Razem 254 956 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Kursy języka niemieckiego LingON - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma LingOn oferuje szeroką gamę kursów języka niemieckiego. Nasza oferta obejmuje kursy języka niemieckiego: - na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2) - kursy języka ogólnego - kursy języka specjalistycznego - kursy tradycyjne oraz intensywne - kursy przygotowujące do egzaminów językowych (np. Goethe Institut, telc) - kursy przygotowując ... więcej »
Dolnośląskie
+48691703854
Korepetycje z języka niemieckiego LingON - Zdjęcia do ogłoszenia
Firma LingOn oferuje korepetycje z języka niemieckiego: - na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2) - język ogólny i specjalistyczny (od poziomu A1) - przygotowanie do egzaminów językowych (np. Goethe Institut, telc) i matury - konwersacje Korepetycje odbywają się w trybie indywidualnym w tygodniu lub w weekendy. Dojazd do klienta na ter ... więcej »
Dolnośląskie
+48691703854
Kurs ładowarki teleskopowe Gdańsk. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs ładowarki teleskopowe Gdańsk. Serdecznie zapraszamy na zapisy! Nasza firma Centrum Szkoleń BHP oferuje kursy i przygotowanie do egzaminu UDT. Firma jest czynna od 8 - 20 od poniedziałku do soboty. Jesteśmy w stanie przeszkolić grupy z firm jak i osoby indywidualne. Możliwy dojazd do klienta pod warunkiem, że posiada on dany pojazd. Oddziały ... więcej »
03.08.2017 13:12
Cena: 900 Zł.
O

Kursy ładowarka teleskopowa Warszawa.

Kursy ładowarka teleskopowa Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy ładowarka teleskopowa Warszawa. Nasza firma Centrum Szkoleń od lat zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów transportu bliskiego. Szkolimy osoby indywidualne jak i grupy z firm. Pojazdy szkoleniowe posiadamy na miejscu kursu. Firma pracuje w godzinach od 8:00 do 20:00 od poniedziałku do soboty, dzięki czemu kursant ... więcej »
03.08.2017 12:13
Cena: 1 175 Zł.
O

BUSINESS PARTNER RELATIONSHIP MANAGEMENT

BUSINESS PARTNER RELATIONSHIP MANAGEMENT - Zdjęcia do ogłoszenia
🔜🔜🔜🔜🔜🔜 Skuteczne relacje w biznesie przy wykorzystaniu najbardziej efektywnych narzędzi z dziedziny e-commerce oraz IT❔❕ ☑️Szkolenie przygotuje Cię do roli Business Partner Managera oraz wskaże jak w sprawny sposób zarządzać reakcjami z Market ... więcej »
03.08.2017 06:03
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - pomogę uzyskać prawo jazdy

Ukraina - pomogę uzyskać prawo jazdy w mieście Połtawa. Kategorie w zależności od już posiadanych. Do dwóch kategorii jednocześnie. Nie wymagana jest znajomość języka ukraińskiego. Wszystkich szczegółów udzielam telefonicznie. Adam tel: +48 573 406 091 ukraina.prawojazdy@prokonto.pl
02.08.2017 17:09
Cena: 169 Zł.
O

Kurs „ Obsługa programu PŁATNIK”

Kurs „ Obsługa programu PŁATNIK” - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Tel. 509 186 561 We współpracy z serwisem www.kadrywpraktyce.pl zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym, praktycznym kursie e-learningowym Kurs „ Obsługa programu PŁATNIK” - SPD SZKOLENIA – praktyczne szkolenie online D ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
02.08.2017 17:08
Cena: 119 Zł.
O

Kurs "Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy"

Kurs "Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy" - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym, praktycznym kursie e-learningowym Kurs "Ochrona danych osobowych w zakładzie pracy"- SPD SZKOLENIA Skopiuj link do przeglądarki i zapoznaj się z pełną ofertą. A jeśli ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
Kurs „ Dokumentacja kadrowa” - SPD SZKOLENIA - szkolenie onl - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl We współpracy z serwisem www.kadrywpraktyce.pl zapraszamy do uczestnictwa w certyfikowanym, praktycznym kursie e-learningowym Kurs „ Dokumentacja kadrowa” - SPD SZKOLENIA - szkolenie online Dedykowana platforma elearningowa, p ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
02.08.2017 16:11
Cena: 149 Zł.
O

