Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Uczysz się w Szkole dla Dorosłych? Nie daj się oszukać! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w darmowej szkole? Wprowadzono opłaty za naukę na ostatnim semestrze? Chcesz nadal uczyć się za DARMO? Przyjdź do nas! W Żaku możesz uczyć się za DARMO! Damy Ci pisemną gwarancję braku ukrytych opłat! Możesz zapisać się do nas i kontynuować naukę w przyjaznej atmosferze z poczuciem pewności, że nikt Cię nie oszuka! Nie wiesz jak to zrobić? Przyjdź ... więcej »
Ucz się w Żaku – nabijaj wiedzą głowę a nie kieszenie innych - Zdjęcia do ogłoszenia
Możesz uczyć się za darmo! Nie wierzysz? Tylko MY dajmy pisemną GWARANCJĘ braku ukrytych opłat! Tylko MY dajemy Ci pewność, że umowa nie zostanie zmieniona bez Twojej wiedzy! U nas nie zaskoczą Cię opłaty za egzaminy, zaświadczenia, legitymację, czy brak wymaganej frekwencji! Nie wierzysz? Sprawdź nas! Przyjdź do naszego sekretariatu w Kędzierzynie- ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Nie zdałeś matury? Nie szkodzi! W Żaku możesz uczyć się bez - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdałeś matury? Chciałbyś dalej się uczyć? Myślisz, że ta droga jest dla Ciebie zamknięta? Zgłoś się do Żaka! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie! U nas możesz się uczyć nawet bez matury! W naszej bogatej ofercie DARMOWYCH! szkół policealnych na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zgłoś się już dziś do naszego sekretariatu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Garncar ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
31.03.2016 11:20
Cena: 590 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy

Kurs Excel Podstawowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Exc ... więcej »
ŁAP OKAZJĘ – DZIŚ OSTATNI DZIEŃ REKRUTACJI ! - Zdjęcia do ogłoszenia
BRAK PRACY, KASY I PERSPEKTYW? BRAK POMYSŁU NA SIEBIE? Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się do nas i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: Sprawdź nasza aktualną ofertę na: www.mlawa.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie ŁAP OKAZJĘ – DZIŚ OSTATNI DZIEŃ REKRUTACJI ! Zapisz się już dziś na: zak.edu.pl/re ... więcej »
Bezpłatne kursy komputerowe z certyfikatem ECCC Chcesz zdobyć mocny punkt w CV? Masz dość ciągłego proszenia innych o pomoc z komputerem? Nasz bezpłatny kurs komputerowy ECCC może Ci w tym pomóc. Składa się on z 5 bloków tematycznych w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie prostych problemów z komputerem. Każ ... więcej »
Już jutro ostatni dzień rekrutacji! Rozdajemy bilety do kina - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja trwa tylko do 31 marca! Zapisz się online i zacznij naukę już teraz! Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na kierunkach: florystyka, kosmetyka, bhp, administracja, opiekun medyczny, LO, biomasażysta, terapeuta ds. uzależnień, fryzjer damski, instruktor fitness oraz agent celny. Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Pierwszych 5 osób, które w ... więcej »
30.03.2016 15:28
Cena: 765 Zł.
O

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel Przekrojowy Podstawowy, który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2016 w Katowicach Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą poszerzyć swoje umiejętności pracy w Excelu do poziomu średnio zaawansowanego, • chcą nauczyć się wielu ... więcej »
Katowice
+48124218754
DARMOWE kierunki w ŻAKu! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rezerwuj miejsce on-line w Żaku: www.zak.edu.pl/formularz Pozostały ostatnie wolne miejsca! Mamy najlepszą ofertę na ryku edukacyjnym w Bydgoszczy! Zostań naszym Słuchaczem i przekonaj się sam! ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! • Technik BHP • Technik administracji • Technik rachunkowości • Technik informatyk • Technik usług kosmetycznych • Flory ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Szkoła dla Dorosłych BEZ OPŁAT! Ostatnie 2 dni! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko w ŻAKu możesz uczyć się bez ponoszenia jakichkolwiek opłat! Zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe bez wyrzeczeń finansowych i zarabiaj więcej! Sprawdź ofertę edukacyjną na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Start rekrutacji już 9. Grudnia! Już dziś rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! Bydgoszcz, Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
REKLAMA
REKLAMA
Zostań konsultantem ds. żywienia! 10 miesięcy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dbasz o zdrowie i stosujesz zasady zdrowego żywienia? Chcesz zostać profesjonalnym konsultantem ds. żywienia? Zapraszam do Żaka w Bydgoszczy- z nami możesz zostać specjalistą w 10 miesięcy! Tylko teraz możesz połączyć naukę na dwóch kierunkach i otrzymać 30% rabatu! Nie czekaj! Zapisz się on-line i ODBIERZ UPOMINEK W SEKRETARIACIE SZKOŁY: www.zak.ed ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
30.03.2016 14:21
Cena: 590 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy, Katowice

