Razem 315 717 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biblioteki Księgarnie
Pisanie tekstów korekta redagowanie korekta prac angielski f - Zdjęcia do ogłoszenia
Witamy Wszystkich serdecznie. Piszemy wzory prac z zakresu: administracja logistyka zarządzanie zasoby ludzkie bankowość finanse europeistyka marketing ekonomia socjologia psychologia pedagogika prawo politologia ekologia historia turystyka hotelarstwo dietetyka dziennikarstwo filozofia rachunkowość teologia pielęgniarstwo ochro ... więcej »
Cała Polska
+48510440238
10.12.2020 22:01
O

Praca magisterska, licencjacka

Oferuję swoją pomoc na każdym etapie pisania pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej, semestralnej. Specjalizuję się głównie w pisaniu całych prac, ale pomogę także wtedy, gdy masz problem tylko z fragmentem pracy, np. metodologią badań, czy analizą wyników badań. Pomogę napisać plan pracy i wyszukać wstępna bibliografię. NIE POBIERAM ZALICZEK, rozliczam się na etapami za poszczególne elementy pracy (rozdział lub podrozdział).
19.11.2020 23:11
Cena: 70 Zł.
O

Zapraszamy do grona zadowolonych klientów

Zapraszamy do grona zadowolonych klientów - Zdjęcia do ogłoszenia
Witam Oferuję Państwu świetny tytoń bez kołków piachu oraz śmieci idealny do nabijania w gilzy codziennie sprawdzany przez sztab ludzi tak abyście Państwo bylio w 100% zadowoleni. 70zł/kg + 20zł przesyłka kurierska pobraniowa Przy zamówieniu 5kg wysyłka gratis w ofercie mamy wiele rodzaji. Zadzwoń i zapytaj. Zapraszam do grona zadowolonych klientów Zadzwoń już dziś: 732-884-392
13.11.2020 17:28
O

Praca magisterska, licencjacka

Oferuję swoją pomoc na każdym etapie pisania pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej, semestralnej. Specjalizuję się głównie w pisaniu całych prac, ale pomogę także wtedy, gdy masz problem tylko z fragmentem pracy, np. metodologią badań, czy analizą wyników badań. Pomogę napisać plan pracy i wyszukać wstępna bibliografię. NIE POBIERAM ZALICZEK
Wpływ rzeczy materialnych na jakość Twojego życia PORADNIK - Zdjęcia do ogłoszenia
Książka w formacie mp3 AUDIOBOOK W odpowiedzi na prośby moich Czytelników - nagranie - słuchowisko na temat, co blokuje szczęście, czyli czy swetry mają duszę? Czy meble, ubrania, biżuteria, pamiątki i inne rzeczy w naszym otoczeniu mogą nam szkodzić? Jak rozpoznać które rzeczy nas blokują, a które uskrzydlają? Czy rzeczy kupione na aukcjach, jako rzeczy ... więcej »
06.10.2020 22:42
O

Praca magisterska, licencjacka

Oferuję swoją pomoc na każdym etapie pisania pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej, semestralnej. Specjalizuję się głównie w pisaniu całych prac, ale pomogę także wtedy, gdy masz problem tylko z fragmentem pracy, np. metodologią badań, czy analizą wyników badań. Pomogę napisać plan pracy i wyszukać wstępna bibliografię. NIE POBIERAM ZALICZEK, rozliczam się na etapami za poszczególne elementy pracy (rozdział lub podrozdział). Zainteresowanych proszę o kontakt.
Profesjonalna pomoc w pisaniu prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Udzielam profesjonalnej pomocy w pisaniu prac dyplomowych (licencjackich, magisterskich, doktorskich) oraz wszelkich innych tekstów (prace zaliczeniowe, eseje, projekty itp.). Posiadam 9-letnie doświadczenie (jestem magistrem filologii polskiej i słowiańskiej). Zakres tematyczny: nauki społeczne, nauki humanistyczne, psychologia, pedagogika, politologia, pra ... więcej »
21.08.2020 17:10
O

Praca magisterska, licencjacka

Oferuję swoją pomoc na każdym etapie pisania pracy licencjackiej, magisterskiej, zaliczeniowej, semestralnej. Specjalizuję się głównie w pisaniu całych prac, ale pomogę także wtedy, gdy masz problem tylko z fragmentem pracy, np. metodologią badań, czy analizą wyników badań. Pomogę napisać plan pracy i wyszukać wstępna bibliografię. NIE POBIERAM ZALICZEK
Oferuje profesjonalne i szybkie pisanie prac naukowych: magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych i semestralnych oraz ściągi i referaty. Posiadam doświadczenie w konstruowaniu spisów treści, a także zawartości poszczególnych rozdziałów. Pomogę również w nakierunkowaniu i pomocy przy tworzeniu ankiet badawczych, a także pomocy we właściwym przedstawieniu wyników badań w rozdziałach metodologicznych. Różny zakres tematyczny. Jestem z wiel ... więcej »
07.08.2020 12:17
O

