Razem 311 037 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biblioteki Księgarnie
Sprzedam Sprawdziany do klas 1, 2 i 3 Gimnazjum z przedmiotów: - Geografia ,,Planeta Nowa" i ,,Puls Ziemi" 1,2 i 3 ( SPP i NPP ) - Biologia ,,Puls Życia" i ,,Świat biologi" 1,2 i 3 ( SPP i NPP ) - Historie ,,Śladami Przeszłości" 1 i 2 - Fizyka ,,Spotkanie z Fizyką" 1 i 2 - Chemia ,,Chemia z Nowej Ery" i ,,Ciekawa Chemia" 1,2 i 3 - J. Angielski ,,Connections" 1,2,3 i 4 - J. Polski ,,Słowa na czasie" ... więcej »
10.03.2011 21:00
Cena: 40 Zł.
O

Sprzedam prezentację maturalną - NOWOMOWA

Sprzedam prezentację maturalną na temat: Nowomowa - zaprezentuj pochodzenie i funkcje zjawiska językowego na podstawie wybranych tekstów prasowych i literackich. Oceniona 18/20 - 90% Do 100% zabrakło 2 punktów ponieważ nie odpowiedziałam na 2 z 3 dodatkowych pytań. Jako dowód dla osób, które się ze mną skontaktują - przedstawiam skan z wynikami maturalnymi. Prezentacja pełna, w formie tekstowej do nauki + plik power point - 27 slajdów, person ... więcej »
Sprzedam Sprawdziany do klas 1, 2 i 3 Gimnazjum z przedmiotów: - Geografia ,,Planeta Nowa" i ,,Puls Ziemi" 1,2 i 3 + klucz odpowiedzi ( SPP i NPP ) - Biologia ,,Puls Życia" i ,,Świat biologi" 1,2 i 3 + klucz odpowiedzi ( SPP i NPP ) - Historie ,,Śladami Przeszłości" 1 i 2 - Fizyka ,,Spotkanie z Fizyką" 1 i 2 - Chemia ,,Chemia z Nowej Ery" i ,,Ciekawa Chemia" 1,2 i 3 - Matematyka ,,Matematyka z Plusem" 1, ... więcej »
Witaj drogi maturzysto ! Mam do zaoferowania pracę maturalną z języka polskiego , którą zdawałam w 2010 roku. Uzyskałam 18 pkt. (90%) Tytuł pracy maturalnej : Ethos (Kodeks) rycerski w wybranych tekstach literackich. Interpretując utwory, dokonaj porównania. Dodatkowo do pracy maturalnej, którą wysyłam na emaila + w formie gotowego wydruku na podany adres, gratisowo wysyłam jedną książkę potrzebną do tejże pracy wraz z opracowaniem. Abyś był b ... więcej »
Cała Polska
+48783026308
08.12.2010 17:09
O

Oryginalne prace!

ORYGINALNE i profesjonalnie napisane prace maturalne, licencjackie, magisterskie oraz zaliczeniowe. Szybko, w przystępnej cenie, wraz z raportem z sytemu plagiat.pl Konkretnie na temat, z uwzględnieniem wszystkich sugestii promotora. Mam duże doświadczenie w pisaniu prac, posiadam bogatą literaturę, piszę na wiele tematów. Jeżeli chcesz mieć naprawdę dobrze napisaną pracę- zapraszam do współpracy. Więcej informacji w mailu zwrotnym. Mail: oryginalne_prace@o2.pl gg: 12695646
Historia 1 „Średniowiecze” OPERON, podstawowy; B.Burda, B.Halczak, R.M.Józefiak, M.Szymczak Historia 2 „Czasy nowożytne” OPERON, podstawowy; B.Burda, B.Halczak, R.M.Józefiak, M.Szymczak Historia 3 „Historia najnowsza” OPERON, podstawowy, B.Burda, B.Halczak, R.M.Józefiak, M.Szymczak J.polski „Barwy epok:1,2,3, WsiP, podstawowy i rozszerzony; W.Bobiński, A.Janus-Sitarz, B.Kołcz Matematyka 2 Nowa Era, podstawowy i rozszerzony; W.Babiański, ... więcej »
Witam. Mam do sprzedania podręczniki w dobrym bądź bardzo dobrym stanie po bardzo atrakcyjnych cenach. Język Polski: -Przeszłość to dziś kl.1 cz.1 i 2. Wyd. STENTOR -Przeszłość to dziś kl.2 cz.1 i 2. wyd.STENTOR -Przeszłość to dziś kl.3 wyd.STENTOR Geografia -Geografia fizyczna.Zakres rozszerzony. autorzy: Papińska, Czubla. wyd.PWN -Geografia Polski. Geografia 3. Zakres podstawowy. Podręcznik dla liceumogólnokształcącego, liceum pro ... więcej »
28.07.2010 19:19
O

