Razem 254 997 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
» Filtruj ogłoszenia według:
-
tylko ogłoszenia ze zdjęciem
» Sprecyzowanie filtru - kliknij tutaj, aby zobaczyć pozostałe mozliwości
Szukać słowa czy wyrażenia
Wybór województwa czy powiatu
Cena od - do
Oferuję / Szukam
Firmowe / prywatne
Ogranicz maks.datę dodania ogłoszenia
W tabeli / normalny spis
W kolejności według ...
Tylko ogłoszenia ze zdjęciem
Sprzedawcy, firmy: Biblioteki Księgarnie
Napiszę materiały pomocne przy tworzeniu Twojej pracy licencjackiej i magisterskiej na każdy temat! Profesjonalnie, tanio i z bardzo dobrym kontaktem. W skład pracy wchodzą między innymi: - gotowa treść opracowania, - plan pracy i bibliografia, - cytaty/zdjęcia/schematy. Zamawiając swoją pracę u mnie – możesz liczyć na indywidualne podejście do tematu, darmowe porady oraz uwzględnienie Twoich życzeń co do pracy. Dodatkowo w razie uwag poprawię Twoją pracę bezpłatnie.
Piszemy prace MAGISTERSKIE, LICENCJACKIE, TERAZ TANIEJ! (magisterskie prace, magisterska praca, licencjackie prace, licencjacka praca) Wszystkie prace są oryginalne i tworzone od podstaw. BEZ PLAGIATÓW. Sprawnie i terminowo. Uwzględniamy wszelkie Państwa wskazówki dotyczące literatury, zawartości itp. WYKONUJEMY: PRACE MAGISTERSKIE LICENCJACKIE DYPLOMOWE ZALICZENIOWE UWAGA BEZPIECZNY SYSTEM PŁATNOŚCI RATALNYCH! KONTAKT: tel 662 713 543, GaduG ... więcej »
26.09.2014 15:02
Cena: 10 Zł.
O

Pomogę napisać pracę

Profesjonalnie pomogę napisać lub napiszę pracę dyplomową (licencjacką, magisterską itp.).Podejmę się również sprawdzenia (już napisanej) i ewentualnej korekty. Każda praca jest bogata w przypisy i każda dopracowana w szczegółach. Zapewniam antyplagiat, kompetencję, terminowość, dyskrecję. Nie pobieram żadnych przedpłat, szybko odpowiadam na każde pytanie. Przedstawiam jasne warunki ewentualnej współpracy Na ew. życzenie wysyłam próbkę swojego pisania. Ko ... więcej »
Witam wszystkich. Jestem absolwentką studiów II-go stopnia na kierunku Finanse i rachunkowość, studia I-go stopnia na kierunku Ekonomia. Podejmę się pisania prac zaliczeniowych, tworzenia prezentacji multimedialnych, pisania referatów, wypracowań z różnych przedmiotów, a także pisania prac licencjackich oraz magisterskich itp. Posiadam 3 – letnie doświadczenie w pisaniu prac - bez reklamacji. Prace zarówno dla studentów jak i uczniów szkół średnich ora ... więcej »
23.08.2014 13:56
O

Prace zaliczeniowe

Kończysz studia? Nie masz czasu/ochoty napisać pracy? Najwyższej jakości prace zaliczeniowe (semestralne, licencjackie, magisterskie i inne), pisane przez doświadczonego publicystę i bloggera. Prace oryginalne, pisane zawsze od początku do końca pod konkretne zamówienie. Również konsultacje, porady, korekty, wsparcie merytoryczne i językowe. Dogodna dla klienta, przyjazna współpraca, szybkie terminy realizacji. Zadzwoń lub napisz - 512 675 464, pracezaliczeniowe@spoko.pl
Cała Polska
+48512675464
07.08.2014 10:13
O

