Razem 263 086 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Wózki widłowe szkolenia w Warszawie - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe szkolenia w Warszawie Warszawa szkolenia zawodowe na operatorów wózków widłowych. Zajęcia na klimatyzowanych wyposażonych halach. Do dyspozycji kursantów 15 różnych wózków widłowych (spalinowe, elektryczne, boczne, Reach-Truck). Nasi kursanci ćwiczą na urządzeniach bez ograniczeń! Szkolenie kończy się egzaminem UDT, dzięki czemu kursant o ... więcej »
Wózki widłowe szkolenia w Łodzi - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe szkolenia w Łodzi Centrum Szkoleń oferuje szkolenia z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego. Zapraszamy na kurs Operator wózków widłowych IIWJO. Kurs obejmuje znajomość wszystkich wózków należących di danej kategorii: - spalinowe - gazowe - elektryczne - akumulatorowe - wysokiego składu - boczne. Uprawnienia w polskim i ang ... więcej »
Koal, Szkolenie z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - przewóz osób, rzeczy, spedycja LUBLIN 30.06-03.07.2017 r. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Lublinie w dniach od 30 czerwca do 03 lipca 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania Certyfikatu Kompetencji Zawodowyc ... więcej »
Zapraszamy na stronę: http://www.szkola-mentis.edu.pl/ gdzie znajdziecie Państwo ofertę dwujęzycznej polsko angielskiej niepublicznej szkoły podstawowej Mentis.
01.06.2017 15:30
Cena: 1 199 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Podstawowy- Warszawa

Kurs VBA w Excelu Podstawowy- Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs VBA (Kurs Visual Basic for Applications) w Excelu Podstawowy w Warszawie w dniach 12-13 czerwca! Szkolenie VBA w Excelu Podstawowy jest dla osób, które: •nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego czasu, •znają program Microsoft Excel na poziomie średniozaaw ... więcej »
Mazowieckie
+48533986633
Ładowarka teleskopowa kursy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Ładowarka teleskopowa kursy Warszawa Zapraszamy na kursy operatora ładowarki teleskopowej, dzięki którym każdy uczestnik szkolenia w szybkim czasie zdobędzie popularny zawód oraz nauczy się poprawnej obsługi wózków jezdniowych najwyższej kategorii IWJO. Nasza firma oferuje bezterminowe uprawnienia na ładowarki teleskopowe w polskim i angielskim języku. ... więcej »
Ładowarka teleskopowa kursy Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Ładowarka teleskopowa kursy Łódź Szkolenie z zakresu obsługi ładowarek pod Łodzią, zapraszamy. Centrum Szkoleń organizuje szkolenia na operatorów urządzeń transportu bliskiego razem z egzaminami Urzędu Dozoru Technicznego.Zajęcia na nowoczesnych ładowarkach teleskopowych wiodących producentów. Kurs na ładowarki zawiera również blok tematyczny dotycząc ... więcej »
01.06.2017 00:12
O

Projekt "Aktywni 30+"

Projekt "Aktywni 30+" - Zdjęcia do ogłoszenia
Projekt skierowany jest osób od 30 roku życia, a nawet powyżej 50 roku życia o niskich kwalifikacjach, pozostających bez zatrudnienia (osoby bezrobotne, bierne zawodowo), zamieszkujących powiat białostocki, sokólski lub miasto Białystok. Uczestnicy za udział w zajęciach: • Doradztwo zawodowe - 16 godzin • Szkolenia (do wyboru): Spawacz metodą TIG, Prac ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
01.06.2017 00:11
O

Projekt "Młody i aktywny"

Projekt "Młody i aktywny" - Zdjęcia do ogłoszenia
Od 01.03.2017 jest realizowany projekt "Młody i aktywny". Przyjmujemy zapisy osób w wieku 15-29 lat, niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy: bezrobotnych lub osób przebywających na urlopach wychowawczych lub uczących się w systemie zaocznym lub pobierających rentę rodzinną lub pomoc OPS lub alimenty. Zamieszkałych w powiecie białostockim lub sokólski ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
Projekt "Od aktywności do zatrudnienia" - Zdjęcia do ogłoszenia
Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa i zwiększenie możliwości zatrudnienia 48 osób od 30 roku życia, pozostających bez zatrudnienia, należących co najmniej do jednej z grup: osób powyżej 50 roku życia, kobiet, osób z niepełnosprawnościami, osób długotrwale bezrobotnych, osób z niskimi kwalifikacjami, zamieszkałych na terenie powiatu miasta Białys ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
REKLAMA
REKLAMA
Nowość w Żaku w Wołominie - INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz znaleźć ciekawą pracę z ludźmi dającą mnóstwo satysfakcji, z każdej osoby, której uda się pomóc? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapisz się na kierunek INSTRUKTOR TERAPII UZALEŻNIEŃ . Liczba miejsc ograniczona więc nie czekaj, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ,,Żak” ul. Wile ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Zostań technikiem administracji! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz wyzwania? Szyfry aktów prawnych, zaginione dokumenty i labirynty regałów wypełnionych dokumentacją czekają na Ciebie! Zostań technikiem administracji z Żakiem – za darmo. Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel. 44 635 07 61 Sekretariat czynny ... więcej »
Bełchatów
+48446350761
31.05.2017 10:43
Cena: 999 Zł.
O

