.
O

OBSŁUGA KAS FISKALNYCH

OBSŁUGA KAS FISKALNYCH - Zdjęcia do ogłoszenia
OBSŁUGA KAS FISKALNYCH Z TERMINALEM PŁATNICZYM I WAGĄ ETYKIETUJĄCĄ Przekonaj się z nami, że obsługa kas fiskalnych to nic trudnego! Najbliższy termin: 16.06.2017 9 godz. - godz. 10.00 - 17.30 (1 dzień) 17.06.2017 Dwa terminy do wyboru! Poznaj obsługę kas: SHARP, POSNET, NOVITUS, ELZAB, DATECS Naucz się obsługi: - ... więcej »
09.06.2017 10:48
Cena: 390 Zł.
O

KURS DIETETYKI

KURS DIETETYKI - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na kurs dietetyki pozwalający zdobyć nowe kwalifikacje. Podczas kursu zapoznasz się z zasadami funkcjonowania układu pokarmowego, działania hormonów oraz poszczególnych składników pokarmowych na organizm człowieka. Dowiesz się jak właściwa dieta i tryb życia może przeciwdziałać chorobom cywilizacyjnym oraz jak układać jadłospisy, jak posłu ... więcej »
Cała Polska
+48665082329
09.06.2017 08:14
O

Kursy UDT Warszawa

Kursy UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy UDT Warszawa Ogólnopolski ośrodek szkoleń zawodowych Centrum Szkoleń zaprasza na szkolenia operatorów urządzeń transportu bliskiego. Z nami w szybkim czasie zdobędziesz uprawnienia na: - wózki widłowe IIWJO - ładowarki teleskopowe IWJO - żurawie IŻ IIZ - suwnice IS IIS - HDS - dźwigi i widny. Po szkoleniu organizujemy egzamin UDT dzięki c ... więcej »
Ogłoszenia 841 do 860 z 9471
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)