Razem 253 078 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Od lat zajmuje się indywidualnym nauczaniem matematyki, na każdym poziomie edukacji: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna (średnia) i studia. Wykształcenie (magister matematyki), wieloletnie doświadczenie w pracy w szkole oraz w indywidualnym nauczaniu, bogate zaplecze dydaktyczne, pozwala profesjonalnie i indywidualnie podejść do każdego ucznia. Lekcje odbywają się w miłej atmosferze ;-) w Chrzanowie przy ulicy Trzebińskiej, tuż obok skle ... więcej »
Chrzanów
+48505157459
17.08.2015 10:47
O

Prawo jazdy pytania

CREDO specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla branży szkolenia kierowców, a także indywidualnych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość. Jednym z istotnych elementów strategii firmy są przedstawiciele handlowi, którzy docierają do niemalże każdego zakątka kraju. Przedstawiając ofertę firmy w sposób najlepszy. Od 2005 roku prowadzimy Badania Psychologiczne nie zbędne do uzyskania odpowiedniego orzeczenia o zdolności do wykonywania ... więcej »
Cała Polska
+48672142255
16.08.2015 13:43
Cena: 50 Zł.
O

Warsztat rozwoju osobistego Moja mapa marzeń

Pracownia Rozwoju Osobistego Kreska zaprasza na: Warsztat rozwoju osobistego Moja mapa marzeń 22 sierpnia 2015, sobota, g. 10.00-13.00 "Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię." (Johann Wolfgang von Goethe) Marzenia mają wiele wspólnego z naszymi wartościami i celami. Podczas zajęć uczestnicy będą mieli szansę zastanowić się, jakie są ich marzenia oraz jakimi wa ... więcej »
Wielkopolskie
+48608489442
Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Rzeszowie 9,10,11,12 października 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki któremu to będziecie Państwo mogli założyć lub zarządzać firmą transportową jak również spedycyjną. Nasi kursanci otrzymu ... więcej »
Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. POZNAŃ 16-19 październik 2015 r. cpc Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Poznaniu 16,17,18,19 października 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki ... więcej »
Nie Zostawiaj Swojej Przyszłości Przypadkowi! Zostań wykwalifikowanym księgowym Zdobądź z nami doświadczenie i certyfikaty Umożliwiamy odbycie praktyk w biurze księgowym. Posiadamy kredytacje jednego z najbardziej znanych i poważanych stowarzyszeń - Assosiation of Accounting Technicians (AAT). Jesteśmy niezwykłym centrum szkoleniowym – jako jedyni zapewniamy doświadczenie zawodowe, dzięki któremu z łatwością otrzymasz pracę w księgowości. ... więcej »
12.08.2015 16:03
O

Angielski dla dzieci Lublin

Zajęcia wić się będzie załoga posiadająca poprawne kwalifikacje pedagogiczne i test w ochrony powyżej dziećmi. Przedkładamy licencjonowane metody: Leo English inaczej systemową strategię nauczce języka angielskiego dla dzieci odkąd 2 roku życia oraz Leo Czubek inaczej czteromodułowy aplikacja skutecznego przejmowania mądrości – dla uczniów od czasu 7 aż do 13 lat. Egzamin Leonardo School w Lublinie wypada aż do projektu Karta Grupy Trójka Zaleta. To projek ... więcej »
11.08.2015 13:51
O

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe w Twoim mieście: - kierunki pedagogiczne, - kierunki administracyjne - kierunki związane ze służbą zdrowia - i inne Oferta na rok akademicki 2015/2016 www.mentor-med.pl Kontakt: Punkt Rekrutacyjny – Podlaski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Mońkach tel. 85-716-62-21, 512-321-121
Cała Polska
+48857166221
10.08.2015 21:59
Cena: 599 Zł.
O

Zarządzanie Zasobami Ludzkimi - Szkolenie Otwarte

Zapraszamy do udziału w Szkoleniu Otwartym: ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI – 2 DNI Korzyści płynące z uczestnictwa w Szkoleniach Otwartych: • Szkolenia prowadzone w formie 20% teorii, 80% praktyki • Największy wybór tematyczny szkoleń otwartych w Trójmieście • Wykwalifikowana kadra trenerska • Imienne Certyfikaty Ukończenia Szkolenia • Małe grupy szkoleniowe, pozwalające na indywidualną analizę każdego uczestnika • Kompleksowy pakiet materiałów s ... więcej »
Cała Polska
+48587463841
Może warto rozwinąć swoje kwalifikacje, zdobyć zawód i wzbogacić CV konkretnym dyplomem? W tym temacie możemy pomóc – klikaj w poniższy link i zapisz się już dziś: http://zak.edu.pl/rekrutacja/formularz-zgloszeniowy To tylko minuta, a może zmienić wszystko! Co czeka Cię w Żaku? • nauka w weekendy ZA DARMO (możesz pracować i kształcić się jednocześnie, na piśmie gwarantujemy brak ukrytych opłat), • legitymacja uprawniająca do licznych zniżek (m.in. PKP ... więcej »
Skarżysko-Kamienna
+48412539417
REKLAMA
REKLAMA
Lubisz aktywnie spędzać czas? Regularny wysiłek fizyczny i dbałość o zdrowie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli chodzisz na siłownię lub na zajęcia z fitnessu to może sam/-a zostań instruktorem! W ŻAKu uzyskasz tytuł INSTRUKTORA FITNESS i możliwość prowadzenia zajęć we własnym zakresie. To szansa na rozwój zawodowy i połączenie pasji z pracą. Nie czekaj dłużej! Zapisz się online: www.zak.edu.pl/formularz Nauka trwa tylko 2 semestry, w systemie zaocz ... więcej »
Lubisz aktywnie spędzać czas? Regularny wysiłek fizyczny i dbałość o zdrowie sprawia Ci satysfakcję? Jeśli chodzisz na siłownię lub na zajęcia z fitnessu to sam/-a zostań instruktorem! W ŻAKu uzyskasz tytuł INSTRUKTORA SZTUK WALKI i możliwość prowadzenia zajęć we własnym zakresie. To szansa na rozwój zawodowy i połączenie pasji z pracą. Nauka trwa tylko 2 semestry, w systemie zaocznym (sobota i niedziela). NIE WYMAGAMY MATURY! Zapisz się online: ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
Szukasz pracy? Zwiększ swoje szanse! Poszukiwany na rynku zawód! Zapisz się już dziś przez formularz online: www.zak.edu.pl/formularz Jest to kierunek, na którym zdobędziesz teoretyczną i praktyczną wiedzę z zakresu budowy strategii przedsiębiorstwa, prowadzenia rozmowy handlowej, organizacji pracy sprzedawcy i zarządzania nią. Rekrutacja letnia trwa! U nas nie musisz mieć matury !!! Wymagane min. wykształcenie średnie! ZAPRASZAMY!!! Centr ... więcej »
Cała Polska
+48224281209
05.08.2015 11:56
O

