Razem 260 813 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
02.08.2017 16:11
Cena: 149 Zł.
O

Kurs 300 ćwiczeń i pytań z zakresu kadr

Kurs 300 ćwiczeń i pytań z zakresu kadr - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Tel. 509186561 Kurs „Zatrudnianie pracowników w praktyce – 300 pytań z odpowiedziami” To znakomite uzupełnienie naszego szkolenia „Specjalista do spraw kadr„, jak również samodzielny kurs dla osób, posiadających już pewną wiedzę ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
Wakacje pełną parą, ale Żak nie odpoczywa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wakacje trwają w najlepsze, urlopy, plaża, słońce… A w Żaku cały czas trwa rekrutacja letnia! Najwyższy czas podnieść się z plażowego leżaka, wziąć swoje świadectwo i odwiedzić nas w Sekretariacie! Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, w której otrzymasz GWARANCJĘ BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły śr ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa Szkolimy operatorów wózków widłowych. Uprawnienia w języku polskim, angielskim , niemieckim, norweskim. Magazynier z obsługą skanera gratis! Posiadamy 16 wózków podnośnikowych o różnej konstrukcji. Wózki elektryczne (akumulatorowe) i spalinowe (gazowe). Nauczymy bezpiecznej wymianie butlo gazowej w wózkach z ... więcej »
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź Szkolenie zawodowe w Łodzi przy ul. Siedleckiej 3b. Zapraszamy na kursy z zakresu wózków widłowych, które prowadzimy przez 6 dni w tygodniu. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Szkolenia w grupach oraz indywidualne. Zapraszamy na szkolenia również firmy. Przy większych grupach oferujemy atrakcyjny system ... więcej »
02.08.2017 11:52
Cena: 500 Zł.
O

Kurs wózki widłowe Warszawa.

Kurs wózki widłowe Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs wózki widłowe Warszawa. Serdecznie zapraszamy! Firma Centrum Szkoleń BHP zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów bliskiego transportu. Oferujemy dojazd do klienta pod warunkiem, że posiada on dany pojazd. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Jako nieliczni posiadamy pokaźnych rozmiaró ... więcej »
02.08.2017 11:51
Cena: 500 Zł.
O

Kursy wózek widłowy Łódź.

Kursy wózek widłowy Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy wózek widłowy Łódź. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego takie jak: * wózki widłowe * suwnice * HDSy * ładowarki teleskopowe * pilarki * maszyny rolne * i inne dostępne w naszej ofercie Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualn ... więcej »
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną? - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną i lubisz obracać pieniędzmi?! Zostań technikiem rachunkowości i podejmij pracę w księgowości! Zapisz się już dziś na listę słuchaczy w Żaku - osobiście w sekretariacie szkoły Kościuszki 17 lub online wypełniając formularz zgłoszeniowy: 👉https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online. Poszerz swoje umiejętności i zdobądź d ... więcej »
Bełchatów
+486350761
Techniki dentystyczne ZGIERZ, wpisowe 0 zl - Zdjęcia do ogłoszenia
U nas masz szansę rozwinąć i pogłębić swoje zdolności manualne oraz zdobyć ceniony na rynku pracy zawód. Słuchaczom umożliwiamy zakwaterowanie w nowoczesnym Internacie. Sprawdź naszą ofertę na www.zgierz.zsen.pl i zgłoś się już teraz. Zapraszamy! • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty ... więcej »
TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO, wpisowe 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Przedstawiamy Państwu ofertę zdobycia zawodu z przyszłością TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 miesiące gratis Szkoła znajduje się w Zgierzu przy ul. Kasztanowej 21/23. Dyplomy szkoły uznawane są w kraju i zagranicą. S ... więcej »
Szkoła dentystyczna, edukacja 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła w Zgierzu kształci techników dentystycznych. Oferujemy doskonałe warunki kształcenia oraz zakwaterowanie w internacie. Dołącz do elity rzeźbiarzy ludzkich uśmiechów, zgłoś się już dziś! Ogłaszamy nabór • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 mie ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Wydział techniki dentystycznej, studia - Zdjęcia do ogłoszenia
Studium Techniki Dentystycznej w Zgierzu oferuje naukę zawodu: Technik Dentystyczny. W trakcie nauki student odbywa kurs CAD/CAM (komputerowo wspomagane projektowanie/wykonanie), który wzbogaca doświadczenie oraz ułatwia pracę w zakresie protetyki, stomatologii czy ortodoncji. Nauka odbywa się w małych grupach, dzięki czemu kadra szkoły może indywidualni ... więcej »
02.08.2017 08:37
O