Pisanie prac politologia

Pomagam przy pracach z zakresu politologii. W nurcie moich zainteresowań znajduje się ekonomia polityczna, historia polityczna, historia myśli społecznej, socjologia stosunków politycznych, polityka społeczna, geografia polityczna. Pomagam także przy pracach z prawa, bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego, stosunków międzynarodowych oraz europeistyki. Pomagam także w pracach z zakresu marketingu politycznego. Współpracuję na terenie całej głównie drogą ... więcej »
Cała Polska
+48503349888
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z KIERUNKÓW MEDYCZNYCH (fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, zdrowie publiczne, kosmetologia, stomatologia, itp.) - zarówno prace teoretyczne jak i badawcze. W grę wchodzi również tłumaczenie prac na j. ang. Posiadam wykształcenie wyższe, medyczne. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej pracy, bez plagiatów! Szczegóły na e-mail: dyplomowani@vp.pl
Nie wiesz jak ukończyć pracę naukową? Potrzebujesz edycji, korekty? Poprawek? Nie masz czasu, pracujesz, a promotor więcej nęka niż pomaga? Porozmawiajmy co mogę w tej sprawie zrobić - czy brakuje rozdziału, czy wszystkiego po pierwszej stronie. Doradzę od podstaw: temat i zakres pracy, wykonam porządny konspekt. Wiem jak uzupełnić braki, metodologię. Znam się na pisaniu tekstów z wielu dziedzin. Solidnie, z porządną bibliografią i przypisami. ... więcej »
02.06.2014 09:57
Cena: 1 Zł.
O

Pomożemy w napisaniu Prac i nie tylko.

Www.korepetycjemgr.pl - oferujemy usługi edukacyjne. Pomożemy w napisaniu pracy magisterskiej, licencjackiej, prezentacji maturalnej, pracy zaliczeniowej, każdej innej. Wyedytujemy Twój tekst, poprawimy formę, sprawdzimy poziom plagiatu, pomożemy w gromadzeniu materiałów, bibliografii, spisu treści, pomożemy opracować ankiety. Pomożemy w sporządzeniu pisma procesowego, urzędowego, podania, przemówienia oraz wielu innych podobnych zleceniach. Gwaran ... więcej »
Nowy Tomyśl
+48797781285
19.05.2014 14:23
Cena: 100 Zł.
O

Redagowanie prac

Witam, Chętnie podejmę się napisania różnego rodzaju prac od magisterskich, licencjackich, dyplomowych lub kontrolnych z wybranych specjalizacji: -politologia -historia -socjologia -resocjalizacja -pedagogika -psychologia -socjologia -filozofia - etyka i inne dziedziny humanistyczne. Gwarancja darmowych poprawek i wysoki poziom merytoryczny.
Cała Polska
+48731987935
REKLAMA
REKLAMA
04.04.2014 10:58
Cena: 1 Zł.
O

PISANIE PRAC DOKTOR FILOLOGII POLSKIEJ

Oferuję pomoc w pisaniu prac wszelkiego typu- zaliczeniowe, maturalne, licencjackie, magisterskie, dyplomowe oraz wszelkie inne. Szybko, ale nie ekspresowo; w przystępnej cenie (również do ustalenia) według wszystkich wskazówek zlecającego i promotora. Możliwy wgląd do pracy na każdym etapie (praca pisana rozdziałami). Możliwy wgląd- ponieważ spotykam się na terenie Lublinia. Każdy rozdział, każdą poprawkę możemy omówić; nie kupujesz kota w worku; tak ja ... więcej »
Cała Polska
+48724888285
Oferuję profesjonalną pomoc w redagowaniu, pisaniu i korekcie prac dyplomowych, prac magisterskich i dokumentacji do awansu zawodowego nauczyciela. Prace wyłącznie w języku polskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w redakcji, korekcie i pisaniu (jako autor lub współautor) różnego typu opracowań popularnonaukowych.
17.03.2014 13:48
Cena: 100 Zł.
O

Profesjonalna pomoc przy pisaniu prac

Oferuje profesjonalną pomoc przy pisaniu różnego rodzaju prac. Zakres moich usług obejmuje pomoc przy: - Prezentacji Power Point - Pracach Magisterskich - Pracach licencjackich - Pracach kontrolnych - Pracach zaliczeniowych - Referatach Pomoc moja obejmuje prace w następujących dziedzinach:psychologia, socjologia, pedagogika, etyka, politologia, administracja, prawo, historia, turystyka, gospodarka samorządowa oraz wiele innych dziedzin humanistycznych.
Cała Polska
+48731987935
15.03.2014 15:35
Cena: 350 Zł.
O

