Razem 292 796 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs Rzeszów szkolenie. Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Rzeszowie od 29 maja do 1 czerwca 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe ... więcej »
10.04.2015 14:38
O

Aletemat.pl

Zapraszamy do odwiedzania naszej bazy wiedzy. Znaleźć tu można tutaj przydatneartykuły na temat życia, biznesu czy zdrowia. Na naszym portalu pojawiają się tylko merytoryczne i przydatne czytelnikom artykuły. Nasza bazal jest każdego dnia uaktualniana o ciekawe teksty i porady.
Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Katowicach 15-18 maj 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek ) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykładowe zadania, z którymi zetkną się Państwo na egzaminie. W odróżnieniu od ama ... więcej »
08.04.2015 09:43
Cena: 119 Zł.
O

Kurs Dietetyka - Odchudzanie

Centrum Szkoleniowe AP Edukacja w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych kursem Dietetyka - odchudzanie. Start kursu połowa kwietnia ! Cena - 119 zł ! Ilość godzin – 30 Doświadczony trener Zajęcia popołudniami w Centrum Rzeszowa Certyfikat ukończenia kursu Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących. Zakres zajęć obejmuje poznanie podstawowych informacji z zakresu dietetyki. Gwarantujemy, że w sposób przystępny przekażemy ... więcej »
Podkarpackie
+48178640358
Opracowanie jest bardzo staranne i profesjonalne, zgodne z wymogami egzaminacyjnymi. Opiera się na literaturze XX wieku. Zawiera fotografie i cytaty. W pakiecie jest tekst do wygłoszenia (pełne 15 minut), plan, bibliografia, konspekt, kilka uwag i prezentacja multimedialna w Power point. Całość bardzo merytoryczna, poprawna stylistycznie, o zwartej kompozycji, stanowi dobry punkt wyjścia do rozmowy z Komisją.
Efektowna prezentacja zawiera 15 minut wystąpienia, konspekt, plan ramowy, bibliografię i ilustracje, które można wykorzystać w czasie egzaminu, a także cenne uwagi. Łatwa do nauczenia i zrozumiała, pisana przez doświadczonego polonistę. lider@poczta.onet.eu
Jak rodzą się zbrodniarze? Na podstawie wybranych lektur wykaż, że literatura jest źródłem wiedzy o wpływie różnych czynników na degenerację jednostki. Ciekawie opracowana prezentacja maturalna z tekstem do wygłoszenia, planem, bibliografią, konspektem, opisem materiałów pomocniczych, propozycją plakatu o przykładami pytań egzaminacyjnych. Napisana zrozumiałym językiem i łatwa do nauki, a przy tym efektowna. Polecam! pre.mat@wp.pl
Sztuka portretu. Scharakteryzuj sposoby portretowania bohaterów w literaturze i malarstwie. Sprzedam interesującą, solidnie opracowaną prezentację maturalną. Komplet zawiera tekst z cytatami, ilustracje, plan, konspekt, bibliografię, opis materiałów pomocniczych. Prezentacja jest wartościowa, zgodna z wymogami egzaminacyjnymi i przystępna. pre.mat@wp.pl
07.04.2015 10:04
Cena: 1 Zł.
O

Nowe prawo jazdy na Ukrainie.

Nowe prawo jazdy na Ukrainie. Zapraszam do kontaktu : +48 570 424 952 mail: prawojazdyua@poczta.fm
Certyfikat Kompetencji Zawodowych licencja na przewóz rzeczy , spedycja. Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Poznaniu 24-27 kwiecień 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawiamy również wszystkie przykład ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Lublin - licencja na przewóz osób, rzeczy , spedycja.CPC. Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs szkolenie Zapraszamy na 4-o dniowe szkolenie, które rozpocznie się w Lublinie 1-4 maj 2015r. (piątek, sobota, niedziela, poniedziałek) . Celem szkolenia jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-o godzinnego egzaminu. Nasi kursanci otrzymują od nas wszystkie niezbędne pomoce w postaci testów wielokrotnego wyboru ok.2500 pytań , omawi ... więcej »
02.04.2015 22:53
O

Sprzedam pracę licencjacją!

Witam, sprzedam pracę licencjacką z pedagogiki. Nie była poddawana plagiatowi. Polecam! praca na 4 z plusem :) Więcej info na mailu :)
Każą Ci płacić za wszystko? Mówią, że to zarządzenie MEN? Nie daj sobą manipulować! U nas uczysz się bez żadnych dodatkowych opłat! 0 zł za egzamin, 0 zł za zaświadczenia, 0 zł za legitymację, 0 zł za zmianę kierunku, 0 jakichkolwiek kar umownych. U nas masz jasne zasady! To nie wszystko! Sprawdź co jeszcze możesz mieć za DARMO! Zapisz się już dziś nie wychodząc z domu www.zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy MŁAWA ul. ... więcej »
Cała Polska
+48236552641
31.03.2015 07:01
Cena: 1 Zł.
O

Pomogę zdobyć nowe prawo jazdy na Ukrainie

Pomogę zdobyć nowe prawo jazdy na Ukrainie Zapraszam do kontaktu : +48 570 424 952 mail: prawojazdyua@poczta.fm
Prezentacja maturalna na najwyższą punktację, z ilustracjami, łatwa do nauczenia, ze wszystkimi potrzebnymi elementami (plan, konspekt, bibliografia. Bardzo przejrzyście opracowana.
Przedstaw motyw przyjaźni w wybranych utworach różnych epok. Kompletna prezentacja (tekst wystąpienia, plan, bibliografia, konspekt, opis materiałów pomocniczych, przykłady pytań Komisji, liczne wskazówki) rzetelnie i przystępnie realizuje temat. Wystąpienie otwierają i zamykają efektowne cytaty. Całość opiera się na utworach znanych ze szkoły i jest zilustrowana. makam1@op.pl
Ocena postawy narodu polskiego wobec problemu walki narodowowyzwoleńczej wyrażona w literaturze. Omów zagadnienie odwołując się do wybranych utworów romantyzmu. Pisana przez profesjonalistę prezentacja maturalna jest oryginalna, atrakcyjna i przystępna. Na całość składają się: wystąpienie, plan, konspekt, bibliografia z podziałem na literaturę podmiotu i przedmiotu i ogólne wskazówki. Treść poparta jest cytatami i ilustracjami.
Echa podróży Adama Mickiewicza w jego twórczości. Odwołaj się do wybranych utworów i biografii poety. Wartościowa merytorycznie, bez zarzutu stylistycznie i kompozycyjnie, ilustrowana prezentacja napisana przez polonistę. Nadaje się także do tematu o związkach bibliografii Mickiewicza z jego twórczością. Oprócz wystąpienia zawiera plan ramowy, bibliografię, szczegółowy konspekt i wskazówki fachowca. Jeśli poszukujesz opracowania, które spełni Twoje wymagan ... więcej »
Efektowna prezentacja zawiera tekst do wygłoszenia, plan, konspekt, bibliografię, uwagi, projekt plakatu. Odwołuje się do dzieł literackich i malarskich. Jest opracowana przez polonistę, napisana w sposób zrozumiały i przystępny, gotowa do wykorzystania.
Efektowna prezentacja na sprzedaż pisana przez polonistę. Zawiera wszystkie potrzebne części i ilustracje. Jest wartościowa i spełnia wymagania egzaminu
Ogłoszenia 1961 do 1980 z 7361
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)