Razem 255 467 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Wakacje pełną parą, ale Żak nie odpoczywa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wakacje trwają w najlepsze, urlopy, plaża, słońce… A w Żaku cały czas trwa rekrutacja letnia! Najwyższy czas podnieść się z plażowego leżaka, wziąć swoje świadectwo i odwiedzić nas w Sekretariacie! Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, w której otrzymasz GWARANCJĘ BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły śr ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa Szkolimy operatorów wózków widłowych. Uprawnienia w języku polskim, angielskim , niemieckim, norweskim. Magazynier z obsługą skanera gratis! Posiadamy 16 wózków podnośnikowych o różnej konstrukcji. Wózki elektryczne (akumulatorowe) i spalinowe (gazowe). Nauczymy bezpiecznej wymianie butlo gazowej w wózkach z ... więcej »
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź Szkolenie zawodowe w Łodzi przy ul. Siedleckiej 3b. Zapraszamy na kursy z zakresu wózków widłowych, które prowadzimy przez 6 dni w tygodniu. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Szkolenia w grupach oraz indywidualne. Zapraszamy na szkolenia również firmy. Przy większych grupach oferujemy atrakcyjny system ... więcej »
02.08.2017 11:52
Cena: 500 Zł.
O

Kurs wózki widłowe Warszawa.

Kurs wózki widłowe Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs wózki widłowe Warszawa. Serdecznie zapraszamy! Firma Centrum Szkoleń BHP zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów bliskiego transportu. Oferujemy dojazd do klienta pod warunkiem, że posiada on dany pojazd. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Jako nieliczni posiadamy pokaźnych rozmiaró ... więcej »
02.08.2017 11:51
Cena: 500 Zł.
O

Kursy wózek widłowy Łódź.

Kursy wózek widłowy Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy wózek widłowy Łódź. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego takie jak: * wózki widłowe * suwnice * HDSy * ładowarki teleskopowe * pilarki * maszyny rolne * i inne dostępne w naszej ofercie Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualn ... więcej »
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną? - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną i lubisz obracać pieniędzmi?! Zostań technikiem rachunkowości i podejmij pracę w księgowości! Zapisz się już dziś na listę słuchaczy w Żaku - osobiście w sekretariacie szkoły Kościuszki 17 lub online wypełniając formularz zgłoszeniowy: 👉https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online. Poszerz swoje umiejętności i zdobądź d ... więcej »
Bełchatów
+486350761
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin Kurs z obsługi żurawia samojezdnego. Na szkolenie zaprasza Centrum Szkoleń BHP. Nasza firma posiada ośrodki szkoleniowe w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Łodzi. Szkolenia organizujemy dla firm i dla klientów prywatnych. Po szkoleniu wydajemy bezterminowe zaświadczenia kwalifikacyjne w językach: - polski - ... więcej »
Kurs i egzamin na żuraw samojezdny IIŻ Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs i egzamin na żuraw samojezdny IIŻ Szczecin Żuraw samojezdny to potężne urządzenie dźwignicowe, podlegające pod kontrolę Urzędu Dozoru Technicznego. Do obsługi tego urządzenie trzeba mieć odpowiednie uprawnienia kategorii IIŻ. Centrum Szkoleń zaprasza na szkolenie "Operator żurawia samojezdnego IIŻ", dzięki któremu nauczysz się poprawnej ... więcej »
01.08.2017 13:13
O

Szczecin kursy na operatora HDS

Szczecin kursy na operatora HDS - Zdjęcia do ogłoszenia
Szczecin kursy na operatora HDS Zapraszam na szkolenie z zakresu eksploatacji HDS. Jest to żuraw przewoźny IIŻ przeznaczony do załadunku i rozładunku samochodu i transportu materiałów. Zostać operatorem HDS można w Centrum Szkoleń. Firma organizuje kursy łącznie z egzaminami UDT. Bezterminowe uprawnienia! Zapraszamy na kursy obsługi: - HDS - ż ... więcej »
01.08.2017 13:11
O

Kursy z zakresu HDS Szczecin

Kursy z zakresu HDS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy z zakresu HDS Szczecin Oferujemy szkolenia obsługi urządzeń transportu bliskiego. Zapraszamy na kurs "Operator HDS". Kurs z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego. Teoria + Praktyka. Po szkoleniu kursant otrzymuje uprawnienia do obsługi żurawia IIŻ HDS. Uprawnienia są bezterminowe. Nasze kursy: - obsługa wózków widłowych, ładowarek ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
01.08.2017 09:41
Cena: 900 Zł.
O

Szkolenia cherry picker Szczecin.

