Razem 252 425 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
03.04.2016 19:56
O

Prace lic i mgr

Pomogę w przygotowaniu wzoru pracy zaliczeniowej, inżynierskiej, magisterskiej z informatyki i logistyki.
CNiB ŻAK – Największa sieć szkół za DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Centrum Nauki i Biznesu ŻAK – Największa sieć szkół za DARMO! - Szkolimy specjalistów, którzy są pilnie poszukiwani przez pracodawców! - Wydajemy bezpłatnie zaświadczenia do różnych instytucji. - Wydajemy legitymacje uprawniające do zniżek na PKP/PKS oraz u naszych partnerów. Jeśli razem z nami chciałbyś rozwinąć swoją karierę zawodową zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz
Cała Polska
+48224281209
01.04.2016 12:53
Cena: 90 Zł.
O

Kurs: Kierownik wypoczynku - 23.04.2016

Kurs: Kierownik wypoczynku - 23.04.2016 - Zdjęcia do ogłoszenia
1. Kurs jest organizowany dla nauczycieli, czynnych instruktorów harcerstwa od stopnia podharcmistrza włącznie lub dla innych osób, posiadających co najmniej trzyletni staż pracy opiekuńczo - wychowawczej lub dydaktyczno – wychowawczej. 2. Miejsce składania dokumentów: Sekretariat EuropaBiz. ul. Kolumba 88/89 lok. 2B 70 – 035 Szczecin lub poprzez Internet: ... więcej »
Cała Polska
+48724464000
Profesjonalna i tania pomoc w przygotowaniu się do obrony. Pełen zakres usług związanych z pisaniem własnej i oryginalnej pracy dyplomowej. Rabaty, duże doświadczenie, próbki reedytowanych tekstów, szybkie terminy, przyjazny i fachowy kontakt. Bardzo chętnie Ci pomożemy na każdej płaszczyźnie. Żadna tematyka nie nastręcza nam problemów. Napisz od razu i sprawdźmy w czym możemy Ci pomóc. Jesteśmy z Twojej okolicy. Życzymy udanego dnia i czekamy na wiadomość od Ciebie
Hit na wiosnę: Technik administracji - Zdjęcia do ogłoszenia
Nauka w szkole jest całkowicie bezpłatna i trwa 4 semestry. Dodatkowo intensywny kurs języka obcego gratis! Szczecin przekształca się w centrum administracyjno-biurowe, będące bazą dla inwestorów zagranicznych co już wkrótce spowoduje wzrost zapotrzebowanie na absolwentów szkół policealnych wyposażonych w wiedzę dotyczącą wykonywania pracy biurowej, prawa ... więcej »
Szczecin
+48918523225
Kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel w logistyce, dystrybucji i analizach sprzedaży, który odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel w Logistyce jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • głównie pracują w dziale logistyki lub z nim powiązanym, • chcą poznać praktyczne narzędzia programu ułatwia ... więcej »
Uwaga! 31.03.2016r. – ostatni dzień rekrutacji! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie czekaj! To już ostatni dzień rekrutacji! Masz jeszcze możliwość zapisu do naszej szkoły. Jeszcze zdążysz! Biegnij ze świadectwem ukończenia szkoły i dowodem osobistym do naszego sekretariatu przy ul. Wileńskiej 44 w Wołominie. Rezerwacja miejsca online: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy!
Cała Polska
+48224281209
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Brakuje Ci czasu? Klikni - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Brakuje Ci czasu? Kliknij i ucz się za DARMO! Będąc z Wami już 18 lat wiemy, że czasem brakuje czasu… Mamy na to sposób! Już dziś zapisz się do Żaka przez Internet! 1.Skopiuj link: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy 2. Wklej do przeglądarki, 3. Kliknij ENTER 4. Witamy w Żaku! Specjalnie dla Was mamy ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Ucz się w Żaku za DARMO! i korzystaj ze zniżek u naszych par - Zdjęcia do ogłoszenia
Chciałbyś kontynuować naukę? Szukasz szkoły dla siebie? Zgłoś się do Żaka! U nas możesz uczyć się zupełnie za DARMO na jednym z wielu kierunków w szkole policealnej lub zdobyć wykształcenie średnie w liceum po gimnazjum lub uzupełniającym liceum po szkole zawodowej! Nie czekaj zgłoś się już dziś do sekretariatu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Garncarska 3 i zaczn ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
ŻAK – TYLKO u nas dostaniesz PISEMNĄ GWARANCJĘ bezpłatnej na - Zdjęcia do ogłoszenia
Wmawiają Ci, że Ministerstwo wprowadziło dodatkowe opłaty za naukę? Nie daj się oszukać! Przyjdź do nas i zapisz się na DARMOWY kierunek z pisemną GWARANCJĄ! Nie pobieramy ŻADNYCH opłat! 0 zł za wpisowe 0 zł za czesne 0 zł za zaświadczenia 0 zł za legitymację i indeks 0 zł za egzaminy, egzaminy poprawkowe, egzaminy maturalne i zawodowe ABSOLUTNY BRA ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
REKLAMA
REKLAMA
Uczysz się w Szkole dla Dorosłych? Nie daj się oszukać! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jesteś w darmowej szkole? Wprowadzono opłaty za naukę na ostatnim semestrze? Chcesz nadal uczyć się za DARMO? Przyjdź do nas! W Żaku możesz uczyć się za DARMO! Damy Ci pisemną gwarancję braku ukrytych opłat! Możesz zapisać się do nas i kontynuować naukę w przyjaznej atmosferze z poczuciem pewności, że nikt Cię nie oszuka! Nie wiesz jak to zrobić? Przyjdź ... więcej »
Ucz się w Żaku – nabijaj wiedzą głowę a nie kieszenie innych - Zdjęcia do ogłoszenia
Możesz uczyć się za darmo! Nie wierzysz? Tylko MY dajmy pisemną GWARANCJĘ braku ukrytych opłat! Tylko MY dajemy Ci pewność, że umowa nie zostanie zmieniona bez Twojej wiedzy! U nas nie zaskoczą Cię opłaty za egzaminy, zaświadczenia, legitymację, czy brak wymaganej frekwencji! Nie wierzysz? Sprawdź nas! Przyjdź do naszego sekretariatu w Kędzierzynie- ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
Nie zdałeś matury? Nie szkodzi! W Żaku możesz uczyć się bez - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie zdałeś matury? Chciałbyś dalej się uczyć? Myślisz, że ta droga jest dla Ciebie zamknięta? Zgłoś się do Żaka! Wspólnie znajdziemy rozwiązanie! U nas możesz się uczyć nawet bez matury! W naszej bogatej ofercie DARMOWYCH! szkół policealnych na pewno znajdziesz coś dla siebie! Zgłoś się już dziś do naszego sekretariatu w Kędzierzynie-Koźlu, ul. Garncar ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
31.03.2016 11:20
Cena: 590 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy

Kurs Excel Podstawowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Exc ... więcej »
ŁAP OKAZJĘ – DZIŚ OSTATNI DZIEŃ REKRUTACJI ! - Zdjęcia do ogłoszenia
BRAK PRACY, KASY I PERSPEKTYW? BRAK POMYSŁU NA SIEBIE? Mamy na to swoje sposoby! Zapisz się do nas i zupełnie za darmo odmień swoją karierę zawodową: Sprawdź nasza aktualną ofertę na: www.mlawa.zak.edu.pl/category/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne-dwuletnie ŁAP OKAZJĘ – DZIŚ OSTATNI DZIEŃ REKRUTACJI ! Zapisz się już dziś na: zak.edu.pl/re ... więcej »
Bezpłatne kursy komputerowe z certyfikatem ECCC Chcesz zdobyć mocny punkt w CV? Masz dość ciągłego proszenia innych o pomoc z komputerem? Nasz bezpłatny kurs komputerowy ECCC może Ci w tym pomóc. Składa się on z 5 bloków tematycznych w których zawiera się m.in. obsługa komputera z MS Windows, Internet, email, MS Excel, MS Word, podstawowe programy graficzne, wyszukiwanie informacji, bezpieczeństwo i rozwiązywanie prostych problemów z komputerem. Każ ... więcej »
Już jutro ostatni dzień rekrutacji! Rozdajemy bilety do kina - Zdjęcia do ogłoszenia
Rekrutacja trwa tylko do 31 marca! Zapisz się online i zacznij naukę już teraz! Mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na kierunkach: florystyka, kosmetyka, bhp, administracja, opiekun medyczny, LO, biomasażysta, terapeuta ds. uzależnień, fryzjer damski, instruktor fitness oraz agent celny. Zapisy online: zak.edu.pl/formularz Pierwszych 5 osób, które w ... więcej »
30.03.2016 15:28
Cena: 765 Zł.
O

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy

Kurs Excel Przekrojowy Podstawowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na kurs Excel Przekrojowy Podstawowy, który odbędzie się w dniach 25-27 kwietnia 2016 w Katowicach Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą poszerzyć swoje umiejętności pracy w Excelu do poziomu średnio zaawansowanego, • chcą nauczyć się wielu ... więcej »
Katowice
+48124218754
DARMOWE kierunki w ŻAKu! Ostatnie wolne miejsca! - Zdjęcia do ogłoszenia
Rezerwuj miejsce on-line w Żaku: www.zak.edu.pl/formularz Pozostały ostatnie wolne miejsca! Mamy najlepszą ofertę na ryku edukacyjnym w Bydgoszczy! Zostań naszym Słuchaczem i przekonaj się sam! ZA DARMO, ZAOCZNIE, BEZ MATURY! • Technik BHP • Technik administracji • Technik rachunkowości • Technik informatyk • Technik usług kosmetycznych • Flory ... więcej »
Cała Polska
+48523214361
Szkoła dla Dorosłych BEZ OPŁAT! Ostatnie 2 dni! - Zdjęcia do ogłoszenia
Tylko w ŻAKu możesz uczyć się bez ponoszenia jakichkolwiek opłat! Zwiększ swoje kwalifikacje zawodowe bez wyrzeczeń finansowych i zarabiaj więcej! Sprawdź ofertę edukacyjną na: www.bydgoszcz.zak.edu.pl ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Start rekrutacji już 9. Grudnia! Już dziś rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz Zapraszamy! Bydgoszcz, Długa 32/5, 523214361
Cała Polska
+48523214361
Ogłoszenia 1781 do 1800 z 9553
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)