Sprzedam dwa wzory prac magisterskich PRAWO

Mam do sprzedania dwa wzory pracy magisterskiej z Prawa, jedna jest ze specjalizacji karnistycznej, druga z historii Prawa. Prace ocenione na 5, bogata literatura, elementy badawcze w postaci wykresów, analiz. Idealne źródło do sporządzenia własnej pracy dyplomowej. Cena jednego wzoru 350 zł. Więcej szczegółów na maila.
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z KIERUNKÓW MEDYCZNYCH (fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, zdrowie publiczne, kosmetologia, stomatologia, itp.) - zarówno prace teoretyczne jak i badawcze. W grę wchodzi również tłumaczenie prac na j. ang. Posiadam wykształcenie wyższe, medyczne. Gwarantuję indywidualne podejście do każdej pracy, bez plagiatów! Szczegóły na e-mail: dyplomowani@vp.pl
10.03.2014 15:19
Cena: 150 Zł.
O

Pisanie prezentacji maturalnych Ciechanów

OSTATNI DZWONEK NA NAPISANIE PREZENTACJI? NIE CZEKAJ ! Matura ustna z języka polskiego już za pasem? A Ty nie masz jeszcze gotowej prezentacji maturalnej? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Napisz do mnie! Aktualnie jestem nauczycielem języka polskiego oraz egzaminatorem maturalnym. Wiem jak Ci pomóc w zdobyciu 20 punktów na maturze ustnej. Nie wahaj się napisz do mnie. Dyskrecja i satysfakcja gwarantowana. W skład prezentacji maturalnej z języka polskiego ... więcej »
Cała Polska
+48603407031
07.03.2014 17:00
Cena: 1 Zł.
O

Tanio szybko bez plagiatu

Pomogę w napisaniu pracy naukowej, magisterskiej, licencjatu, zaliczeniowej, referatu. Pomagam w pisaniu prac 100% autorskich. Jeśli więc nie masz czasu lub ochoty na pisanie napisz do mnie. Zapewniam 100% dyskrecji. Przygotowuję prace z bardzo różnych dziedzin. Pomagam w pisaniu wzoru pracy od planu do zakończenia i ewentualnych poprawek. Sprawdzam też programem plagiatowym w cenie. Ceny za usługę są niskie i konkurencyjne. Pisanie sprawia mi przyjemno ... więcej »
Potrzebujesz pomocy w napisaniu pracy magisterskiej, dyplomowej? Nie wiesz jak napisać opracowanie, pracę badawczą? Napisz! Mam ogromne doświadczenie w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac. Możesz liczyć na profesjonalną pomoc. Mam kilkuletnie doświadczenie w pisaniu prac i opracowań naukowych. Dobrze znam stosowane na uczelniach standardy, więc nawet jeżeli nie znasz dokładnych wytycznych do pisania pracy, jestem w stanie Ci pomóc. Moje doświ ... więcej »
Cała Polska
+48518385829
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych z kierunków medycznych (fizjoterapia, pielęgniarstwo, położnictwo, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne, kosmetologia, stomatologia, psychologia itp.) - zarówno prace teoretyczne jak i badawcze. W grę wchodzi również tłumaczenie prac na j. ang. Indywidualne podejście do każdej pracy, bez plagiatów i kopiowania z internetu. Szczegóły na e-mail: dyplomowani@vp.pl
Oferuje profesjonalne i szybkie pisanie prac naukowych: magisterskich, licencjackich i inżynierskich oraz różnego typu opracowań. Zapewniam sprawne i rzetelne napisanie owej pracy. Jestem z wieloletnim staże w pisaniu prac oraz ze stopniem magisterskim. Dysponuje bogatą bazą materiałową, która nieustannie jest uzupełniana i wzbogacana o nowe pozycje. Przygotowane przeze mnie prace są indywidualne i samodzielne. Poza tym napiszę pracę semestralną, referaty ... więcej »
Cała Polska
+48793121507
Ogłoszenia 181 do 200 z 1443
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)