Razem 258 282 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
01.08.2017 13:11
O

Kursy z zakresu HDS Szczecin

Kursy z zakresu HDS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy z zakresu HDS Szczecin Oferujemy szkolenia obsługi urządzeń transportu bliskiego. Zapraszamy na kurs "Operator HDS". Kurs z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego. Teoria + Praktyka. Po szkoleniu kursant otrzymuje uprawnienia do obsługi żurawia IIŻ HDS. Uprawnienia są bezterminowe. Nasze kursy: - obsługa wózków widłowych, ładowarek ... więcej »
01.08.2017 09:41
Cena: 900 Zł.
O

Szkolenia cherry picker Szczecin.

Szkolenia cherry picker Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia cherry picker Szczecin. Firma Centrum Szkoleń BHP zaprasza na szkolenia na operatorów pojazdów transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz kursy na: * wózki widłowe * HDSy * suwnice * ładowarki teleskopowe * pilarki * dźwigi i windy * maszyny rolne * i inne dostępne Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:0 ... więcej »
01.08.2017 09:34
Cena: 600 Zł.
O

Szkolenie suwnica Szczecin.

Szkolenie suwnica Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie suwnica Szczecin. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00, dzięki czemu godziny szkolenia można dostosować indywidualnie z instruktorem. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Oferujemy również dojazd do kl ... więcej »
Zwyżki, podnośniki, podesty ruchome kurs UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Zwyżki, podnośniki, podesty ruchome kurs UDT Szczecin Skorzystaj z wyjątkowej oferty szkoleniowej firmy Centrum Szkoleń Urządzeń Transportu Bliskiego. Kurs "Operator podestów ruchomych IP". Szkolenie dla firm oraz osób prywatnych. Bezterminowe uprawnienia na podnośniki koszowe. Nasze ośrodki szkoleniowe mieszczą się w Szczecinie, Gdańsku ... więcej »
Podesty ruchome szkolenie, egzamin UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Podesty ruchome szkolenie, egzamin UDT Szczecin Szkolenie zawodowe wraz z egzaminem UDT na podnośniki koszowe inaczej zwane podestami ruchomymi. Na szkolenie zaprasza Centrum Szkoleń Szczecin. Nasza firma od lat prowadzi kursy zawodowe na operatorów podestów IP i IIP oraz na inne urządzenia transportu bliskiego: - wózki widłowe - ładowarki telesko ... więcej »
Technik bhp  - 1,5 roku! za darmo! zaocznie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź wykształcenie, które otwiera drzwi do większości zakładów pracy. Każda firma zatrudniająca ponad 10 osób, powinna mieć zatrudnionego TECHNIKA BHP! Zapisz się już dziś nie wychodząc z domu: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Rekrutacja trwa! Liczba miejsc ograniczona! Nauka za darmo Nauka w trybie zaocznym (tylko soboty i niedziele) Legity ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Kurs na wózek wysokiego składu Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs na wózek wysokiego składu Szczecin Wózek wysokiego składu (Reach-Truck) to urządzenie kategorii IIWJO przeznaczone do transportu i podnoszenia ładunków powyżej 330 cm. Nasza firma Centrum Szkoleń organizuje kurs na wózek wysokiego składu oraz wszystkie inne wózki widłowe. Szkolenie obejmuje wózki o napędzie elektrycznym oraz spalinowym. Nasze ... więcej »
Uprawnienia na wózek magazynier gratis Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Uprawnienia na wózek magazynier gratis Szczecin Uzyskaj uprawnienia na wózek widłowy oraz certyfikat magazyniera za jezdnym zamachem! Centrum Szkoleń zaprasza na kurs "Operator wózków podnośnikowych IIWJO", do którego dołącza uprawnienia magazyniera w gratisie! Ilość miejsc podlegających pod promocję jest ograniczona! Zapisać się na szko ... więcej »
31.07.2017 12:22
Cena: 900 Zł.
O

Egzaminy UDT ładowarka teleskopowa Szczecin.

Egzaminy UDT ładowarka teleskopowa Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy UDT ładowarka teleskopowa Szczecin. Szukasz firmy, która wykona szybko i tanio kurs? Dobrze trafiłeś! Firma Centru Szkoleń zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - HDSy - pilarki - suwnice - podesty ruchome - dźwigi i windy ... więcej »
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - Zdjęcia do ogłoszenia
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY z fakturowaniem i praktykami w firmach Zdobądź poszukiwany przez pracodawców zawód. Weź udział w praktykach w podlaskich firmach na stanowiskach biurowych! START 08.08.2017 Zdobądź umiejętności poszukiwane przez pracodawców! Zdobądź wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, ze szczególny ... więcej »
Cała Polska
+48665082329
REKLAMA
REKLAMA
31.07.2017 12:18
O

ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW

ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW - Zdjęcia do ogłoszenia
Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca? Czy obywatele Ukrainy mogą świadczyć pracę w Polsce bez zezwolenia na pracę? Jakie warunki muszą być wówczas spełnione? Czy wszyscy cudzoziemcy zatrudnieni w Polsce muszą posiadać zezwolenie na pracę? Obywatele jakich państw mogą podejmować zatrudnienie na podstawie Karty Polaka i czy potrzebują zezwolenia na p ... więcej »
Cała Polska
+48665082329
31.07.2017 12:17
O

SPEDYTOR

SPEDYTOR - Zdjęcia do ogłoszenia
Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów - przyjmuje zlecenia, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Zapotrzebowanie na usługi spedytora systematycznie rośnie. Nasz kurs od strony praktycznej przygotowuje do tego zawodu. Osoby prowadzące (praktycy) jednocześnie akredytowani wykładowcy podczas ... więcej »
Cała Polska
+48665082329
31.07.2017 11:22
Cena: 500 Zł.
O

Egzaminy UDT wózki widłowe Szczecin.

Egzaminy UDT wózki widłowe Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy UDT wózki widłowe Szczecin. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów pojazdów transportu bliskiego. Zajmujemy się organizacją i wykonaniem szkoleń. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Pojazdy szkoleniowe posiadamy na miejscu ... więcej »
Kurs - Szkolenie RZESZÓW ,Licencja transportowa, licencja spedycyjna Szkolenie Przewoźnika Drogowego 29.09-02.10. 2017 r. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego-dokument do licencji transportowej i spedycyjnej. Licencja Transportowa i Licencja Spedycyjna na terenie całej Unii Europejskiej . Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Rzeszowie w dniach 29,30wrzesień,01,02 październik 2017 r. Szko ... więcej »
Szkolimy operatorów wózków widłowych Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolimy operatorów wózków widłowych Szczecin Oferta skierowana jest do firm oraz do klientów prywatnych. Centrum Szkoleń zaprasza na kurs zawodowy "Operatorów wózków jezdniowych podnośnikowych IIWJO". Kurs składa się z teoretycznej i praktycznej części. Na życzenie kursanta organizujemy kurs łącznie z egzaminem UDT. po szkoleniu wydajemy ce ... więcej »
Szkolenie zawodowe operator wózka Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie zawodowe operator wózka Szczecin Zdobyć zawód w dna dni można w ogólnopolskim ośrodku szkoleniowym Centrum Szkoleń. Forma posiada filie w Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Warszawie. Szkolenia dla firm i osób prywatnych. Zapraszamy na kurs "Operator wózków widłowych". Podczas kursu nauczysz się prawidłowej obsługi wszystkich wózków IIWJO ... więcej »
Najlepsza firma szkoleniowa w Polsce - Koal zaprasza na kurs z zakresu - Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego – w Poznaniu- przewóz rzeczy, spedycja. Licencja transportowa i licencja spedycyjna na terenie całej Unii Europejskiej Poznań 06 pazdziernik.2017 r. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Poznaniu w dniach 6,7,8,9 październik 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Cel ... więcej »
Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 ruszyła! Zapraszamy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Skończyłeś szkołę ? Nie wiesz co zrobić z wolnym czasem? Chcesz w ciągu roku zdobyć nowy zawód i zachować status studenta? Zgłoś się do nas! U NAS : - przyjazna atmosfera - profesjonalna kadra dydaktyczna - zajęcia we własnych salach i pracowniach, w CENTRUM miasta! - Płatne staże finansowane z ze środków UE Rekrutujemy na kierunki m.in - techn ... więcej »
29.07.2017 10:50
Cena: 550 Zł.
O

Kurs Języka Migowego! Zdobądź nowe umiejętności!

Uwaga! Prowadzimy zapisy na kurs Języka migowego!! Kurs obejmuje zagadnienia tj.: - Niesłyszący i język migowy - Język migowy - daktylografia - Język migowy - ideografia Liczba godzin: 60 Czas odbywania zajęć: w dni robocze lub weekendy Cena jedynie 550 zł!!! Zapisz się do nas już dziś i zdobądź nowe umiejętności. Zapisy on-line http://as.edu.pl/zapisy-online/ Lub odwiedź nasze biuro Suwałki ul. Sejneńska 1 tel. 662 232 335 ZAPRASZAMY!!!
29.07.2017 10:48
Cena: 200 Zł.
O

Kurs

Kurs - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga!! Prowadzimy zapisy na kurs Manicure Hybrydowy!! Kurs obejmuje zagadnienia tj.: - Budowa płytki paznokcia, choroby płytki paznokcia - Pokaz aplikacji oraz zdejmowania żel lakieru - Zajęcia praktyczne - Bhp pracy, produkty do manicure hybrydowego Liczba godzin: 8 Czas odbywania zajęć: W dni robocze lub w weekendy Cena jedynie 200 zł!!! Za ... więcej »
Ogłoszenia 1341 do 1360 z 8261
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)