Razem 253 079 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
21.06.2019 18:54
O

(5) Blog na temat kwiatów

Interesują Cię kwiaty pudełkowe pośród, których znajdują się wieczne róże? Jeżeli tak to naprawdę bardzo mocno zachęcamy do zapoznania się z informacjami znajdującymi się na naszym blogu. Na rynku działamy od dawna gwarantując przekazanie fajnej i interesującej wiedzy, która wszystkim pozwoli uzyskać wiele interesujących informacji związanych z tym tematem. Omawiamy poza tym sprawy dotyczące flowerbox oraz wielu innych kwestii. Na pewno opłaca zdecydować s ... więcej »
Wielkopolskie
+48999999999
Jesteś nauczycielem? Świetnie trafiłeś. Edusklep.pl ma wiele produktów zarówno dla Ciebie jak i dziecka. W naszym sklepie znajduje się wiele udogodnień dla wszystkich. Nie od dzisiaj wiadomo że praca jako nauczyciel, lub nauka dziecka jako rodzic nie jest łatwa. I dla tego właśnie powstała nasza firma. Na naszej stronie można znaleźć produkty dla gryp wiekowych takich jak: Przedszkole, Szkoła podstawowa i gimnazjum, Szkoła ponad podstawowa, Szkoła wyższa. ... więcej »
Cała Polska
+48774427720
Niezawodne, funkcjonalne wyroby medyczne Sanity od wielu lat służą rodzinie i wspomagają terapię w wielu domach. W stałej ofercie producenta zasłużonym uznaniem cieszą się urządzenia do osobistych badań diagnostycznych, działań rehabilitacyjnych, a także dedykowanych higienie i dbaniu o zdrowie dzieci i dorosłych. Sanity używa fachowej wiedzy, by wyroby tej marki utrzymywały wysoki poziom wykonania i długo służyły użytkownikom.
Cała Polska
+48122711960
Szkolenie AutoCAD 2D/3D w Łodzi (z certyfikatem Autodesk) - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na szkolenie AutoCAD na poziomie 2D i 3D. Terminy szkolenia: 02.09.2019r.- 10.09.2019r. Program oraz harmonogram szkolenia dostępny jest w Bazie Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=412395 Miejsce: ul. dr. Stefana Kopcińskiego 41, 94-104 Łódź. Jesteśmy wyposażeni ... więcej »
19.06.2019 11:03
Cena: 1 450 Zł.
O

Kosztorysowanie robót budowlanych w Łodzi - Norma PRO

Kosztorysowanie robót budowlanych w Łodzi - Norma PRO - Zdjęcia do ogłoszenia
Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na 4-dniowe szkolenie Kosztorysowanie robót budowlanych z wykorzystaniem programu Norma Pro w Łodzi. Termin szkolenia: 15.10.2019r. - 18.10.2019r. Program oraz harmonogram szkolenia dostępny jest w Bazie Usług Rozwojowych: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=410656 Miejsce szkolenia: ... więcej »
18.06.2019 15:13
Cena: 2 000 Zł.
O

Kurs: Spawania

Kurs: Spawania - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje  i zaprasza na kurs Spawania metodą TIG, MAG, MIG, spawanie gazowe 311, spawanie elektrodą otuloną 111, spawanie łukowe elektrodą otuloną. Kurs kierowany jest do osób, którzy ukończyli 18 lat. Po kursie wydawany jest certyfikat i książeczka spawacza wydawana przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach. W o ... więcej »
Cała Polska
+48146210040
18.06.2019 15:12
Cena: 470 Zł.
O

Uprawnienia elektryczne, cieplne i gazowe

Uprawnienia elektryczne, cieplne i gazowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Usług Szkoleniowych w Tarnowie organizuje i zaprasza na szkolenie uprawnienia elektryczne, cieplne, gazowe. Kurs zakończony jest egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną. Po ukończeniu szkolenia wydawane jest świadectwo kwalifikacyjne. Rezerwacji miejsc można dokonać: - telefonicznie pod nr: 14 621 00 40 - osobiście (w siedzibie firmy) - el ... więcej »
Cała Polska
+48146210040
PRODUCENT OBRABIAREK SZKOLENIOWYCH SYSTEM SZKOLENIOWY CNC - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma TOCK-AUTOMATYKA zajmuje się produkcją nowoczesnych, lekkich, szkoleniowych obrabiarek CNC niezastąpionych w centrach szkoleniowych, warsztatach szkoleniowych oraz przemyśle. Firma TOCK-AUTOMATYKA zastosowała w obrabiarkach nowatorskie rozwiązania technologiczne oraz rozwiązania konstrukcyjne umożliwiające osiągnięcie wysokiej efektywności kształcenia, ... więcej »
KURS NA PODESTY RUCHOME, ZWYŻKI , SZKOLENIE OPERATORÓW Z EGZ - Zdjęcia do ogłoszenia
AA HERKULES PODESTY RUCHOME certyfikowany ośrodek szkoleniowy UDT-CERT w Katowicach Prowadzimy profesjonalne kursy teoretyczno-praktyczne: OPERATOR PODESTÓW RUCHOMYCH wolnobieżnych przejezdnych kategorii I P (tj. nożycowych, teleskopowych, przegubowych). Z nami zyskasz zaświadczenia UDT, które są ważne 5lat na terenie całego kraju. Możliwość bezpłatn ... więcej »
Cała Polska
+48730690048
14.06.2019 17:30
Cena: 1 000 Zł.
O

Oferty kredytów

Oferty kredytów - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję ubogim, którzy szukają pomocy, aby się wydostać ich sposób życia bardziej wątpliwy skontaktuj się ze mną moja oferta od 5000 € do 70000 € ze stawką 2%
REKLAMA
REKLAMA
14.06.2019 13:45
Cena: 30 Zł.
O

