Razem 254 665 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
25.08.2017 09:39
O

Egzaminy HDS Szczecin

Egzaminy HDS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy HDS Szczecin Firma Centrum Szkoleń oferuje szkolenia wraz z egzaminem UDT. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Oferujemy inne kursy na pojazdy transportu bliskiego jakimi są: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - ładowrki teleskopowe - maszyny rolne - pilarki - i inne dostępne w naszej ofercie! ... więcej »
Firma TERRA Szkolenia i Doradztwo zaprasza do projektu „Kompetencje kluczowe dla pracujących”. Zapraszamy osoby pracujące w wieku 25+, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem lub podwyższeniem kwalifikacji zawodowych. Uczestnikom Projektu oprócz szkoleń językowych i TIK dodatkowo zapewniamy:  podręczniki szkoleniowe,  zestaw szkoleniowy, pendrive - dla uczestników szkoleń TIK,  harmonogram dostosowa ... więcej »
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Warszawa Kurs zawodowy: obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych (widłowych) IIWJO. + Egzamin UDT. Szkolenie trwa dwa dni. jest możliwość pobierania dodatkowych godzin nauki jazdy bezpłatnie. Szkolimy na wózki elektryczne i spalinowe + bezpieczna wymiana butli z gazem w wózkach zasilanych LPG. Uprawnienia ... więcej »
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kursy utb legitymacja UDT Łódź W Centrum Szkoleń można uzyskać uprawnienia na wózki: - spalinowe - elektryczne - jezdniowe IIIWJO - podnośnikowe IIWJO, w tym wykosi skład - podnośnikowe specjalizowane IWJO. Kurs z egzaminem UDT. Uprawnienia na wózki w swa dni! Zapraszamy. Posiadamy ponad 16 różnych wózków widłowych, na których można ... więcej »
Kurs UDT ładowacz teleskopowy Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs UDT ładowacz teleskopowy Szczecin. Zapraszamy na szkolenia do Centrum Szkoleń! Nasza firma od lat profesjonalnie zajmuje się organizacją oraz szkoleniami na pojazdy bliskiego transportu. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Szkolenie na ładowarkę obejmuję kategorię IWJO. Kurs jest prowadzony z instruktorem na duż ... więcej »
Kursy UDT ładowacz teleskopowy Gdańsk. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy UDT ładowacz teleskopowy Gdańsk. Zapraszamy na szkolenia do Centrum Szkoleń BHP! Nasza firma profesjonalnie zajmuje się organizacją oraz szkoleniami na pojazdy bliskiego transportu. Szkolenie na ładowarkę obejmuję kategorię IWJO. Kurs jest prowadzony z instruktorem na dużej klimatyzowanej hali. Pojazdy szkoleniowe posiadamy na miejscu. Firma ... więcej »
Doradca rolniczy! Zobacz siebie w nowej roli - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesuje Cię praca w rolnictwie, ale niekoniecznie związana z produkcją rolną? Zapisz się na kierunek Doradca rolniczy! Twoim zadaniem będzie doradzanie rolnikom oraz współpraca z instytucjami i organizacjami sfery rolnictwa w zakresie rozwiązywania problemów zawodowych, społecznych i socjalno-bytowych rolników. Będziesz również inspirować i wspierać rozwó ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Warszawa Organizujemy kursy na suwnice IS i IIS wraz z egzaminem państwowym Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenie trwa dwa dni. Po szkoleniu wydajemy uprawnienia na odpowiednią kategorię suwnic w językach: - polski - angielski - niemiecki - norweski. Legitymacja UDT na suwnice po zdanym egzaminie państwowym. Of ... więcej »
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
IIS Suwnice kurs z egzaminem UDT Łódź Firma Centrum Szkoleń oferuje Państwu kurs na suwnice sterowane z poziomu roboczego kat. IIS. Atrakcyjne warunki: - szybka realizacja - dogodne terminy - egzamin UDT - bezterminowe uprawnienia w polskim i obcych językach - legitymacja UDT. Realizujemy szkolenia na: - wózki widłowe - ładowarki teleskopowe ... więcej »
Zdobądź wykształcenie średnie! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź średnie wykształcenie ZA DARMO w Szkole Żak w Bełchatowie ZAPIS ON-LINE: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online LO DLA DOROSŁYCH - nauka w systemie zaocznym co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Profesjonalna kadra i bardzo dobrze przygotowana baza szkoleniowa. O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się osoby, które ukończyły gimnazjum , ośmiol ... więcej »
Łódzkie
+48446350761
REKLAMA
REKLAMA
Kursy podest wiszący cherry picker W-wa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy podest wiszący cherry picker W-wa. Nasza firma Centrum Szkoleń od lat zajmuje się organizacją i wykonaniem szkoleń na operatorów pojazdów transportu bliskiego. Oferujemy kursy na pojazdy transportu bliskiego takie jak: - wózki widłowe - suwnice - ładowarki teleskopowe - HDSy - pilarki - maszyny rolne - i inne dostępne w naszej ofercie. ... więcej »
23.08.2017 11:40
O

Kursy cherry picker Szczecin.

