Razem 262 544 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
05.09.2017 15:07
Cena: 480 Zł.
O

Kurs Uprawnienia elektroenergetyczne - TANIO !

Kurs Uprawnienia elektroenergetyczne - TANIO ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na szkolenie uprawnienia elektryczne, cieplne, gazowe. TRWA NABÓR Kurs zakończony jest egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną. Po ukończeniu szkolenia wydawane jest świadectwo kwalifikacyjne. Rezerwacji miejsc można dokonać: - telefonicznie pod nr: 14 621 00 40, - osobiście ( w siedzibi ... więcej »
Małopolskie
+48146210040
05.09.2017 14:55
Cena: 750 Zł.
O

Kurs Nalewaki-TANIO tylko w CUS !

Kurs Nalewaki-TANIO tylko w CUS ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na szkolenie Nalewaki- Napełnianie i opróżnianie zbiorników transportowych w ruchu drogowym kl. 2 i 3 oraz kolejowym ADR/ RID 4.1 Kurs kierowany jest do osób poszukujących pracę , kierowców, którzy chcą zdobyć kwalifikacje. TRWA NABÓR Rezerwacji miejsc można dokonać: - osobiście ... więcej »
Małopolskie
+48146210040
05.09.2017 13:28
Cena: 600 Zł.
O

Kurs Kierowca wózka widłowego TANIO !

Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na kurs Operator wózka widłowego lub kurs konserwatora wózka widłowego. TRWA NABÓR Szkolenie organizowane jest w centrum Tarnowa, kurs kierowany jest dla osób którzy, poszukują pracy, pracują na stanowisku magazyniera i chcą poszerzyć swoje kwalifikacje itp. Po kursie zakończonym egzaminem przed Urzędem Dozoru Technicznego wydawane jest zaświadczenie o ukończeniu kursu oraz zaświadc ... więcej »
Małopolskie
+48146210040
05.09.2017 13:04
Cena: 450 Zł.
O

KURS ADR- TANIO !

KURS ADR- TANIO ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na kurs ADR- Przewóz Towarów Niebezpiecznie. TRWA NABÓR Termin: Wrzesień 2017 rezerwacji miejsc można dokonać: - telefonicznie pod nr: 14 621 00 40, - osobiście ( w siedzibie firmy) - elektronicznie: cusbiuro@op.pl ZAPRASZAMY SZKOLIMY ZAWODOWO !! Harmonogram szkoleń na stronie: ... więcej »
Małopolskie
+48146210040
Szkolenie na magazyniera Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie na magazyniera Gdańsk Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy nie tylko na pojazdy bliskiego transportu ale również na magazyniera czy OSP. Nasza firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8 do 20, dzięki czemu kursant ma możliwość indywidualnego dostosowania godzin kursu do swoich możliwości. Dodatkowe ponadprogramowe godziny są ... więcej »
05.09.2017 12:15
O

Szkolenia na pilarza Gdańsk.

Szkolenia na pilarza Gdańsk. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia na pilarza Gdańsk. Serdecznie zapraszamy kobiety [i nie tylko :P] na szkolenia z pilarek. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu ale i nie tylko! W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - HDSy - ładowarki teleskopowe - OSP - maszyny rolne - i inne dostępne w n ... więcej »
05.09.2017 10:34
O

Szkolenia z VBA

Jesteśmy pasjonatami Programu MS Excel i całego pakietu Microsoft Office, którzy od dawna nauczają firmy i ich kadrę pracowniczą w całej Polsce. Oferujemy szkolenia tylko w tej dziedzinie, w szczególności z Excela, co odróżnia nas od innych. Kursy przygotowywane są zarówno w naszych salach szkoleniowych jak i u firmy zamawiającej, w każdym mieście w kraju. Docieramy do dużych miejscowości, takich jak Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Gdańsk, Szcze ... więcej »
05.09.2017 09:52
Cena: 380 Zł.
O

Kurs rysunku odręcznego w roku szkolnym 2017/2018

Kurs rysunku odręcznego w roku szkolnym 2017/2018 - Zdjęcia do ogłoszenia
Prowadzimy zapisy na kurs rysunku dla kandydatów na kierunki Architektura, Architektura Krajobrazu, Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego (PK), Projektowanie Wnętrz, Digital Art. Terminy na kurs podstawowy 1x w tygodniu, kurs intensywny 2x w tygodniu lub nielimitowany, można dobierać dowolnie z wymienionych dni. • Terminy zajęć z rysunku: ZAJĘCIA ZACZYNAM ... więcej »
04.09.2017 16:35
Cena: 500 Zł.
O

Wykształcenia dla kolekcjonerów

Wykształcenia dla kolekcjonerów - Zdjęcia do ogłoszenia
Wykonuję dyplomy wszystkich uczelni polskich oraz uczelni zagranicznych. Wszystkie wzory również czerwone sprzed 1992 roku,od 1992 roku. 1992 - 2000, 2001 - 2008, 2009 do 2013, i od 2013 do obecnych. Od 2013 roku uczelnie wydają dyplomy według własnych indywidualnych wzorów graficznych, różniących sie zarówno kolorem okładek , grafiką na okładce, jak równie ... więcej »
Zostań Informatykiem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrafisz czytać z czarnego ekranu niekończące się ciągi liczb i liter? Niewiele osób to potrafi! Podejmij wyzwanie i rozpocznij naukę na kierunku technik informatyk! Już dziś wypełnij online formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub zgłoś się do sekretariatu Żaka ul. Kościuszki 17. Dołącz do grona wtajemniczonych! Centrum Nauki i ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
REKLAMA
REKLAMA
04.09.2017 12:10
O

Szkolenie językowe i ICT

Firma TERRA Szkolenia i Doradztwo Przemysław Omieczyński serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w projekcie „Wysokie kompetencje językowe i ICT mieszkańców województwa pomorskiego” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Projekt jest skierowany do 288 osób (173 kobiet i 115 mężczyzn) z województwa pomorskiego w wieku aktywności zawodowej (25 lat i więcej) zainter ... więcej »
Cała Polska
+48699670238
04.09.2017 12:05
O

Szkolenia na pilarza Warszawa.