SPRZEDAM KSIAZKI

1.Jezyk rosyjski : Jadwiga Dosz, Joanna Gregorczyk, Jolanta Szubska "ekspedycja"wyd JUKA+ 2 plyty (wogole nie uzywana) 35zl. 2. Jezyk rosyjski poziom podstawowy matura 2010. wyd. OMEGA. Halina lewandowska, ludmila stopinka, halina wroblewska zawiera plyte.(calkiem nowa praiwe nie uzywana) 25 zl. 3.przedsiebiorczosc podrecznik do liceum i technikum wyd. Nowa Era. zbigniew makieta i tomasz rachwal. zakres podstawowy 10 zl. 4. wiedza o spoleczens ... więcej »
Biała Podlaska
+48725249199
I liceum: *wiedza o kulturze Dudzik *Ekonomia stosowana pod+ćw *wiedza o kulturze Kisielewska *biologiaGrzegorek,Jerzmanowska *przedsiębiorczość bez tajemnic Gregorczyk,Sopińska *geografia częśćI Kop,PWN *Literatura współczesna Stentor,Nasiłowska *polski przeszłość to dziś stentor cz.I,II Mrowcewicz II liceum: *matma Kalina,Szymański,sens *matma plus Dobrowolska,Lech *gegra cz2 Kop,Kucharska,PWN *hista czasy nowożytne Burda *niemiecki Hier un ... więcej »
J.polski-''Barwy epok'' do klasy I liceum,wyd.WSiP,autorzy:Witold Bobiński,Anna Janus-Sitarz,Bogusław Kołcz. Geografia-''Przestrzeń geograficzna w której żyje człowiek'' cz.1,wyd.SOP podr. do gimnazjum,autorzy:Bożena Dobosik,Krystyna Kardas,Barbara Modzelewska. Geografia-''Moje miejsce w Europie'' cz.2,wyd.SOP,podr.do gimnazjum,autorzy:Teresa Krynicka-Tarnacka,Grażyna Wnuk,Zofia Wojtkowicz. Geo ... więcej »
REKLAMA
REKLAMA
Witam, mam do sprzedania wiele podreczników do liceum a także do gimnazjum, do róznych przedmiotów. Są to książki w bardzo dobrym stanie, często w ogóle nie używane, które chciałabym sprzedać za naprawdę atrakcyjną cenę. Zainteresowanych prosze o podanie tytułu oraz autora wybranych podręczników. Na pewno szybko odpowiem czy taki posiadam. Proszę o kontakt e-mail lub tel. 693 222 352 . BARDZO KORZYSTNY ZAKUP!
Cała Polska
+48693222352
08.12.2009 16:11
O

Sprzedam podręczniki.

1. Starożytność-oświecenie: podręcznik literatury dla klasy I szkoły średniej. Autor: Maria Adamczyk, Bożena Chrząstowska, Józef T.Pokrzywiak. Wydawnictwo: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. 2. Repetytorium maturzysty j.polski (krótkie streszczenia, problematyka utworów, wprowadzenia do epok) Wydawnictwo edukacyjne Greg. 3. Dawne i nowe czasy. Historia dla ZSZ, część 1. Autor: Lech Chmiel, Andrzej Syta. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne.
Sprzedam ksiazki do angielskiego , rozne, napisz co potrzebujesz na moj email ursla@wp.pl
Warszawa
+48662157372
22.06.2009 20:28
O

Technikum budowlane

Sprzedam ksiazki profil technik budownictwa klasa pierwsza zainteresowanych prosze o kontakt tel. 517 834 044
Stargard Szczeciński
+48517834044
14.06.2009 18:49
O

Sprzedam podręczniki

Sprzedam podręczniki do gimnazjum i szkoły średniej
Mam do sprzedania podręczniki do przedmiotów zawodowych jak i ogólnych. korzystne ceny. więcej inf na email.
30.08.2008 20:19
O

Podręczniki, testy, ćwiczenia

Witam, Mam do sprzedania trochę podręczników, ćwiczeń, zadań, notatek i ciekawostek o Anglii. Zakres materiału od poziomu B1 do materiałów dla studentów. Osobno zapisane rozdziały w plikach formatu Microsoft Word, więc można zakupić tylko interesujące partie materiału, ale np. z różnych źródeł. Posiadam również testy maturalne zarówno z poziomu rozszerzonego, jak i podstawowego, a także materiały do nauki. Posiadam m.in. takie pozycje jak: - ,,Ad ... więcej »
Sprzedam podręczniki: -Matematyka. Zbiór zadań do liceów i techników. Klasa 3. Zakres podstawowy i rozszerzony Krzysztof Kłaczkow, Marcin Kurczab, Elżbieta Świda -Matematyka. Klasa 1. Liceum. Technikum. Podręcznik. Zakres podstawowy i rozszerzony. Krzysztof Kłaczkow, Marcin Kurczab, Elżbieta Świda -Matematyka. Klasa 1. Zbiór zadań dla liceum ogólnokształcącego. Kształcenie w zakresie podstawowym i rozszerzonym Norbert Dróbka, Karol Szymański -Geogr ... więcej »
Ogłoszenia 21 do 38 z 38
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)