Razem 259 289 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Oferują pożyczki między osobami osobom w trudnej sytuacji fi - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferują pożyczki między osobami osobom w trudnej sytuacji finansowej jesteś szczególnie dobry charakter Czy potrzebujesz pożyczki na osiedlenie się długów lub płacić rachunki lub rozpocząć piękny obiekt? I oferują pożyczki od 5000 do 57.000.000'00 w okresie od 5 do 30 lat w zależności od wnioskowanej kwoty z roczna stopa procentowa ustalona interes ... więcej »
Szkolenia hydrauliczny dźwig samochodowy Warszawa HDS egzami - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia hydrauliczny dźwig samochodowy Warszawa HDS egzaminy. Szkolenie na HDS odbywa się z instruktorem. Godziny kursów można dostosować indywidualnie od potrzeb klienta. Firma jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00. Szkolenie odbywa się z instruktorem i godziny kursów można dostosować do własnych potrzeb. Kursant pozna ... więcej »
13.04.2017 12:38
Cena: 700 Zł.
O

Kursy hydrauliczne dźwigi samochodowe Łódź.

Kursy hydrauliczne dźwigi samochodowe Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy hydrauliczne dźwigi samochodowe Łódź. Hydrauliczny dźwig samochodowy w skrócie HDS to profesjonalny pojazd transportu bliskiego wykorzystywany w przemyśle. Nasza ogólnopolska firma szkoli osoby indywidualne jak i z firm. Szkolenie na HDS odbywa się od początku do końca z instruktorem. Pojazdy posiadamy na miejscu szkolenia jako jedni z nie ... więcej »
Już niebawem start rekrutacji letniej – Żak Wołomin! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdążyłeś się zapisać do szkoły w rekrutacji zimowej? Nic straconego u nas możesz zapisać się już od 24.04.2017r. Chcesz już dziś zarezerwować sobie miejsce? Nic prostszego, wystarczy wysłać formularz on-line: www.zak.edu.pl/formularz a my oddzwonimy do Ciebie! Zdobądź ciekawy zawód w ŻAK-u! Zapraszamy do naszego sekretariatu: Centrum Nau ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
12.04.2017 14:08
Cena: 250 Zł.
O

Kurs stylizacji paznokci!

Kurs stylizacji paznokci! - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zarezerwowania miejsc na tematyczne szkolenia u Żaka! Do wyboru macie: manicure hybrydowy oraz stylizacje i przedłużanie paznokci! Drogie słuchaczki kierunków: technik usług kosmetycznych, stylistka/wizażystka im więcej certyfikatów tym lepiej ;) Jeśli jeszcze nie jesteś naszym słuchaczem, też możesz zapisać ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Podnieś swoje kwalifikacje! Zostań Informatykiem! - Zdjęcia do ogłoszenia
Wyobraź sobie świat bez komputerów…. A teraz pomyśl o świecie bez informatyków! Nierealne?! Zapewnij sobie bezpieczną przyszłość zawodową i zostań technikiem informatyki! Wypełnij formularz http://www.zak.edu.pl/formularz, i rozpocznij naukę w Żaku. Centrum Nauki i Biznesu „Żak” Bełchatów Ul. Kościuszki 17 Tel. 44 635 07 61 Sekretariat czynny: Pon ... więcej »
Bełchatów
+48446350761
12.04.2017 11:13
Cena: 900 Zł.
O

Szkolenia UDT egzaminy ładowarki teleskopowe Gdańsk.

