Razem 250 773 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Ostatnia szansa na zapis! Ostatnie wolne miejsca! ŻAK - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj dłużej! Zapisz się do ŻAKa w ciągu minuty: www.zak.edu.pl/formularz DARMOWE KIERUNKI! DARMOWE ZAŚWIADCZENIA! DARMOWE LEGITYMACJE! Zaocznie, Bez matury! Sprawdź naszą ofertę edukacyjną: www.bydgoszcz.zak.edu.pl UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Ul. Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
29.02.2016 15:37
O

Nauka i praca jednocześnie?

Nauka i praca jednocześnie? - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku to nie problem! Zwiększ swoje kwalifikacje i bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Zdobądź zawód, którego nie ma nikt w Legnicy! I to zaledwie w 10 m-cy! Oferujemy szeroką listę policealnych kierunków jednorocznych: Grafika komputerowa, Florysta-NOWOSĆ, Dekorator wnętrz, Konsultant ds. żywienia, Opiekunka środowiskowa – NOWOŚĆ, Terapeuta ds. uzależ ... więcej »
Cała Polska
+48768567419
29.02.2016 14:22
O

Podejmij wyzwanie z Żakiem

Podejmij wyzwanie z Żakiem - Zdjęcia do ogłoszenia
Rwa zimowa rekrutacja w ŻAKU. Nie przegap swojej szansy. Zapisz się i zdobądź ciekawy zawód lub podnieś swoje kwalifikacje. Nie musisz czekać z tą decyzją do września. Popularne kierunki: bhp administracja ochrona fizyczna osób i mienia informatyka Brak wpisowego i ukrytych kosztów Elektroniczna rezerwacja miejsc :) ZAPRASZAMY
Cała Polska
+48552759666
Potrzebujesz zaświadczenia do instytucji? - Zdjęcia do ogłoszenia
A może przydadzą Ci się zniżki na PKP/PKS, a przy okazji u kilkuset naszych Partnerów? Rozwiązanie jest tylko jedno – zapisz się do Żaka w ciągu minuty online i ciesz się wszystkimi przywilejami: www.zak.edu.pl/formularz - to bardzo proste! Czekamy- Bełchatów, ul. Kościuszki 17 tel.: 44 635 07 61
28.02.2016 01:19
Cena: 614 Zł.
O

Kurs Excel, Word, PowerPoint – łączenie danych

Kurs Excel, Word, PowerPoint – łączenie danych - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs, który odbędzie się w dniu 2 kwietnia 2016 w Warszawie. Szkolenie Łączenie danych pomiędzy programami pakietu MS Office jest dla osób, które: - znają podstawy programów Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, oraz Microsoft Excel, - w trakcie codziennej pracy korzystają z różnych programów pakietu Microsoft Office. ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Zapisz się do naszej szkoły i przyprowadź ze sobą 1 osobę, a otrzymacie voucher na pizzę do wykorzystania w Restauracji Verona w Zamościu! Nauka dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Sprawdź naszą ofertę na: zamosc.zak.edu.pl Nie wymagamy matury! Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Szczegóły promocji dostępne w sekretariacie Szkoły ŻAK - ul. Hrubieszowska 12, Zamość. JAKO JEDYNA SZKOŁA POLICEALNA W POLSCE NIE POBIERAMY ŻADNYCH UKRYTYCH OPŁAT I KAR U ... więcej »
27.02.2016 01:22
Cena: 490 Zł.
O

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi. Cognity

Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi. Cognity - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Kurs Tworzenie prezentacji w Prezi, który odbędzie się 10 marca 2016 r. w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: - pracują na co dzień z prezentacjami multimedialnymi, - chcą tworzyć nieszablonowe prezentacje multimedialne, - chcą poznać działanie programu PREZI. Po szkoleniu Tworzenie prezentacji w Prezi będzi ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Rekrutacja do DARMOWYCH ZAOCZNYCH Szkół ŻAK trwa! Zapis on-l - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkoła dla Dorosłych zaprasza! Zapisz się do ŻAKa w ciągu jednej minuty i zostań naszym Słuchaczem już dziś: WWW.zak.edu.pl.formularz Tylko u nas PISMENA GWARANCJABRAKU OPŁAT • Całkowicie ZA DARMO! • ZAOCZNIE! • BEZ MATURY! Sprawdź pełną ofertę edukacyjną: WWW.bydgoszcz.zak.edu.pl
Cała Polska
+48523214361
Nie trać czasu - rekrutacja w Żaku trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Bądź bezkonkurencyjny na rynku pracy! Centrum Nauki i Biznesu „Żak” w Bełchatowie prowadzi nabór na kierunki: • Technik bhp • Technik administracji • Technik ochrony fizycznej osób i mienia • Opiekun w domu pomocy społecznej • Technik usług kosmetycznych • Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych • Biomasażysta • Stylizacja/wizaż • Sekretarka • Terap ... więcej »
Studencie! Chcesz więcej zarabiać? - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś studiować na dwóch kierunkach całkowicie za darmo? Wybierz ten, który Ci odpowiada i zdobądź tytuł zawodowy podczas trwania studiów. Informatyka, Opiekun osoby starszej, Animator kultury, Bibliotekarz, Opiekun w domu pomocy społecznej BHP, Kosmetyka, Administracja, Rachunkowość ZA DARMO!!! I wiele, wiele innych. Zapisz się przez Internet: www ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
REKLAMA
REKLAMA
Zrób to zimą! Z ŻAKiem to możliwe! :) Teraz czas na Ciebie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś ze złożeniem dokumentów, a może dopiero teraz zdecydowałeś się na naukę w semestrze zimowym? W Żaku możesz dopisać się do grypy już teraz i zacząć zajęcia w lutym! Niebawem zamykamy listy zgłoszeń Szukasz najlepszych? Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę szkoleniową, bogatą ofertę świadczonych usług i zdobycie praktycznych umiejętno ... więcej »
Nie patrz na metrykę! Niemiecki dla dojrzałych przez Skype - Zdjęcia do ogłoszenia
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepiej język niemiecki ? O tym, jak ważna jest praktyczna znajomość tego języka przekonują się Ci, którzy wyjadą do pracy za granicę. Często też niemiecki jest wymagany przez pracodawców w Polsce. Od pracowników oczekuje się umiejętności rozmawiania przez telefon, korespondowania przez Skype lub ... więcej »
Cała Polska
+48533689247
26.02.2016 08:38
Cena: 880 Zł.
O

