Razem 260 347 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
28.08.2017 09:59
O

Szkolenia pilarki Gdańsk

Szkolenia pilarki Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia pilarki Gdańsk Serdecznie zapraszamy na szkolenia z pilarek. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu ale i nie tylko! W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - HDSy - ładowarki teleskopowe - dźwigi i windy - maszyny rolne - i inne dostępne w naszej ofercie! ... więcej »
28.08.2017 09:58
O

Szkolenia suwnice IS Szczecin

Szkolenia suwnice IS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia suwnice IS Szczecin Zapraszany na szkolenia do firmy Centrum Szkoleń z zakresu operatorów pojazdów transportu bliskiego. Oferujemy szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - ładowarki teleskopowe - HDSy - pilarki - dźwigi i windy - i inne dostępne w naszej ofercie. Szkolenie na suwnicę, obejmuję kategorię IS, czyli ... więcej »
27.08.2017 07:13
Cena: 50 Zł.
O

Pomoc w pisaniu programów do prac dyplomowych

Pomoc w pisaniu programów do prac dyplomowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomagam przy pisaniu programów do prac dyplomowych. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.
Cała Polska
+48732765323
Programy na zaliczenie Assembler, C, C++, C#, Java, JavaScri - Zdjęcia do ogłoszenia
Piszę programy na zaliczenie w Assembler, C, C++, C#, Java, JavaScript, Pascal, PHP, Python, SQL. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.
Cała Polska
+48732765323
25.08.2017 12:56
O

SZKOŁA POLICEALNA ZAPRASZA

SZKOŁA POLICEALNA ZAPRASZA - Zdjęcia do ogłoszenia
SZKOŁA POLICEALNA: Centrum Kształcenia Zawodowego i Artystycznego/Akademia Realizacji Dźwięku zaprasza na kierunki: Realizacja Dźwięku Realizacja Oświetlenia Aktorstwo Grafika Komputerowa Aranżacja Wnętrz Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zapewniamy rewelacyjną kadrę dydaktyczną oraz profesjonalne warunki nauczania. Zapraszamy na nasze strony int ... więcej »
Cała Polska
+48796000707
Zostań Informatykiem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrafisz czytać z czarnego ekranu niekończące się ciągi liczb i liter? Niewiele osób to potrafi! Podejmij wyzwanie i rozpocznij naukę na kierunku technik informatyk! Już dziś wypełnij online formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub zgłoś się do sekretariatu Żaka ul. Kościuszki 17. Dołącz do grona wtajemniczonych! Centrum Nauki i ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
Instruktor Terapii uzależnień w Wołominie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz znaleźć ciekawą pracę z ludźmi dającą mnóstwo satysfakcji, z każdej osoby, której uda się pomóc? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapisz się na kierunek Instruktor Terapii uzależnień Liczba miejsc ograniczona więc nie czekaj, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Kierunek Instruktor Terapii uzależnień ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Szczecin Zapraszamy na kursy zawodowe w Szczecinie: - wózki widłowe - ładowarki teleskopowe - suwnice - żurawie - HDS - podesty ruchome - maszyny rolnicze i inne. Kurs na wózki z egzaminem UDT. Bezterminowe uprawnienia (angielskie, niemieckie). Legitymacja UDT. Kursy dla firm i osób prywatnych. Nasze ... więcej »
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Gdańsk Wózek jezdniowy obsługa - kurs w Centrum Szkoleń Gdańsk. Szkolenie trwa dwa dni lub dłużej w zależności od preferencji kursanta. Na życzenie kursanta organizujemy egzamin UDT. Uprawnienia na wózek po szkoleniu uzyskuje się w językach: - polski - angielski - niemiecki - norweski. Promocja! Uprawnieni ... więcej »
Szkolenia kobiet pilarki Łódź! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia kobiet pilarki Łódź! Serdecznie zapraszamy kobiety [i nie tylko :P] na szkolenia z pilarek. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu ale i nie tylko! W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - HDSy - ładowarki teleskopowe - OSP - maszyny rolne - i inne dostępne w ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
25.08.2017 09:39
O