Szkolenia cherry picker Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia cherry picker Szczecin. Firma Centrum Szkoleń BHP zaprasza na szkolenia na operatorów pojazdów transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz kursy na: * wózki widłowe * HDSy * suwnice * ładowarki teleskopowe * pilarki * dźwigi i windy * maszyny rolne * i inne dostępne Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:0 ... więcej »
01.08.2017 09:34
Cena: 600 Zł.
O

Szkolenie suwnica Szczecin.

Szkolenie suwnica Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie suwnica Szczecin. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00, dzięki czemu godziny szkolenia można dostosować indywidualnie z instruktorem. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Oferujemy również dojazd do kl ... więcej »
Zwyżki, podnośniki, podesty ruchome kurs UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Zwyżki, podnośniki, podesty ruchome kurs UDT Szczecin Skorzystaj z wyjątkowej oferty szkoleniowej firmy Centrum Szkoleń Urządzeń Transportu Bliskiego. Kurs "Operator podestów ruchomych IP". Szkolenie dla firm oraz osób prywatnych. Bezterminowe uprawnienia na podnośniki koszowe. Nasze ośrodki szkoleniowe mieszczą się w Szczecinie, Gdańsku ... więcej »
Podesty ruchome szkolenie, egzamin UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Podesty ruchome szkolenie, egzamin UDT Szczecin Szkolenie zawodowe wraz z egzaminem UDT na podnośniki koszowe inaczej zwane podestami ruchomymi. Na szkolenie zaprasza Centrum Szkoleń Szczecin. Nasza firma od lat prowadzi kursy zawodowe na operatorów podestów IP i IIP oraz na inne urządzenia transportu bliskiego: - wózki widłowe - ładowarki telesko ... więcej »
Technik bhp  - 1,5 roku! za darmo! zaocznie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź wykształcenie, które otwiera drzwi do większości zakładów pracy. Każda firma zatrudniająca ponad 10 osób, powinna mieć zatrudnionego TECHNIKA BHP! Zapisz się już dziś nie wychodząc z domu: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online Rekrutacja trwa! Liczba miejsc ograniczona! Nauka za darmo Nauka w trybie zaocznym (tylko soboty i niedziele) Legity ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Kurs na wózek wysokiego składu Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs na wózek wysokiego składu Szczecin Wózek wysokiego składu (Reach-Truck) to urządzenie kategorii IIWJO przeznaczone do transportu i podnoszenia ładunków powyżej 330 cm. Nasza firma Centrum Szkoleń organizuje kurs na wózek wysokiego składu oraz wszystkie inne wózki widłowe. Szkolenie obejmuje wózki o napędzie elektrycznym oraz spalinowym. Nasze ... więcej »
Uprawnienia na wózek magazynier gratis Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Uprawnienia na wózek magazynier gratis Szczecin Uzyskaj uprawnienia na wózek widłowy oraz certyfikat magazyniera za jezdnym zamachem! Centrum Szkoleń zaprasza na kurs "Operator wózków podnośnikowych IIWJO", do którego dołącza uprawnienia magazyniera w gratisie! Ilość miejsc podlegających pod promocję jest ograniczona! Zapisać się na szko ... więcej »
31.07.2017 12:22
Cena: 900 Zł.
O

Egzaminy UDT ładowarka teleskopowa Szczecin.

Egzaminy UDT ładowarka teleskopowa Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy UDT ładowarka teleskopowa Szczecin. Szukasz firmy, która wykona szybko i tanio kurs? Dobrze trafiłeś! Firma Centru Szkoleń zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na: - wózki widłowe - HDSy - pilarki - suwnice - podesty ruchome - dźwigi i windy ... więcej »
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - Zdjęcia do ogłoszenia
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY z fakturowaniem i praktykami w firmach Zdobądź poszukiwany przez pracodawców zawód. Weź udział w praktykach w podlaskich firmach na stanowiskach biurowych! START 08.08.2017 Zdobądź umiejętności poszukiwane przez pracodawców! Zdobądź wiedzę z zakresu funkcjonowania biura i organizacji pracy biurowej, ze szczególny ... więcej »
Cała Polska
+48665082329
31.07.2017 12:18
O

ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW

ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW - Zdjęcia do ogłoszenia
Jak legalnie zatrudnić cudzoziemca? Czy obywatele Ukrainy mogą świadczyć pracę w Polsce bez zezwolenia na pracę? Jakie warunki muszą być wówczas spełnione? Czy wszyscy cudzoziemcy zatrudnieni w Polsce muszą posiadać zezwolenie na pracę? Obywatele jakich państw mogą podejmować zatrudnienie na podstawie Karty Polaka i czy potrzebują zezwolenia na p ... więcej »
Cała Polska
+48665082329
Ogłoszenia 1361 do 1380 z 7903
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)