Szkolenia na pilarza Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia na pilarza Warszawa. Serdecznie zapraszamy na szkolenia z zakresu pił i pilarek. Szkolimy na dwie kategorię pilarek: łańcuchowe i tarczowe. Nasza firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00, dzięki czemu klient ma możliwość dostosowania godzin kursu indywidualnie z instruktorem. Oferujemy dojazd do klienta w miarę n ... więcej »
Szkolenia na operatora kosy spalinowej Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia na operatora kosy spalinowej Łódź. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu takie jak: wózki widłowe, suwnice, podesty ruchome, ładowarki teleskopowe, dźwigi i windy, HDSy, maszyny rolne i inne dostępne w naszej ofercie. Szkolenie na kosę spalinową przebiega z instruktorem. Kursant zostanie zapoznany z: - budową ... więcej »
Kredyty oferowane są między szczególnego zainteresowania o 3 - Zdjęcia do ogłoszenia
Kredyty oferowane są między szczególnego zainteresowania o 3% Kredyty oferowane są między szczególnego zainteresowania o 3%, potrzebne do zarządzania pożyczki pieniędzy przez ludzi o trudnej sytuacji finansowej, wreszcie wyrwać się z impasu przez banki sprowokowany, odrzucenie pliki aplikacji kredytów? Jestem osobą uznanych ekspertów finansowych w lokaliz ... więcej »
Potrzebujesz kredytu tutaj dla Ciebie okazją - Zdjęcia do ogłoszenia
Okazję potrzebujesz kredytu tutaj dla Ciebie Hi Mr i Mrs jest moje imię jestem wdową Catherine, Karen, mam 2 dzieci. Więc dla wszystkich tych pożyczek, proszę Cię zatrzymać, natknąłem się na człowieka, dyrektor kontrakt przywództwa struktury (NGO), Pan Valerie Leroy cierpienia. Jest on bardzo dobrzy i miłosierni. To on, że kładę moje marzenie w moim projekci ... więcej »
03.09.2017 19:32
O

Oferty dla finansowania

Oferty dla finansowania - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz coś specjalnego, uczciwy i dobry moralności. Masz dochód można sobie pozwolić, spowodowane ich cena; Brak zapewnienia bardziej jestem szczególnie we Francji z kapitałem zbyt wysokie jest, i chcę ich oznaczania jako pożyczki spłacane przez okres maksymalnie 20 lat.
Oferują pomoc poważne 2000 € 1Mio € - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Jesteś w Martynika Gwadelupa Francji reunion lub co zabrania banku, dla tych, którzy utknąć i trzeba pożyczać pieniądze na banki, a między w szczególności pomóc nam ludzi poważnie i szczerze mówiąc, kto może spłacić Pożyczki w normalnym czasie, które mają być. 2000 €, aby zapłacić nam aż do € 1Mio w 48:00 zobaczyć później. Nasza pokucie odbywa się z 2% ... więcej »
03.09.2017 19:27
O

Oferują elastyczne pożyczki

Oferują elastyczne pożyczki - Zdjęcia do ogłoszenia
Jako specjaliści w dziedzinie finansów Oferujemy szeroki zakres usług dla osób prywatnych i firm. Możemy dostarczać rozwiązania prawne pożyczki ludzi idealna przedsiębiorstwa potrzebują pożyczki są, zrozumieć, że mamy do czynienia z problemów finansowych w zarządzaniu życia codziennego stresu emocjonalnego i psychicznego. Elastyczny wybór usług pożyczki, któ ... więcej »
Finansowanie projektów na całym świecie, najlepsze referenc - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalizujemy się w finansowanie projektów w dziedzinie: odnawialne źródła energii, import idealna eksportu, przemysł, nieruchomości, nabycie nieruchomości, rolnictwo, szpitale, Turystyka, Hotele, ciśnienie u.v.m.... Ladies and Gentlemen, możemy pomóc Ci zrealizować, niezawodne projektu finansowania powinny spełniać następujące wymagania: 1) projekt ma obję ... więcej »
Oferuje pożyczki pieniędzy osobom prywatnym - Zdjęcia do ogłoszenia
Mają one projektu do finansowania; Jest ona niestety wygląd odmowy kredytu, w sąsiedztwie banków dla różnych przyczyn. Masz coś specjalnego, uczciwy i dobry moralności. Masz dochód, które pozwolą im stać ich miesięczny koszt; Więcej obaw jestem osobą prywatną, kapitał, który chciałbym jej przeznaczenie jako pożyczki spłacane przez okres maksymalnie 20 lat st ... więcej »
Ogłoszenia 921 do 940 z 8895
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)