Korepetycje online z j. angielskiego

Korepetycje online z j. angielskiego - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam! :) Oferuje korepetycje z jezyka angielskiego na poziomie podstawowym w mowie i pismie (Czasy: Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Past Continuous oraz Present Perfect). Mieszkam zagranica i na codzien posluguje sie trzema jezykami. Oferuje pomoc w rozpoczeciu samodzielnej nauki jezyka, nadrobieniu zaleglosci, pracach domowych, opanowa ... więcej »
Cała Polska
+34653755132
13.06.2019 09:28
O

Darmowe kursy językowe

Darmowe kursy językowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Nasza szkoła oferuje darmowe szkolenia językowe oraz komputerowe,na które serdecznie zapraszamy. - Osoby, które się kwalifikują: muszą mieć ukończone 18 lat (być osobami nie uczącymi się), kierowane są do wszystkich kategorii wiekowych - Można się zapisać na oba kursy jednocześnie językowy oraz komputerowy (k. komputerowy jest na różnych poziomach zaawan ... więcej »
Dolnośląskie
+487534656
Zostań Florystą w 10 miesięcy ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Florysta to coraz bardziej ceniony zawód. Absolwenci tego kierunku nie tylko zajmują się codzienną pracą przy kwiatach i roślinach, ale coraz częściej łączą pracę w kwiaciarni z artystyczną stroną florystyki. Liczne konkursy, przygotowywanie ozdób do katalogów i prasy, poznawanie tajników światowego bukieciarstwa, prowadzenie kursów dla bukieciarzy, praca za ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
Cięcie laserem to metoda, która umożliwia otrzymanie idealnych kształtów bez większych problemów. Jej niewątpliwą zaletą jest fakt, iż bez trudu może być stosowana do cięcia Bardzo różnorodnych materiałów, zaczynając od metalu, aż po aluminium. Jednocześnie cięcie laserowe to bardzo duża precyzja jak również możliwość uzyskania identycznych kształtów. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii bez trudu można wyciąć dowolny kształt. Bardzo dużym atutem ... więcej »
Cała Polska
+48506595804
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą prowadzonej przez nas firmy, która zajmuje się realizacją usług z zakresu deratyzacji, dezynsekcji i dezynfekcji. Jedną z usług, która robi prowadzona przez nasa firma są usługi związane z pluskwami domowymi. Pluskwy domowe są w stanie rozmnażać się naprawdę szybko, a sama walka z nimi wymaga wiedzy oraz doświadczenia. Dlatego też opłaca się zdecydować się na usługi realizowane przez naszą firmę, która zapewnia tego rod ... więcej »
Dolnośląskie
+48690015854
Dużą część swojego życia spożytkowujemy na sen. Należałoby więc zadbać o to byśmy mogli odpowiednio wypocząć, żeby sen nas odprężał i dodawał chęci do funkcjonowania. Z pewnością zgodzicie się, że na poziom snu ogromny wpływ ma łóżko na jakim śpimy. W związku z tym pragniemy zaprezentować Wam wysokiej klasy materac firmy Hilding. Materac Salsa to połączenie przyjemności z z troską o zdrowie. Sprzedajemy go w siedmiu rozmiarach i z różnymi pokrowcami. Mate ... więcej »
Kujawsko-pomorskie
+48523357920
Szkoła Językowa Educo – Nauka języków metodą konwersacyjną - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do skorzystania z szerokiej oferty kursów językowych. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego i w każdej grupie wiekowej. Bezpłatnie sprawdzimy poziom znajomości języka, a wykwalifikowani nauczyciele przygotują dla Państwa indywidualny plan nauki. Na zajęciach wykorzystywane są najskuteczniejsze metody nauczania. Oferujemy zaję ... więcej »
Bartoszyce
+48655116910
11.06.2019 11:34
Cena: 550 Zł.
O

Kurs na uprawnienia operatora wózka widłowego

Kurs na uprawnienia operatora wózka widłowego - Zdjęcia do ogłoszenia
Jest wiele powodów przemawiających za zrobieniem kursu na wózki widłowe. Po pierwsze uprawnienia kosztują tylko kilkaset złotych i są ważne bezterminowo. Po drugie na operatorów wózków widłowych czeka dużo ofert pracy. Po trzecie średnie zarobki operatora wózka widłowego wynoszą 2700 złotych brutto. Ponadto jest to praca wymagająca samodzielności, ponieważ o ... więcej »
11.06.2019 11:33
Cena: 550 Zł.
O

Uprawnienia SEP w OKZ Andrzej Kalemba z Wielunia

Uprawnienia SEP w OKZ Andrzej Kalemba z Wielunia - Zdjęcia do ogłoszenia
Ośrodek Kształcenia Zawodowego zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zrobieniem uprawnień SEP na kurs przygotowujący do egzaminu i pracy na stanowisku elektryka. Nasz ośrodek prowadzi kurs na uprawnienia SEP w kilkunastu największych polskich miastach, każdego miesiąca szkoląc elektryków w Łodzi, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Szczecinie i innych dużych mia ... więcej »
10.06.2019 16:55
O

Kurs Prawo Jazdy 2 Symulator !

Kurs Prawo Jazdy 2 Symulator ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Symulator Kursu na prawo jazdy 2, pozwala w łatwy i przyjemny sposób oswoić się z techniką prowadzenia samochodem oraz w praktyczny sposób sprawdzić swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego. Możesz BEZPIECZNIE zasiąść za kierownica samochodu i doskonalić swoje umiejętności. Nie sprawiając zagrożenia dla innych uczestników ruchu możesz poruszać się po m ... więcej »
Ogłoszenia 121 do 140 z 7434
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)