Razem 292 796 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biblioteki Księgarnie
02.06.2014 09:57
Cena: 1 Zł.
O

Pomożemy w napisaniu Prac i nie tylko.

Www.korepetycjemgr.pl - oferujemy usługi edukacyjne. Pomożemy w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, prezentacji maturalnej, pracy zaliczeniowej, każdej innej. Wyedytujemy Twój tekst, poprawimy formę, sprawdzimy poziom plagiatu, pomożemy w gromadzeniu materiałów, bibliografii, spisu treści, pomożemy opracować ankiety. Pomożemy w sporządzeniu pisma procesowego, urzędowego, podania, przemówienia oraz wielu innych podobnych zleceniach. Gwaran ... więcej »
Nowy Tomyśl
+48797781285
19.05.2014 14:23
Cena: 100 Zł.
O

Redagowanie prac

Witam, Chętnie podejmę się napisania różnego rodzaju prac od magisterskich, licencjackich, dyplomowych lub kontrolnych z wybranych specjalizacji: -politologia -historia -socjologia -resocjalizacja -pedagogika -psychologia -socjologia -filozofia - etyka i inne dziedziny humanistyczne. Gwarancja darmowych poprawek i wysoki poziom merytoryczny.
Cała Polska
+48731987935
04.04.2014 10:58
Cena: 1 Zł.
O

PISANIE PRAC DOKTOR FILOLOGII POLSKIEJ

Oferuję pomoc w pisaniu prac wszelkiego typu- zaliczeniowe, maturalne, licencjackie, magisterskie, dyplomowe oraz wszelkie inne. Szybko, ale nie ekspresowo; w przystępnej cenie (również do ustalenia) według wszystkich wskazówek zlecającego i promotora. Możliwy wgląd do pracy na każdym etapie (praca pisana rozdziałami). Możliwy wgląd- ponieważ spotykam się na terenie Lublinia. Każdy rozdział, każdą poprawkę możemy omówić; nie kupujesz kota w worku; tak ja ... więcej »
Cała Polska
+48724888285
Oferuję profesjonalną pomoc w redagowaniu, pisaniu i korekcie prac dyplomowych, prac magisterskich i dokumentacji do awansu zawodowego nauczyciela. Prace wyłącznie w języku polskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w redakcji, korekcie i pisaniu (jako autor lub współautor) różnego typu opracowań popularnonaukowych.
17.03.2014 13:48
Cena: 100 Zł.
O

Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac

Oferuje profesjonalną pomoc przy pisaniu różnego rodzaju prac. Zakres moich usług obejmuje pomoc przy: - Prezentacji Power Point - Pracach Magisterskich - Pracach licencjackich - Pracach kontrolnych - Pracach zaliczeniowych - Referatach Pomoc moja obejmuje prace w następujących dziedzinach:psychologia, socjologia, pedagogika, etyka, politologia, administracja, prawo, historia, turystyka, gospodarka samorządowa oraz wiele innych dziedzin humanistycznych.
Cała Polska
+48731987935
15.03.2014 15:35
Cena: 350 Zł.
O

Sprzedam dwa wzory prac magisterskich PRAWO

Mam do sprzedania dwa wzory pracy magisterskiej z Prawa, jedna jest ze specjalizacji karnistycznej, druga z historii Prawa. Prace ocenione na 5, bogata literatura, elementy badawcze w postaci wykresów, analiz. Idealne źródło do sporządzenia własnej pracy dyplomowej. Cena jednego wzoru 350 zł. Więcej szczegółów na maila.
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z KIERUNKÓW MEDYCZNYCH (fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, zdrowie publiczne, kosmetologia, stomatologia, itp.) - zarówno prace teoretyczne jak i badawcze. W grę wchodzi również tłumaczenie prac na j. ang. Posiadam wykształcenie wyższe, medyczne. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej pracy, bez plagiatów! Szczegóły na e-mail: dyplomowani@vp.pl
10.03.2014 15:19
Cena: 150 Zł.
O

Pisanie prezentacji maturalnych Ciechanów

OSTATNI DZWONEK NA NAPISANIE PREZENTACJI? NIE CZEKAJ ! Matura ustna z języka polskiego już za pasem? A Ty nie masz jeszcze gotowej prezentacji maturalnej? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Napisz do mnie! Aktualnie jestem nauczycielem języka polskiego oraz egzaminatorem maturalnym. Wiem jak Ci pomóc w zdobyciu 20 punktów na maturze ustnej. Nie wahaj się napisz do mnie. Dyskrecja i satysfakcja gwarantowana. W skład prezentacji maturalnej z języka polskiego ... więcej »
Cała Polska
+48603407031
07.03.2014 17:00
Cena: 1 Zł.
O

