Razem 255 782 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
01.09.2017 05:41
Cena: 1 400 Zł.
O

Kurs Rzeszów licencja transportowa ,spedycyjna

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - dokument do licencji transportowej i spedycyjnej Najlepsza firma w Polsce - KOAL - zaprasza na 4-o dniowe szkolenie do Rzeszowa w dniach 29,30wrzesień,01,02 październik 2017 ( przewóz rzeczy, spedycja) Licencja Transportowa i Licencja Spedycyjna na terenie całej Unii Europejskiej . Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywn ... więcej »
Pilarki spalinowe/ elektryczne - eksploatacja. Kurs Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Pilarki spalinowe/ elektryczne - eksploatacja. Kurs Szczecin Kurs Pilarza w Centrum Szkoleń to wyjątkowa możliwość nauczyć się prawidłowej obsługi wszystkich pilarek mechanicznych (spalinowych i eklektycznych) oraz uzyskać bezterminowe uprawnienia na piły w języku: - polski - angielski - norweski. Czas trwania szkolenia: 1 dzień i więcej. Zapisać ... więcej »
Pilarki spalinowe/ elektryczne - eksploatacja. Kurs w Łodzi - Zdjęcia do ogłoszenia
Pilarki spalinowe/ elektryczne - eksploatacja. Kurs w Łodzi W Centrum Szkoleń nauczysz się poprawnej obsługi pilarek spalinowych i elektrycznych. Oferujemy kurs składający się z teorii i praktyki. Po szkoleniu uzyskasz uprawnienia do eksploatacji pił tarczowych i łańcuchowych. Dokumenty są bezterminowe i wydawane w językach: - polski - angielski - no ... więcej »
Kursy UDT żuraw wieżowy Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy UDT żuraw wieżowy Szczecin. Zapraszamy na zapisy! Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu takie jak: * wózki widłowe * HDSy * suwnice * podesty ruchome * ładowarki teleskopowe * pilarki * maszyny rolne * i inne dostępne w naszej ofercie! Firma jest w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. ... więcej »
31.08.2017 13:03
O

Szkolenia pilarki Szczecin

Szkolenia pilarki Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia pilarki Szczecin Serdecznie zapraszamy na szkolenia z zakresu pił i pilarek. Szkolimy na dwie kategorię pilarek: łańcuchowe i tarczowe. Nasza firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00, dzięki czemu klient ma możliwość dostosowania godzin kursu indywidualnie z instruktorem. Kurs odbywa się z instruktorem w przyje ... więcej »
31.08.2017 11:54
Cena: 20 Zł.
O

Niemiecki Wypracowania Tanio

Pisze wypracowani z jezyka niemieckiego na kazdy temat dla podstawowki, gymnazjum, technikum, licemum oraz na studia. moze to byc rozprawka, jakis list lub cokolwiek. Cena: od 20zl. Kontakt: nr 732609379 lub Natalia_17_02@hotmail.com
Cała Polska
+48732609379
Kursy na suwnice, żurawie, ładowarki, wózki Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na suwnice, żurawie, ładowarki, wózki Szczecin Oferujemy kursy na wózki widłowe, ładowarki teleskopowe, żurawie i inne utb w Szczecinie! Nasza firma Centrum Szkoleń istnienie na rynku polskim ponad 10 lat, dzięki czemu posiadamy bogate doświadczenie w organizacji szkoleń zawodowych oraz jesteśmy w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagają ... więcej »
Kursy na suwnice, żurawie, ładowarki, wózki Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na suwnice, żurawie, ładowarki, wózki Łódź Organizujemy szkolenia na urządzenia objęte dozorem technicznym: - suwnice IS, IIS - żurawie wieżowe IŻ - żurawie samojezdne IIŻ - żurawie przenośne HDS IIŻ - podesty ruchome IIP masztowe, wiszące, stacjonarne - podesty ruchome IP przewoźne, samojezdne - ładowarki teleskopowe IWJO - wózki widłowe ... więcej »
31.08.2017 06:02
Cena: 1 400 Zł.
O

Kurs Poznań licencja transportowa i licencja spedycyjna

Najlepsza firma szkoleniowa w Polsce - Koal zaprasza na kurs z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego - w Poznaniu- przewóz rzeczy, spedycja. Licencja transportowa i licencja spedycyjna na terenie całej Unii Europejskiej Poznań 06 pazdziernik.2017 r. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Poznaniu w dniach 6,7,8,9 październik 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Cele ... więcej »
Pisanie prac - profesjonalnie, tanio, bez plagiatu - Zdjęcia do ogłoszenia
Specjalizuję się w pisaniu prac dyplomowych (licencjackich, magisterskich, doktorskich) oraz wszelkich innych tekstów (prace zaliczeniowe, eseje, projekty itp.). Posiadam 9-letnie doświadczenie (jestem magistrem filologii polskiej i słowiańskiej). Zakres tematyczny: nauki społeczne, nauki humanistyczne, psychologia, pedagogika, politologia, prawo, administra ... więcej »
Cała Polska
+48888310982
REKLAMA
REKLAMA
30.08.2017 13:36
O

