Razem 254 666 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Kursy na wózki widłowe IIWJO Uprawnienia UDT 2WJO Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na wózki widłowe IIWJO Uprawnienia UDT 2WJO Łódź Uprawnienia na wózki widłowe już w dwa dni! Zapraszamy na kurs obsługi wózków jezdniowych kat. IIWJO. Posiadamy: Sale wykładowe dostosowane do zajęć teoretycznych wyposażone w materiały dydaktyczne oraz 2 ogrzewane/klimatyzowane hale do zajęć praktycznych z zakresu obsługi wózków jezdniowych, trzy wóz ... więcej »
Koal - najlepsza firma szkoleniowa w Polsce zaprasza na szkolenie z zakresu: Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Drogowego , przewóz rzeczy, spedycja, licencja transportowa i spedycyjna. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, organizowane w Katowicach w dniach 15,16,17,18 wrzesień 2017 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego e ... więcej »
30.08.2017 06:43
O

Kurs angielskiego we Wrocławiu

Kurs angielskiego we Wrocławiu - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs angielskiego we Wrocławiu Zapraszamy do szkoły językowej Diverslingva na kursy angielskiego w centrum Wrocławia. Nauka angielskiego nigdy nie była tak przyjemna i skuteczna. Prowadzimy zajęcia w małych grupach od 4 do 7 osób, w dwójkach - dwie osoby na jednym poziomie oraz indywidualne - sam na sam z lektorem! Kursy w Diverslingva są prowadzone prze ... więcej »
Szkolenia na wyciągarki Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia na wyciągarki Łódź Centrum Szkoleń zajmuje się organizacją kursów na wciągarki kategorii II W, czyli wciągniki i wciągarki sterowane z poziomu roboczego oraz żurawie stacjonarne warsztatowe. Prowadzimy szkolenia na operatorów transportu bliskiego takich jak: *wózki widłowe *HDSy *suwnice *podesty ruchome *ładowarki teleskopowe *dźwigi i ... więcej »
29.08.2017 12:15
O

Kursy na pilarza Warszawa

Kursy na pilarza Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na pilarza Warszawa Firma Centrum Szkoleń BHP zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na pojazdy transportu bliskiego i nie tylko. Szkolimy na pilarki łańcuchowe oraz tarczowe. Kurs na operatora pilarki odbywa się z instruktorem na pokaźnych rozmiarów hali szkoleniowej pod okiem instruktora w przyjemnej atmosferze. Na zajęciach kursant zo ... więcej »
Zostań Technikiem administracji z Perspektywą! - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik administracji dla osób chcących szybko zdobyć pracę w biurze Okres kształcenia: 2 lata (tryb zaoczny) Zapewniamy: - bezpłatną naukę! - wysoki poziom kształcenia - zaświadczenia do ZUS KRUS - bezpłatne materiały dydaktyczne - 160 godzin praktyk zawodowych! - zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminu państwowego Nauczysz się: - s ... więcej »
Lubelskie
+48732029817
Zostań informatykiem z Perspektywą! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka: trwa 2 lata (forma zaoczna) Zapewniamy: - bezpłatną naukę! - wysoki poziom kształcenia - zaświadczenia do ZUS KRUS - bezpłatne materiały dydaktyczne - 160 godzin praktyk zawodowych! - zajęcia fakultatywne przygotowujące do egzaminu państwowego Nauczysz się: - montowania oraz eksploatacji komputera i urządzeń peryferyjnych - projektowan ... więcej »
Lubelskie
+48732029817
Zdobądź zawód - Dekorator  wnętrz w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Na kierunku Dekorator wnętrz poznasz wszystkie potrzebne zagadnienia z zakresu ergonomii, architektury i materiałoznawstwa. Jest to modny zawód, przeżywający obecnie szybki rozwój, coraz więcej firm i osób prywatnych korzysta z usług dekoratorów. Perspektywy pracy: - biura architektoniczne, projektowe; - firmy budowlane, wykonujące wykończenia wnętrz; ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Jesteś obywatelem świata i Twoim celem stała się Polska? Chcesz podszkolić się z polskiego? Niewątpliwie szkoła Verbis Online dokłada wszelkich starań, aby efekty były na najwyższym poziomie i zatrudnia tylko odpowiednio wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są sympatyczni i otwarci.Poznaj szkołę językową
Cała Polska
+48695214648
Zostań Instruktorem terapii uzależnień! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Łatwo nawiązujesz kontakty, a nowopoznani ludzie szybko darzą Cię zaufaniem? To doskonale! Masz niezwykłe predyspozycje do bycia instruktorem terapii do spraw uzależnień! Już dziś wypełnij formularz zgłoszeniowy https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Zdobądź rzetelną wiedzę i niezbędne kwalifikacje! Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Bełchatów Ul. Kościuszki 1 ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
REKLAMA
REKLAMA
28.08.2017 09:59
O

