Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO! Przyjmujemy wszystkich kandydatów do LO niezależnie od wieku. Ukończyłeś szkołę podstawową lub gimnazjum? Przyjdź do nas ze świadectwem! Jesteś absolwentem zasadniczej szkoły zawodowej? Twoja nauka potrwa krócej! Być może przerwałeś naukę w klasie 1, 2...? U nas dokończysz edukację! UWAGA PRO ... więcej »
03.03.2016 12:21
Cena: 1 Zł.
O

Kredyty

Kredyty - Zdjęcia do ogłoszenia
Szczególnie finansowania Jestem osobą, która oferuje pożyczki dla osób, które besoin. kredyty  bezwarunkowo do ludzi, którzy potrzebują pieniędzy, aby zbudować dom, kupić samochód. I oferują pożyczki finansowania dla ludzi, którzy potrzebują pieniędzy, aby rozwinąć ich handlową lub entreprise.Si trzeba mieć pieniądze kontakt. mail: Financing_center_helps_people@hotmail.com
03.03.2016 12:18
Cena: 250 Zł.
O

Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych

Szkolenie ADR- przewóz materiałów niebezpiecznych Akademia Szkoleń i Rozwoju SUPERIOR prowadzi NABÓR CIĄGŁY na szkolenie z zakresu przewozu materiałów niebezpiecznych ADR w zakresie wszystkich klas. Szkolenie kierowców w zakresie ADR obejmuje: -kurs podstawowy w zakresie przewozu towarów niebezpiecznych – 450,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych w cysternie – 250,00 zł -przewóz materiałów niebezpiecznych- promieniotwórcze 1-klasa – 250,00 zł ... więcej »
Cała Polska
+48503025778
Tylko Żak gra w otwarte karty ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do zniżek i rabatów • Bezpłatne zaświadczenia do ZUS, KRUS, PUP, GOPS, MOPS, WKU, • Zdobycie dyplomu, wymarzonego zawodu, który otworzy Ci wiele dróg na rynku pracy. Pozostaje Ci tylk ... więcej »
Bezpłatna Szkoła Rodzenia Mama Gaja - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w ciąży? - Zapisz się już dziś! - do Bezpłatnej Szkoły Rodzenia Mama Gaja w Poznaniu. Decydując się na naszą Szkołę Rodzenia w ramach NFZ masz zagwarantowane bezpłatnie: kurs edukacji przedporodowej, wizyty patronażowe oraz dyżury położnej środowiskowej. Oprócz tego dodatkowo oferujemy szeroki wachlarz usług dodatkowych dla kobiet w ciąży lub tuż po p ... więcej »
Poznań
+48530812811
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na zajęcia, które odbędą się w dniach 21-22 marca 2016 r. w Krakowie. Szkolenie jest dla osób które: znają podstawy programu Microsoft Excel, pracują w dziale sprzedaży lub logistyki, chcą skrócić czas przygotowywania analiz, procesów i kosztów. Po szkoleniu będziesz potrafił: - wykorzystać praktyczną wiedzę z zakresu stosow ... więcej »
02.03.2016 22:03
Cena: 740 Zł.
O

Kurs Excel dla Finansistów i Księgowych

Kurs Excel dla Finansistów i Księgowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs: Excel dla Finansistów i Księgowych, który odbędzie się w dniach 14-15 marca 2016 w Krakowie. Po szkoleniu Excel dla Finansistów i Księgowych będziesz potrafił: wykorzystać praktyczną wiedzę z zakresu stosowania funkcji i narzędzi arkusza kalkulacyjnego MS Excel, przydatnych w rozwiązywaniu analitycznych i optymalizacyj ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Kosmetyka! Zdobądź tytuł technika ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dołącz do grupy i ucz się ZA DARMO ! Zdobądź zawód w 4 semestry i rozwijaj się z ŻAKiem! UWAGA: PO ZOSTAŁY OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!!! Zarezerwuj sobie jedno już dziś on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Koszty- 0zł !!! Przy zapisie wydajemy pisemną gwarancję BRAKU OPŁAT! Bydgoszcz, ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ostatnia szansa na zapis do ŻAKa! Możesz jeszcze dołączyć do - Zdjęcia do ogłoszenia
Spiesz się! Ostatnie wolne miejsca w ŻAKu! Rezerwuj on-line: www.zak.edu.pl/formularz • Jednoroczne i Dwuletnie Szkoły Policealne • Szkoły medyczne • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Sprawdź pełną ofertę: www.bydgoszcz.zak.edu.pl Bydgoszcz, ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Technik BHP za darmo w 1,5 roku! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik BHP za darmo w 1,5 roku! Zapisz się już dziś! Szukasz pomysłu na siebie i swoją karierę? Specjalista, inspektor, czy szkoleniowiec ds. BHP (bezpieczeństwa i higieny pracy) to dziś osoby niezbędne w każdej prężnie działającej firmie! W przeciągu 1,5 roku całkowicie ZA DARMO możesz zdobyć tytuł technika oraz zapewnić sobie dobrą pracę i atrakcyj ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
RADOMSKO - kurs - Magazynier z obsługą wózka widłowego. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz pracy, potrzebujesz się przekwalifikować lub zwiększyć swoje umiejętności? Teraz mamy dla Ciebie specjalną ofertę. Szkolenie: Magazynier z obsługą wózka widłowego. Koszt całego szkolenia to 800 zł. Na całość szkolenia składają się: - egzamin państwowy Urzędu Dozoru Technicznego 152 zł. - badania lekarskie, lekarza medycyny pracy – 40 zł ... więcej »
Web: jgl.pl
02.03.2016 14:25
Cena: 299 Zł.
O

Kurs wózki widłowe - Radomsko - Częstochowa.