Kursy cherry picker Szczecin. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy cherry picker Szczecin. Nasza firma Centrum Szkoleń zajmuje się organizacją i wykonaniem szkoleń na operatorów pojazdów transportu bliskiego. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Szkolimy na dwie kategorię cherry pickerów, czyli podestów ruchomych: IP, czyli podesty przejezdne, przewoźne i samojezdne oraz IIP ... więcej »
23.08.2017 10:20
Cena: 1 Zł.
O

5 Heb je de Bank geregistreerd?

5  Heb je de Bank geregistreerd? - Zdjęcia do ogłoszenia
5 Heb je de Bank geregistreerd? Hebt u registreerde de Bank verboden en de banken niet bevoordelen of kun je beter een project en de financiering, slecht krediet nodig hebt of geld nodig om rekeningen te betalen, om te investeren in het fonds companii.Pentru leren Meer in mijn beste conditie. Stap ernstig persoon niet Dan, als je geld nodig hebt om te l ... więcej »
23.08.2017 09:53
Cena: 1 Zł.
O

0H Holen Sie sich ein Darlehen

0H  Holen Sie sich ein Darlehen - Zdjęcia do ogłoszenia
0H  Hallo, meine Damen und Herren, diese Botschaft ist für alle Menschen gedacht, die sich in einer ernsten und dringenden Situation befinden. Ich hatte ein Darlehen in 1000 € 5.000.000 € Bedingungen sehr einfach.Kontakt ivanelenatte@gmail.com? sandymitse@gmail.com
IIWJO kurs na wózki widłowe bezterminowe uprawnienia Szczeci - Zdjęcia do ogłoszenia
IIWJO kurs na wózki widłowe bezterminowe uprawnienia Szczecin Nowy oddział Centrum Szkoleń w Szczecinie! Promocja! Zapisz się na szkolenie operatora wózków jezdniowych, a dołączymy do tego szkolenia ekspresowy kurs na magazyniera w gratisie, dzięki któremu uzyskasz bezterminowy certyfikat magazyniera z obsługą skanera. Uprawnienia na wózki widłowe w ję ... więcej »
IIWJO kurs na wózki widłowe bezterminowe uprawnienia Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
IIWJO kurs na wózki widłowe bezterminowe uprawnienia Gdańsk Kolejna niesamowita oferta szkoleniowa Centrum Szkoleń: Kurs na wózki widłowe + szkolenie na magazyniera z obsługą skanera w gratisie! Płaci się tylko za szkolenia na wózki widłowe! Zapisz się już dziś! Zapisać się na kurs można telefonicznie. Podczas zapisania się na szkolenie podaj osobie pr ... więcej »
Zajęcia wokalne Łódź Parlando - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na pierwsze zajęcia zespołowe Studia Parlando w Łodzi, we czwartek 7 września 2017 na Zachodnią 54/56. Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej oraz stronie Akademickiego Ośrodka Inicjatyw Artystycznych. Do zobaczenia!
Cała Polska
+48574698427
Kurs operatora podestów ruchomych kat. IP UDT Gdańsk - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs operatora podestów ruchomych kat. IP UDT Gdańsk Kurs na podesty ruchome w Centrum Szkoleń to świetna możliwość zdobycia zawodu oraz uzyskania nowych kwalifikacji. Zapraszamy na kurs z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego, dzięki czemu uzyskasz bezterminową legitymację państwową UDT. Zaproś nas do swojej Firmy, a przeszkolimy Twoich pracowników w d ... więcej »
Kurs operatora podestów ruchomych kat. IP UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs operatora podestów ruchomych kat. IP UDT Szczecin Celem kursy na operatora podestu ruchomego IP jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestnika szkolenia do eksploatacji podestów ruchomych kat. IP (przejezdne, samojezdne, przewoźne) zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy wied ... więcej »
W Żaku mamy dla Ciebie LO dla Dorosłych ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? A może chcesz do tego skończyć gimnazjum? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: gimnazjum i liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia: https://zak.edu.pl/zapisz-sie-onl ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Ogłoszenia 1381 do 1400 z 7658
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)