Razem 255 947 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Zapisz się do ŻAKA w Zamościu i zdobądź wymarzony zawód! - Zdjęcia do ogłoszenia
W Żaku masz taką możliwość – w ciągu roku zdobędziesz swój wymarzony zawód! Takiej oferty nie ma nikt w okolicy! Dowiedz się więcej- wypełnij formularz http://zak.edu.pl/formularz z pewnością skontaktujemy się z Tobą w pierwszej kolejności. Jesteś już zdecydowany? Również wypełnij formularz. Odwiedź nas w sekretariacie, który mieści się przy ul. Hrubie ... więcej »
Zamość
+48846395144
13.06.2016 14:11
Cena: 4 Zł.
O

Zostań Przedstawicielem Handlowym w rok!

Zostań Przedstawicielem Handlowym w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz pracować jako przedstawiciel handlowy? Masz żyłkę sprzedawcy i przekonanie innych do Twoich racji nie stanowi większego problemu? To zawód dla Ciebie! Tylko u nas Jednoroczna Szkoła Przedstawiciel Handlowy w Żaku ! Skorzystaj z naszych promocji i obniż swoje czesne do ZERA! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretaria ... więcej »
PROMOCJA. NOCLEG W CENIE KURSU. Kurs Excel Średniozaawan. - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-16 2016-06-17 Opis szkolenia: Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analizy i prezentacji danych. Po szkoleniu Excel Średniozaa ... więcej »
Warszawa
+48124218754
Zostań masażystą! Nauka za darmo! - Zdjęcia do ogłoszenia
Interesujesz się masażem? Chciałbyś zajmować się tym zawodowo? Dzięki nam dowiesz się co to masaż medyczny, sportowy, kosmetyczny i profilaktyczny. Poznasz techniki masażu oraz zabiegu, które usprawniają leczenie i rehabilitację ludzi chorych, a take relaksują i odmładzają zdrowych. Nie zwlekaj zapisz się już dziś! Nauka w szkole Żak trwa dwa lata. Sp ... więcej »
PROMOCJA.NOCLEG W CENIE KURSU. Kurs Excel Podstawowy Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-20 2016-06-21 Opis szkolenia: Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkoleniu Excel Podstawowy będziesz potrafił: • poprawnie wprow ... więcej »
12.06.2016 22:28
Cena: 10 Zł.
O

Centrum Nauki I Biznesu Żak

Centrum Nauki I Biznesu Żak - Zdjęcia do ogłoszenia
REKRUTACJA DO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DLA DOROSŁYCH TRWA! NAUKA ZA DARMO! JAKO JEDYNI DAJEMY GWARANCJĘ BEZPŁATNOŚCI – na piśmie! - ukończyłeś szkołę zawodową lub gimnazjum? - twoje plany życiowe nie pozwoliły Ci kontynuować nauki? - potrzebujesz teraz wykształcenia średniego i matury? NIE CZEKAJ! DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ! DOKUMENTY POTRZEBNE DO ... więcej »
Cała Polska
+48663140052
10.06.2016 15:16
O

Zostań Agentem Celnym w rok!