Kurs 300 ćwiczeń i pytań z zakresu kadr

Kurs 300 ćwiczeń i pytań z zakresu kadr - Zdjęcia do ogłoszenia
NIEPUBLICZNE CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO SPD SZKOLENIA profesjonalne praktyczne kursy online www.spdszkolenia.pl Tel. 509186561 Kurs „Zatrudnianie pracowników w praktyce – 300 pytań z odpowiedziami” To znakomite uzupełnienie naszego szkolenia „Specjalista do spraw kadr„, jak również samodzielny kurs dla osób, posiadających już pewną wiedzę ... więcej »
Cała Polska
+48509186561
REKLAMA
REKLAMA
Wakacje pełną parą, ale Żak nie odpoczywa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wakacje trwają w najlepsze, urlopy, plaża, słońce… A w Żaku cały czas trwa rekrutacja letnia! Najwyższy czas podnieść się z plażowego leżaka, wziąć swoje świadectwo i odwiedzić nas w Sekretariacie! Nie czekaj! Już dziś, sprawdź ofertę Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, w której otrzymasz GWARANCJĘ BRAKU UKRYTYCH OPŁAT! Wystarczy świadectwo ukończenia szkoły śr ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Warszawa Szkolimy operatorów wózków widłowych. Uprawnienia w języku polskim, angielskim , niemieckim, norweskim. Magazynier z obsługą skanera gratis! Posiadamy 16 wózków podnośnikowych o różnej konstrukcji. Wózki elektryczne (akumulatorowe) i spalinowe (gazowe). Nauczymy bezpiecznej wymianie butlo gazowej w wózkach z ... więcej »
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe kurs z egzaminem UDT Łódź Szkolenie zawodowe w Łodzi przy ul. Siedleckiej 3b. Zapraszamy na kursy z zakresu wózków widłowych, które prowadzimy przez 6 dni w tygodniu. Indywidualne podejście do każdego kursanta. Szkolenia w grupach oraz indywidualne. Zapraszamy na szkolenia również firmy. Przy większych grupach oferujemy atrakcyjny system ... więcej »
02.08.2017 11:52
Cena: 500 Zł.
O

Kurs wózki widłowe Warszawa.

Kurs wózki widłowe Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs wózki widłowe Warszawa. Serdecznie zapraszamy! Firma Centrum Szkoleń BHP zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na operatorów pojazdów bliskiego transportu. Oferujemy dojazd do klienta pod warunkiem, że posiada on dany pojazd. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Jako nieliczni posiadamy pokaźnych rozmiaró ... więcej »
02.08.2017 11:51
Cena: 500 Zł.
O

Kursy wózek widłowy Łódź.

Kursy wózek widłowy Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy wózek widłowy Łódź. Firma Centrum Szkoleń oferuje kursy na operatorów transportu bliskiego takie jak: * wózki widłowe * suwnice * HDSy * ładowarki teleskopowe * pilarki * maszyny rolne * i inne dostępne w naszej ofercie Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualn ... więcej »
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną? - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś osobą rzeczową, skrupulatną i lubisz obracać pieniędzmi?! Zostań technikiem rachunkowości i podejmij pracę w księgowości! Zapisz się już dziś na listę słuchaczy w Żaku - osobiście w sekretariacie szkoły Kościuszki 17 lub online wypełniając formularz zgłoszeniowy: 👉https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online. Poszerz swoje umiejętności i zdobądź d ... więcej »
Bełchatów
+486350761
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Żurawie samojezdne obsługa - kurs UDT Szczecin Kurs z obsługi żurawia samojezdnego. Na szkolenie zaprasza Centrum Szkoleń BHP. Nasza firma posiada ośrodki szkoleniowe w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Łodzi. Szkolenia organizujemy dla firm i dla klientów prywatnych. Po szkoleniu wydajemy bezterminowe zaświadczenia kwalifikacyjne w językach: - polski - ... więcej »
Kurs i egzamin na żuraw samojezdny IIŻ Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs i egzamin na żuraw samojezdny IIŻ Szczecin Żuraw samojezdny to potężne urządzenie dźwignicowe, podlegające pod kontrolę Urzędu Dozoru Technicznego. Do obsługi tego urządzenie trzeba mieć odpowiednie uprawnienia kategorii IIŻ. Centrum Szkoleń zaprasza na szkolenie "Operator żurawia samojezdnego IIŻ", dzięki któremu nauczysz się poprawnej ... więcej »
01.08.2017 13:13
O

Szczecin kursy na operatora HDS

Szczecin kursy na operatora HDS - Zdjęcia do ogłoszenia
Szczecin kursy na operatora HDS Zapraszam na szkolenie z zakresu eksploatacji HDS. Jest to żuraw przewoźny IIŻ przeznaczony do załadunku i rozładunku samochodu i transportu materiałów. Zostać operatorem HDS można w Centrum Szkoleń. Firma organizuje kursy łącznie z egzaminami UDT. Bezterminowe uprawnienia! Zapraszamy na kursy obsługi: - HDS - ż ... więcej »
01.08.2017 13:11
O

Kursy z zakresu HDS Szczecin

Kursy z zakresu HDS Szczecin - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy z zakresu HDS Szczecin Oferujemy szkolenia obsługi urządzeń transportu bliskiego. Zapraszamy na kurs "Operator HDS". Kurs z egzaminem Urzędu Dozoru Technicznego. Teoria + Praktyka. Po szkoleniu kursant otrzymuje uprawnienia do obsługi żurawia IIŻ HDS. Uprawnienia są bezterminowe. Nasze kursy: - obsługa wózków widłowych, ładowarek ... więcej »
Ogłoszenia 1501 do 1520 z 7640
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)