Bezpieczeństwo Informatyczne EITCA IS

Bezpieczeństwo Informatyczne EITCA IS - Zdjęcia do ogłoszenia
Kompleksowe, 180-godzinowe szkolenie e-learningowe w j. polskim umożliwia uzyskanie międzynarodowego certyfikatu informatycznego EITCA IS Bezpieczeństwo Informatyczne (EITCA Information Security), wydanego w Brukseli w ramach programu Akademii EITCA (European Information Technologies Certification Academy). Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli ora ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć średniego wykształcenia? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia! Zarezerwuj miejsce online: zak.edu.pl/formularz JAKO JEDYNA SZKOŁA POLICEA ... więcej »
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenie Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży jest dla osób, które znają podstawy programu Microsoft Excel,pracują w dziale sprzedaży lub logistyki, chcą skrócić czas przygotowywania analiz, procesów i kosztów. Po szkoleniu Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży będziesz potrafił: - wykorzystać praktyczną wiedzę z zakresu s ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Z Żakiem wszystko jest możliwe - Sprawdź nas ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz najlepszych? Gwarantujemy Ci profesjonalną obsługę szkoleniową, bogatą ofertę świadczonych usług i zdobycie praktycznych umiejętności! Zależy Ci na czasie? U nas możesz w ciągu kilku semestrów zdobyć wymarzony zawód i polepszyć swoją sytuację materialną! Zostań Żakiem nie wychodząc z domu http://www.zak.edu.pl/formularz Sprawdź ... więcej »
Cała Polska
+48895354455
25.02.2016 19:07
O

LO dla dorosłych - Żak

LO dla dorosłych - Żak - Zdjęcia do ogłoszenia
Zdobądź średnie wykształcenie w największej firmie edukacyjnej w Polsce!! LO DLA DOROSŁYCH - nauka w systemie zaocznym co dwa tygodnie w soboty i niedziele. Profesjonalna kadra i bardzo dobrze przygotowana baza szkoleniowa. O przyjęcie do szkoły mogą ubiegać się osoby, które ukończyły gimnazjum , ośmioletnią szkołę podstawową , ZSZ Rekrutacja odb ... więcej »
Szkoły ZA DARMO! Bez ukrytych opłat! Leg - Zdjęcia do ogłoszenia
Gramy w otwarte karty, dlatego nie boimy się porównań z innymi szkołami. W ŻAK-u za darmo, oznacza że nie ponosisz żadnych kosztów związanych z nauką! Brak opłat za naukę! (na wybranych kierunkach) Brak opłaty wpisowej! Brak opłat za wydanie legitymacji! Brak opłat za wydanie zaświadczenia! Brak opłat za egzaminy! Brak opłat za zmianę kierunku! Brak ... więcej »
Cała Polska
+48768567419
Zdobądź wykształcenie średnie! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
W dzisiejszych czasach wykształcenie średnie to podstawa! U Nas zdobędziesz je ZA DARMO! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Bełchatów, ul. Kościuszki 17 UWAGA: REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca wejdź na http://zak.edu.pl/rekrutacja/formular ... więcej »
Na naukę nigdy nie jest za późno! - Zdjęcia do ogłoszenia
Na naukę nigdy nie jest za późno! My w ŻAK-u dobrze o tym wiemy i wcielamy ten stary slogan w życie już od wielu lat. Chcesz zwiększyć umiejętności, zdobyć dodatkowe kwalifikacje, rozwinąć swoje zainteresowania, a może po prostu wyjść z domu, spędzić miło czas i w ciekawym towarzystwie nauczyć się czegoś nowego? Jeśli tak, ZAPRASZAMY! Wystarczy wysłać ... więcej »
Ogłoszenia 1761 do 1780 z 9515
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)