Kurs pilarki Gdańsk

Kurs pilarki Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs pilarki Gdańsk Centrum Szkoleń BHP oferuje szkolenia nie tylko na pojazdy bliskiego transportu! Oferujemy Państwu kursy na pilarki tarczowe oraz łańcuchowe. Szkolenie odbywa się z wyszkoloną kardą instruktorów na dużej klimatyzowanej hali w miłej atmosferze. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty od 8- 20 , dzięki czemu można dostosować ... więcej »
Szkolenia dźwigi towarowe UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia dźwigi towarowe UDT Warszawa Firma Centrum Szkoleń zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów bliskiego transportu. Wykonujemy szkolenia na: * wózki widłowe * HDSy * ładowarki teleskopowe * suwnice * podesty ruchome * żurawie * pilarki * maszyny rolne Kurs odbywa się z instruktorem na dużej klimatyzowanej hali szko ... więcej »
W ŻAK-u możesz zostać Przedstawicielem handlowym! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bardzo wysokie zarobki, służbowy samochód, laptop i telefon, prestiżowe stanowisko i nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego w różnych branżach - brzmi świetnie! Wszystko jest przed Tobą, ale jeśli naprawdę chcesz zostać przedstawicielem handlowym podnieś swoje kwalifikacje w ŻAKU w Wołominie! Zapomnij i porażkach, czas na SUKCES ZAWODOWY! Nie zwl ... więcej »
Cała Polska
+4824281209
Zostań technikiem BHP! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wiesz, że myślenie jest najtańszą polisa ubezpieczeniową? Zostań specjalistą do spraw BHP, włącz myślenie u innych i pozwól im zaoszczędzić! Już dziś wyślij formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online i zdobądź z Żakiem niezbędną wiedzę i kwalifikacje. Rozpocznij oszczędzanie - zostań technikiem BHP za darmo! Spiesz się ilość miejsc ograni ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
Kursy na wózki widłowe IIWJO Uprawnienia UDT 2WJO Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na wózki widłowe IIWJO Uprawnienia UDT 2WJO Szczecin Zapraszamy na szkolenie z obsługi wózków widłowych. Zapewniamy: - sale wykładową dostosowaną do zajęć teoretycznych wyposażoną w materiały dydaktyczne - hale i plac manewrowy do zajęć praktycznych z wózkami widłowymi (wszystkie rodzaje wraz z wysokim składem) - gorący posiłek - serwis kawowy ... więcej »
Kursy na wózki widłowe IIWJO Uprawnienia UDT 2WJO Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na wózki widłowe IIWJO Uprawnienia UDT 2WJO Łódź Uprawnienia na wózki widłowe już w dwa dni! Zapraszamy na kurs obsługi wózków jezdniowych kat. IIWJO. Posiadamy: Sale wykładowe dostosowane do zajęć teoretycznych wyposażone w materiały dydaktyczne oraz 2 ogrzewane/klimatyzowane hale do zajęć praktycznych z zakresu obsługi wózków jezdniowych, trzy wóz ... więcej »
Koal - najlepsza firma szkoleniowa w Polsce zaprasza na szkolenie z zakresu: Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego , przewóz rzeczy, spedycja, licencja transportowa i spedycyjna. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Katowicach w dniach 15,16,17,18 wrzesień 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego e ... więcej »
30.08.2017 06:43
O

Kurs angielskiego we Wrocławiu

Kurs angielskiego we Wrocławiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs angielskiego we Wrocławiu Zapraszamy do szkoły językowej Diverslingva na kursy angielskiego w centrum Wrocławia. Nauka angielskiego nigdy nie była tak przyjemna i skuteczna. Prowadzimy zajęcia w małych grupach od 4 do 7 osób, w dwójkach - dwie osoby na jednym poziomie oraz indywidualne - sam na sam z lektorem! Kursy w Diverslingva są prowadzone prze ... więcej »
Szkolenia na wyciągarki Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia na wyciągarki Łódź Centrum Szkoleń zajmuje się organizacją kursów na wciągarki kategorii II W, czyli wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe. Prowadzimy szkolenia na operatorów transportu bliskiego takich jak: *wózki widłowe *HDSy *suwnice *podesty ruchome *ładowarki teleskopowe *dźwigi i ... więcej »
29.08.2017 12:15
O

Kursy na pilarza Warszawa

Kursy na pilarza Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na pilarza Warszawa Firma Centrum Szkoleń BHP zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na pojazdy transportu bliskiego i nie tylko. Szkolimy na pilarki łańcuchowe oraz tarczowe. Kurs na operatora pilarki odbywa się z instruktorem na pokaźnych rozmiarów hali szkoleniowej pod okiem instruktora w przyjemnej atmosferze. Na zajęciach kursant zo ... więcej »
Ogłoszenia 1221 do 1240 z 7922
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)