Razem 261 788 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Kurs Perfekcyjna Asystentka - profesjonalny Office Manager - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Perfekcyjna Asystentka - profesjonalny Office Manager, który odbędzie się w dniach 20-21 października 2016 w Krakowie. Szkolenie jest dla osób, które: • chcą dowiedzieć się jak dbać o swój wizerunek w środowisku biznesowym, • chcą poznać zasady biznesowego savoir vivru, • chcą nauczyć się skutecznej komunikacji inte ... więcej »
Cała Polska
+48124218754
Zostań Projektantem grafiki komputerowej! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz założyć własną agencję reklamową? Masz „smykałkę” do marketingu, a jednocześnie nie boisz się komputera? Chcesz zapewnić sobie w przyszłości dobrze płatną i ciekawą pracę mediach i reklamie? Zdobądź u nas wartościowy dyplom, który odsłoni Ci nowe horyzonty i potwierdzi dotychczasową wiedzę! Zostań Projektantem grafiki komputerowej! Nie ma na czekać, ... więcej »
Szukasz lepszej pracy, ale nie masz kwalifikacji? - Zdjęcia do ogłoszenia
Szukasz lepszej pracy, ale nie masz kwalifikacji zawodowych? A może chcesz się dalej uczyć, ale obawiasz się, że bez matury to niemożliwe? Nic takiego! W Policealnej Szkole Żak możesz uczyć się dalej! Zapisz się już dziś na listę słuchaczy w Żaku - osobiście w sekretariacie szkoły ul. Gorbatowa 14 07-410 Ostrołęka lub online wypełniając formularz ... więcej »
Ostrołęka
+48297603408
29.09.2016 09:07
O

Instruktor fitness

Instruktor fitness - Zdjęcia do ogłoszenia
Lubisz spędzać czas w nieustannym ruchu? Jesteś stałym bywalcem fitness klubów i siłowni? Drzemią w Tobie niewyczerpane pokłady energii? Podziel się nią z innymi – zostań instruktorem fitness! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: zak.edu.pl/formularz lub odwiedź nas w sekretariacie szkoły (Zamość, Hrubieszowska 12). Dyplom z Żakiem to świetny start do kariery! Liczba miejsc ograniczona!
Szkolenia BHP - wstępne, okresowe - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam, Szkolenia w zakresie BHP, zgodnie z Kodeksem Pracy są obowiązkowe dla wszystkich zatrudnionych. Nasza firma specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy : 1.Szkolenia okresowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla: -pracodawców i innych osób kierujących pracownikami -pracowników zatrudnionych na stan ... więcej »
Warszawa
+48502583278
28.09.2016 15:56
Cena: 119 Zł.
O

Naucz się profesjonalnej sztuki masażu w Legnicy !

Naucz się profesjonalnej sztuki masażu w Legnicy ! - Zdjęcia do ogłoszenia
Już dziś zapisując się do Jednorocznej Szkoły Biomasażu możesz otrzymać zniżkę nawet do 30%. Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Legnica, ul. NMP 18 ( vis a vis galerii Piastów) UWAGA: Koniec REKRUTACJI tuż tuż, liczba miejsc ograniczona, spiesz się aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca, wejdź na http://zak. ... więcej »
Dolnośląskie
+48768567419
28.09.2016 13:56
O

LICEUM W 2 LATA ZA DARMO!

LICEUM W 2 LATA ZA DARMO! - Zdjęcia do ogłoszenia
Do tej pory nie udało Ci się zdobyć wykształcenia średniego? Nic straconego, mamy dla Ciebie najlepszą ofertą: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych ZAOCZNIE i całkowicie ZA DARMO! Zapisz się już dziś online: zak.edu.pl/formularz Jeżeli masz ukończoną szkołę zawodową LO skończysz w 2 lata. Ukończyłeś szkołę podstawową lub gimnazjum? Nauka w liceum ... więcej »
28.09.2016 12:16
Cena: 666 Zł.
O

Kurs Excel Średniozaawansowany Kraków

Kurs Excel Średniozaawansowany Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity zaprasza na Kurs Excel Średniozaawansowany, który odbędzie się w dniach 27-28 października 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Średniozaawansowany jest dla osób, które: • znają podstawy programu Microsoft Excel, • chcą poszerzyć posiadaną już wiedzę z zakresu wprowadzania i formatowania danych, • chcą zapoznać się z możliwościami złożonej analiz ... więcej »
28.09.2016 11:30
Cena: 531 Zł.
O

Kurs Excel Podstawowy Kraków

Kurs Excel Podstawowy Kraków - Zdjęcia do ogłoszenia
Cognity Szkolenia zaprasza na Kurs Excel Podstawowy, który odbędzie się w dniach 24-25 października 2016 w Krakowie. Szkolenie Excel Podstawowy jest dla osób, które: • nie znają programu Microsoft Excel lub znają go tylko pobieżnie, • chcą nauczyć się podstawowych poleceń i funkcji, • chcą tworzyć czytelne raporty, wykresy i podsumowania. Po szkolen ... więcej »
28.09.2016 10:48
O

Masz dość pracy w korporacji?

