Razem 263 312 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Szkolenie podest ruchomy Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie podest ruchomy Łódź. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów pojazdów transportu bliskiego wraz z egzaminem UDT. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 20:00, dzięki czemu można dostosować godziny kursu indywidualnie z instruktorem. Pojazdy szkoleniowe posiadamy na miejscu wykonywanego kursu. Jeste ... więcej »
Uprawnienia elektryka SEP kursy Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Uprawnienia elektryka SEP kursy Warszawa Centrum Szkoleń zaprasza na szkolenie zawodowe SEP. Oferujemy trzy kierunki szkolenia: G1- elektryka G2- energetyka G3 - obsługa i eksploatacja instalacji gazowych. Uprawnienia SEP ważne są przez 5 lat, po czym wymagana jest aktualizacja wiedzy. Kurs w Centrum Szkoleń prowadzony jest przez doświadczonych ... więcej »
Pomożemy zdać egzamin UDT na wózki widłowe Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomożemy zdać egzamin UDT na wózki widłowe Łódź Firma Centrum Szkoleń od lat zajmuje się realizacją kursów i egzaminów na wózki podnośnikowe. Pomożemy Ci dokładnie przygotować się do egzaminu państwowego! Podczas naszych zajęć: - dowiesz się czym są urządzenia transportu bliskiego oraz co jest potrzeba, by przystąpić do obsługi utb - dowiesz się o o ... więcej »
Kursy języka niemieckiego LingON - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma LingOn oferuje szeroką gamę kursów języka niemieckiego. Nasza oferta obejmuje kursy języka niemieckiego: - na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2) - kursy języka ogólnego - kursy języka specjalistycznego - kursy tradycyjne oraz intensywne - kursy przygotowujące do egzaminów językowych (np. Goethe Institut, telc) - kursy przygotowując ... więcej »
Dolnośląskie
+48691703854
Korepetycje z języka niemieckiego LingON - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma LingOn oferuje korepetycje z języka niemieckiego: - na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2) - język ogólny i specjalistyczny (od poziomu A1) - przygotowanie do egzaminów językowych (np. Goethe Institut, telc) i matury - konwersacje Korepetycje odbywają się w trybie indywidualnym w tygodniu lub w weekendy. Dojazd do klienta na ter ... więcej »
Dolnośląskie
+48691703854
Kurs ładowarki teleskopowe Gdańsk. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs ładowarki teleskopowe Gdańsk. Serdecznie zapraszamy na zapisy! Nasza firma Centrum Szkoleń BHP oferuje kursy i przygotowanie do egzaminu UDT. Firma jest czynna od 8 - 20 od poniedziałku do soboty. Jesteśmy w stanie przeszkolić grupy z firm jak i osoby indywidualne. Możliwy dojazd do klienta pod warunkiem, że posiada on dany pojazd. Oddziały ... więcej »
03.08.2017 13:12
Cena: 900 Zł.
O

Kursy ładowarka teleskopowa Warszawa.

Kursy ładowarka teleskopowa Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy ładowarka teleskopowa Warszawa. Nasza firma Centrum Szkoleń od lat zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów transportu bliskiego. Szkolimy osoby indywidualne jak i grupy z firm. Pojazdy szkoleniowe posiadamy na miejscu kursu. Firma pracuje w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty, dzięki czemu kursant ... więcej »
03.08.2017 12:13
Cena: 1 175 Zł.
O

BUSINESS PARTNER RELATIONSHIP MANAGEMENT

BUSINESS PARTNER RELATIONSHIP MANAGEMENT - Zdjęcia do ogłoszenia
🔜🔜🔜🔜🔜🔜 Skuteczne relacje w biznesie przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi z dziedziny e-commerce oraz IT❔❕ ☑️Szkolenie przygotuje Cię do roli Business Partner Managera oraz wskaże jak w sprawny sposób zarządzać reakcjami z Market ... więcej »
03.08.2017 06:03
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - pomogę uzyskać prawo jazdy

Ukraina - pomogę uzyskać prawo jazdy w mieście Połtawa. Kategorie w zależności od już posiadanych. Do dwóch kategorii jednocześnie. Nie wymagana jest znajomość języka ukraińskiego. Wszystkich szczegółów udzielam telefonicznie. Adam tel: +48 573 406 091 ukraina.prawojazdy@prokonto.pl
02.08.2017 17:09
Cena: 169 Zł.
O