Zostań Agentem Celnym w rok! - Zdjęcia do ogłoszenia
Agent celny jest zawodem solidnym, którego wykonywanie może dać wiele satysfakcji. Zainwestuj w siebie- małym kosztem- w krótkim czasie! Już dziś zarezerwuj sobie miejsce ON-LINE: www.zak.edu.pl/formularz Nauka trwa 1 rok, tj. 2 semestry, co pozwala na zdobycie unikalnych kwalifikacji w krótkim czasie. Zajęcia odbywają się w systemie zaocznym, co dwa ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Technik turystyki wiejskiej- ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! - Zdjęcia do ogłoszenia
Jeżeli chciałbyś zdobyć kwalifikacje rolnicze lub założyć własne gospodarstwo agroturystyczne, ZAPISZ SIĘ DO ŻAKa! • Bezpłatna nauka! • Zajęcia w trybie zaocznym! • Nie wymagamy matury! • 0 opłat! Możesz zdobyć tytuł technika i kwalifikacje zawodowe potwierdzone przez MEN! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa! Zapisz się już dziś: www.bydgoszcz.zak.edu.pl
Potrzebujesz zaświadczenia? Możemy Ci pomóc! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zapisz się do DARMOWEJ SZKOŁY DLA DOROSŁYCH! Nie zastanawiaj się! Rezerwuj miejsce: www.zak.edu.pl/formularz ZA DARMO! ZAOCZNIE! BEZ MATURY! Pakiet korzyści: * darmowe zaświadczenia i legitymacje * karta słuchacza uprawniająca do zniżek u parterów * profesjonalna baza dydaktyczna * pismena gwarancja braku opłat!
Kończysz szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy rozwiąza - Zdjęcia do ogłoszenia
Kończysz niedługo szkołę zawodową i nie wiesz co dalej? Mamy dla Ciebie super ofertę! Zdobądź średnie wykształcenie zupełnie ZA DARMO w 2 lata! Przyjdź do nas ze świadectwem 24 czerwca, zapisz się do darmowego liceum dla dorosłych i odbierz bilet do kina lub voucher na pizzę! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Liczba miejsc ogranic ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
PROMOCJA. NOCLEG W CENIE KURSU.Kurs Adobe InDesign Podstawo. - Zdjęcia do ogłoszenia
Data szkolenia: 2016-06-13 2016-06-14 Opis szkolenia: Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Adobe InDesign Podstawowy, który odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2016 w Katowicach. Szkolenie Adobe InDesign Podstawowy jest dla osób które: • nie pracowały w programie InDesign, • chcą tworzyć złożone projekty DTP, jak skład książek i katalogów, brosz ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Kim chcesz zostać? Może... fryzjerem? Z nami to możliwe! - Zdjęcia do ogłoszenia
Kim chcesz zostać? Może... fryzjerem? Z nami to możliwe! Chcesz modelować włosy jak wykwalifikowany profesjonalista? Zdobądź umiejętności fryzjerskie z Żakiem! Po co wydawać miliony na fryzjera? Po ukończeniu naszej szkoły bez problemu wykonasz fryzurę okolicznościową oraz wszelkie zabiegi pielęgnacyjne włosów! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl ... więcej »
Zostań Opiekunem Medycznym z Żakiem! Nauka ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań Opiekunem Medycznym z Żakiem! Nauka ZA DARMO! Lubisz pracę z ludźmi i nie boisz się wyzwań? Opiekun medyczny to kierunek dla Ciebie! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę kierunku OPIEKUN MEDYCZNY. Dzięki nam dowiesz się jak w sposób profesjonalny pomagać osobie chorej i niesamodzielnej oraz jak zaspokoić jej podstawowe potrzeby życ ... więcej »
Zostań TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH-w Żaku! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań TECHNIKIEM USŁUG KOSMETYCZNYCH Nauka trwa 2 lata i odbywa się w trybie zaocznym. Koszt nauki to 0 zł. Zapewniamy najlepszej jakości kosmetyki oraz liczne szkolenia dodatkowe! Nie wymagamy matury- o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń! Oferujemy: • Najlepiej wyposażone pracownie / profesjonalne kosmetyki, • Legitymacja uprawniająca do zn ... więcej »
Mega Niespodzianki! Technik Usług Kosmetycznych - Zdjęcia do ogłoszenia
Zawsze marzyłaś, aby zgłębić tajniki wiecznej urody? Podejmując naukę ZA DARMO na kierunku TECHNIK USŁUG KOSMETYCZNYCH w Żak-u zdobędziesz wiedzę w zakresie dermatologii, fizykoterapii, kosmetologii , dietetyki. UWAGA! Rekrutacja trwa liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś, rezerwacja miejsca na www.zak.edu.pl/formularz Dla wszystkich, którzy ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Zostań Kosmetyczką w zaledwie dwa lata CAŁKOWICIE ZA DARMO ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Serdecznie zachęcamy wszystkie Panie ( i nie tylko ) interesujące się tematyką beauty do wypełnienia formularza na naszej stronie www:www.zak.edu.pl/formularz Oddzwonimy ! więcej informacji i szczegółowy opis kierunku: http://legnica.zak.edu.pl/…/11/15/technik-uslug-kosmetyczn…/ CO Z NAMI ZYSKUJESZ: -Naukę ZA DARMO (oznacza to brak kosztów za cały ... więcej »
09.06.2016 10:11
Cena: 1 Zł.
O

Ukraina - prawo jazdy

Prawo jazdy na Ukrainie. Kat A,B,B1,BE,C,D,CE oraz T. Cała procedura odbywa się w Kijowie. Znajomość języka nie jest wymagana. Dodatkowe pytania proszę kierować na: +380 730178071 numer komórkowy +380 44 3532187 numer stacjonarny/domowy (tańsze połączenia) www.facebook.com/prawo.jazdy.ua poczta: prawo.jazdy.ua@vip.onet.pl
Warsztaty Psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych - Zdjęcia do ogłoszenia
Dlaczego warsztaty u nas? - są w mini grupach, gdzie każdy uczestnik będzie miał zapewniony najlepszy kontakt ze specjalistą; - osoby prowadzące to nie tylko teoretycy, ale i PRAKTYCY mający codzienny kontakt z trudnościami dzieci, młodzieży i ich relacjami z rodzicami; - warsztaty są podzielone na kilka spotkań, aby uczestnicy mogli trenować umiejętności ... więcej »
Rolniku zwiększ swoje kwalifikacje zupełnie ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dziedziczysz ziemię, chcesz ją kupić lub sprzedać i nie wiesz czy będzie to zgodne z nową Ustawą o obrocie ziemią? Złożyłeś wniosek o dopłaty bezpośrednie z Unii Europejskiej lub zamierzasz to zrobić i nie masz jeszcze obowiązkowego wykształcenia rolniczego? Zdobądź kwalifikacje rolnicze zupełnie za darmo i nie martw się o swoją przyszłość! Zapisz ... więcej »
Liceum Ogólnokształcące ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie dobrą opcję: liceum ogólnokształcące dla dorosłych całkowicie ZA DARMO! Wciąż masz szansę na czerwony pasek na świadectwie, wystarczy tylko jak najszybciej zapisać się na zajęcia! Rezerwuj miejsce on-line: www.zak.edu.pl/formularz - ilość wolnych miejsc ograniczona ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Ogłoszenia 1801 do 1820 z 9672
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)