Masz dość pracy w korporacji? - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz dość pracy w korporacji? Chcesz się przenieść na wieś i założyć winnice? Do dzieła! Wypełnij formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub zgłoś się w sekretariacie szkoły Plac Wolności 20-22 21-500 Biała Podlaska bialapodlaska@zak.edu.pl 833438118 i rozpocznij naukę w Żaku. Zdobądź odpowiednie kwalifikacj ... więcej »
Biała Podlaska
+48833438118
REKLAMA
REKLAMA
INFORMACJA O PROJEKCIE WSPÓŁFINANSOWANYM ZE ŚRDOKÓW UNII EUROPEJSKIEJ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO WIEDZA EDUKACJA ROZWÓJ „NEET – Nowy, Energiczny, Efektywny Ty. Kompleksowa aktywizacja zawodowo-edukacyjna osób młodych.” OKRES REALIZACJI PROJEKTU 01.06.2016 – 31.05.2017r. 1. Projekt skierowany jest do 50 osób młodych – w wieku od 15 do 29 roku życia: a. Nieuczestniczących w kształceniu i szkoleniu (28 kobiet ... więcej »
Chcesz rzucić wszystko i wyruszyć w Bieszczady?! - Zdjęcia do ogłoszenia
Masz dość swojej pracy? Chcesz rzucić wszystko i wyruszyć w Bieszczady?! Poczekaj! Zamiast krętych szlaków mamy dla ciebie prostą ścieżkę. Otworzymy przed Tobą drogę do kariery - wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą i wypełnisz krótki formularz: www.zak.edu.pl/formularz lub odwiedzisz nas w sekretariacie: ul. Gorbatowa 14 07-410 Ostrołęka ... więcej »
Ostrołęka
+48297603408
Kupujesz ziemię? Sprawdź koniecznie! - Zdjęcia do ogłoszenia
Dziedziczysz ziemię, chcesz ją kupić lub sprzedać i nie wiesz czy będzie to zgodne z nową Ustawą o obrocie ziemią? Złożyłeś wniosek o dopłaty bezpośrednie z Unii Europejskiej lub zamierzasz to zrobić i nie masz jeszcze obowiązkowego wykształcenia rolniczego? Zdobądź kwalifikacje rolnicze zupełnie za darmo i nie martw się o swoją przyszłość! Zapisz ... więcej »
Mamy dla Ciebie bilet do sukcesu! - Zdjęcia do ogłoszenia
Marzy Ci się praca w show biznesie, a może czujesz pociąg do Hollywood? Mamy dla Ciebie bilet do sukcesu! Rozpocznij naukę w Żaku na kierunku technik usług kosmetycznych! Wystarczy tylko minuta aby wypełnić formularz zgłoszeniowy: http://www.zak.edu.pl/formularz lub wpisać się na listę słuchaczy w sekretariacie szkoły Plac Wolności 20-22 21-500 B ... więcej »
Biała Podlaska
+48833438118
Zapraszamy do Liceum Ogólnokształcącego do Żaka! - Zdjęcia do ogłoszenia
Nie masz jeszcze wykształcenia średniego? Zapraszamy do zaocznego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych! Nauka całkowicie ZA DARMO! Pierwsze spotkanie już 24-go września! Bliższe informację w sekretariacie szkoły- Radomsko, ul. Kościuszki 6/121, tel.: 44 685 20 56 Rezerwacja on-line: www.zak.edu.pl/formularz
Zostań Fryzjerem Damskim z Żakiem! - Zdjęcia do ogłoszenia
Fryzjer Damski-specjalizacja w 10 miesięcy! Chcesz modelować włosy jak wykwalifikowany profesjonalista? Stale podążasz za trendami w stylizacjach włosów? Ten kierunek jest wprost dla Ciebie! Zdobądź umiejętności fryzjerskie i pracuj z pasją!!! Po co wydawać miliony na fryzjera? Przyjdź do Żaka i zdobądź tytuł FRYZJERA DAMSKIEGO w rok. * ... więcej »
Zostań Technikiem BHP z Żakiem! - Zdjęcia do ogłoszenia
Zostań Technikiem BHP z Żakiem! Przyjdź i zapisz się na bezpłatny kierunek TECHNIK BHP! Zdobądź solidne wykształcenie w 1, 5 roku! Tylko u nas nauczysz się jak profesjonalnie przeprowadzać kontrolę zasad i przepisów BHP w zakładzie pracy, sporządzać okresowe analizy BHP, przygotować wnioski dotyczące poprawy stanu BHP oraz dokonywać oceny ryzyka zawo ... więcej »
27.09.2016 11:04
Cena: 3 Zł.
O

Zostań Sekretarką w rok! Rekrutacja trwa!

Zostań Sekretarką w rok! Rekrutacja trwa! - Zdjęcia do ogłoszenia
Chcesz spędzić resztę życia na ciepłej posadce? Tylko u nas Jednoroczna Szkoła kierunek Sekretarka w Żaku w atrakcyjnej cenie ! Przyjdź do Żaka i zdobądź uprawnienia do pracy w biurze! Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: ... więcej »
27.09.2016 09:58
Cena: 600 Zł.
O

Emisja głosu, wystąpienia publiczne

Zapraszamy do udziału w I edycji Akademii Mówcy organizowanej w Krakowie. W trakcie kolejnych spotkań uczestnicy zdobędą warsztat emisji głosu, doświadczenie w pracy z nagłośnieniem, kamerą oraz certyfikat ukończenia kursu. Pierwsze spotkanie w sobotę 5 listopada.
Cała Polska
+48602424676
Lekcje śpiewu, aktorstwo, emisja głosu - Zdjęcia do ogłoszenia
Rozpocznij profesjonalną naukę śpiewu, aktorstwa, gry na gitarze pod okiem zawodowych trenerów. Przygotuj się do egzaminów na wydział aktorski, wokalno-aktorski lub wokalny. Śpiewaj, graj i występuj ze Studiem Piosenki Farafka!
Cała Polska
+48602424676
Ogłoszenia 1961 do 1980 z 9644
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)