Tanio szybko bez plagiatu

Pomogę w napisaniu pracy naukowej, magisterskiej, licencjatu, zaliczeniowej, referatu. Pomagam w pisaniu prac 100% autorskich. Jeśli więc nie masz czasu lub ochoty na pisanie napisz do mnie. Zapewniam 100% dyskrecji. Przygotowuję prace z bardzo różnych dziedzin. Pomagam w pisaniu wzoru pracy od planu do zakończenia i ewentualnych poprawek. Sprawdzam też programem plagiatowym w cenie. Ceny za usługę są niskie i konkurencyjne. Pisanie sprawia mi przyjemno ... więcej »
Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy magisterskiej, dyplomowej? Nie wiesz jak napisać opracowanie, pracę badawczą? Napisz! Mam ogromne doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac i opracowań naukowych. Dobrze znam stosowane na uczelniach standardy, więc nawet jeżeli nie znasz dokładnych wytycznych do pisania pracy, jestem w stanie Ci pomóc. Moje doświ ... więcej »
Cała Polska
+48518385829
REKLAMA
REKLAMA
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z kierunków medycznych (fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, kosmetologia, stomatologia, psychologia itp.) - zarówno prace teoretyczne jak i badawcze. W grę wchodzi również tłumaczenie prac na j. ang. Indywidualne podejście do każdej pracy, bez plagiatów i kopiowania z internetu. Szczegóły na e-mail: dyplomowani@vp.pl
Oferuje profesjonalne i szybkie pisanie prac naukowych: magisterskich, licencjackich i inżynierskich oraz różnego typu opracowań. Zapewniam sprawne i rzetelne napisanie owej pracy. Jestem z wieloletnim staże w pisaniu prac oraz ze stopniem magisterskim. Dysponuje bogatą bazą materiałową, która nieustannie jest uzupełniana i wzbogacana o nowe pozycje. Przygotowane przeze mnie prace są indywidualne i samodzielne. Poza tym napiszę pracę semestralną, referaty ... więcej »
Cała Polska
+48793121507
Pomoc przy pisaniu prac magisterskich 696886089
Cała Polska
+48696886089
06.02.2014 11:18
Cena: 10 Zł.
O

Pomogę napisac pracę

Profesjonalnie pomogę napisać lub napiszę prezentację maturalną, pracę kontrolną, zaliczeniową, licencjacką, magisterską itp. Podejmę się również sprawdzenia (już napisanej) i ewentualnej korekty. Piszę referaty, eseje, recenzje, rozprawki itp. Każda praca jest bogata w przypisy i każda dopracowana w szczegółach. Zapewniam antyplagiat, kompetencję, terminowość, dyskrecję. Nie pobieram żadnych przedpłat, szybko odpowiadam na każde pytanie. Przedstawiam jasn ... więcej »
Cała Polska
+48505109884
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich z zakresu zarządzania i marketingu. Wszystkie prace są oryginalne i tworzone od podstaw. Gwarantuję profesjonalizm, indywidualne podejście, przystępne ceny, darmowe poprawki. Potrzebujesz pomocy, pisz: pracelicencjackie@interia.eu
01.02.2014 18:55
O

Prace stuenckie.

Witam. Mam do sprzedania kilka prac: 1. Europejskie Centrum Rozwoju Kształcenia Zawodowego - CEDEFOP. 2. Instytucja kontrolująca - Państwowa Inspekcja Pracy. 3. Minister finansów jako organ skarbowy i podatkowy. 4. Pojęcie i istota postanowienia. Pytania proszę kierować pod e-mailem: krzysztof9987@wp.pl Wszystkie prace były ocenione na wysoką ocenę. Cena do uzgodnienia. Zachęcam.
Oferuję opiekę naukową w zakresie przygotowania prac licencjackich i magisterskich z zakresu Prawa i Administracji. Tematy którymi interesuję się w szczególności obejmują zagadnienia z zakresu: Prawa konstytucyjnego, Prawa praw człowieka i obywatela, Teorii i filozofii prawa, Historii prawa polskiego, Prawa europejskie (kwestie ustrojowe), Prawa międzynarodowego publicznego, Prawa administracyjnego. Oczywiście istnieje też możliwość pomocy w ... więcej »
Cała Polska
+48784738524
29.01.2014 13:56
Cena: 120 Zł.
O

Profesjonalne prezentacje maturalne

Od siedmiu lat piszę profesjonalnie prezentacje maturalne na indywidualne zamówienia (prace nie powtarzają się) wg obowiązujących wymagań; objętość 5-6 stron + plan z bibliografią (konspekt) + karta z cytatami + pytania najczęściej zadawane przez komisję. Cena: 120 zł. Czas realizacji: 3-5 dni. Nie pobieram zaliczek. Istnieje możliwość odbioru osobistego oraz szczegółowych konsultacji dotyczących ustnego egzaminu maturalnego z języka polskiego - zapraszam. ... więcej »
Cała Polska
+48517303527
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z kierunków medycznych (fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, kosmetologia, stomatologia, psychologia itp.) - zarówno prace teoretyczne jak i badawcze. W grę wchodzi również tłumaczenie prac na j. ang. Indywidualne podejście do każdej pracy, bez plagiatów i kopiowania z internetu. Szczegóły na e-mail: dyplomowani@vp.pl
Witam; Oferuję wszechstronną pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich i dyplomowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie, jestem terminowy i solidny. Gwarantuję atrakcyjne ceny oraz całkowite wyeliminowanie „plagiatu”. Telefon – 504878008 pomoc.pisanie@op.pl
Cała Polska
+48504878008
Ogłoszenia 181 do 200 z 1435
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)