Razem 260 347 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Projekt "Od aktywności do zatrudnienia" - Zdjęcia do ogłoszenia
Celem głównym projektu jest aktywizacja zawodowa i zwiększenie możliwości zatrudnienia 48 osób od 30 roku życia, pozostających bez zatrudnienia, należących co najmniej do jednej z grup: osób powyżej 50 roku życia, kobiet, osób z niepełnosprawnościami, osób długotrwale bezrobotnych, osób z niskimi kwalifikacjami, zamieszkałych na terenie powiatu miasta Białys ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
12.05.2017 00:00
O

Projekt "Aktywni 30+"

Projekt "Aktywni 30+" - Zdjęcia do ogłoszenia
Projekt skierowany jest osób od 30 roku życia, a nawet powyżej 50 roku życia o niskich kwalifikacjach, pozostających bez zatrudnienia (osoby bezrobotne, bierne zawodowo), zamieszkujących powiat białostocki, sokólski lub miasto Białystok. Uczestnicy za udział w zajęciach: • Doradztwo zawodowe - 16 godzin • Szkolenia (do wyboru): Spawacz metodą TIG, Prac ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
11.05.2017 23:43
O

Projekt "Młody i aktywny"

Projekt "Młody i aktywny" - Zdjęcia do ogłoszenia
Od 01.03.2017 jest realizowany projekt "Młody i aktywny". Przyjmujemy zapisy osób w wieku 15-29 lat, niezarejestrowanych w Urzędzie Pracy: bezrobotnych lub osób przebywających na urlopach wychowawczych lub uczących się w systemie zaocznym lub pobierających rentę rodzinną lub pomoc OPS lub alimenty. Zamieszkałych w powiecie białostockim (15 osób) lu ... więcej »
Podlaskie
+48857489113
11.05.2017 11:35
Cena: 700 Zł.
O

Cena kursu na hydrauliczny dźwig samochodowy.

Cena kursu na hydrauliczny dźwig samochodowy. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cena kursu na hydrauliczny dźwig samochodowy. Nie wiesz gdzie zrobić kurs na operatora transportu bliskiego? Zapraszamy do naszej firmy. Firma centrum szkoleń od lat zajmuje się organizacją i wykonaniem kursów na pojazdy bliskiego transportu. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby in ... więcej »
Kurs na operatora hydraulicznego dźwigu samochodowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs na operatora hydraulicznego dźwigu samochodowego. Szukasz rzetelnej firmy, która przeprowadzi szybkie szkolenie? Dobrze trafiłeś! Firma Centrum Szkoleń profesjonalnie zajmuje się organizacją szkoleń jak i samymi kursami. Oferujemy kursy na: - wózki widłowe - suwnice - podesty ruchome - maszyny rolne - ładowarki teleskopowe - i inne dostępn ... więcej »
Żak Wołomin – szkoła marzeń! - Zdjęcia do ogłoszenia
Już od wielu lat aktywnie obserwujemy rynek pracy i szkolimy specjalistów, którzy są poszukiwani przez pracodawców. Jeśli razem z nami chciałbyś rozwinąć swoją karierę zawodową, ten link jest dla Ciebie: www.zak.edu.pl/formularz - ZAREZERWUJ MIEJSCE ONLINE ( oddzwonimy i przedstawimy szczegóły ) Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wo ... więcej »
Cała Polska
22224281209
10.05.2017 14:16
Cena: 900 Zł.
O

Cena uprawnień na suwnice IS IIS.

Cena uprawnień na suwnice IS IIS. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cena uprawnień na suwnice IS IIS. Firma Centrum Szkoleń profesjonalnie przygotowuje klientów na szkoleniu do egzaminów UDT! Nasza firma oferuje szkolenia na pojazdy bliskiego transportu takie jak: - wózki widłowe - ładowarki teleskopowe - HDSy - maszyny rolne i inne dostępne w naszej ofercie. Szkolenie na suwnicę obejmuję kategorię IS, czyli ste ... więcej »
10.05.2017 14:16
Cena: 900 Zł.
O

Cena uprawnienia na suwnice.

Cena uprawnienia na suwnice. - Zdjęcia do ogłoszenia
Cena uprawnienia na suwnice. Serdecznie zapraszamy na zapisy na szkolenia! Nasza firma jest w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i te grupami z firm. Firma Centrum Szkoleń jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Oddziały firmy posiadamy w Warszawie, Gdańsku oraz Kalskiej Woli. Szkolenie na suwnicę odbywa się od poc ... więcej »
Cześć! w dzisiejszych czasach jest tak wiele na fałszywy, in - Zdjęcia do ogłoszenia
Cześć! w dzisiejszych czasach jest tak wiele na fałszywy, internet i zastanawiam się, czy jest to konieczne nadal jest zaufanie netto, ale myślałem, że to jest prawda wykonane pożyczki w internecie, ponieważ moja ciotka właśnie znalazł swój uśmiech prawie D, A Nicola pożyczkodawca nome GUILLOT kto popełnił pożyczkę € 6000 bez wiele problemów i pozwolić ... więcej »
Jestem gotów udzielić Ci kredytu od 2000 był € 10.000 z € 00 - Zdjęcia do ogłoszenia
Jestem gotów udzielić Ci kredytu od 2000 był € 10.000 z € 000 niska stopa procentowa wynosi 2% dla własnych potrzeb i Inni potrzebują finansowania dla swoich projektów. skontaktował się ze mną za pośrednictwem poczty:
REKLAMA
REKLAMA
10.05.2017 11:11
O