Szkolenia UDT egzaminy ładowarki teleskopowe Gdańsk. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia UDT egzaminy ładowarki teleskopowe Gdańsk. Serdecznie zapraszamy na kursy! Firma Centrum Szkoleń działa ogólnopolsko i szkoli na operatorów transportu bliskiego. Oddziały firmy posiadamy w Łodzi, Warszawie oraz Kalskiej Woli. Szkolenie na ładowarkę obejmuję kategorię IWJO. Kurs odbywa się z instruktorem w przyjemnej atmosferze. Pojazdy ... więcej »
Egzaminy UDT szkolenia na ładowarki teleskopowe Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Egzaminy UDT szkolenia na ładowarki teleskopowe Warszawa. Witam! Jestem przedstawicielem firmy Centrum Szkoleń, która zajmuję się szkoleniem osób indywidualnych jak i firm na pojazdy bliskiego transportu jakimi są: wózki widłowe, ładowarki, suwnice, podesty ruchome, maszyny rolne i wiele innych dostępne w naszej ofercie. Szkolenie odbywa się z inst ... więcej »
12.04.2017 09:27
O

Kurs HDS Gdańsk

Kurs HDS Gdańsk HDS to hydrauliczne dźwigi samochodowe. Są to urządzenia transportu bliskiego używane w przemyśle ciężkim do załadowania i przewożenia bardzo dużych obiektów. W firmie Centrum Szkoleń prowadzimy kursy HDS z możliwością uzyskania uprawnień w kategoriach IŻ i IIŻ. Sfinalizowanie kursu wiąże się ze zdaniem egzaminu Urzędu Dozoru Technicznego i otrzymaniem bezterminowych uprawnień. Zachęcamy również do udziału w innych szkoleniach, m.in. ... więcej »
12.04.2017 09:24
O

Kurs HDS Warszawa

Kurs HDS Warszawa - Zdjęcia do ogłoszenia
Kurs HDS Warszawa Urządzenia HDS to hydrauliczne dźwigi samochodowe. Są to urządzenia transportu bliskiego używane w przemyśle ciężkim, do ładowania i przewożenia bardzo dużych obiektów. W naszej firmie szkoleniowej zajmujemy się prowadzeniem szkoleń na HDS. Macie Państwo możliwość uzyskania uprawnień w kat. IŻ i IIŻ, dzięki temu szkolenie jest kompleksow ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
12.04.2017 09:22
O

Kurs HDS Łódź

Kurs HDS Łódź Urządzenia HDS to hydrauliczne dźwigi samochodowe. Są to urządzenia transportu bliskiego używane w przemyśle ciężkim, do ładowania i przewożeni dużych obiektów. W naszej firmie Centrum Szkoleń zajmujemy się prowadzeniem szkoleń z obsługą HDS oraz zapewniamy możliwość uzyskania uprawnień w kategoriach IŻ i IIŻ. Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 08:00 - 20:00, zajęcia odbywają się na placach szkoleniowych. Uprawnienia, k ... więcej »
11.04.2017 10:47
Cena: 900 Zł.
O

Kursy na operatora suwnicy Gdańsk! Kat. IS IIS.

Kursy na operatora suwnicy Gdańsk! Kat. IS IIS. - Zdjęcia do ogłoszenia
Kursy na operatora suwnicy Gdańsk! Kat. IS IIS. Zapraszamy na zapisy! Szkolimy osoby indywidualne i osoby z firm. Zapisy są możliwe telefonicznie bądź osobiście. Szkolimy na operatorów pojazdów transportu bliskiego takich jak: -wózki widłowe -HDSy -podnośniki -ładowarki -suwnice -podesty ruchome i wiele innych dostępnych w naszej ofercie! Sz ... więcej »
11.04.2017 10:47
Cena: 900 Zł.
O

Szkolenia na operatorów suwnic kat. IS IIS Warszawa.