Pisanie prac Kraków

Jeśli potrzebujesz pomocy w napisaniu Twojej pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej, czy doktoranckiej, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej: http://pisanie.co/malopolskie/krakow/ Nasi eksperci pomogą Ci wybrać odpowiedni temat, ułożyć plan pracy dyplomowej, wytłumaczą jak pisać lub pomogą stworzyć Twoje dzieło. Zapraszamy do kontaktu studentów wszystkich krakowskich uczelni ze wszystkich kierunków.
REKLAMA
REKLAMA
Profesjonalne prace dyplomowe ekspresowo uczciwie - Zdjęcia do ogłoszenia
Profesjonalna pomoc przy przygotowaniu wzorów prac dyplomowych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) i innych - ekspresowe tempo, atrakcyjne ceny, w pełni legalna firma! Bogate doświadczenie w zakresie przygotowania tekstów naukowych i indywidualne podejście do Klienta pozwalają na błyskawiczne przygotowanie tekstów najwyższej jakości! Gwarantuję do ... więcej »
Cała Polska
+48516208953
Finanse, ekonomia, zarządzanie - pisanie i korekty prac - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwent jednego z państwowych uniwersytetów ekonomicznych oferuje profesjonalną pomoc w zakresie: 1. tworzenia różnorodnych prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, esejów, sprawozdań oraz analiz finansowych, biznesplanów i innych treści z zakresu nauk ekonomicznych, 2. korekt i poprawek napisanych już prac. Gwarantuję rzetelność, ter ... więcej »
Pomoc przy pracach licencjackich magisterskich - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferuję wszechstronną pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju prac dyplomowych: licencjackich, magisterskich. Zajmuję się, także pisaniem mniejszych opracowań: referatów, prac zaliczeniowych, semestralnych, esejów, prezentacji multimedialnych. Przygotuję ponadto plan pracy, bibliografię, czy też ankiety. Pomogę w różnych dziedzinach, w tym w szczególn ... więcej »
Fundacja En Arche – Stypendia i konkursy - Zdjęcia do ogłoszenia
Jednym z głównych celów istnienia Fundacji jest rozwijanie i promowanie nauki. Dlatego też stawiamy na wszechstronny rozwój, a nasze wsparcie kierujemy do młodych adeptów nauki. Wierzymy, że edukacja jest drogą do spełnienia marzeń. W związku z tym organizujemy cykliczne konkursy dla studentów oraz doktorantów, którzy biorąc w nich udział, mają szansę uzyska ... więcej »
16.04.2020 11:38
Cena: 1 Zł.
O

Pomoc przy pracach licencjackich

Oferuję kompleksową pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju prac dyplomowych: LICENCJACKICH, MAGISTERSKICH. Zajmuję się także pisaniem innych opracowań: REFERATÓW, PRAC ZALICZENIOWYCH, SEMESTRALNYCH, ESEJÓW, PREZENTACJI MULTIMEDIALNYCH. Opracuję również KONSPEKT, PLAN PRACY, BIBLIOGRAFIĘ, czy też NARZĘDZIA BADAWCZE. Posiadam wieloletnie doświadczenie i pomogę w różnych dziedzinach naukowych. Wszystkie materiały do prac są przygotowywane jednorazo ... więcej »
Pedagogika - solidne pisanie prac bez plagiatu - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwentka pedagogiki oferuje rzetelne i solidne pisanie prac z zakresu pedagogiki.   Żadna z prac mojego autorstwa nie jest plagiatem innej pracy - zawsze tworzę od początku do końca samodzielne. Korzystam tylko z literatury przedmiotu o charakterze naukowym. Oferuję kompleksową, profesjonalną pomoc w dotrwaniu aż do obrony, a także przystępne ceny ... więcej »
Ekonomia, finanse, zarządzanie - pisanie prac - solidnie - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwentka finansów i rachunkowości oferuje solidne pisanie różnego rodzaju prac. Dziedziny, jakimi się zajmuję to: ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie.   Gwarantuję: wiedzę, dogodne warunki rozliczenia, brak zaliczek, terminowość oraz niepowtarzalność prac i brak plagiatu - wszystkie prace piszę od początku do końca samodzielnie w oparciu o l ... więcej »
Psychologia i pedagogika - pisanie prac przez doktorantkę - Zdjęcia do ogłoszenia
Absolwentka i pasjonatka psychologii i pedagogiki, doktorantka na wydziale psychologii, oferuje pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych, scenariuszy, planów zajęć, przeprowadzaniu badań, analizie wyników badań oraz innych opracowań wymagających przeniesienia myśli na papier. 1. Piszę prace całkowicie od podstaw, co gwarantuje br ... więcej »
Konsultacje dotyczące pisania prac magisterskich, licencjackich. Przygotowywanie merytoryczne prac dyplomowych, zaliczeniowych i innych. Analiza ankiet. Szeroki zakres dziedzin (nauki humanistyczne, ekonomiczne, społeczne i inne). Doświadczenie zdobyte w ciągu 12 lat działalności. Gwarancja oryginalności i niepowtarzalności oddawanych materiałów. Płatności ratalne. Brak zaliczek. Poprawki wliczone w cenę. Szybko, tanio, solidnie
Polonistka - solidne pisanie prac naukowych - Zdjęcia do ogłoszenia
Polonistka z doświadczeniem w świadczeniu usług edukacyjnych oferuje profesjonalną pomoc w redakcji i korekcie prac naukowych. Zajmuję się tworzeniem prac licencjackich, magisterskich zaliczeniowych, części metodologicznej i empirycznej, planów prac, przeprowadzaniem badań i opracowywaniem zagadnień egzaminacyjnych. Każda z prac jest tworzona od p ... więcej »
Ogłoszenia 1 do 20 z 1429
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)