Kurs „ Obsługa programu PŁATNIK”

Kurs „ Obsługa programu PŁATNIK” - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Tel. 509 186 561 We współpracy z serwisem www.kadrywpraktyce.pl zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym, praktycznym kursie e-learningowym Kurs „ Obsługa programu PŁATNIK” - SPD SZKOLENIA – praktyczne szkolenie online D ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
REKLAMA
REKLAMA
02.08.2017 17:08
Cena: 119 Zł.
O

Kurs "Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy"

Kurs "Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy" - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym, praktycznym kursie e-learningowym Kurs "Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy"- SPD SZKOLENIA Skopiuj link do przeglądarki i zapoznaj się z pełną ofertą. A jeśli ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
Kurs „ Dokumentacja kadrowa” - SPD SZKOLENIA - szkolenie onl - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl We współpracy z serwisem www.kadrywpraktyce.pl zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym, praktycznym kursie e-learningowym Kurs „ Dokumentacja kadrowa” - SPD SZKOLENIA - szkolenie online Dedykowana platforma elearningowa, p ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
02.08.2017 16:11
Cena: 149 Zł.
O

Kurs 300 ćwiczeń i pytań z zakresu kadr

Kurs 300 ćwiczeń i pytań z zakresu kadr - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Tel. 509186561 Kurs „Zatrudnianie pracowników w praktyce – 300 pytań z odpowiedziami” To znakomite uzupełnienie naszego szkolenia „Specjalista do spraw kadr„, jak również samodzielny kurs dla osób, posiadających już pewną wiedzę ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
Wakacje pełną parą, ale Żak nie odpoczywa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wakacje trwają w najlepsze, urlopy, plaża, słońce… A w Żaku cały czas trwa rekrutacja letnia! Najwyższy czas podnieść się z plażowego leżaka, wziąć swoje świadectwo i odwiedzić nas w Sekretariacie! Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, w której otrzymasz GWARANCJĘ BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły śr ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa Szkolimy operatorów wózków widłowych. Uprawnienia w języku polskim, angielskim , niemieckim, norweskim. Magazynier z obsługą skanera gratis! Posiadamy 16 wózków podnośnikowych o różnej konstrukcji. Wózki elektryczne (akumulatorowe) i spalinowe (gazowe). Nauczymy bezpiecznej wymianie butlo gazowej w wózkach z ... więcej »
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź Szkolenie zawodowe w Łodzi przy ul. Siedleckiej 3b. Zapraszamy na kursy z zakresu wózków widłowych, które prowadzimy przez 6 dni w tygodniu. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Szkolenia w grupach oraz indywidualne. Zapraszamy na szkolenia również firmy. Przy większych grupach oferujemy atrakcyjny system ... więcej »
02.08.2017 11:52
Cena: 500 Zł.
O

Kurs wózki widłowe Warszawa.

Kurs wózki widłowe Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs wózki widłowe Warszawa. Serdecznie zapraszamy! Firma Centrum Szkoleń BHP zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów bliskiego transportu. Oferujemy dojazd do klienta pod warunkiem, że posiada on dany pojazd. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Jako nieliczni posiadamy pokaźnych rozmiaró ... więcej »
02.08.2017 11:51
Cena: 500 Zł.
O

Kursy wózek widłowy Łódź.

Kursy wózek widłowy Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy wózek widłowy Łódź. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego takie jak: * wózki widłowe * suwnice * HDSy * ładowarki teleskopowe * pilarki * maszyny rolne * i inne dostępne w naszej ofercie Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualn ... więcej »
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną? - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną i lubisz obracać pieniędzmi?! Zostań technikiem rachunkowości i podejmij pracę w księgowości! Zapisz się już dziś na listę słuchaczy w Żaku - osobiście w sekretariacie szkoły Kościuszki 17 lub online wypełniając formularz zgłoszeniowy: 👉https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online. Poszerz swoje umiejętności i zdobądź d ... więcej »
Bełchatów
+486350761
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin Kurs z obsługi żurawia samojezdnego. Na szkolenie zaprasza Centrum Szkoleń BHP. Nasza firma posiada ośrodki szkoleniowe w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Łodzi. Szkolenia organizujemy dla firm i dla klientów prywatnych. Po szkoleniu wydajemy bezterminowe zaświadczenia kwalifikacyjne w językach: - polski - ... więcej »
Ogłoszenia 981 do 1000 z 9065
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)