Egzaminy HDS Szczecin

Egzaminy HDS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy HDS Szczecin Firma Centrum Szkoleń oferuje szkolenia wraz z egzaminem UDT. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Oferujemy inne kursy na pojazdy transportu bliskiego jakimi są: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - ładowrki teleskopowe - maszyny rolne - pilarki - i inne dostępne w naszej ofercie! ... więcej »
Firma TERRA Szkolenia i Doradztwo zaprasza do projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących”. Zapraszamy osoby pracujące w wieku 25+, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem lub podwyższeniem kwalifikacji zawodowych. Uczestnikom Projektu oprócz szkoleń językowych i TIK dodatkowo zapewniamy:  podręczniki szkoleniowe,  zestaw szkoleniowy, pendrive - dla uczestników szkoleń TIK,  harmonogram dostosowa ... więcej »
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Warszawa Kurs zawodowy: obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych (widłowych) IIWJO. + Egzamin UDT. Szkolenie trwa dwa dni. jest możliwość pobierania dodatkowych godzin nauki jazdy bezpłatnie. Szkolimy na wózki elektryczne i spalinowe + bezpieczna wymiana butli z gazem w wózkach zasilanych LPG. Uprawnienia ... więcej »
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Łódź W Centrum Szkoleń można uzyskać uprawnienia na wózki: - spalinowe - elektryczne - jezdniowe IIIWJO - podnośnikowe IIWJO, w tym wykosi skład - podnośnikowe specjalizowane IWJO. Kurs z egzaminem UDT. Uprawnienia na wózki w swa dni! Zapraszamy. Posiadamy ponad 16 różnych wózków widłowych, na których można ... więcej »
Kurs UDT ładowacz teleskopowy Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs UDT ładowacz teleskopowy Szczecin. Zapraszamy na szkolenia do Centrum Szkoleń! Nasza firma od lat profesjonalnie zajmuje się organizacją oraz szkoleniami na pojazdy bliskiego transportu. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Szkolenie na ładowarkę obejmuję kategorię IWJO. Kurs jest prowadzony z instruktorem na duż ... więcej »
Kursy UDT ładowacz teleskopowy Gdańsk. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy UDT ładowacz teleskopowy Gdańsk. Zapraszamy na szkolenia do Centrum Szkoleń BHP! Nasza firma profesjonalnie zajmuje się organizacją oraz szkoleniami na pojazdy bliskiego transportu. Szkolenie na ładowarkę obejmuję kategorię IWJO. Kurs jest prowadzony z instruktorem na dużej klimatyzowanej hali. Pojazdy szkoleniowe posiadamy na miejscu. Firma ... więcej »
Doradca rolniczy! Zobacz siebie w nowej roli - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię praca w rolnictwie, ale niekoniecznie związana z produkcją rolną? Zapisz się na kierunek Doradca rolniczy! Twoim zadaniem będzie doradzanie rolnikom oraz współpraca z instytucjami i organizacjami sfery rolnictwa w zakresie rozwiązywania problemów zawodowych, społecznych i socjalno-bytowych rolników. Będziesz również inspirować i wspierać rozwó ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Warszawa Organizujemy kursy na suwnice IS i IIS wraz z egzaminem państwowym Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenie trwa dwa dni. Po szkoleniu wydajemy uprawnienia na odpowiednią kategorię suwnic w językach: - polski - angielski - niemiecki - norweski. Legitymacja UDT na suwnice po zdanym egzaminie państwowym. Of ... więcej »
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Łódź Firma Centrum Szkoleń oferuje Państwu kurs na suwnice sterowane z poziomu roboczego kat. IIS. Atrakcyjne warunki: - szybka realizacja - dogodne terminy - egzamin UDT - bezterminowe uprawnienia w polskim i obcych językach - legitymacja UDT. Realizujemy szkolenia na: - wózki widłowe - ładowarki teleskopowe ... więcej »
Zdobądź wykształcenie średnie! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź średnie wykształcenie ZA DARMO w Szkole Żak w Bełchatowie ZAPIS ON-LINE: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online LO DLA DOROSŁYCH - nauka w systemie zaocznym co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Profesjonalna kadra i bardzo dobrze przygotowana baza szkoleniowa. O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się osoby, które ukończyły gimnazjum , ośmiol ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
Ogłoszenia 1041 do 1060 z 8606
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)