Prawo Jazdy Toruń

O.S.K. "Start" przeprowadza szkolenia na prawo jazdy ( kat. AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E) oferujemy również szkolenia dla osób niepełnosprawnych oraz szkolenia kierowców zawodowych. Możemy poszczycić się najwyższą zdawalnością egzaminów na prawo jazdy w Toruniu. Kursy na prawo jazdy przeprowadzamy na nowych, bezpiecznych i niezawodnych pojazdach. Nasza kompetentna kadra zapewnia skuteczną i rzetelną naukę. Konkurencyjne ceny! Więcej na stronie www.
Chcesz się uczyć za prawdziwe ZERO? To możliwe! Zostań Słuchaczem Żaka i nie płać za zaświadczenia, materiały dydaktyczne, egzaminy, czy konsultacje indywidualne. My gramy w otwarte karty! Zapisz się już dziś do Liceum Ogólnokształcącego lub Szkoły Policealnej, w naszej ofercie min. technik BHP, Florysta, Opiekunka Środowiskowa, technik administracji, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych i technik informatyk! Nie wierz w puste obietnice - o ... więcej »
Cała Polska
+48774821530
03.08.2015 19:28
O

Język Angielski w Toruniu

International House Toruń istnieje od 1993 roku. Do dziś w kursach indywidualnych i kursach dla firm wzięło udział ok 10 000 osób, co niewątpliwie świadczy o wysokim poziomie nauczania i zaufaniu naszych Kursantów. Słuchacze naszej szkoły osiągają doskonałe wyniki ,stąd ciągły napływ nowych uczniów i stale powiększające się grono osób kontynuujących naukę. Naszych uczniów zachęcamy do brania udziału w różnych , bezpłatnych, pozalekcyjnych zajęciach takic ... więcej »
Zapraszam na intensywny kurs języka czeskiego, który pomoże osobie uczącej się robić szybkie postępy w rozumieniu i mówieniu. Praca z nowoczesnymi, atrakcyjnymi podręcznikami skupiającymi się na praktycznej nauce języka. Mam 13 lat doświadczenia w prowadzeniu zajęć prywatnych dla osób z różnych grup wiekowych i zawodowych. Możliwość nauczania słownictwa biznesowego/firmowego/prawniczego. potrzebnego w pracy lub przygotowania językowego pod kątem podjęci ... więcej »
Kłodzko
+48799230341
28.07.2015 22:08
Cena: 50 Zł.
O

Pokaz paznokciowy - żele hybrydowe INSPIRE

Mamy przyjemność, zaprosić Państwa na pokaz dla Stylistów Paznokci, który odbędzie się w niedzielę 6 września 2015r., o godz. 1000 w Szczecinie, przy al. Boh. Warszawy 5. Naszymi gośćmi będą Instruktorki z firmy Euro Fashion: Marta Szymańska i Agnieszka Dębowska W programie: • Prezentacja najnowszej w Polsce marki żeli hybrydowych INSPIRE • Zdobienia na naturalnych płytkach paznokciowych, z wykorzystaniem żeli hybrydowych INSPIRE • Zdobienia na s ... więcej »
Cała Polska
+48662150015
28.07.2015 20:15
O

Prace lic i mgr

Pomogę w przygotowaniu pracy licencjackiej lub magisterskiej z prawa, administracji, europeistyki, bezpieczeństwa narodowego, politologii, stosunków międzynarodowych oraz pedagogiki. Zapraszam do kontaktu. serwisprac@inbox.com
LUBLIN 18-21 wrzesień 2015 r. Kurs cpc na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego rzeczy, spedycja. Firma Koal serdecznie zaprasza na 4-ro dniowe szkolenie, które odbędzie się w Lublinie 18,19,20,21 września 2015 r. Szkolenie trwa 4 dni (pt,so,nie,pon). Celem kursu jest przygotowanie Państwa do zdania z wynikiem pozytywnym 4-ro godzinnego egzaminu i otrzymania certyfikatu kompetencji zawodowych przewoźnika drogowego , dzięki które ... więcej »
Ogłoszenia 1961 do 1980 z 7434
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)