Kurs nauki jazdy kat. A,B,D,D,E,95

Kurs nauki jazdy kat. A,B,D,D,E,95 - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła Kierowców Rolminex sp. z o.o. Kraków Prowadzimy kursy nauki jazdy na wszystkie kategorie prawa jazdy. Nowy kurs 2017 rozpoczynamy w każdy poniedziałek. Mamy zezwolenie Państwowe na szkolenie teoretyczne przez internet. Organizujemy szkolenia w branży transportowej na wszystkie klasy. W każdym tygodniu nowe promocje. Zapisz się już dzisiaj. ... więcej »
31.05.2017 10:37
O

STUDIA PODYPLOMOWE

STUDIA PODYPLOMOWE - Zdjęcia do ogłoszenia
AHE Wydział Zamiejscowy w Wodzisławiu Ślaskim prowadzi rekrutacje na studia podyplomowe sem. zimowy 2017/2018. Zapisz się do 14 lipca a otrzymasz 400 zł zniżki Serdecznie zapraszamy!Bogata oferta studiów.
31.05.2017 10:34
O

STUDIA I STOPNIA

STUDIA I STOPNIA - Zdjęcia do ogłoszenia
WYDZIAŁ ZAMIEJSCOWY W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM AHE W ŁODZI PROWADZI NABÓR NA STUDIA I STOPNIA Z KIERUNKU PEDAGOGIKA. ZAJĘCIA PROWADZONE W WODZISŁAWIU ŚLĄSKIM , CO 14 DNI, W WEEKENDY. SERDECZNIE ZAPRASZAMY
31.05.2017 08:47
O

Wózek widłowy kurs Warszawa

Wózek widłowy kurs Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózek widłowy kurs Warszawa Szkolenia, kursy, uprawnienia na wózki widłowe Warszawa. Zapraszamy, Organizujemy kursy operatorów utb. Nasza firma oferuje szkolenia przez 6 dni w tygodniu (poniedziałek-sobota). Kursant sam wybiera dogodne godziny praktycznych zajęć. Organizujemy egzamin UDT po szkoleniu. Dzięki temu każdy kursant otrzymuje bezterminową leg ... więcej »
31.05.2017 08:47
O

Wózek widłowy kurs Łódź

Wózek widłowy kurs Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózek widłowy kurs Łódź Kursy w Łodzi na urządzenia transportu bliskiego: - wózki widłowe - ładowarki teleskopowe - podesty ruchome - żurawie - HDS - dźwigi i windy. Kursy na wózki Siedlecka 3B. Klimatyzowane wyposażone hale i pomieszczenia szkoleniowe. Kurs kończy się egzaminem UDT. Bezterminowa legitymacja państwowa. Uprawnienia w językach: ... więcej »
30.05.2017 15:43
O

Ambasada Języka

Kursy języka angielskiego przez internet to możliwość rozwinięcia zdolności umiejętności językowych. Ze względu na to, że zajęcia nauczania języka angielskiego odbywają się przez internet nie ma obaw o konieczność zmiany całego planu dnia, aby dopasować swój plan dnia do terminów zajęć. Nauka angielskiego przez internet pozwala na wybranie dopasowanych dla swoich potrzeb kursów, np. konwersacji po angielsku przez Skype lub zajęć przygotowujących do matur ... więcej »
Szkolenie na wózki widłowe, ładowarki Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie na wózki widłowe, ładowarki Warszawa Kursy na wszystkie wózki jezdniowe od najprostszych paleciaków do ładowarek teleskopowych. Nasz ośrodek organizuje 3 grupy szkolenia na wózki: 3wjo - paleciaki 2wjo - wszystkie wózki podnośnikowe z wyłączeniem specjalizowanych 1wjo ładowarki teleskopowe. Zapraszamy na kursy z obsługi wózków razem z e ... więcej »
Szkolenie na wózki widłowe, ładowarki Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie na wózki widłowe, ładowarki Łódź Centrum Szkoleń to firma, która od 10 lat realizuje szkolenia na operatorów wózków jezdniowych: IWJO - ładowarki teleskopowe, wózki z podnoszonym stanowiskiem operatora IIWJO - wszystkie wózki widłowe z wyłączeniem specjalizowanych IIIWJO - wózki unoszące, naładowne. Nasza firma organizuje szkolenia na wó ... więcej »
Ogłoszenia 901 do 920 z 9471
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)