Kurs wózki widłowe - Radomsko - Częstochowa. - Zdjęcia do ogłoszenia
W naszej firmie JGL LOGISTICS Wojtysiak Sp. J. uprawnienia zrobiło już mnóstwo osób, które obecnie zatrudnione są w kraju lub za granicą. Nasi instruktorzy posiadają bogatą wiedzę i umiejętności, którymi chętnie dzielą się z kursantami podczas zajęć, przekazując wiadomości w zrozumiały i czytelny sposób. Dzięki temu każdy, kto zdecyduje się na kurs kierowc ... więcej »
Web: jgl.pl
Zimowa Rekrutacja w Żaku? Oczywiście że TAK ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Ucz się w największej sieci szkół dla dorosłych w Polsce i zdobądź tytuł zawodowy technika całkowicie za darmo! W naszej ofercie znajduje się kilkanaście kierunków w szkołach policealnych oraz liceum dla dorosłych! Sprawdź naszą ofertę na www.mlawa.zak.edu.pl Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Mława ul. Sienkiewicza 4 Nie czekaj! Już dziś zarezerwuj ... więcej »
Zostań Opiekunem Medycznym w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli lubisz pracować z ludźmi, chcesz pomagać osobom chorym, starszym i samotnym, to jest to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Wybierz jeden z obleganych kierunków socjalnych – OPIEKUN MEDYCZNY - gwarantujemy na piśmie BRAK UKRYTYCH OPŁAT! Rekrutacja nadal trwa!!! Zapisz się online: zak.edu.pl/formularz JAKO JEDYNA SZKOŁA POLICEALNA W POLSCE NIE POBI ... więcej »
01.03.2016 16:49
O

Technik Informatyk !

Technik Informatyk ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Od dziecka jesteś molem komputerowym! Odkryj świat informatyki z nami! Tylko u nas technik informatyk zupełnie ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Katowice ul. 3 maja 33/1 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://www.zak ... więcej »
Ostatnia szansa na zapis do  ZAOCZNEJ, DARMOWEJ Szkoły dla D - Zdjęcia do ogłoszenia
Uwaga!!! Ostatnie dni rekrutacji! Nie strać swojej szansy! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz ADMINISTRACJA, RACHUNKOWOŚĆ, OPIEKUN MEDYCZNY, FLORYSTYKA, INFORMATYKA, BHP, KOSMETYKA, BIOMASAŻ , KONSULTANT DS. ŻYWIENIA, TERAPEUTA DS. UZALEŻNIEŃ, DEKORATOR WNĘTRZ • Nie wymagamy matury! • Bezpłatne kierunki- 0 opłat dodatkowych! • Legitymac ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Rekrutacja w Żaku trwa! Zapisz się już dziś! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapraszamy do Centrum Nauki i Biznesu Żak w Bełchatowie! Możesz uczyć się za darmo i korzystać ze zniżek w całej Polsce! Dostaniesz nie tylko legitymację szkolną ale i unikatową kartę słuchacza! Nie czekaj zarezerwuj sobie miejsce wypełniając formularz zgłoszeniowy: www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz
Zostań FLORYSTĄ w rok za darmo! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś miłośnikiem roślin i chcesz poszerzać wiedzę o swojej pasji? W ciągu roku zdobędziesz zawód florysty i to całkowicie ZA DARMO! Zapoznasz się m.in. z tajnikami układania kompozycji kwiatowych, tworzenia bukietów, a także pielęgnacji roślin. Rekrutacja trwa!!! Zapisz się on-line: http://www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!!! NIE POBIERAMY Ż ... więcej »
Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: AKADEMIA TRENERA – 2 DNI Cel szkolenia: Szkolenie ma na celu przygotowanie uczestników do roli trenera. Uczestnicy szkolenia: • Dowiedzą się, jak przygotować się do poprowadzenia efektywnego i interesującego szkolenia. • Poznają różnorodne narzędzia i metody szkoleniowe. • Nauczą się, jak zbudować dobry system komunikacji z uczestnikami oraz jak motywować ich do aktywnego uczestnictwa. • Dowiedzą się, ... więcej »
HIT W ŻAKU! Opiekun medyczny ZA DARMO! Zapisy trwają! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie przegap swojej szansy i zapisz się na jeden z najbardziej przyszłościowych kierunków z oferty edukacyjnej ŻAKa! Opiekun medyczny- Nauka trwa Tylko 10 miesięcy! Tylko w Żaku- ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY- Z GWARANCJĄ BRAKU OPŁAT! Uwaga! Pozostały ostatnie wolne miejsca! Zapisz się on-line: www.zak.edu.pl/formularz Długa 32/5, Bydgoszcz, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 1741 do 1760 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)