KURS - Operator Maszyn CNC

Dzień dobry, Zwracamy się do Państwa z propozycją współpracy w ramach realizowanego przez nas Projektu „WIELKOPOLSCY FACHOWCY” i jednocześnie ZAPRASZAM wszystkich Państwa Uczniów do wzięcia w nim udziału. Projekt zakłada przeszkolenie 150 osób biernych zawodowo (niepracujących, nieuczących się w trybie dziennym) w wieku 15-29 lat z terenu Wielkopolski. Uważamy, że projekt może być świetną alternatywą np. dla tegorocznych absolwentów Państwa ... więcej »
Zostań Informatykiem! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Potrafisz czytać z czarnego ekranu niekończące się ciągi liczb i liter? Niewiele osób to potrafi! Podejmij wyzwanie i rozpocznij naukę na kierunku technik informatyk! Już dziś wypełnij online formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub zgłoś się do sekretariatu Żaka ul. Kościuszki 17. Dołącz do grona wtajemniczonych! Centrum Nauki i Bizn ... więcej »
Bełchatów
+48446350761
09.05.2017 13:54
Cena: 700 Zł.
O

Kurs ładowarka manitou roto Łódź.

Kurs ładowarka manitou roto Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs ładowarka manitou roto Łódź. Nasza firma szkoleniowa zajmuje się kursami na pojazdy transportu bliskiego. W naszej ofercie są seminaria na pojazdy takie jak: Wózki widłowe, suwnice, ładowarki teleskopowe, HDSy, maszyny rolne i inne. Szkolenie na ładowarkę teleskopową, która należy do kategorii IWJO odbywa się od początku do końca z instruktorem n ... więcej »
09.05.2017 13:54
Cena: 700 Zł.
O

Kursy na ładowarkę manitou roto Wawa.

Kursy na ładowarkę manitou roto Wawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na ładowarkę manitou roto Wawa. Firma Centrum Szkoleń szkoli klientów na pojazdy bliskiego transportu. Prowadzimy kursy dla osób indywidualnych jak i dla większych grup z firm. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Oddziały firmy posiadamy w Łodzi, Gdańsku oraz Kalskiej Woli. Szkolenie na ładowarkę teleskopową o ... więcej »
08.05.2017 17:20
Cena: 15 Zł.
O

Materiały do nauki języków

Sprzedam komplet materiałów do nauki angielskiego, włoskiego i hiszpańskiego. Bardzo przydatne zarówno dla osób przygotowujących się do egzaminów językowych jak i pasjonatów i samouków. Zestaw zawiera: 1. Repetytoria z j. angielskiego - szczególnie polecam osobom przygotowującym się do matury lub egzaminów językowych. Słownictwo i gramatyka (w tym kurs tworzenia parafraz). 2. Kurs j. włoskiego: e-booki, ćwiczenia, nagrania mp3 (kilka godzin), dostęp do ... więcej »
Chciałbyś połączyć pasję z pracą i robić to, o czym od zawsz - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś połączyć pasję z pracą i robić to, o czym od zawsze marzyłeś? Zapisz się do Żaka i zrealizuj swoje plany! Oferujemy kierunki, po których możesz zdobyć ciekawą i dającą wiele satysfakcji pracę! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Wizażystka/stylistka Kosmetyka Dekorator wnętrz Instruktor fitness Biomasaż Grafika komutero ... więcej »
Uwaga! do naszej oferty powrócił Przedstawiciel Handlowy! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz żyłkę sprzedawcy i przekonywanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas jednoroczna szkoła przedstawiciel handlowy w atrakcyjnej cenie! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Tel. 224281209 www.zak.edu.pl
Cała Polska
+48224281209
Tanie szkolenia wózki widłowe, gdzie zrobić? Warszawa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tanie szkolenia wózki widłowe, gdzie zrobić? Warszawa! Firma Centrum Szkoleń profesjonalnie zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń na pojazdy transportu bliskiego. Jeżeli nie wiesz gdzie zrobić szkolenie szybko i tanio to dobrze, że trafiłeś do nas! Jesteśmy w stanie przeszkolić osoby indywidualne jak i grupy z firm. Firma jest czynna od ponie ... więcej »
08.05.2017 14:20
Cena: 500 Zł.
O

Gdzie zrobić szkolenie na wózek widłowy? Łódź!

Gdzie zrobić szkolenie na wózek widłowy? Łódź! - Zdjęcia do ogłoszenia
Gdzie zrobić szkolenie na wózek widłowy? Łódź! Nie wiesz gdzie zapisać się na kurs? Zapraszamy do naszej firmy! Firma Centrum Szkoleń oferuje szkolenia w profesjonalnej oprawie. Oddziały posiadamy w Warszawie, Gdańsku oraz Kalskiej Woli. Firma czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Kurs prowadzony jest pod okiem instruktora w ... więcej »
Nie masz wykształcenia średniego? - Zdjęcia do ogłoszenia
Bez względu na wiek przyjdź do nas i zrób je zupełnie ZA DARMO!!! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel. 44 635 07 61 Sekretariat czynny: Poniedziałek – piątek godz. 9:00-17:00 Sobota: 9:00-14:00 www.belchatow.zak.edu.pl
Bełchatów
+48446350761
Ogłoszenia 1641 do 1660 z 8606
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)