Szkolenia pilarki Gdańsk

Szkolenia pilarki Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia pilarki Gdańsk Serdecznie zapraszamy na szkolenia z pilarek. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu ale i nie tylko! W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - HDSy - ładowarki teleskopowe - dźwigi i windy - maszyny rolne - i inne dostępne w naszej ofercie! ... więcej »
28.08.2017 09:58
O

Szkolenia suwnice IS Szczecin

Szkolenia suwnice IS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia suwnice IS Szczecin Zapraszany na szkolenia do firmy Centrum Szkoleń z zakresu operatorów pojazdów transportu bliskiego. Oferujemy szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - ładowarki teleskopowe - HDSy - pilarki - dźwigi i windy - i inne dostępne w naszej ofercie. Szkolenie na suwnicę, obejmuję kategorię IS, czyli ... więcej »
27.08.2017 07:13
Cena: 50 Zł.
O

Pomoc w pisaniu programów do prac dyplomowych

Pomoc w pisaniu programów do prac dyplomowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Pomagam przy pisaniu programów do prac dyplomowych. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.
Cała Polska
+48732765323
Programy na zaliczenie Assembler, C, C++, C#, Java, JavaScri - Zdjęcia do ogłoszenia
Piszę programy na zaliczenie w Assembler, C, C++, C#, Java, JavaScript, Pascal, PHP, Python, SQL. Dobre ceny i szybka realizacja. Dane kontaktowe: E-Mail => pawelhalladin@gmail.com Telefon => 732 765 323 Skype => pawelhalladin WWW => http://programynazlecenie.pl Zapraszam do kontaktu.
Cała Polska
+48732765323
25.08.2017 12:56
O

SZKOŁA POLICEALNA ZAPRASZA

SZKOŁA POLICEALNA ZAPRASZA - Zdjęcia do ogłoszenia
SZKOŁA POLICEALNA: Centrum Kształcenia Zawodowego i Artystycznego/Akademia Realizacji Dźwięku zaprasza na kierunki: Realizacja Dźwięku Realizacja Oświetlenia Aktorstwo Grafika Komputerowa Aranżacja Wnętrz Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zapewniamy rewelacyjną kadrę dydaktyczną oraz profesjonalne warunki nauczania. Zapraszamy na nasze strony int ... więcej »
Cała Polska
+48796000707
Zostań Informatykiem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrafisz czytać z czarnego ekranu niekończące się ciągi liczb i liter? Niewiele osób to potrafi! Podejmij wyzwanie i rozpocznij naukę na kierunku technik informatyk! Już dziś wypełnij online formularz zgłoszeniowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub zgłoś się do sekretariatu Żaka ul. Kościuszki 17. Dołącz do grona wtajemniczonych! Centrum Nauki i ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
Instruktor Terapii uzależnień w Wołominie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz znaleźć ciekawą pracę z ludźmi dającą mnóstwo satysfakcji, z każdej osoby, której uda się pomóc? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie, zapisz się na kierunek Instruktor Terapii uzależnień Liczba miejsc ograniczona więc nie czekaj, wypełnij i wyślij formularz kontaktowy: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Kierunek Instruktor Terapii uzależnień ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Szczecin Zapraszamy na kursy zawodowe w Szczecinie: - wózki widłowe - ładowarki teleskopowe - suwnice - żurawie - HDS - podesty ruchome - maszyny rolnicze i inne. Kurs na wózki z egzaminem UDT. Bezterminowe uprawnienia (angielskie, niemieckie). Legitymacja UDT. Kursy dla firm i osób prywatnych. Nasze ... więcej »
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Gdańsk Wózek jezdniowy obsługa - kurs w Centrum Szkoleń Gdańsk. Szkolenie trwa dwa dni lub dłużej w zależności od preferencji kursanta. Na życzenie kursanta organizujemy egzamin UDT. Uprawnienia na wózek po szkoleniu uzyskuje się w językach: - polski - angielski - niemiecki - norweski. Promocja! Uprawnieni ... więcej »
Szkolenia kobiet pilarki Łódź! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia kobiet pilarki Łódź! Serdecznie zapraszamy kobiety [i nie tylko :P] na szkolenia z pilarek. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na pojazdy bliskiego transportu ale i nie tylko! W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - HDSy - ładowarki teleskopowe - OSP - maszyny rolne - i inne dostępne w ... więcej »
Ogłoszenia 1361 do 1380 z 7658
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)