Kurs Excel Podstawowy, Katowice - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel od podstaw, który odbędzie się w dniach 25-26 kwietnia 2016 w Katowicach. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu ... więcej »
Katowice
+48124218754
Ostatnie dni rekrutacji zimowej w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na ostatnie dwa dni rekrutacji zimowej w Żaku! Jeszcze tylko dziś i jutro masz możliwość zapisu do największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce! Zdobądź tytuł zawodowy technika całkowicie za darmo! W naszej ofercie znajduje się kilkanaście kierunków w szkołach policealnych oraz liceum dla dorosłych! Sprawdź naszą ofertę na www.zak.edu.pl ... więcej »
Pozostały tylko 2 dni do końca rekrutacji-Zapisz się on-line - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś jeszcze zapisać się do ŻAKa??? Nic straconego! Wypełnij formularz on-line i zostań naszym Słuchaczem już dziś: www.zak.edu.pl/formularz • Darmowe kierunki • Zajęcia w trybie zaocznym • Nie wymagamy matury! • Zaświadczenia ZUS, KRUS, MOPS itd. • Legitymacje Oferta edukacyjna dostępna na: www.oswiecim.zak.edu.pl
Oświęcim
+48338440587
Nie trzeba czekać do lata aby rozpocząć naukę! U nas trwają zapisy jeszcze do 31.03.2016r. Nie trać czasu! Dołącz do nas już dziś! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz NAUKA ZA DARMO – ZAOCZNIE – BEZ UKRYTYCH OPŁAT, KAR I KONSEKWENCJI! Zapraszamy! CNiB ,,Żak” ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin tel. 22 4281209
Cała Polska
+48224281209
30.03.2016 10:09
O

Hit na wiosnę: Technik BHP

Hit na wiosnę: Technik BHP - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się na ten bezpłatny kierunek do Szkoły Policealnej PROEDU i zdobądź dodatkowy etat inspektora BHP w swojej firmie! Dodatkowo w programie nauczania - intensywny kurs językowy GRATIS! Zapisz się już dziś w sekretariacie na pl. Żołnierza Polskiego 1b, II piętro (vis a vis Kaskady) lub on-line na www.proedu.szczecin.pl
Szczecin
+48918523225
Ostatnie dni rekrutacji do ŻAKa! Zapisy TYLKO do 31 marca - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli zależy Ci na: - bezpłatnej nauce, - ciekawym i wartościowym zawodzie, - uzupełnieniu lub zmianie wykształcenia, - nauce zaocznej bez matury, - legitymacji szkolnej i zniżkach, - bezpłatnych zaświadczeniach do ZUSU, KRUSU, MOPSU, WKU to świetnie trafiłeś, zapewniamy Ci każde z powyższych! Zapraszamy do Sekretariatu Żaka Mława, ul. Sienkie ... więcej »
1wjo uprawnienia na wózki widłowe i ładowarki teleskopowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, drogi Kursancie, zapewne trafiłeś na stronę tego ogłoszenia, ponieważ jesteś zainteresowany zrobieniem szkoleń na urządzenia transportu bliskiego. Może są to wózki widłowe, może ładowarki teleskopowe lub podesty ruchome, a może coś jeszcze innego. Niezależnie od tego chcę pokazać ci, jakie korzyści zyskasz, jeśli wybierzesz łódzką i ogólnopolską fi ... więcej »
Web: 1wjo.pl
Cała Polska
+48692260583
BHP szkolenia tanio i profesjonalnie, bhp okresowe, wstępne - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy na atrakcyjne szkolenia BHP! Nie wierzysz, że kurs bhp może okazać się ciekawy, a co najważniejsze skuteczny? My pokażemy Ci, że jest to możliwe. Nasi instruktorzy i wykładowcy z przygotowaniem pedagogicznym poprowadzą dla Ciebie zajęcia w sposób innowacyjny i zastosowaniem nowoczesnych środków dydaktycznych. W końcu najbardziej istotne w szkol ... więcej »
Cała Polska
+48692260583
29.03.2016 18:08
Cena: 1 462 Zł.
O

Kurs VBA w Excelu Przekrojowy- Kraków

Kurs VBA w Excelu Przekrojowy- Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs VBA w Excelu Przekrojowy, który odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia w Krakowie. Szkolenie VBA w Excelu Przekrojowy jest dla osób, które: • chcą podnieść swoje umiejętności pracy w języku VBA do poziomu średniozaawansowanego, • nigdy wcześniej nie programowały lub nie miały styczności z programowaniem od dłuższego cza ... więcej »
Ogłoszenia 1581 do 1600 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)