TECHNIK DENTYSTYCZNY, 0 zł

TECHNIK DENTYSTYCZNY, 0 zł - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawodowe Studium Medyczne w Zgierzu oferuje kształcenie w zawodzie: technik dentystyczny. Dołącz do elity rzeźbiarzy ludzkich uśmiechów. Zaplanuj swoja karierę już dziś. Dyplomy szkoły uznawane są w UE. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 miesiące ... więcej »
Asystentka stomatologiczna Zgierz - Zdjęcia do ogłoszenia
Medyczna Szkoła Policealna w Zgierzu kierunek nauki – asystentka stomatologiczna w 1 rok. Dzienne lub weekendowo.
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin Kurs z obsługi żurawia samojezdnego. Na szkolenie zaprasza Centrum Szkoleń BHP. Nasza firma posiada ośrodki szkoleniowe w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Łodzi. Szkolenia organizujemy dla firm i dla klientów prywatnych. Po szkoleniu wydajemy bezterminowe zaświadczenia kwalifikacyjne w językach: - polski - ... więcej »
Kurs i egzamin na żuraw samojezdny IIŻ Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs i egzamin na żuraw samojezdny IIŻ Szczecin Żuraw samojezdny to potężne urządzenie dźwignicowe, podlegające pod kontrolę Urzędu Dozoru Technicznego. Do obsługi tego urządzenie trzeba mieć odpowiednie uprawnienia kategorii IIŻ. Centrum Szkoleń zaprasza na szkolenie "Operator żurawia samojezdnego IIŻ", dzięki któremu nauczysz się poprawnej ... więcej »
01.08.2017 13:39
O

Studium Medyczne ZSEN

Studium Medyczne ZSEN - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie poszło Ci na maturze? Głowa do góry! Zapraszamy do Nas! Pomożemy Ci stanąć na nogi. Studium Techniki Dentystycznej kształci w zawodzie: Technik Dentystyczny. Ponadto słuchaczom zapewniamy możliwość zakwaterowania w nowoczesnym internacie znajdującym się na terenie uczelni. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze ... więcej »
01.08.2017 13:13
O

Szczecin kursy na operatora HDS

Szczecin kursy na operatora HDS - Zdjęcia do ogłoszenia
Szczecin kursy na operatora HDS Zapraszam na szkolenie z zakresu eksploatacji HDS. Jest to żuraw przewoźny IIŻ przeznaczony do załadunku i rozładunku samochodu i transportu materiałów. Zostać operatorem HDS można w Centrum Szkoleń. Firma organizuje kursy łącznie z egzaminami UDT. Bezterminowe uprawnienia! Zapraszamy na kursy obsługi: - HDS - ż ... więcej »
01.08.2017 13:11
O

Kursy z zakresu HDS Szczecin

Kursy z zakresu HDS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy z zakresu HDS Szczecin Oferujemy szkolenia obsługi urządzeń transportu bliskiego. Zapraszamy na kurs "Operator HDS". Kurs z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego. Teoria + Praktyka. Po szkoleniu kursant otrzymuje uprawnienia do obsługi żurawia IIŻ HDS. Uprawnienia są bezterminowe. Nasze kursy: - obsługa wózków widłowych, ładowarek ... więcej »
01.08.2017 09:41
Cena: 900 Zł.
O

Szkolenia cherry picker Szczecin.

Szkolenia cherry picker Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia cherry picker Szczecin. Firma Centrum Szkoleń BHP zaprasza na szkolenia na operatorów pojazdów transportu bliskiego. W naszej ofercie znajdziesz kursy na: * wózki widłowe * HDSy * suwnice * ładowarki teleskopowe * pilarki * dźwigi i windy * maszyny rolne * i inne dostępne Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:0 ... więcej »
01.08.2017 09:34
Cena: 600 Zł.
O

Szkolenie suwnica Szczecin.

Szkolenie suwnica Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie suwnica Szczecin. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00, dzięki czemu godziny szkolenia można dostosować indywidualnie z instruktorem. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Oferujemy również dojazd do kl ... więcej »
Ogłoszenia 121 do 140 z 9747
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)