Szkolenia na operatorów suwnic kat. IS IIS Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia na operatorów suwnic kat. IS IIS Warszawa. Centrum Szkoleń serdecznie zaprasza na zapisy! Nasza firma oferuje kurs na operatora suwnic kategorii IS i IIS. Suwnice kat. IS są to suwnice sterowane z kabiny, a kat. IIS są sterowane z poziomu roboczego. Całe szkolenie odbywa się od początku do końca z instruktorem w miłej atmosferze. Kursant n ... więcej »
Kosmetyka ZA DARMO tylko w Szkole Żak w Wołominie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Technik usług kosmetycznych to wymarzony zawód dla wielu z nas. Jedynie w Żaku w przeciągu dwóch lat można uzyskać dyplom i zwiększyć swoje szanse na rynku pracy, a nawet otworzyć własny salon! Zapisz się online, by zarezerwować miejsce: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ul. Wileńska 44 05-200 Wołomin Godziny otwarc ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
WYŻSZE KWALIFIKACJE – LEPSZA PRACA, ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz zdobyć średnie wykształcenie? Nic prostszego! Zapisz się do bezpłatnego Liceum Ogólnokształcącego dla dorosłych! System zaoczny – soboty i niedziele, co dwa tygodnie. Rekrutujemy na wszystkie semestry! Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Jesteśmy jedyną szkołą dającą dokument gwarancyjny, informujący o tym, że NAUKA u nas jest CAŁK ... więcej »
Zamość
+48846395144
10.04.2017 12:48
Cena: 1 Zł.
O

Darmowy kurs komputerowy

Jeśli jesteś osobą w wieku 25 lat i więcej, o niskich kwalifikacjach, bezrobotną/bierną zawodowo lub uczącą się/pracującą, zarejestrowaną bądź nie zarejestrowaną w urzędzie pracy możesz skorzystać z DARMOWEGO SZKOLENIA KOMPUTEROWEGO! Zamieszkujesz powiat: wołowski, górowski, lwówecki, jaworski, jeleniogórski ziemski, lubański, złotoryjski, legnicki ziemski, dzierżoniowski, kłodzki, wałbrzyski ziemski oraz ząbkowicki ZAPISZ SIĘ DO NAS!!! MOŻES ... więcej »
Cała Polska
+48605202933
10.04.2017 10:44
Cena: 250 Zł.
O

Kurs przedłużania rzęs!

Kurs przedłużania rzęs! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tworzyć piękno- kurs przedłużania rzęs! Zapraszamy wszystkich gorąco do zapisów na kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Wydajemy zaświadczenia wg wzoru MEN oraz certyfikat! Zwiększ swoją atrakcyjność na rynku pracy! Zarabiaj pieniądze i pnij się w górę! Zapisy zbieramy w Sekretariacie :) Centrum Nauki i Biznesu ŻAK ulica Długa 32 (I piętro) Pon.-Pt. ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
10.04.2017 10:24
Cena: 500 Zł.
O

Szkolenia wózki widłowe egzaminy UDT Warszawa.

Szkolenia wózki widłowe egzaminy UDT Warszawa. - Zdjęcia do ogłoszenia
Szkolenia wózki widłowe egzaminy UDT Warszawa. Serdecznie zapraszamy na zapisy! Nasza ogólnopolska firma posiada oddziały w Łodzi, Warszawie, Gdański i Kalskiej Woli. Szkolenie odbywa się na dużej klimatyzowanej hali pod okiem instruktora. Prowadzone jest ono z nim od początku do końca. Firma szkoli z pojazdów transportu bliskiego takich jak: ładow ... więcej »
10.04.2017 10:23
Cena: 500 Zł.
O

Wózki widłowe szkolenia UDT Łódź.

Wózki widłowe szkolenia UDT Łódź. - Zdjęcia do ogłoszenia
Wózki widłowe szkolenia UDT Łódź. Zapraszamy na szkolenia operatorów na pojazdy bliskiego transportu. Prowadzimy kursy między innymi z: Wózków widłowych, HDSów, ładowarek, podestów ruchomych, maszyn rolnych i wiele innych dostępnych w naszej ofercie. Kurs na wózek widłowy obejmuje kategorię IWJO oraz IIWJO. Szkolenie odbywa się na dużej klimatyz ... więcej »
Podnieś swoje kwalifikacje! Administracja za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeśli wśród stosów dokumentów czujesz się jak ryba w wodzie, mamy dla Ciebie idealny kierunek! Zdobądź z Żakiem tytuł technika administracji i zostań specjalistą w tej dziedzinie zupełnie za darmo. Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz Wpisz się na listę i podejmij naukę w Żaku! Twoje biurko czeka na Ciebie! Cent ... więcej »
Bełchatów
+48446350761
Ogłoszenia 1781 do 1800 z 8399
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)